לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2009, 18:33
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי impreza35 שמתחילה ב "אופטיקה בחימוש"

בין המקצועית שנחשבים טובים יותר בחיל החימוש, בעיקר מהסיבות הלא-נכונות כעבודה קלה פיזית ו"נקייה".
מדובר באחזקה ובהמשך בחינה של אמצעי תצפית שונים כמשקפות, כוונות לנק"ל ומערכות מסויימות על רק"מ, כוונות ראיית לילה ואמצעים תרמים עצמאים (כאלו שלא מתוחזקים על ידי חברות חוץ/טכנאי מוד"ש). מידת העבודה הטכנית תלויה בדרג היחידה שאתה נמצא בה ובהכשרתך.

האם כדאי? תלוי בשאיפות שלך ובאופציות העומדות לפניך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2009, 22:13
  impreza35 impreza35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eden643 שמתחילה ב "אחלה תפקיד, בד"כ עם אנשים..."

GrimReape , eden643 תודה רבה על התשובה!

האופציות העומדות לפני הם ללכת לקצין מיון ביום הגיוס ומה שיהיה יהיה , אין לי מושג מה הוא יציע לי אני יכול לשער שאני אקבל טכני חיל האוויר , חימוש (שוב) ועוד..
הנתונים האישיים שלי הם , הקב"א שלי 53 ואני עם ת"ש 3...
אני ממש בקטע של מחשבים ואני יכול לתרום המון לצבא אבל שוב מה הסיכוי שאני אקבל אצל הקצין מיון תפקיד שקשור למחשבים כמו "מנהל רשת מחשוב" לדוגמא..
ההתלבטות היא האם להסכים לקרוס האופטיקה או לנסות את המזל בקבלת תפקיד בתחום המחשוב?

ואם תוכל לעזור לי גם בשאלה מה משך זמן הקורס של האופטיקה והאם אני יכול לדרוש בסיס מסויים?
ולגבי קורס הבוחן תחמושת שווה לבקש אותו או שיש קורסים עוד יותר טובים בחיל החימוש מקורס האופטיקה.

תודה מראש!
ישן 27-03-2009, 12:40

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Gilmaster שמתחילה ב "שמע בעיקרון זה אחלה קורס ברמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gilmaster
שמע בעיקרון זה אחלה קורס ברמה גבוהה, אל תיפול לסטיגמות שחימוש זה חרא, כי מקצועות כמו אופטיקה ובוחן תחמושת זה מקצועות איכותיים ומעניינים, ומגיעים אליהם אנשים עם נתונים גבוהים, בעיקר אלה שמיועדים לקצונה.

כן בעיקרון אתה צודק , יש לי קב"א 53..
אם אני בוחר לא להלחם מול הקצין מיון וללכת לחימוש יש מצב שגם יתקעו אותי בנגמשים/טנקים וזה הפחד הכי גדול שלי. הצבא לא צפוי.

גם יש לי עוד משהו מוזר שקרה לי איתם אולי מישהו מכם יודע ...

לפני שבועיים שלחו לי מכתב כי אני מיועד לשיבוץ בחיל החימוש בתאריך 1/4.
כשדיברתי עם לשכת הגיוס ועם קד"צ נאמר לי משניהם כי הם לא רואים שאני משובץ לחיל החימוש ואני כלל צהלי וככה גם כתוב בקיוסק המידע האישי שלי.
עכשיו לפני כמה ימים התקשר אלי קצין מחיל חימוש ששאל אותי האם קיבלתי את המכתב ואם אני מתכוון להגיע לחיל חימוש ואמר לי שהוא מציע לי לבחור בחימוש אצל הקצין מיון וגם לקבל את התפקיד מראש (האופטיקאי) , ולדעת מעכשיו לאן אני הולך והכל.
החלטתי לשאול אותו האם אני שייך אליהם וכבר שובצתי אליהם ונאמר לי ע"י הקצין כי אני לא שייך לחיל חימוש ואני כלל צהלי וקפצתי לחיל חימוש כי אני שמור אצלהם במערכת(בגלל מסלול הלימודים שהתחלתי אצלהם) והם רצו להציע לי תפקיד מסויים כי יש לי נתונים גבוהיים ואם אני אומר לו שאני לא מעוניין בתפקיד האופטיקאי אני פשוט הולך לבקו"ם ומה שיהיה מול הקצין מיון יהיה.
עד לכאן הכל בסדר אבל ידידה שעשתה עלי חיפוש בשלישות ראתה שאני משובץ למערך הטכני בחיל החימוש....ושוב הכל מסתבך כי קד"צ , לשכת הגיוס והקצין של חימוש אמרו לי שאני לא שייך עדיין לשום חיל ובשלישות כתוב כי אני משובץ למערך הטכני של חיל החימוש. וגם למה לקצין החימוש להתקשר אלי ולנסות לשכנע אותי שאני אבחר בחימוש (מול הקצין מיון) ולהציע לי תפקיד מסויים אם כבר אני משובץ אליהם?
סיפור מורכב, אני מקווה שהייתי ברור פשוט אני כבר לא יודע מה לחשוב , פשוט נראה לי יותר הגיוני שמה שנרשם בשלישות זאת האמת או שזה נרשם כי הייתי שייך לחימוש במהלך החודש שלמדתי בי'ג.

תודה מראש לעוזרים !!
ישן 27-03-2009, 13:05

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ניידב שמתחילה ב "[QUOTE=impreza35]תודה רבה ,..."

כן בעיקרון אתה צודק , יש לי קב"א 53..
אם אני בוחר לא להלחם מול הקצין מיון וללכת לחימוש יש מצב שגם יתקעו אותי בנגמשים/טנקים וזה הפחד הכי גדול שלי. הצבא לא צפוי.

גם יש לי עוד משהו מוזר שקרה לי איתם אולי מישהו מכם יודע ...

לפני שבועיים שלחו לי מכתב כי אני מיועד לשיבוץ בחיל החימוש בתאריך 1/4.
כשדיברתי עם לשכת הגיוס ועם קד"צ נאמר לי משניהם כי הם לא רואים שאני משובץ לחיל החימוש ואני כלל צהלי וככה גם כתוב בקיוסק המידע האישי שלי.
עכשיו לפני כמה ימים התקשר אלי קצין מחיל חימוש ששאל אותי האם קיבלתי את המכתב ואם אני מתכוון להגיע לחיל חימוש ואמר לי שהוא מציע לי לבחור בחימוש אצל הקצין מיון וגם לקבל את התפקיד מראש (האופטיקאי) , ולדעת מעכשיו לאן אני הולך והכל.
החלטתי לשאול אותו האם אני שייך אליהם וכבר שובצתי אליהם ונאמר לי ע"י הקצין כי אני לא שייך לחיל חימוש ואני כלל צהלי וקפצתי לחיל חימוש כי אני שמור אצלהם במערכת(בגלל מסלול הלימודים שהתחלתי אצלהם) והם רצו להציע לי תפקיד מסויים כי יש לי נתונים גבוהיים ואם אני אומר לו שאני לא מעוניין בתפקיד האופטיקאי אני פשוט הולך לבקו"ם ומה שיהיה מול הקצין מיון יהיה.
עד לכאן הכל בסדר אבל ידידה שעשתה עלי חיפוש בשלישות ראתה שאני משובץ למערך הטכני בחיל החימוש....ושוב הכל מסתבך כי קד"צ , לשכת הגיוס והקצין של חימוש אמרו לי שאני לא שייך עדיין לשום חיל ובשלישות כתוב כי אני משובץ למערך הטכני של חיל החימוש. וגם למה לקצין החימוש להתקשר אלי ולנסות לשכנע אותי שאני אבחר בחימוש (מול הקצין מיון) ולהציע לי תפקיד מסויים אם כבר אני משובץ אליהם?
סיפור מורכב, אני מקווה שהייתי ברור פשוט אני כבר לא יודע מה לחשוב , פשוט נראה לי יותר הגיוני שמה שנרשם בשלישות זאת האמת או שזה נרשם כי הייתי שייך לחימוש במהלך החודש שלמדתי בי'ג.

תודה מראש לעוזרים !!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר