לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2009, 11:26
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
סיקור על MIND GAME, ופרידה מהפורום.

טוב, אומנם תיכננתי לעשות את זה בפרויקט של הצגת אנימות חדשות, אבל בגלל שלא יצא עדיין מספיק מידע עליהן ובגלל שחוץ מאחת (SHANGRI-LA) אף אחת מהאנימות החדשות לא עניינה אותי, החלטתי לעשות את זה בסיקור.
ראשית, אני מתנצל בפני בקאגמי (אם הוא עדיין גולש כאן בכלל)- אני לא הצלחתי להעריך את "מיינד גיים" ולא התרשמתי ממנו כמוך.
אז נתחיל:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הנה קישור להמלצה באשכול ההמלצות: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...589#post3277702
אנימציה: כצפוי מצד יאוסה, האנימציה מטורללת לחלוטין. דמויות מצוירות בצורה זויתית ומעוותת, שילוב של תמונות כפרצוף על דמות מצוירת, הציור שמשתנה בעקבות מה שקורה לדמויות ועוד ועוד. מי שמחפש חוית אנימציה אקספירימנטאלית יימצא כאן את מבוקשו. למרבה הצער, העלילה לא ממש מספקת את הסחורה.
עלילה: במפתיע, למרות שהיא הזויה, העלילה דווקא די ליניארית. המוארעות קוראים באופן רציף, האופי של הדמויות די ברור, וההתרחשות מאוד מדורגת. העלילה, לפחות לפי הפרשנות שלי, מסתובבת בעיקר סביב ההתגברות לעומת החלומות והילדותיות. מצד אחד, נישי הולך ומתבגר במהלך הסרט ולומד שצריך לשים גבול לחלומות, ויש דברים שלא די לחלום עליהם אלא גם צריך להילחם בשביל להשיג אותם. מצד שני, מיון הפרקטית לומדת שמותר להשתטות לפעמים, ולהעשיר כך את החיים ולהעניק להם קסם.
בעלילה יש אומנם סימבוליות מסוימת, פרוידיאנית בעיקר, אבל בסך הכל העלילה מביאה בעצמה את הרעיונות שלה.
מלבד החסרון של הפשטנות היחסית, שלא מלווה את העבודה של יאוסה בדר"כ, יש גם מספר דמויות שלא משמשות לדבר מלבד לזרז לדמויות הראשית, למשל: האחות של מיון, שמיד הופכת משוחררת והזקן שבליויתן, שמדגים לנישי מה קורה כאשר נתקעים באורח חיים מסוים, כשרק חולמים על דבר אחר אולם לא עושים עבורו דבר. הדמויות הללו יכלו להינות מפיתוח מיוחד משלהן, אולם הן נשארות בגדר תפאורה במשך רוב הסרט, וחבל.
בנוסף, העלילה בקטעים מסוימים נוטה להיתקע והימרח. למשל, בשתי סצינות הבריחה של נישי- מאלוהים ומתוך הליויתן, יש מספר דקות לא מועט שבהן רואים את נישי ערום, רץ וצורח, ומדגיש את העובדה שהוא רוצה לצאת משם בכל מחיר, ולחיות את חייו כפי שהם. סצינה אחת מרוחה כזו היא די והותר, אולם יש שתיים כאלה בסרט, וממש לא ברור למה.
מוזיקה: המוזיקה סולידית.
תמונות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בקיצור, את "מיינד גיים" מלווה תחושה של החמצה. יחסית לבמאי כל כך מוכשר, ולסטודיו כל כך מוערך (4C) היצירה הזו די חלשה ורגילה, כשאין שום סיבה שהיא תהיה כזו. כל הרבה פוטנציאל, רעיון די מעניין מתמוססים והופכים לסיפור די פשוט, גם אם מוצג בצורה יפה ומיוחדת.
נחמד, אבל אפשר יותר.
ציון סופי: 8.5

ועכשיו לסיכום שלי. אני מחר מתגייס לתותחנים, ומסכם כמעט שלוש שנים של פעילות בפורום. אני כמובן אשתדל לבקר כמה שיותר, אבל מעבר לכך שלא יהיה לי זמן לראות אנימות, אני מניח שגם לא יהיה לי ממש כוח להסתובב בפורום.
אז כמה הערות לסיום. ראשית, אתם אחלה חבר'ה, והיה ממש כיף לבלות איתכם בזמן הזה. לא נראה לי שיצא לי להיתקל בפורום פעיל של אנימה בעברית שיש בו חבר'ה רציניים מצד אחד וכיפיים מצד שני כמו בפרש. שאפו.
בנוגע לפעילות: תשמעו, אני ממש לא רוצה להישמע טרחני ומטיפני, אבל איך שהפורום ייראה זה לגמרי תלוי בנו. באמת. אם נחכה שמישהו אחר ייפתח דיון או יעלה רעיון ואז נשתתף, הפורום יהיה די מת. מצד שני, אם נחפש רעיונות כשהפורום תקוע, גם אם לא ממש בא לנו כרגע, אז הפורום ייראה לגמרי אחרת. כך גם נכניס אנרגיה חדשה לפורום עצמו, וגם לצופי האנימה- שצריכים דחיפת אנרגיה בכיוון הנכון מדי פעם. כך שאם לא קורה כלום בפורם אל תניחו לזה לעבור לידכם. תחפשו רעיונות לפעילויות, למשחקים, לסיקורים או לדיונים. אני מבקש את זה כחובב אנימה וכאדם שהפורום חשוב לו. חבל שכל כך הרבה פוטנציאל ילך לטמיון.
וחוצמזה, קאנון 2006 היא סדרה גרועה!

אז זהו. תהיו ילדים טובים.
אל תעשו לאלכס בעיות (היא עצבנית, כזכור).
ונתראה בצד השני...

חזרה לפורום
ישן 24-03-2009, 22:31
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
גם ברגעים המרגשים ביותר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "סיקור על MIND GAME, ופרידה מהפורום."

אתה לא יכול שלא לרדת על קאנון
מה נדב היה אומר על זה? [ואיפה הוא בכלל בימים אלו?!..]
ובכן ישי, אם אתה עוזב את הפורום סביר להניח שהוא פשוט ימות.
אף אחד פשוט לא משקיע בו יותר ממך ככה ש... בפעם הבאה שתתחבר ככל הנראה לא יתווסף אפילו נושא אחד חדש.

אה כן, והרואים למרחק סדרה מעולה!#@$#%^!!@$ איך אתה מעז לומר שאין בה שום דבר יוצא דופן?!
בוש לך. בוש והיכלם.
אהמ.. אז זהו תעשה חיים בתותחנים, ומקווה שיהיה לך גם זמן קצת להתקרר מול המזגן [אחרת מה זה שווה?! ]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר