לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 16:46
  s.o.i s.o.i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "במרבית הFPS'ים, למעט כמה..."

בוא תקשיב. אני לא שם *** על הגרפיקה, אני מעדיף איכיות, אפשריות , גודל שטח הלמלחמה.
הטמבלים שממשיכים לעשות אותו דבר בכול אוף דיוטי יכלו לשלב את המפות של BATTLEFIELD 2142 יחד עם המגוון נשקים ואפשרויות של RINBOWSIX והיו מוסיפים קצת יותר משימות חוץ מ- קח את הר.פ.ג'י ופוצץ את הטנק! היחידה תלויה בך! ואז המשחק היה באמת חדשני ואם אתה שואל אותי עם אני מצפה לעלילה ששווה פרס אמי, אז אני יאמר לך שאם לבחור בין עלילת "פרס אמי" לבין העלילה המחורבנת שהם תמיד כותבים, כמו איזה תקליט שבור כול המשחקים, אותה עלילה, שילד בן 6 יכול לכתוב, אז כן, פרס אמי ידידי.
יום טוב
שנפלה בידי אויבינו שלא בצדק,
ועכשיו שבה נחלת אבותינו לבעליה הראשונים..."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2009, 14:49
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
נחשפו עוד כמה פרטים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "Call of duty modrern warfare 2 נחשף הטריילר הרשמי!"

כתבת בקרוב שנתפרסמה במגזין Game Informer חושפת לא מעט פרטים על משחק הפעולה המבטיח

Modern Warfare 2, כנראה משחק הפעולה החשוב ביותר של השנה, נחשף טפח אחר טפח. בסוף השבוע צפינו בסרטון וידאו ראשון שהכיל קטעי משחקיות, וכעת חושף מגזין ה-Game Informer עוד כמה פרטים בכתבת בקרוב בלעדית (לבינתיים...) שנתפרסמה בגיליונו האחרון.

כמובן שרוב המידע בכתבה הספיק לדלוף לרשת שעות ספורות לאחר שהמגזין החל להופיע על מדפי החנויות. כפי שניתן היה כבר לנחש מהסרטונים והתמונות הבודדות שפורסמו, Modern Warfare 2 יתרחש ברובו באיזורים מושלגים בקרבת רוסיה, שם צדות מדינות המערב אחר טרוריסט קשוח במיוחד המאיים על שלום העולם.

הקמפיין הראשי יהיה לטענת המפתחים ארוך ודינאמי יותר. סביבות המשחק מתוארות כפתוחות ומגוונות - אך לא ברמה כזו שתוכלו להסתובב בשדה הקרב כאוות נפשכם. מצב משחק מיוחד בשם Special Forces יוקדש למשימות משותפות (Co-Op), אך שלבי הקמפיין מיועדים בשלב זה לשחקן יחיד בלבד.

כתבת הבקרוב המלאה ממתינה לכם במהדורה המודפסת של Game Informer, אותה תוכלו למצוא - עם קצת מזל - בסניפים המרכזיים יותר של חנויות הספרים הישראליות. כמובן שאפשר גם להמתין בסבלנות לתערוכת E3, שם ייחשף המשחק בפני כל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:32

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר