לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2009, 11:14
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בשורה טובה: מחקר חדש מגלה שהם לא דפוקים גנטית מלידה"

ולעומת זאת, חוקרים גילו כי לאדם שתאומו הוא הומוסקסואל יש סיכוי הרבה יותר גדול להיות הומוסקסואל בעצמו (50%). ההבדלים בין תאומים זהים נקבעים עוד ברחם, ונובעים מאפיגנטיקה - מודיפיקציות ביוכימיות על גנים מסויימים שגורמים להפעלה או השתקה שלהם. המודיפיקציות האלה אינן זהות בתאומים זהים, ולא רק בהקשר של נטייה מינית. כמו כן גילו כי הנטייה המינית נקבעת עוד ברחם, וככל הנראה היא תוצאה של רמות ההורמון טסטוסטרון ורמת השפעתו על ההיפותלמוס.

סיינטיפיק מעריב ודומיו אינם מהווים מדד מדעי בעיני, מה גם שאין אפילו הפניה אל המאמר המדעי עצמו כדי שנדע היכן התפרסם ומי היו הרפרנטים שלו.....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

נערך לאחרונה ע"י Tallyco בתאריך 26-03-2009 בשעה 11:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2009, 14:49
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
והדפיקות שלך היא כן תורשתית?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בשורה טובה: מחקר חדש מגלה שהם לא דפוקים גנטית מלידה"

מעבר לטיפשות שבהגדרת חריגות כ"דפיקות" אתה גם מוכיח שוב שאתה בור ועם הארץ.
ראשית, המחקר בדק רק אזור אחד בכרומוזום X, לא את כל הגנום.
שנית, המחקר הזה כבר זכה לביקורת של אופן ניהולו
שלישית, יש מספיק מחקרים שמוכיחים שוני אנטומי ברמת איזורי מוח ספציפיים בין הומוסקסואלים וסטרייטים.. ההבדל הביולוגי הזה יכול לנבוע מגורם תורשתי, מהשפעה סביבתית כלשהי ברחם או אפילו לאחר הלידה. הנקודה היא שמדובר בחלק בלתי נפרד מאיך שאדם בנוי. זה לא ניתן לשליטה או שינוי. אנשים כמוך שמנסים להכריח אחרים לחיות שלא על פי נטיותיהם גורמים להם לנטיות של כמה מהם להתפרץ בסוף בצורה בלתי הולמת. וכן, אני בהחלט מתכוון לכל מקרי התקיפות המיניות ההומוסקסואליות שמתגלות חדשות לבקרים במגזר שלך.
ישן 27-03-2009, 09:54
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אכן "יופי" של אבחנה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לאט מתברר שאכן זה מחלת נפש"

העדפה מינית, פדופיליה, ביקור אצל פרוצות, תאווה לסרטים כחולים ועוד ועוד - מחלות נפש.
התאווה לשלטון - האם היא גם סוג של מחלת נפש אובססיבית?
נהיגה בטירוף על הכביש - מחלת נפש?
תלמיד עירני בכתה - סוג מחלת נפש שצריך לטפל בה בריטאלין ?
אובססיה להשתמש בפורום ולהשמיע דעות, לעיתים מטופשות, להשתלח וכו' - גם סוג של מחלת נפש.
גם הומופוביה - היא סוג של מחלת נפש, הלוא כן מכיוון שאינה מבחינה בין סבלנות לסובלנות.
גם הטפה דתית, אמונה בקברי צדיקים, השתובבות ברסלבאית - גם סוג של אובססיה העלולה להתאפיין בסוג של מחלת נפש.

שכל אחד יחיה בהתאם להעדפותיו ולשגיונותיו ובלבד שלא יפגע בזולת.

אגב, לגבי העדפות מיניות: כיצד המדע מתכונן להתמודד עם קיום יחסים מיניים בין גברים ונשים בין כותלי בתי סוהר, כאשר מדובר באנשים נורמטיביים לחלוטין שפורקים את יצרם בצורה כזאת?
האם גם אותם אפשר לקטלג בתור אוכלוסייה עם העדפות חד-מיניות?
ישן 29-03-2009, 07:47
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
צודק. וזה בדיוק הנקודה
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "מה העיסוק האובססיבי הזה..."

לפי דעתי הם לא דפוקים מלידה, אבל יש את אלו שמנסים לשכנע את ההומואים שהם דפוקים מלידה, שהם אבודים ואין להם תקנה, ולצרוך זה גם מצעידים אותם ברחובות ירושלים, וגם מכריחים בצו בית המשפט את העירייה לשלם על המצעד, וכל אלו זה המסיתים ומדיחים.

ההומואים עצמם אין שום דבר נגדם, יש לה שגיעה, חולשה, כמו שיש הרבה חולשות לכולנו, כמו שיש לי חולשה לכתוב יותר מדי בפורום הזה. אבל המסיתים מנסים לעטוף להם את החולשה הזאת באידאולוגיה, ובזה הם מעודדים אותם להכנע עוד יותר לחולשה הזו. לילדים שלהם הם לא מאחלים את זה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 31-03-2009, 20:20
  משתמש זכר eliadfer eliadfer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.06
אני חושב
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "צודק. וזה בדיוק הנקודה"

שאתה כל כך מתאמץ לאשש את הדעות שלך שאתה מחפש בכח כל מני תירוצים חסרי היגיון.
תפתח את העיניים שלך, אין שום הסתה, המסיתים היחידים פה זה הקהילה שאליה אתה משתייך, הקהילה החרדית, קהילה חשוכה ופרימיטיבית שחיה תחת איסורים והטפות חסרות פשר, מתיימרת להסית מדינה שלמה, לא מקבלת את האחר שלא נדבר על פוגעת נפשית ופיסית, קהילה קלוקלת שמאמינה באל הקדוש. חבל שהדת שלנו מתבססת על שינאה. אני לא יודע אם אתה משתייך באופן פיסי לקהילה הזאת, אני רק שם לב שאתה משתייך באידיאולוגיה שלך לאותם אנשים מסכנים.

בנוגע לעניין שלילדים שלהם הם לא מאחלים את זה, זה אך ורק בגלל אנשים כמוך, שזורעים שנאה והרס בחברה שלנו, אלו אנשים שנולדו עם זה, ולא יעזור שום מחקר שינפיצו, זו עובדה, ומה שהופך את זה לכל כך נכון זה שהם בעצמם אומרים את זה, שהם לא בחרו בזה, החיים שלהם הרבה יותר קשים משל סטרייטים בגלל השנאה שמופנית כלפם, בגלל אנשים חשוכים ואווילים כמוך שלא מצליחים להבין שיש שונה מהנורמל. ומי בכלל קובע מה הנורמל? התנ"ך? אז איך זה שיש רבנים שאנסו את התלמידים שלהם? ואיך זה שלפני חודש, חרדי ממאה שערים אנס את שני אחייניו כמה פעמים? איך אתה מסביר את זה? גם הם בחרו בזה אף על פי שהיו בקהילה שמגנה את זה עד רצח?

אני חושב שאתה טועה ובגדול ואתה מדחיק את המציאות היומיומית.
הומואים ולסביות יש יהיו והיו תמיד ולא משנה כמה מחקרים יעשו בנושא, לטעון שזו מחלה זה טיפשות לשמה.

תתפכח, ומי יתן שהם ימצאו שלווה והעולם יבין סוף סוף שההרס הגדול ביותר עלי אדמות הוא הדת.

כל הזכויות שמורות לי !

ישן 29-03-2009, 07:57
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כולם גבורים על אחרים. אני מאחל שכל הילדים של כל אחד מהכותבים שלא יהיה הומו

ויהיה ישר הולך ויקים משפחה בישראל ויוליד ילדים טובים.

ואני בטוח שכולם יסכימו עם זה ויענו אמן.

אבל אם חס וחלילה מישהו קרוב ללבו יתדרדר לזה רחמנא לצלן, אני גם בטוח שכל קרובי המשפחה ימהרו להגיד שהוא לא פגום מלידה, רק שיש לו תקוה, ויתפללו בכל לבם להחלמתו ולחזרתו לדרך הישרה.

אז למה כל כך מתעקשים על אחרים להגיד שהם כן פגומים/דפוקים מלידה. משהו מוזר ביותר.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 29-03-2009, 08:18
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
ממש לא!
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כולם גבורים על אחרים. אני מאחל שכל הילדים של כל אחד מהכותבים שלא יהיה הומו"

הם אנשים כמוך וכמוני מכל הבחינות, למעט העדפתם/ן את בן/ת הזוג השני/ה.

זכותם לכך ואין לערער על כך בהטלת חרמות, תפילות ושאר מלחשים.

הם קיימים בכל קהילה, לרבות הדתית וגם הדתית אורתודוכסית (רחמנא ליצלן על פי תפיסתם).

העיסוק מעורר בחילה ובמקום להתעסק בתחתוניהם של אחרים, כדי היה להתעסק עם אלה המסייעים בידי עבריינים סוחרי בשר נשים.
או עם אלה העוסקים בשאר סטיות שהם מבחינתי הגרועים ביותר, הפדופילים, האנסים וכו'.

אנחנו אשמים באותה מידה שהעניין עולה כל פעם לכותרות. אנחנו מלבים את האש ועליהם חלה חובת ההוכחה, בצורת אותם מצעדים והחצנה.

כשם שאנו לא מתעסקים עם אוכלוסיית הנכים ועוד חריגים בחברה, הרי שגם אוכלוסיה כזו ראוייה לשקט.
הם לא מפריעים לנו ואל לנו להפריע לכל אחד לחיות על פי נטיות ליבו.

צריך ללמוד ממדינות אחרות, על היחס הליברלי שמקרב אותם לחיי קהילה פורים ותורמים, דוגמת קנדה, ארה'ב ועוד.

זאת גם אחת מהסיסמאות החשוכות היוצאות מבין היוצר של ההטפה הדתית חסרת הרסן.
ישן 30-03-2009, 04:53
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מאיפה הקביעה החד משמעית הזאת?
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "נסתרים דרכי המוח האנושי"

זה שאין דפוס תורשתי פשוט לא אומר שאין מרכיב גנטי. לתופעות התנהגויות מורכבות (וגם למחלות רבות ולתופעות ביולוגיות פשוטות יותר) אין גן אחד אחראי אלא הם תוצר של אינטראקציה בין גנים שונים, לעיתים רבות תוך אינטראקציה עם גורמים סביבתיים. גנים שעשויים להיות מעורבים כבר זוהו, ואין לשלול שנוספים/אחרים יזוהו בעתיד.
מעבר לכך, הגורמים המוחיים שקושרו עם הומוסקסואליות עשויים אכן לא להיות גנטיים אלא להתפתח כתוצאה מחשיפה לגורמים סביבתיים כאלה או אחרים בשלבי התפתחות שונים.
מה שעוד סביר הוא שהומוסקסואליות (כמו סיכזופרניה, להבדיל) היא תופעה שיש לה אתיולוגיות מגוונות ולכן גם גורמים שונים עצמאיים לחלוטין זה מזה. כך ייתכן שאחד יפגין "תסמינים" הומוסקסואליים בגלל גורמים גנטיים ואחר בגלל שכעובר נחשף לכימיקל מסוים ברבעון השני להריון (נגיד).
וסתם מימצא אנקדוטי-לפני עשרות שנים גילו שהרס מכוון של חלקים באונה הטמפוראלית (שמעורבים במערכת האמורפית המכונה "המערכת הלימבית" וש"אחראית" לויסות של אמוציות) בפרימאטים גורם לשינויים התנהגותיים כולל שינוי במוקדי המשיכה המינית. זה מימצא שמתווסף למימצאים היותר מוכרים (שיש לציין שהם ראשוניים, בעייתיים וטעוני מחקרי המשך ושיחזור) על איזורים מסוימים במח של הומוסקסואלים שהתגלו במחקרי פוסט מורטם כקטנים מאלו של סטרייטים.
כשמצרפים כל זה יחד עם העובדה שהומוסקסואליות נפוצה בכל התרבויות ובכל התקופות, אין מנוס לדעתי מהמסקנה שלהומוסקסואליות בסיס ביולוגי. ואם ביולוגי, הרי שייתכן שגם גנטי.
ישן 30-03-2009, 15:45
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי עו"ד אחד שמתחילה ב "אם כבר דיוקים..."

לא תצליח לשכנע אותי שלכתוב על מישהו שאתה רוצה להטיל עליו את מימך זו צורת התבטאות מקובלת. יש אלפי דרכים אחרות שבהן הייתה יכול להביע את דעתך או אפילו את הגועל שלך מדבריו, אבל אתה בחרת בדרך שלא מכבדת אותך ולא מכבדת את הפורום. הטיעון שלך שנחסמת בגלל שלא הסכמתי לדעתך הוא אבסורדי. הרבה גולשים לא הסכימו עם מה שלונדון כתב, בדיוק כמו שאתה לא הסכמת עם דבריו, אף אחד מהם לא נחסם. אתה יודע למה? כי האחרים שמרו על תרבות הדיון.
אני מבטיח לך שכל עוד שתשמור על חוקי הפורום ועל תרבות דיון סבירה, תוכל לכתוב כל מה שאתה רוצה בפורום ולא תחסם.

ישן 31-03-2009, 02:16
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
הומוסקסואליות זו לא דפיקות. אבל

זה גם לא שיא השלמות(אפילו שיש שכן חושבים כך)
כוון שנבראנו שני מינים זכר ונקבה
ולא מין משהו אדרוגינוסי שיש לא את שני המינים יחד
אמנם ישנה הומוסקסואליות מבחירה(סתם אחד שלא אוהב בנות) ויש הומו סקסואליות של אין ברירה(בית סוהר, פנימיה לבנים, מנזר, או אפילו ישיבה,)
ואין להשוות לדעתי את כל ההומוסקסואלים
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 31-03-2009, 17:58
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "הומוסקסואליות זו לא דפיקות. אבל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
אמנם ישנה הומוסקסואליות מבחירה(סתם אחד שלא אוהב בנות) ויש הומו סקסואליות של אין ברירה(בית סוהר, פנימיה לבנים, מנזר, או אפילו ישיבה,)
ואין להשוות לדעתי את כל ההומוסקסואלים

מה זה ההומוסקסואליות של מבחירה?למה בחרת דווקא לאהוב בנות ולא בנים?מי הכריח אותך,בעצם,לאהוב בנות ולא בנים?

עיוות עובדות:דווקא אלה של בתי סוהר,צבא..הם בעלי הבחירה:אם אין לידי אישה,נלך על גבר.זה הבחירה,לא המקרה הראשון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר