לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2009, 17:05
  BELTZUSH BELTZUSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אושרי ארביב שמתחילה ב "אהלן :) 1. איך פלס גולני..."

1. חס וחלילה שלא תעז לקרוא לזה פלס גולני בטירונות שלך :]
פלס, לא מעבר, המפקדים יאנסו אותך:](בצחוק, גאוות יחידה וכו')
חדר אוכל על הכיפאק, בסה"כ זה מטבח משותף לכל הפלוגות ולמעשה לוקחים אוכל כל פלוגה
לפלוגה שלה לתוך המבנה חדר אוכל שלה, מה שבד"כ נותן כמות מדוייקת של אוכל, שזה קצת בעייתי,
אבל כן-האוכל בהרבה יותר טוב מבקעות :\ (אימון מתקדם)
לגבי שירותים מקלחות, סביר, טירונות, אין מה לעשות.

2. מקוצר/מנוסר-לוחמים רגילים, פלאטופ- קלעים.
תגיע לוותיקה- אין בן-אדם בלי פלאטופ, סתם תק' מסריחה בטירונות.

3. עפולה-תחנה מרכזית/ירושלים-טדי.
משם יש הסעה מאורגנת לפלס, בעיקרון בד"כ זה עד שעה 10 במקומות הנ"ל, כשב10וחצי/11 יוצאים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2009, 18:54

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Win32.Rbot.ZU שמתחילה ב "היי"

חרוב דיי רקוב, אבל מה שאתה רוצה אח שלי.
א. כן, באמצע השבוע הראשון פחות או יותר או בתחילת השבוע השני יש גיבוש עוקץ, עזובתך, לא חשוב.

ב. חרוב?טירונות? כמו כל הגדודים, אם חרטטו אותך שזה הסיירת של כפיר או משהו אז ברח מהסרט הזה אחי, מה שכן, הוא הגדוד (בד"כ) עם החבר'ה הכי ערבים (גולנצ'יקים), אז אם אתה מעוניין - לך על זה בכל הכוח.

ג. ממוכן אם אתה שואל על חירמ"כ (חיל רגלים ממוכן) אז זה משהו שהחטיבה הזאת הייתה משוייכת אליו פעם, זה בשילוב עם כוחות שריון.
כיום-אין שום קשר לשריון.

ד. וואלה בטח אמרו לך את זה כבר אנשים שבצבא, וגם אני לא הקשבתי לאלו, אבל הכי כנה בעולם, מה שאתה מקבל בבקום זה על הכיפאק, יש לך איזה 3 ימים ראשונים עד שאתה יוצא הביתה, שם תלמד מה אתה צריך אם בכלל, בעיקרון- תביא קצת ביגוד חם מהבית ללילה(למרות שיש לכם מזגנים יא צעירים מפונקים) ואיזה חולצה ירוקה לשים מתחת למדים, מעבר לזה - תלמד כבר אחרי ה3 ימים, באמת שאין לך מה לדאוג, המפקדים יעזרו לך.
ישן 15-03-2009, 19:58
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי BELTZUSH שמתחילה ב "חרוב דיי רקוב, אבל מה שאתה..."

קודם כל תחליט מה מטרת האשכול שלך. אתה לא יכול להתחיל לפזר סתם שטויות.
אל תדבר על חרוב בלי לדעת מה אתה אומר. עניין של רקבון או לא תלוי בגזרה. אני הייתי בסדיר בחרוב (נוב 04). בתקופה שלי הגדוד ישב בקו בשכם, נחשון, לעומת זאת, ישבו בטו"כ קלקיליה. בהתאם לזה גם הפעילויות שהיו בכל גדוד. שכם עיר הרבה יותר חמה, אין אפס. כשאני הייתי בטירונות נחשון ולביא היו עם הביקוש הכי נמוך. בכל מקרה, הגדוד עושה מה שצריך בהתאם למצב בגזרה. לא להפך.
ההכשרה, כמו שאמרת, היא בדויק אותו דבר. אבל הקטע של החבר'ה הערבים זה עוד שטות מיותרת שלא תורמת שום דבר לרמה של האשכול שפתחת.
פתחת את האשכול ממקום של רעיון טוב אבל כנראה שהגוואת יחידה שלך גרמה לך לרשום כמה שטויות.
מעבר לזה, אני לא חושב שנכון לרשום לבן אדם שמתעניין בנושא גיבושים: "עזובתך, לא חשוב". אם זה לא היה חשוב לו, הוא לא היה שואל. אני בזמני ויתרתי על גיבוש עוקץ מסיבותי שלי. אני משער שגם אתה. אבל זה לא אומר שזאת תהיה גם ההחלטה שלו.
שורה תחתונה, לדעתי, התחלת יפה אבל הרסת קצת בסוף.
ישן 15-03-2009, 20:18

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "קודם כל תחליט מה מטרת האשכול..."

מממ, אענה..
קודם כל, צודק לגבי עניין הגזרות, אין ספק שבזמנך חרוב היה הגדוד הכי פעיל,
לגבי עניין ה'רקוב' (לעזאזל, מה עשיתם מזה)
זה היה בצחוק, משהו שלא השכלתי להבין שמלש"ב יקבל את זה כצחוק, מיי באד, בכ"א, ממך ציפיתי ליותר :]
חרוב-גדוד מצויין, באמת שכן, מעריך אותו והחבר'ה שעשו איתי את הקורסים השונים מהגדוד הזה הם חבר'ה על הכיפאק שאני עדיין בקשר איתם. עניין הרקוב, כמו שאמרת, גאוות יחידה, הלצה ותו לא.
לגבי עניין ה'ערבים'- זו דעתי, להתעלם מזה לחלוטין לא תוכל, בגולני ונח"ל אין אותם אנשים, ימות העולם לא תשכנע אותי בזה, יש מעט מכל סוג, אבל הרוב הכולל הוא סוג מסויים של אנשים,
כך לדעתי גם צנחנים וכפיר, ואם תשאל אותי, גם בשמשון לעומת נחשון ישנם הבדלים, אתה מוזמן לא להסכים.
לגבי עוקץ? דווקא לא נכון שלא עשיתי את הגיבוש.
הייתי בעוקץ תקופה, יצאתי משם בדרך לא דרך ובגלל זה רשמתי את מה שרשמתי, דעתי-אם ייקח אותה או לא? לבחירתו.

לגביך בחור יקר, אם לא נראה לך הדיון או האשכול שפתחתי, אתה מוזמן לקחת את היוזמה בכל זמן ולפתוח אחד כזה משלך, אני במטרה לעזור פה לחבר'ה שחוששים מהגיוס, הייתי שמח אם מישהו היה עושה את זה לפניי (אהמ אהמ) אבל כנראה שלאף אחד אין את העצבים לזה, אז הגעתי היום הביתה ופתחתי דיון.
ישן 15-03-2009, 20:00
  Win32.Rbot.ZU Win32.Rbot.ZU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי BELTZUSH שמתחילה ב "חרוב דיי רקוב, אבל מה שאתה..."

למה חרוב רקוב?
ב. לא חשבתי שזה הסיירת של כפיר ואני יודע שזה היה סיירת פעם והשם זה רק כדי להנציח את הסיירת או משהו
ד. לא אמרו לי יותר מדי לכן אני שואל ואל תאשים אותי שהצבא החליט לתת לנו מזגנים... לי אישית לא אכפת לישון בשק''ש בחוץ וכבר עשיתי את זה (לא בקטע של התלהבות)

ופשוט חבר של אמא שלי אמר שהוא יכול להכניס אותי לחרוב בגלל שהוא מכיר את המג''ד והסמג''ד והמח''ט וזה פשוט עדיף לי מתותחנים.... אז גם אם זה לא הגדוד הכי מגניב אני אומר ברכת גומל ותודה לבן אדם שהכניס אותי לשם
ואני מבקש שתסביר למה זה גדוד רקוב!!

אגב הוא אמר לי בטלפון "תשמע נכנסת לחרוב אבל אל תפשל שם ותעשה את המקסימום כי זה בדרך להפוך לסיירת" ואני מניח שהוא לא המציא את זה אלא שמי שהוא דיבר איתו בקשר להעברה שלי אמר לו את זה
ויהיה יותר נחמד אם תסביר לי קצת על הגדוד מאשר להגיד לי שהוא חרא
היית חייב לבאס אותי לפני משמרת

אה ותסביר לי למה זה גדוד רקוב!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י Win32.Rbot.ZU בתאריך 15-03-2009 בשעה 20:07.
ישן 15-03-2009, 20:10

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Win32.Rbot.ZU שמתחילה ב "למה חרוב רקוב? ב. לא חשבתי..."

חס וחלילה אח שלי גיבור.

אני לגמרי צוחק, ממש מצטער אם הבנת לא נכון, זה סוג של גאוות גדוד,
תבין את זה כשתתגייס,
כמו ש12 צוחקים על 51 בגולני שהם דפ"רים, וכמו ש202 צוחקים על 101 שהם צהובים, כך בכפיר צוחקים על חרוב שהם ערבים, נחשון שהם צהובים וכך הלאה, שלא תבין לא נכון,
אחד הגדודים הטובים בחטיבה ובכלל, בעזה הוא עשה עבודה נהדרת ויש שם חבר'ה על הכיפאק,
אני פשוט לא שייך אליו, אז אני צוחק עליו. בדיוק עוד שבוע אתה תבין את זה, מבטיח לך, עם השירים והכל.

לגבי ה
ב. שלך, אז צודק, השם הוא מעין הנצחה, לא מעבר.
ד. שוב, זו הייתה בדיחה, חבל באמת שהצבא החליט לתת לכם מזגנים בטירונות ולא לפנק לוחמים בותיקה,
אבל זה שיקולי צה"ל, אם נבין אותם או לא, זה לא אומר כלום עליכם.

שוב אני אגיד, אחלה גדוד שבעולם, אבל אני מדגיש, גדוד,
כמו שהבחור שדיברת איתו שמע מחבר שלו או מי שזה לא יהיה שזה בדרך להפוך לסיירת,
מאז שהתגייסתי אני שומע את השטות הזאת, ולא רק על חרוב אלא גם על נחשון ולביא,
חרטא בשקית, כל הגדודים נשארים גדודים, וטוב שכך, הם עושים עבודה מצויינת.

ים בהצלחה בגיוס אחשלי, אתה מגיע לחטיבה הנכונה. (רק עזוב את חרוב :] )
ישן 21-03-2009, 19:52
צלמית המשתמש של liranf
  liranf liranf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BELTZUSH שמתחילה ב "מתגייסי כפיר השבוע, אם יש לכם שאלות, אני כאן."

בלץ רק הפכת לוותיק כבר התחלת לעשות רעש? אני עוד זוכר כשהתגייסתי היית מספר לי על הקומבינות בעוקץ D:

בקיצור אני בכפיר, שמשון מרץ 08.
מי שיגיע לשמשון תדעו שיש לכם אחלה סגל, שפיצים אחד אחד.

ובנוגע לסטיגמות סתם ככה בשביל ההומור:
חרוב - דפרים
לביא- חלביים
שמשון-ערבים(כבוד!!)
נחשון-צהובים
דוכיפת-ערסים

לכל המתגייסים לכפיר מרץ 09 הגעתם לחטיבה הכי טובה בצה"ל, יש שם אחלה חבר'ה וכל הגדודים כולם אותו דבר עושים אותה עבודה ומחליפים בין הקווים. אם עד לפני שנתיים רק חרוב היו בשכם- מאז הספיקו שמשון והיום גם לביא בשכם. ובקשר לזה שחרוב היו בעזה - בגלל שהגדוד היה באימון והמח"ט בעצמו טען שזה היה רנדומלי לחלוטין (חרוב יצאו בהגרלה).

החסרון הבולט של החטיבה זה שאין לה תקציב כמו לחטיבות האחרות, בהכשרה שלי היו ימים שהיינו אוכלים מהצלחת עם הידיים כי לא היה סכו"ם, למרות שבתקופה האחרונה התקציב מתחיל להשתפר.

בהצלחה למגוייסים הטריים!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר