לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2009, 03:18
  משתמש זכר עו"ד אחד עו"ד אחד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.08
לא יקרה כלום!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "מה יקרה אם יחדירו תאי זרע של כלב\סוס\חמור\קוף... לביצית של אישה?"

כדי ליצור בן-כלאיים צריך קרבה גנטית מסויימת בין המינים שמכליאים. לסוס למשל יש 64 כרומוזומים. לבן אנוש 46. אמנם לא צריך זהות מוחלטת אבל צריך קרבה.
חוץ מהכרומוזומים, צריך שיהא מדובר בבע"ח מאותו זן.
פרד/ה למשל, יצור כלאיים של סוס וחמור הוא תוצאת הכלאה של בע"ח בעל 31 זוגות כרומוזומים (החמור) ובע"ח בעל 32 זוגות כרומוזומים (הסוס). אז אין זהות מולחטת אבל שניהם מאותו זן ויש ביניהם קרבה גנטית גבוהה.
אני מניח שיש עוד מגבלות ותנאים - לא יודע אותם.
דרך אגב, לפרד/ה יש... 63 כרומוזומים. אין בעלי חיים עם מספר כרומוזומים אי-זוגי (חוץ מפגמים כגון תסמונת דאון שמי שלוקה בה נושא 47 כרומוזומים).
בני כלאיים גם לא יכולים להתרבות. כלומר כל הפרדות הן עקרות. למרות שנראה לי ששמעתי פעם שהיו מקרים שהם כן הצליחו להתרבות אבל אני באמת לא יודע על זה יותר מדי.

פה ושם יש שמועות על מדענים, בעיקר במדינות שהחקיקה בהן בתחום זה לקונית או לא קיימת, שניסו / הצליחו לבצע הכלאה בין אדם לשימפנזה או בין אדם לסוס. לפחות לגבי ההכלאה בין האדם לסוס, סביר להניח שמדובר בדברים מופרכים וקונספירטיביים.
לגבי ההכלאה בין אדם לשימפנזים, אי אפשר לדעת. אני מכיר לא מעט אנשים שמתנהגים כמו שימפנזים או יותר גרוע כך שלך תדע... אולי "שימפאנשים" מסתבבים בינינו כבר שנים ((:

נערך לאחרונה ע"י עו"ד אחד בתאריך 19-03-2009 בשעה 03:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר