לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2009, 14:17
  aikidoka from hell aikidoka from hell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Business Man שמתחילה ב "איך ידעתם איזה אומנות לחימה לבחור?"

אומנות לחימה צריכה להיות כמו נישואין ולא סטוץ ...למשל איש רואה בחורה אם יש לו פרפרים בבטן והוא נדלק עליה ויש בינהם קליק אז זה מצויין ויש גם למה להסתכל בעתיד אבל...אם הדבר היחידי שייצא משם זה רק סטוץ קצר או מערכת יחסים שבירה זה לא ייתן דבר לשתי הצדדים .

אותו הדבר אומנות לחימה ... כשאתה רואה אומנות לחימה שעושה לך ריגוש שאתה נהנה ממנה ורוצה להגיע וכיף לך גם אחרי חודשיים אימונים אז זה טוב ,אני למשל היתי שנה בהישרדות ועזבתי כי לא אהבתי והייתי שנה בעוד איזה מקום של מגע מלא ועזבתי גם ...ואז חיפשתי עצמי בג'ודו ועוד כל מיני וכל אחד הייתי בו בין חודשיים לכמעט שנה ...

לאחר חיפוש דיי מייגע עם הרבה כאבי ראש בצידו הגעתי לאייקידו וגיליתי שזה מה שאני אוהב ורוצה ... ישר היה בינינו קליק בשבילי האייקידו זה חתונה לא סטוץ או רומן עם משברי זהות ,
מה גם כשאתה מתחתן עם האייקידו אתה מתחתן עם המשפחה שלו ובמקרה שלנו המשפחה זה החבר'ה בדוג'ו והסנסיי חשוב לדאוג לבחור דוג'ו עם חברה טובה כי אז תוכל להחזיק מעמד גם ברגעי שחיקה כי אם לא אז לא תחזיק מעמד ....דוג'ו יכול להיות מקום נפלא ואומנות לחימה יכולה להיות נפלאה אם יודעים לנצל בה את כל הטוב וכל מה שסובב אותה ולא רק לדעת טכניקות קרב מסוימות ... שים לב שאתה לא מבזבז את זמנך במקום שלא טוב לך בו...

יש המון סנסיים נהדרים והרבה דוג'ואים מקסימים ,פשוט תבחר ותהנה ....

בברכה
אייקידוקא מהגיהנום
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר