לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2009, 21:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מתוך אתר של ד"ר עדי גנץ:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "עצוב לשמוע.. אני לא מכירה את..."

http://www.blogim.org.il/kokoko/129...4%F7%E5%E3.html

התרחבות קיבת הבלוטות Proventricular( Dilatation Disease P.D.D) היא מחלה חשודה כנגיפית, הפוגעת בעצבוב של מערכת העיכול וכן במערכת העצבים המרכזית, בלב ועוד. קיבת הבלוטות היא לעתים קרובות אתר המטרה העיקרי של המחלה. התוצאה היא קיבה מורחבת, בעלת תנועתיות איטית\חסרה, דקת דופן וגדושה במזון לא מעוכל. חשוב לציין שקיבה מורחבת מופיעה במחלות נוספות, ולכן איננה מהווה אבחנה ודאית ל- P.D.D. אבחנה סופית של .P.D.D דורשת ביופסיה (מהזפק) או אבחון מיקרוסקופי לאחר נתיחה. ציפורים חולות במחלה לרוב מרזות מאוד, מקיאות\פולטות, מפרישות מזון לא מעוכל בלשלשת, מראות סימנים עצביים (אחד או יותר מהסימנים הנ"ל בד"כ מופיע). המחלה מדבקת, ואין ממש טיפול יעיל כנגדה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2009, 14:18
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "עצוב לשמוע.. אני לא מכירה את..."

שלום למנהלת
אומנם קצת באיחור אבל רק כרגע ראיתי את האשכול.
בתור מנהלת של פורום הייתי מצפה ממך לקצת יתר זהירות (ונימוס) בצורה הכתיבה. ברמיזה שלך לגבי היושרה המקצועית והאישית של ד"ר גנץ יש יותר מהוצאת לשון הרע והטלת דופי וזאת בייחוד לאור העובדה שאת מדברת על נושא (לפי עדותך) שאין לך בו שום מושג.
ובכן, ד"ר גנץ הוא המומחה היחיד כיום בארץ למחלות ציפורים. המחלה המדוברת נפוצה מאוד בתוכים בכל העולם ומומלץ לעשות קצת חיפוש ברשת לפני שקופצים להגיב. לגאוות כולם, ד"ר גנץ הוא חלק מקבוצת חוקרים שמנסה למצוא את גורם המחלה, על מנת שנוכל לטפל בצורה טובה יותר בתוכים החולים האלה.
הפורום הזה חשוב והאחריות שלך כמנהלת היא גדולה- בואי ננסה לשמור על כללי הפורומים הבסיסים של נימוס
ישן 22-04-2009, 09:19
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
עידכון: התוכי התחזק ואפילו התחיל למלמל את השם שלו :)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "נקווה שעד אז יחזור לאיתנו"

לבנתיים הוא עושה את זה בעיקר כדי לקבל תשומת לב.

הורדנו אותו מהאנטיביוטיקה, אבל הוא עדיין מקבל את שתי התרופות הנוספות במינון נמוך יותר (למען האמת, אותו מינון, אבל בגלל שהוא העלה במשקל מ-60 גרם ל-95 גרם, שזה יותר מחצי מהמשקל בו הוא היה בשיא המחלה, המינון היה אמור לעלות בהתאם).
הוא אוכל כופתיות B14 של NUTRIBIRD. אני מקווה שזה המזון המתאים לו ביותר. ניסיתי בעבר לתת לו G14 אבל הוא לא הסכים (אני חושב שהכופתיות גדולות מדי ולא נוח לו לאכול אותן).
כרגע אנחנו נמצאים במצב בו אנחנו קצת מצטערים שלו עשו לו ביופסיה כשהוא היה חולה (הרדימו אותו בשביל הצילום בו ראו התרחבות בקיבת הבלוטות אבל לא רצו להרדים אותו שוב לביופסיה כי הוא היה במצב ממש לא טוב) כדי לדעת בוודאות שזו המחלה.
בגלל שביופסיה מראה את התסמין של המחלה ובגלל שהוא מרגיש הרבה יותר טוב היום, רוב הסיכויים שהתוצאה לא תהיה חד משמעית גם אם אכן היה חולה במחלה, ובכל מקרה, חבל לי להרדים אותו.
הניצוי שלו עדיין לא 100% (נראה כאילו יש נוצות רבות שלא נפתחות כמו שצריך), אני מקווה שבהחלפת הנוצות הבאה הדברים יסתדרו.
תופעה נוספת ששמתי לב אליה היא שכאשר הוא אוכל, הוא מזיז לצדדים את החלק שמתחת למקור (הזפק?) לצדדים. האם זו תופעה נורמלית?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר