לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2009, 18:43
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מיליון שקלים ו- 56 אגורות.

"תקיש את האות מ 37 פעמים ברציפות במנוע חיפוש של גוגל בין 01:35 ל- 01:36 PM שעון ישראל ותקבל מיליון שקלים ו- 56 אגורות".

קיבלתי את המייל הזה לפני חצי שנה בערך. במשך שבוע הוא נשאר בתיבה שלי מבלי שפתחתי אותו. אין סיבה מיוחדת למה לא מחקתי אותו מייד כשקיבלתי אותו. אולי בגלל שמאז ששמתי ת'תוכנת אנטי ספאם לא קיבלתי אפילו דואר זבל אחד והיה לי רספקט לאחד שכן הצליח לחדור פנימה.

יום אחד חזרתי הביתה מאוחר ונזרקתי מול המחשב. בדקתי אם מישהו מהחבר'ה הגיב להודעות שלי בפייסבוק ומשם קפצתי לאי-מייל. השעה הייתה בערך 01:20 בלילה ולא היו מיילים חדשים חוץ מהספאם הזה שכבר שבוע מחכה שאני אמחוק אותו.

השעמום המהול בעייפות כנראה דחף אותי לפתוח אותו. קראתי אותו והשעה הייתה כמעט מתאימה. אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד ובמקרה הכי גרוע בזבזתי כמה דקות מהחיים שלי שיהפכו אח"כ לסיפור חצי משעשע בפייסבוק לחבר'ה. נכנסתי לאתר שעון עולמי וחיכיתי שתל אביב תגיע לשעה 01:35 וכמה שניות.

במקביל פתחתי עמוד שבו המנוע חיפוש של גוגל והקשתי את האות מ 37 פעמים. כשהשעון של תל אביב הגיע 01:35 וחמש שניות לחצתי על האנטר במקלדת.

בראש התוצאות חיפוש הופיע: "מזל טוב" ובסמוך אליה האות מ 37 פעמים. הקשתי על הלינק והגעתי לעמוד שהיה כתוב בו: "על מנת לקבל את הכסף עליך למלא את פרטי חשבון הבנק שלך או לחילופין תוכל לבחור לתרום את הכסף ע"י הקשה על כפתור התרומה". חייכתי לעצמי חיוך שמלווה בהרמת גבות ולחצתי על כפתור התרומה ומייד לאחר מכן מחקתי לצמיתות את המייל.

למחרת באוטובוס בדרך לאוניברסיטה במהלך מבזק החדשות של השעה 12:00 בצהריים דיווח הקריין כי אלמוני תרם מיליון שקלים ו- 56 אגורות לאגודה הישראלית לחקר שפה וחברה.

כשהגעתי לאוניברסיטה התלבשתי על המחשב הראשון שמצאתי, הקשתי את האות מ 37 פעמים במנוע חיפוש של גוגל אבל לא מצאתי את הלינק. חיכיתי ללילה כדי לחזור על הפעולה בשעה שהופיעה במייל וגם לא מצאתי את הלינק. מאז מידי פעם כשאני מוצא את עצמי מול המחשב בסביבות 01:20 בלילה אני מקיש את האות מ 37 פעמים ומחכה שתל אביב תגיע לשעה 01:35 וכמה שניות כדי ללחוץ על האנטר מתוך תקווה שיום אחד אני אתקל שוב בלינק.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 18-03-2009 בשעה 18:52.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר