לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2009, 11:03
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
גם אתה מניח הנחות לא נכונות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי G.P שמתחילה ב "[QUOTE=עידו403]תזכיר לנו לא..."

1. אין לי שום קשר ל-YHS, מלבד העובדה שאני, בניגוד אלייך, יודע מיהו אותו בן אדם שעומד מאחורי הכינוי.
2. אני כבר לא מנהל את הפורום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי G.P
ואני חשבתי שפרש זו מערכת פורומים יותר רצינית!

הרבה יותר רצינית ממך, זה בטוח. אם אתה לא שם לב שליד הכינוי שלי אין "עלה ירוק" או את הכיתוב "מנהל מתגייסים וסדירים" כבר כמעט חודש. או לחילופין, לא נכנסת לאשכול החידה של הפורום, וראית שכתוב ליד השם שלי כשופט "מנהל הפורום בעבר", אז כנראה שאתה עוד פחות רציני ממערכת הפורומים שאתה כל כך משמיץ.

*כותבים כושר, לא קושר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2009, 11:09
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי G.P שמתחילה ב "[QUOTE=עידו403]תזכיר לנו לא..."

זו מערכת פורומים רצינית, לכן זו גם אחת הסיבות שאני כותב בה. אני גם מניח ומקווה שגם הכותבים בה הם רציניים שיודעים לחשוב ולכתוב.
לגבי עוינות - קיימת רק אצלך, שנאמר - "הפוסל - במומו פוסל".

אך מאחר ואתה מגלה ענין ואולי גם אתה רוצה לעבור את הגיבוש, אוסיף כמה מילים.

הגיבוש לא מתחיל ביום ראשון בבוקר - הוא מתחיל הרבה לפני כן. הוא מתחיל בתרבות שלך, באינטלגנטציה שלך ובמטען הערכים שאתה מגיע איתו ביום ראשון בבוקר. להגיע בזמן זה ערך. להישמע להנחיה זה גם ערך. אם היו רוצים שמישהו יגיע ב 8:40 אז היו כותבים 8:40. (דרך אגב - אז למה לא 8:50 או 9:13 ?). לא קשור לבדיקות או ללא בדיקות. אמרו 8:30 - מתייצבים ב 8:30. אתה מבאר שבע? תקום שעה קודם. אתה מאילת? תבוא ערב קודם ותישן אצל חבר.
אני שם דברים על השולחן, בפשטות. קורס טיס הוא מקום של מצוינות והשקעה. מדינת ישראל שמה הרבה כסף בצעירים (וצעירות) כדי שיהיו טייסים ויחזיקו ביד 30 מיליון דולר או יותר (אני חושב שלמי שמתלבט לגבי מחיר של ארוחה במסעדה זהו מספר לא נתפס). אחד שמגיע להטיס מטוס כזה - הוא רציני מהיום הראשון של הגיבוש והרבה לפני כן. עוד לפני ירפ"א א'. לכן אני חושב שכל אלה שמבקשים להגיש ערעור על המבחנים הראשונים בלשכת הגיוס בתואנה של "הרגשתי לא טוב", "שכחתי את המים" וכן הלאה - הם לא רציניים והסיכוי שיגיעו לעמוד על הרחבה ההיא, הנחשקת, ולקבל כנפיים - הוא נמוך. הרי הטייס ששלחו אותו לתקוף שיירה אי שם (אם אכן זה קרה) לא יגיד למפקדים "חברה, למה 11:23? בוא נעגל ל 11:30". וזה מתחיל הרבה לפני כן.
אני יכול להגיד לך שאלה שמסיימים הם אלה שמהיום הראשון התייחסו לקורס הטיס ברצינות מלאה. מי שחושב שהוא יגיע לשם כדי ש"תיפתחנה לו דלתות" (וזה בהחלט לא יקרה, כי אחרי שהוא יודח בסיום הגיבוש - הוא יחזור להיות בדיוק כמו שהיה קודם, ללא דלתות) אז כדאי שלא יבזבז את הזמן שלו, של המדריכים, של חיל האוויר ואולי גם ימנע ממישהו גבולי שמאד רוצה מלהגיע לגיבוש.
כבר כתבתי את זה כאן - המדריכים בגיבוש הם טייסים, מדריכי טיסה צעירים, שאך לפני מספר שנים היו בגיבוש בעצמם. אי אפשר לעבוד עליהם ואי אפשר לעשות עליהם הצגות וכאשר הם יגידו למחלקה להיות ב 18:00 ברחבה עם גופיות ונעלי ריצה - תאמין לי שבדקה ל 18:00 כולם כבר יעמדו בשלשות מסודרות ומוקפדות, אחרי ששתו מים.
אין שום עוינות - פשוט לשים את הדברים כהוויתם על השולחן. אלו היו שתי הפרוטות שלי כדי לעזור גם לך לעבור את הגיבוש - אם אכן אתה רוצה להיות טייס.

עוד דבר קטן - אני ועידו לא מכירים, מעולם לא נפגשנו ואני יכול , מניסיון, רק להעריך כל מנהל פורום שמקדיש מזמנו לטיפול בפורום.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 28-03-2009 בשעה 11:12.
ישן 28-03-2009, 21:21
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
כאשר אני קורא את מה שכתבת,
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי gilAF שמתחילה ב "יש דרך להגיב על כל דבר, לא..."

אני חש שאתה לא קראת את מה שאני כתבתי.

הסברתי שלא היתה שום עוינות אלא הסבר פשוט וישיר. אין לי שום סיבה להיות עוין למישהו כאן.
אם היית קורא את מה שכתבתי, גם היית נמנע מסגנון "פטרנליסטי" כגון "...מקפידים על זמנים, תאמין או לא..." או " ...וגם הם כשהם היו בתיכון ...." . היית מבין שאני לא צריך "להאמין" לך, כי אני מדבר על דברים שאני יודע ושגם אני הייתי פעם בתיכון והגעתי לגיבוש.
קרא, קרא עוד פעם את כל מה שכתבתי. תשקיע בקריאה לפחות את הזמן שהשקעתי בכתיבה. זה יהיה מנומס מצידך. תודה.

גם לך כדאי להכיר את הפתגם שהזכרתי למעלה. מצד שני אני שמח שיש מנהלים שהם "תקיפים", אחרת הפורום היה נראה כמו הלילה האחרון בטיול השנתי.
ישן 28-03-2009, 11:09
צלמית המשתמש של עידו403

לא, זה לא
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "בנוגע לדבר השני: למה? זה דבר..."

אם אתה מגיע לגיבוש, או לכל מקום כזה או אחר, בידיעה שאין לך שום כוונה להיות שם, זה ישפיע על הדרך שבה תפעל, אפילו אם אתה לא שם לב לזה.
סגל הגיבוש יכול לראות טוב מאוד מי הגיע לשם עם מוטיבציה לעבור, ומי הגיע סתם כדי להעביר את הזמן על מנת לקבל ראיון צנחנים.
גם ככה, בסופו של דבר, רק חלק מאותם מסיימי גיבוש שמקבלים ראיונות, עוברים אותם.

מדובר בגישה מוטעית, ואם כותבים לכם את זה גולש מבוגר שיכול להיות אבא שלכם, ויש לו נסיון כזה או אחר עם המיונים לטיס, וכן גולש צעיר יותר אבל עדיין מבוגר ממכם, שיש לו קשר כזה או אחר עם מערכת המיון הצה"לית, אז אולי כדאי שתפסיקו להתעקש סתם.

ישן 28-03-2009, 11:17
צלמית המשתמש של עידו403

אפשר כמו גדולים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "בשעה 5:30 יוצא קו 370 מתחנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Algorithm
זה אומר שצריך להיות בתחנה מרכזית בבאר שבע מקסימום ב5:20 ולהתעורר מקסימום 4:30.
לא יודע מה איתך אבל לדעתי זה די מטורף, לא יודע איך לעזאזל אפשר להגיע ככה.

לא מדובר בטירוף,מדובר במשהו שהוא אפשרי בהחלט.
כאשר שירתתי בשבטה (טירונות, קורס מפקדים, מפק"צ טירונים, סמל טירונים, רס"ל- כשנה וחצי) הייתי מתעורר בכל יום ראשון שהייתי צריך לחזור לבסיס, בארבע וחצי, ועולה על הרכבת של 5:20/5:30 לבאר-שבע, ואתה יודע מה? בנהריה הרכבת היתה חצי מלאה, ובעכו מלאה לגמרי. בקריות אנשים כבר ישבו ועמדו במעברים.

אם זה מספיק חשוב לך, אתה תלך לישון בשעה מוקדמת בלילה שלפני, תתעורר בשעה המתאימה כדי לא לאחר, תוכל ארוחה קלה, תשתה משהו, ותצא לדרך כמו שצריך .
אף אחד לא מת מלהתעורר קצת יותר מוקדם ממה שהוא רגיל, ואם אתה מתכוון לשרת ביחידה קרבית, תתחיל להתרגל לשעות האלה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 28-03-2009 בשעה 11:39. סיבה: ככה זה כשמקלידים מהר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר