לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2009, 17:10
  CM0S CM0S אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.02
מתמטיקה באוניברסיטה או הנדסת תוכנה במכללה?

שלום,
יש לי התלבטות ואני אשמח אם תוכלו לתת לי כיוון לדרך פעולה..

אז ככה - ממוצע הבגרות שלי הוא 95 והפסיכומטרי שלי הוא 620.
לא משהו, אני יודע.

בכל אופן, עד עכשיו הייתי בראש של ללמוד במכללת אפקה הנדסת תוכנה.

העניין הוא שיש אפשרות נוספת, בה תעלה בידי האפשרות ללמוד באוניברסיטת בר אילן מתמטיקה בשנה הראשונה (קורס שאליו אני יכול להתקבל ע"פ הנתונים שיש לי), ואז לעבור למדעי המחשב.
כדי לעבור למדעי המחשב צריך שיהיה ממוצע 90.

תכל'ס - אין לי מושג מה הסיכויים שלי לקבל ממוצע שכזה.. האם זה נחשב גבוה מדי? בלתי אפשרי?

ומה יקרה אם איכשהוא אני לא אצליח לעבור למדעי המחשב..? ומה יצא לי מתואר B.A במתמטיקה? האם תהיה לי אפשרות לעבור לאוניברסיטה אחרת - כמו בן גוריון?

אני אשמח לקבל תשובות....

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2009, 17:33
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
הנה אנחנו מסכמים (:
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "תשמע, לא אמרתי שבוגר במתמטיקה..."

ציטוט:
וכמובן, מן הסתם שאם זה הכיוון עדיף ישר להתחיל עם מדעי המחשב ולא ללכת סחור סחור עם עצמך.

אני עכשיו עומד בפני דלמה לא פשוטה, אני רוצה לעסוק בפתוח(כמו כולם), ועלי לבחור האם להמשיך עכשיו במטמטיקה מדעי המחשב משולב, או רק מדעי המחשב...
לדעתי בסופו של דבר אני אבחר לסיים את התואר במגמת מדעי המחשב ופשוט אחר כך לעשות תואר שני במתמטיקה עם ההשלמות, נראה לי הכי הגיוני, כי תואר ראשון במתמטיקה זה בכל מקרה לא מספיק... ומתמטיקה ומדעי המחשב משולב עוסקים לדעתי יותר מדי בפן התמטי, ואז אני יצא יחף משני הכוונים, גם כך בלי נסיון קשה לי להאמין שאקבל ישר משרה של פתוח...
ישן 28-03-2009, 17:00
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
קודם עדיף ללכת למכללה וללמוד את מה ששאתה בוחר, מאשר ללכת לאונברסיטה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CM0S שמתחילה ב "מתמטיקה באוניברסיטה או הנדסת תוכנה במכללה?"

רק בגלל שזה "יוקרתי" וללמוד מה שלא מעניין אותך בגרוש!
אני לא יודע מה המשמעות של ממוצע 90 בבר אילן, בבן גוריון זה מאוד מאוד לא פשוט, ורק מעוט שבמעוט מגיעה לממוצעים כאלה.

אם שקלת ללמוד בבן גוריון יש שם מסלול בדיוק בשבילך, שנה ראשונה לימודים במכללת אחוה- באם אתה עומד בדרישות שנה א ומסיים בממוצע של מעל 70, שנה הבאה אתה עובר לבן גוריון למחלקת מטמטיקה ומדעי המחשב, באם הממוצע שלך קרוב- מעל 80 אתה יכול לבחור לעבור להנדסת תוכנה\מדעי המחשב\להמשיך במתמטיקה ומדעי המחשב.

שנה א באחווה היא בתוכנית מתמטיקה מדעי המחשב, כאשר שנה א היא זהה אחד לאחד בשלושת המסלולים, כך שאם שנה ב תעמוד בדרישות תוכל לעבור בקלות לכל אחד משלושת המגמות, ולהתחיל כסטודנט מן המניין של אונברסיטת בן גןריון שנה שניה.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 28-03-2009 בשעה 17:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר