לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2009, 20:22
  NBS NBS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.07
זה לא נכון שאי אפשר להתכונן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omrizil שמתחילה ב "דוגמאות למבחנים לצו הראשון"

שמע אחי טוב מאוד ששאלתה אם אפשר להתכונן כי אפשר ולדעתי גם רצוי להתכונן. לך לסטמצקי או צומת ספרים או חנות ספרים אחרת ותבקש מהם ספר שקוראים לו "הכנה לבחינות המיון של צה"ל" זה ספר אדום כזה ותתכונן כי זה עוזר מאוד ,לי לפחות זה מאוד עזר... דרך אגב הצו שלך ביום ראשון? אם כן אז כדאי לך להתחיל להתכונן ואם אתה רוצה קב"א באמת גבוהה אז אולי כדאי לך לדחות את הצו ראשון כדי שיהיה לך יותר זמן להתכונן (אם אני לא תועה אתה יכול לדחות אותו גם באתר אינטרנט שלהם...תבדוק את זה...). אההה ניזכרתי עכשיו תחפש בגוגל -"מילים שצריך לדעת לצו ראשון" זה יעזור לך באימות נתונים יש שם איזה 40 מילים אבל אתה בטוח יודע איזה חצי אז כדאי לך לילמוד אותם... ודרך אגב אם אתה באמת רוצה קב"א גבוהה אז כדאי לך אולי לדחות את הצו כדי שיהיה לך זמן לפתור את הספר........ בהצלחה אחי ואם יש שאלות על הצו אל תהסס לשאול....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2009, 17:05
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omrizil שמתחילה ב "דוגמאות למבחנים לצו הראשון"

בתור אחד שגם רצה להוציא את המירב ורכש את הספר המדובר.

עברתי על כל הספר ומה שיש לי לומר שהוא יכול לעזור לך,בצורות,בעברית וכו' אבל במתמטיקה הוא לא יעזור ממש.
סופו של דבר הדפ"ר שלי רק 60.

עלייך לדעת שהקב"א לא מורכבת רק מהדפ"ר אלא יש עוד נתונים,עלייך לדעת איך לדבר מול המאבחנת הפסיכוטכנית,לא לומר שטויות,להיות רציני,להראות על מוטיבציה ונכונות לשירות קרבי,לא לשלול שום דבר.

אם תהיה רציני ונורמלי אין סיבה שלא תקבל שם יותר מ25..אני קיבלתי 28 .

כמו כן זה מורכב גם ממסלול הבגרויות שאתה מבצע,פיזיקה ,5 יחידות אנגלית,מחשבים,5 יחידות מתמטיקה,יתנו לך יותר מסלולים יוקרתיים וקב"א גבוה יותר.

אני מגמה ביולוגית מת' 3 יחידות,אנגלית 4 יחידות וכו' ויש לי קב"א 54 ככה זה אפשרי,והמגמה שלך זה לא הדבר שבהכרח יפגע לך בקב"א.

סימול עברית גם חשוב,באינטרנט תוכל למצוא כמה דוגמאות,המלצתי תלמד אותם,יקח לך כמה דקות ובהחלט לא יזיק,אם הייתי לומד אותן זה יכל להועיל לי קצת.
בכל אופן לא צריכים להיות גאונים בשביל זה,אני לשון עברתי בקושי בקושי ויש לי סימול עברית 9.

בכל אופן,תשן טוב לפני בערך כ-9 שעות,תביא לך אוכל ,תבוא רגוע ומסודר,כולם עוברים את זה ,זה לא קשה,אם תתיחס אל זה ברצינות מירבית ההצלחה מובטחת כמעט..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר