לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מה דעתך על הנושאים והמידע שמוצגים בפורום?
המידע שקראתי בפורום היה ידוע לי כבר, ורובו נכון לדעתי. 8 19.51%
המידע שקראתי בפורום שינה את עמדתי, וכעת רובו נכון לדעתי. 5 12.20%
המידע שקראתי בפורום לא שינה את עמדתי, ורובו נכון לדעתי. 4 9.76%
המידע שקראתי בפורום היה ידוע לי כבר, ורובו לא נכון לדעתי. 8 19.51%
המידע שקראתי בפורום שינה את עמדתי, וכעת רובו לא נכון לדעתי. 2 4.88%
המידע שקראתי בפורום לא שינה את עמדתי, ורובו לא נכון לדעתי. 14 34.15%
מצביעים: 41. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2009, 14:42
  daybreak69 daybreak69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "~ היי, גם לנו מגיע אשכול היכרות ~"

שלום, אני חדש פה בפורום.

איך הגעתי לפורום הזה:
הגעתי לפורום הזה מנושא קצת לא קשור (הנושא של 2012) שחיפשתי את זה בגוגל.
דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר: לדעתי הנושא הזה הוא נושא מאוד חשוב שהרבה אנשים לא יודעים עליו (או שבוחרים להתעלם?) וצריך לנסות ליידע כמה שיותר אנשים בנושא (אני מתכוון לתאוריית הקשר של ה-NWO, שבעצם מתחברת להרבה תאוריות אחרות).
הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...): מאז ומתמיד חשדתי מכל מיני דברים כאלה ואחרים, אבל אני חושב שבזכות הספר 1984 התחלתי לחקור את הנושא.
טקסט חופשי: לדעתי זה לא מספיק רק לדון בנושאים כאלה, אלא צריך באמת להתחיל לפעול אחרת יהיו מאוחר מדי ואני חושב שהפורום הזה הוא מקום טוב כדי לאחד בין אנשים שחושבים גם שהגיע הזמן לפעול.

נערך לאחרונה ע"י daybreak69 בתאריך 14-03-2009 בשעה 14:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2009, 23:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הי, גם אני פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "~ היי, גם לנו מגיע אשכול היכרות ~"

שם: בוודאי שיש

איך הגעתי לכאן: ככל הנראה ראיתי את ההודעה על פתיחת הפורום... פעם בשבוע או שבועיים אני עובר די ביסודיות על הדיונים כאן. כשיתפתח דיון טוב על "תעלומת" התאבדותו של היטלר (נושא שאני מכיר היטב) אולי גם יהיה לי מה להגיד.

דעתי על תאוריות קשר: בדיוק כמו המיתולוגיה הטולקינאית (שאותה אני מאוד אוהב) הן בעיקרון פנטזיות מקסימות ומאוד מורכבות - משחק D&D רק על פלטפורמת העולם המציאותי.

הדבר הראשון שגרם לי לשאול שאלות: כילד בטוח האמנתי במה שאפשר להגדיר כל מיני תאוריות קשר. נסיון חיים והתבוננות מדוקדקת בתהליכים קטנים וגדולים די שכנעו אותי שמעבר לשחיתות פלילית נטולת עדים, אין הרבה יותר מזה...

טכסט חופשי: למרות שאני מאמין שרוב תאוריות הקשר אינם נכונות, מאוד מעניין אותי לעקוב אחר דיונים מלומדים בעניין זה. מבחינתי ברמות הקיימות המאמינים בתאוריות קשר הם האלכימאים של זמננו: אולי לא יהפכו עופרת לזהב, אבל יקדמו את הכימיה מהרבה בחינות אחרות. חוצמזה שתאוריות קשר מדעיות זה בסופו של יום דבר אמריקני, ואני די חי את האמריקנים כמעט מכל בחינה אחרת...

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 09-04-2009 בשעה 23:38.
ישן 02-05-2009, 21:15
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile

שם (אופציונאלי):שם(אופציונאלי)
איך הגעתי לפורום הזה:דרך פורום אחר,היה מדובר בנושא צבאי,וכך התגלגלתי לכאן.
דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר:אמיתי באופן חלקי.יש קונספירציות ויש סתם תכניות פוליטיות.נושא זה יכול להגיע מרמת משחק ילדים לדבר בעל חשיבות עולמית.
הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...):לפני כמה שנים נתקלתי באיזה אתר בביטוי "המזימה היהודית לכבוש את העולם".משם הכל התחיל.עד עכשיו-ללא תוצאות.
טקסט חופשי:
קצת סקפטיות לא תהרוג אף אחד.יש את העולם הנראה והעולם הלא נראה.לרובנו קל לא לחשוב על האחרון.

ישן 15-05-2009, 23:15
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09

שם (אופציונאלי): יש לי שם מאוד לא נפוץ אז אני אוותר
איך הגעתי לפורום הזה: בן משפחה סיפר לי עליו
דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר: כבר בגיל מאוד צעיר הייתה הרגשה לא נוחה שהכל מבוים וקבוע מראש
הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...): הסדרה תיקים באפילה ורצח רבין
טקסט חופשי: אני כבר די מודע כמעט לכל קונספירציה אפשרית, אך הדבר היחיד שמטריד אותי היא השאלה לאן כל זה הולך ומהי המטרה הסופית האמיתית ? שלטון עולמי, דילול אוכלוסין, אולי בכלל כל התאוריות מופצות בכוונה כדי להסתיר משהו אחר לגמרי - גלגלי השיניים במוחי עובדים ללא
הפסקה...

ישן 21-05-2009, 17:58
  Josephus Flavius Josephus Flavius אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.09

איך הגעתי לפורום הזה: אני קורא פה כבר חודשיים-שלוש בערך והחלטתי להרשם. מצאתי את הפורום הזה דרך חיפוש "תאוריות קשר" בגוגל.
דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר: יש קונספירציות שהן תאוריות ויש קונספירציות אמיתיות (כמו קונספירצית הסדר העולמי החדש). בכל אופן, תמיד צריך לחקור, לבדוק מכל מיני כיוונים, להצליב מידע ואז להגיע למסקנות.
הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...): הסרט LOOSE CHANGE 9/11 ששודר ב- 11.9.2007 בערוץ 8. שם הכל התחיל... כשראיתי את הסרט קיבלתי שוק, בהתחלה שללתי את זה, לא האמנתי, "לא יכול להיות" חשבתי לעצמי, אבל משום מה זה הציק לי, זה הפריע לי והתחלתי לקרוא על זה יותר, לחקור עוד, עד שלאט לאט, תוך כדי קריאה אודות קונספירצית 9/11, החלה להתבהר לה בהדרגה התמונה הגדולה אודות הסדר העולמי החדש.
ישן 27-09-2009, 01:33
  TheScope TheScope אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09

איך הגעתי לפורום הזה: חיפוש פורומים ישראליים על הנושא - עברתי על אתרי הפורומים ומצאתי

דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר: האמת היא שאנו כבשים שמקבלים כל מה שנאמר לנו
בטלוויזיה בספרים מהסטוריה במוסדות הלימוד וע"י אנשים שאין לנו מושג מי הם באמת - כמידע אמין
כאשר זהו פסאד שיקרי, והאמת ומוחבאת מאיתנו.
הגיע הזמן להתעורר ולעזור לאנשים אחרים להתעורר לאמת!!

הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...): התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש
עם סימנים מובהקים של האלומנאטי/בונים חופשיים/וכו, ולאחר בדיקת המשולש (סמל החברה) וסמלים
ומנהגים אחרים בחברה התעוררתי לאמת על העולם. כמובן שהסרט MATRIX עזר מאוד.

טקסט חופשי:4 דברים. מקווה שלא הגזמתי

1. אין כמו הווארד ביל, דמות בסרט NETWORKS, אחד השורות הכי חשובות שנאמרו בהיסטוריה של האדם.
"I'm as mad as hell,
and I'm not going to take this anymore!!"

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

מדובר על שורה שמתיחס לאיך החדשות בטלוויזיה רוצים שתתנהג, אך ניתן גם להבין מזה
שהכעס האנושי וכוח גדול ונחוש לא רק מפחיד את הכוחות השולטים בנו אך גם יכול להוביל לשינוי אמיתי!

2. צריך לקחת את הסרטים ב YOUTUBE במובן הנכון משום שיש שם סרטים שהם גם אנטי-דתיים,
פרו-דתיים וסרטים שמופצים ע"י הבונים החופשיים והשאר. לכן יש לקחת קצת המכול.

3. השאלה הכי חשובה שלא נמצא לה תשובה היא מי שולט על עשרות אירגוני ה OCULT והעולם?
האם זה האלומנאטי? האם משפחות שומר (13 משפחות הדם), האם ה ג'זוטס? האם חייזירים? האם
הרפטיליאנים? לדעתי רק חבורה של בני אנוש אליטאים שחושבים את עצמם אלוהים, אבל יש לי הרגשה שיש יותר מזה.

4. ואחרון, אין לנו, לחילונים הלא דתיים, לאנטי משטר, לאנטי שקר, לאנטי שילטון עולמי, לאוהבי החופש,
לאוהבי האהבה, לאוהבי הזולת, לחושבים והחכמים, אין לנו מקום מפלט לאנשים כמותינו, משום
שבעובדה שנו לא נמצאים ב"גוף" אירגוני כך אנו באמת חופשיים ולא ניתנים לשליטה!!
ישן 24-10-2009, 00:48
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
היי

שם (אופציונאלי):רון
איך הגעתי לפורום הזה:חיפשתי חומר על הבונים החופשיים
דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר: אסור לראות את הכל כמו שמציגים לנו את זה
הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...) : המצב בארץ גרם לי להבין שיש מישהו שם בעולם הזה שרוצה שהדברים ישארו כמו שהם במצב המדיני בארץ שלנו
טקסט חופשי: אני מזל סרטן ואני מטבעי חופר וסקרן ואני אוהב להכנס למעמקי הדברים ואני מתלהב כשיש משהו נסתר ואמת מוחבאת כי לפעמים אתה חושב באיזה מצב גרוע העולם שלנו חייבת להיות סיבה לזה , מצד שני אני לא יודע עד כמה אני יכנס עמוק לעניינים האלה כי אני פוחד לגלות חוסר אנושיות וחוסר צדק במימדים כאלה גדולים שלא אוכל לקבל את זה פסיכולוגית . לגלות באמת שהעולם מנוהל רק על ידי אינטרסים ...
ישן 10-11-2009, 21:56
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02

שם (אופציונאלי):עדיאל וינר
גיל:4\3 29 זקן אבל אולי נולדתי קודם וההורים שלי הסתירו את זה ממני
איך הגעתי לפורום הזה:ראיתי ש לנס פתח פורום אז גיליתי את היבשת השמינית והעין השלישית
דעתי בקשר לכל הנושא של תאוריות קשר:מעט אמת בהרבה אי דיוקים ודימיונות שאולי מה שהיה לא היה בדיוק אלא בערך
הדבר הראשון שגרם לי להתחיל לשאול שאלות (ספר\סרט וכו'...):לא היה לי ואין לי שאלות אבל מעניינות אותי השאלות של אחרים
טקסט חופשי: אני כמו נח והתיבה עד שלא אראה מבול לא אאמין שהוא יבא כזה קטן אמונה כזה
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:17

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר