לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 28-03-2009, 18:22
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.08
הודעות: 701
אשכול מרוכז בנושאי פרטיות וזכויות האדם שחשוב להיות מודעים אלייהם למען עתיד טוב יותר!

כבר הצעתי כאן בעבר שאולי כדאי שמישהו מאיתנו ירכז את רוב הסכנות המוחשיות שכבר כיום קיימות בנושאים הביראותיים והטכנולוגיים ע"מ שיהיה אשכול מסודר ומרוכז,
אז אם אף אחד לא הרים את הכפפה, אני אעשה זאת, הגיע הזמן שיהיה אשכול מרוכז לכל הדיונים הבולטים שהיו כאן בכל מיני נושאים חשובים בנושאי פרטיות וזכויות האדם
שחשוב להיות מודעים אלייהם למען עתיד טוב יותר! במאמר הזה נמנה את עיקר הדברים החושבים שכבר בימים אלו מסכנים את עצם קיומנו והזכויות הבסיסיות שלנו כבני אדם,
נמנה כאן כמה שיותר דברים הקשורים ב: זכויות האדם, טכנולוגיה, חופש מידע, בריאות וכו'... גם אתם מוזמנים להוסיף ולהרחיב במידה ויש לכם מה לתרום לאשכול.


ההיבט הבריאותי: מה יכול להזיק ולשפיע לרעה על בריאותנו ועל הזכות המלאה שלנו לחיות חיים בריאים בסביבה נקייה ועשירה בעולם נקי ובריא יותר לקיום אורך חיים בריא.

•פלאורויד – פסולת תעשייתית מסוכנת ביותר המוחדרת למי השתיה שלנו בתירוץ של הממשלות שהפלואור בריא לשיניים ולמניעת עששת, אם כל הכבוד לתירוץ הממשלה שיתנו לנו להחליט מה בריא בשבילנו!
לעוד מידע בקרו באשכול: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=457481


•אספרטיים (אספרטם) – רעלן שנמצא בכל המאכלים והמשקאות הדייאט, חומר ממתיק שמחליף את הסוכר אך מסוכן ביותר לבריאותנו ומסוגל לגרום לנזקים חמורים בטווח הרחוק!
לעוד מידע בקרו באשכול: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=447078

•זיהום אויר - רוב העולם מזוהם עקב בצע הכסף, במקום שהטייקונים והממשלות יעודדו פיתוחים לאנרגיה ירוקה (אנרגיה סולרית במקום דלק) שישמרו על כדור הארץ שלנו וסייעו בהפקת אנרגיה ירוקה למניעת זיהום האויר, חור באוזון ומניעת מחלות שנוצרות כתוצאה מכך, במקום כל זה הם עדיין מתעקשים לזהם ולהשתמש במקור האנרגיה המזהם ביותר – נפט ע"מ שלהם זה יכניס כסף ויתן להם את העוצמה והכוח לשלוט בכמה שיותר נתחי שוק ולהשפיע ולשלוט בעולם.

•קרינה סלולרית – כמו בעולם הנפט כך גם בעולם הסלולרי – הטייקונים עסוקים במלחמה על ליבו של הלקוח ובהגדלת מאגר הלקוחות שלהם כמה שיותר ובו בזמן מטגנים לנו את המוח!
כל הזמן מטעים אותנו במחקרי שוא שהקרינה מסוכנת ולפעמים גם מנסים לשכנע אחרת, אך התוצאה בשטח היא אחת – הקרינה גורמת לנזקים חמורים במוח האנושי!
סרטן ושאר המחלות המסוכנות שהקרינה הזו עלולה לגרום לנו ומחקרים שטוענים שהגברת האנטנות הסולריות ימנעו קרינה מהמכשירים זה תירוץ עלוב ביותר של הטייקונים האלו!
כולנו יודעים שהקרינה מהאנטנות האלו מסוכנת יותר מכל קרינה קטנה שנפלטת מהמכשיר הסלולרי עצמו.


•HAARP חומר כימי קטלני שמוסיפים לדלק מטוסים – לאחרונה נחשפו מספר מקרים שממשלות וצבאות בעולם מוסיפות חומרים כימיים לדלק מטוסים שעלולים להזיק ולשבש פעילות מוחית של בני האדם!
במדינות רבות בעולם ובנייהן בגרמניה תועדו בשמיים טריילים של עשן בצורות גאומטריות מחשידות – סוג של "רשת" גאומטרית שהשאירו המטוסים, הרשת הזו מתפוגגת כגוש כימי של החומר וצונחת למטה, מה המטרה האמיתית מאחורי ניסויים אלו? נותר רק לקוות לטוב... בנתיים יש אישור מצבא גרמניה שהיו דברים מעולם! לעוד מידע: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E8%F8%E9%E9%EC

ההיבט הטכנולוגי: כיום, יותר מאי פעם רוב הממשלות בעולם עסוקות בניצול כל האמצעים והמשאבים העומדים לרושתם ע"מ לעקוב, לנטר, להאזין, לחדור ולפלוש לפרטיות האזרחים שלהם!
ג'ורג' אורוול תבע את המושג "האח הגדול" עוד בשנת 1948 כשהוא כתב את ספרו בשם "1984" שבו הוא מתאר ממשל פולשני ששולט ביד רמה באזרחיו בעזרת "משטרת המחשבות" שמשרתת את אותו "אח גדול" שהוא בעצם מנהיג טוטליטרי שבידיו מרוכזים כל סמכויות השלטון, הצבא והרשויות בכלל.
כיום נדמה כי אנו מתקרבים למציאות הפולשנית הזו בצעדי ענק, אפילו שרוב העולם המערבי ודומיו מתיימרים להסתתר מאחורי מסכת הדמוקרטיה ובראשון ארצות הברית שמתיימרת להיות מנהיגת העולם החופשי אך בפועל מקוממת חוקים פולשניים שמאפשרים לממשל , לצבא ולרשויות החוק לפלוש, להאזין, לנטר אחר כל האזרחים במדינה ומחוץ לה ע"מ להצדיק את הלוחמה שלהם בטרור העולמי ולמען בטחון המולדת.
בנוסף אנו עדים לקידום חוקים דומים ברחבי העולם, בריטניה שמובילה יותר מכולם בחדירה לפרטיות האזרחים ובשימוש מופרז ברשויות החוק ע"מ לדרוס את זכויות האדם הבסיסיות ביותר , רישות כ-4 מיליון מצלמות ברחבי בריטניה כולה מקנה לממשל לצלם אזרח בריטי כ300 פעמים ביום! להאזין לשיחות, לחדור למחשבי התושבים, לפלוש לחייהם ולנטר אחרייהם וכל זאת מבלי שימוש בצוים! גם כאן בארץ אנו עדים להתפתחות בנושאים הללו.

•מאגר ביומטרי – השר מאיר שטרית עסוק נמרצות בלקדם חוק דורסני זה שבנתיים לא יצא לפועל בשום מדינה דמוקרטית בעולם, החוק אומר חד משמעית שעל כל אזרחי המדינה לתת למדינה תביעות אצבע (ממש כמו נוהל כניסה לכלא) ובנוסף סריקת תווי פנים מלאה - כל המידע הזה אמור להכנס למאגר הממשלתי העצום שיתוחזק ע"י משרד הפנים (אותו משרד פנים שלא מצליח לשמור על מרשם האוכלוסין כבר למעלה מעשרה שנים ומודלף לרשת האינטרנט וזמין לכל דורש) המאגר אמור לעמוד לרשות הממשלה, המשטרה ולשמש נגד האזרחים במקרה של עבירות, תביעת האצבע אמורה לתת למשטרה אפשרות זיהוי מיידי של חשוד בפשע מסויים והבאתו לדין כמובן שבאותה המידה קיים סיכון להפללה, טעות זיהוי והכנסת חפים מפשע לכלא!
שלא לדבר על מאגר תווי הפנים הדיגיטליים שיאפשרו לממשלה לזהות ולנתח את כל עוברי האורך שיעברו מול המצלמות שבימים אלו מרושתים בכל מקום ברחבי המדינה (כמו בבריטניה) המאגר כמובן לא יעיל בשום צורה שהי בכל הקשור לפשעים כבדים –
מקרי שוד ורצח שבהם החשוד חבש כובע גרב והסתובב עם כפפות, על פי הדיווחים מבריטניה הפשיעה שם לא השתנתה ולא הושפעה כלל מהמצלמות – הפושעים פשוט מאוד למדו לנקות באמצעי הזהירות הדרושים כנגד המצלמות!
התוצאה – אלפי אזרחים שמרגישים מוטרדים עקב אובדן הפרטיות שלהם, חשופים לעיני המצלמות בעודם מהלכים ברחובות ובחנויות כשמישהו תמיד צופה בהם. מיותר לציין שמאגרי מידע אלו כמו כל שאר המאגרים של הממשלות נתונים בסיכון תמימדי מפני חדירות, פריצות, הדלפות וכמובן בעתיד זמינים למכירה לכל גוף טייקוני באשר הוא לצרכי פרסום ומסחר (מה שימרר את חיינו כי המפרסמים יפנו אלינו אישית בלי סוף).
למקרה שתהיתם, החוק ששטרית מנסה להעביר מוגן בסעיף שמאיים לשלוח כל אזרח שיתנגד לתת תביעת אצבע למדינה לשנת מאסר! (מה שהופך את כל האזרחים לפושעים בפוטציה).
לאשכולות הפופולריים של לאנס בנושא המאגר הביומטרי לחצו כאן.

לעוד מידע: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E5%EE%E8%F8%E9•חוק נתוני תקשורת (המוכנה גם חוק האח הגדול)- החוק שאושר בכנסת ואמור לעבור, החוק נותן למשטרה את כל הסמכות העצמאית לנבור בחייהם של האזרחים, כולל בעיקר את כל אפשרויות
הניטור המאסיביים שהזכרנו עד כה : האזנה לסלולרי, יירוט מסרונים, גישה לנתוני הגלישה הסלולריים, חדירה לדואר האלקטרוני, גישה לנתוני והרגלי הגלישה של האזרח, חדירה למחשב ולחשבונות השונים של המשתמש וכל זה כמובן ביד חופשית מבלי שום צו בית משפט כזה או אחר! מי יפקח על השוטרים בקטע הזה? כנראה רק אלוהים יודע...

•חופש המידע בסכנת הכחדה – מיום ליום חופש המידע שלנו עומד בסכנת הכחדה, כל פעם אנו עדים לחוקים חדשים שנועדו לצנזר, לסנן, ולנטר אחר הגולשים ברשת!
האיחוד האירופי העביר חוק חדש שמקנה למדינות האיחוד לפרוץ למחשבי האזרחים בלי שום צו בית משפט ולחטט במחשבים של האזרחים בלי שום אישור או התרעה מראש! בסין ובמדינות דיקטטוריות האינטרנט עובר סינון קפדני של הממשל שמחליט מה מותר לעם לראות ומה לא!
גם בארץ היו ניסיונות לסנן את האינטרנט בתירוץ העלוב של חבר הכנסת אטיאס שהחומר הפורנוגרפי עלול לפגוע בילדים, כאילו שהממשלה באה להחליף את תפקיד ההורה שאמור לפקח ולחנך את הילדים, אך בפועל סירוס האינטרנט והריגת חופש המידע מתחיל בדברים שלכאורה נראים תמימים, בהתחלה לטובת הילדים ובעתיד לטובתנו – כאילו שאנחנו צריכים שיחליטו מה טוב בשבילנו! שימו לב שכל החוקים האלו בהתחלה הם בגדר מותרות, אך לאחר כמה שנים הכל בגדר חובה!
במקביל טוען השר אטיאס שלא תהייה שום "רשימה שחורה" שאליה יכנסו כל אותם האזרחים שיבקשו מהספקיות שלא לצנזר את החיבור שלהם לרשת.. אבל האם אנחנו באמת אמורים לסמוך על השר אטיאס? מניין לנו שלא יתייגו אותנו אוטומטית כ"פדופילים בפוטנציה"? הרי הכל אפשרי עם מדיניות החוק הנוקשה הזה שבא להעניש קולקטיבית את כולנו. וכך בעצם מדינות מסויימות בעולם יאבדו את צלם הדמוקרטיה שהן טוענות שיש להן!
אסור בשום פנים ואופן שדבר כזה יקרה, בעוד שהממשלות ומאגרי המידע שלהן עם אמצעי השליטה והניטור אחר האוכלוסיות השונות גדלות, כך קטנה האפשרות שלנו והאמצעים לפקח ולהעביר ביקורות כלפי הממשלות שלנו, מה שיוצר מצב אנטי דמוקרטי, כי אם השליטה בציבור תהייה רק ע"י הממשל בצורה חד משמעית מבלי לתת לציבור אפשרות לפקח על הממשל ולהעביר ביקורת, אז איזו מן דמוקרטיה זו?
אסור לנו לפגוע באינטרנט שהוא האמצעי היחיד שלנו כיום להשגת מידע אמין, לא מסונן ולא מושפע מדיעותייהם של עיתונאיים כאלו ואחרים שמשרתים אינטרסים של תאגידים, טייקונים וקשרי הון-שלטון! ברגע שהאינטרנט יצונזר הלכה כל הדמוקרטיה לפח, נייטרליות הרשת חשובה מאין כמותה במיוחד בימינו כדי לדעת מה באמת קורה ומה מתרחש מסביבנו!
תירוצים כמו פיראטיות, טרור ברשת, והפרות זכויות יוצרים הם לא תירוצים משכנעים, הצימאון של השלטונות בעולם לשלוט במידע ובדיסאינפורמציה כדי לסרס את זכויות האדם, הפרטיות, וזכות האדם לדעת זה מה שבולט בנתיים, לכן חובה עלינו לפקח ולהלחם על אינטרנט נקי, נייטרלי ואנונימי ככל האפשר!
ברגע שהמאגר הביומטרי יהפוך לסטנדרט, גם האנונימיות ברשת תעלם כלא הייתה כי הזיהוי של המשתמש מול הספקית יתבצע ע"י תביעת האצבע שלו, מה שימנע ממנו אוטומטית להתבטא בטוקבקים בצורה חופשית ודמוקרטית מחשש שתגובתו הבוטה והביקורתית כלפי הממשל לדוגמא תביא למעצרו ולכליאתו!
לעוד מידע בנושאים הללו: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...light=%F2%F0%EF

•לוייני ריגול – כיום כבר כמעט לכל צבא בעולם יש לויין ריגול משלו, מה שמגביר את האפשרות הבלתי סופית למשחקי הריגול בין המדינות, למשחקי אגו ומשחקי כוח בלתי פוסקים כשבאמצע
נקלעים לכל הסיפור הזה האזרחים התמימים בלי שום סיבה מיוחדת! בימינו אפשר לאתר ולהתמקד על כל אות סלולרי של כל פלאפון בעולם, הלויינים של ימינו כבר לא תלויים במזג אויר נקי ובאור יום!
רוב הלויינים מצויידים בטכנולוגייה לראיית לילה, דרך העננים ואפילו דרך מבנים מסויימים עד לעומק מסויים, בעוד שהלויינים הישנים יותר מאפשרים גם לראות מה קורה בתוך כל מבנה באמצעות ראייה טרמית של כל גוף שפולט חום בתוך המבנה. מיותר לציין שזה תמיד חיוני ותורם לפעילויות מבצעיות ואפילו חיוני בהצלחת חיים במקרים מסויימים אך כמו כל דבר השימוש יכול להיעשות לטובה או לרעה.
מה גם שככל שהטכנולוגיות מתקדמות כך גדל הסיכוי לחימוש החלל וחימוש הלויינים, מה שמסוגל להביא למצב שבו לויין יאפשר יירוט של אדם ספציפי או קבוצת אנשים מהחלל, יכול להיות חיוני אמנם במקרה של חיסול טרוריסטים אך מצד שני יכול להיות מסוכן במקרים של טעויות או שימוש כנשק להשמדה המונית – וכמובן שכמו כל דבר טכנולוגי זה תמיד עלול להיות חשוף לפריצות ולנטילת השליטה ע"י גופים עויינים מסוכנים.

•מייקרוצ'יפים ותגי RFID – אם בלויינים עסקינן, אז לא רק ע"י האות הסלולרי אפשר לרגל אחרי אנשים ולנטר את התנועות שלהם ע"ג המפה, כיום כבר ישנם שירותים שחברות אבטחה ובתי חולים נותנים לאזרחים תמימים כ"פוליסת ביטוח" למקרה שמשהו יקרה אז יוכלו לאתר אותם ע"ג הגלובוס, כן זה טוב מאד לחטיפות וזה מעולה לחולי לב שבית החולים יפקח בשלט רחוק על הדופק שלהם ולמקרה שיראו על המוניטור שלקוח X סובל מבעיות לב יזניקו במיידי אמבולנס למקום הימצאו ויטפלו בו במהרה.
אולם מיותר לציין שבאותה המידה תיוג האוכלוסיה בשבבי GPS ותגי RFID אקטיביים יהיה מסוכן לחופש האדם ולפרטיותו, השבבים הקטנים הללו אשר ישתלו תחת עורנו או יפוזרו על הבגדים שלנו במסווה יאפשרו לאותו האדם לנטר אחרינו, להאזין ואפילו לעקוב אחרינו ע"ג המפה, זה מקנה להם את האפשרות הבלתי מוגבלת לעקוב אחרי אדם מסויים במידה וזה השמיד את המכשיר הסלולרי שלו ואיננו משדר יותר אות סלולרי, כאן בדיוק נכנס לתמונה המייקרוצ'יפ ותגי RFID.
למידע בנושא: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...&highlight=RFID


•נשקים להשמדה המונית – מיום ליום אנו עדים לעוד ועוד פיתוחים בעולם הנשקים, יותר ויותר מדינות מפתחות נשקים מתקדמים שמסוגלים למחוק אוכלוסיות שלמות ולהשאיר אחרייהן רק כאוס! הסיכוי למלחמות גבר מיום ליום!

יש עוד המון דברים שאפשר להרחיב ולהביא למאמר הזה ע"מ למנות עוד סכנות ומכשולים ברגליה של הדמוקרטיה, אך בחרתי להתמקד דוקא בבולטות שבהן שפוקדות את עולמנו לאחרונה בצורה כה בוטה, כה דרקונית וכה דורסנית! אז נקווה לעתיד טוב יותר ושקט יותר. מוזמנים להוסיף, להעשיר ולעדכן על עוד נושאים שנראים לכם חיוניים לאשכול.
שבוע טוב חברים.

נערך לאחרונה ע"י הקרדינל בתאריך 28-03-2009 בשעה 22:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #3  
ישן 28-03-2009, 20:11
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 11.09.06
הודעות: 1,860
קבל ח"ח על המאמץ :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אשכול מרוכז בנושאי פרטיות וזכויות האדם שחשוב להיות מודעים אלייהם למען עתיד טוב יותר!"

ריכוז האשכולות לדף הפנייה אחד הוא נהדר, אך יש פה בעייתיות מסויימת-
אתה לא סתם מפנה אנשים למקורות בשביל שיקראו, או מציע ניתוח ביניים בין הסקפטים לתומכים, אלא גרסה אחת שבה אתה מבהיר את עמדתך ומביא עובדות שלא תמיד נכונות (כמו עם עניין הלווינים התרמים למשל). יש צורך באובייקטיביות כשאתה מפנה אנשים למקורות מידע והמינימום הנדרש הוא הבאת תימוכין לטענות שאתה מעלה.
כמו כן לא הבנתי את הנקודה האחרונה בנוגע לנשק להשמדה המונית.

נ.ב- אינני יודע אם זה מכוון אך המשפטים שלך פשוט נקטעים באמצע ויורדים שורה למטה. זה די מציק לעין ומפריע לקריאה. אם תרצה אערוך את הפסקאות כך שיראו מסודר יותר.
_____________________________________

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #4  
ישן 28-03-2009, 21:39
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.08
הודעות: 701
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "קבל ח"ח על המאמץ :)"

הממ.. אולי יש משהו בדברייך, כן כנראה נסחפתי קצת בניסיון לשמור על אובייקטיביות, אבל אני רחוק מלהיות עיתונאי חחח..
אבל אפילו בחדשות המגישים לא שומרים על אובייקטיביות אז מי אני? חח

וכן יש בהחלט בעיה עם העתקה של משהו שרשמת באופיס לדפדפן, זה שובר את השורות לא בצורה
הכי נוחה לקריאה אז סורי, כשראיתי שזה קרה אז ניסיתי לסדר אבל זה התבלגן לי...
מה גם שכתבתי את כל זה דיי מהר ותוך כדי זה הייתי צריך לחפש בפורום את האשכולות המדוברים
ולדאוג ללינקים ככה שקצת היה לי קשה לשמור על סדר וריכוז בהתחשב במהירות שבה הרמתי את
האשכול.. אבל תמיד אפשר לייעל את האשכול הקיים, העיקר שהשלד הבסיסי קיים וזה מה שחשוב.

עכשיו כשאני קורא את זה מחדש בהחלט מפריע לי קצת החוסר אובייקטיביות שלי אבל בנינו יש כ"כ הרבה דברים
מרגיזים שאתה נתקל בהם באמצע ריכוז המידע שקצת קשה לשמור על אובייקטיביות.
חוץ מזה אני מניח שהרבה כאן הם ככה, קצת קשה להשאר אובייקטיבי לנושאים האלו.

אם אתה חושב שאפשר לשפר את האשכול אני אשמח, לי פשוט לא היה כ"כ הרבה זמן לעבוד על זה.


עם זאת אני חייב להוסיף שבשל חוסר האובייקטיביות שלי מצורפים הלינקים לאשכולות המקוריים,
כך ניתנת לכל אחד הזכות הבסיסית ביותר להכנס ללינק לקרוא ולהתרשם, כך כל אחד יגיע
לתובנות שלו ולהבנות שלו..
אז לפחות פה כן יצא לי בסדר..

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 28-03-2009 בשעה 21:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #8  
ישן 04-04-2009, 13:40
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.08
הודעות: 701
אז מה דעתכם? הכל מתוכנן ע"י הממשלות בקפידה או שיש קצת חורים בעלילה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אשכול מרוכז בנושאי פרטיות וזכויות האדם שחשוב להיות מודעים אלייהם למען עתיד טוב יותר!"

הרי לכל ממשל בעולם יש אינטרס שהאוכלוסיה שלו תהיה איכותית, מצליחה ויעילה נכון? זה בכלל לא משנה אם אותו הממשל הוא מושחת, הגון
או נשלט ע"י גורמים כמו קברניטי הNWO וכו'... אז נניח שבאמת לכל ממשל יש שאיפה שהאוכלוסיה שלו תהיה הכי איכותית שאפשר
תועיל למדינה, תשכיל, תתרום לממשל ולבטחון ולפיתוח המדינה עצמה, אז אם נצא מנקודת ההנחה הזו, סביר להניח שלא נמצא סיבה
מספיק משכנעת מדוע לעזאזל הם באמת שואפים (אם בכלל) לדלל ולצמצם את אוכלוסיית העולם ב80%! מהי הסיבה שממשלות מסויימות
רוצות "להפנט" ולסמם ציבור שלם ברעלנים כמו אספרטם, פלואוריד ושלל החומרים המזיקים שרק פוגעים בפעילות המוח האנושי ומסכנים
את דפוקת המין האנושי ותרומתו לעולם כולו, מדוע זה קורה? מה האינטרס האמיתי?

הרי אם הממשלות באמת היו רוצות ציבור צייתן ומושפע כבר מזמן היו נותנים לציבור את מה שהציבור באמת רואה ברובו כמשהו טוב והיו מאפשרים
להעביר חוקים בעד שימוש בסמים ואז היו מוכרים לנו את החוק הזה גם לציבור שלא רוצה לגעת בסמים בצורה מודרנית, מפתה וחושנית כמו
הפרסומות שמנסות לשכנע אותנו לקנות אלכוהול, סיגריות וכו'. אז מה יותר פשוט מבחינת הממשלות בעולם מאשר לאפשר שימוש חוקי בסמים
ומצד אחד לטמטם ולהפנט את כל האוכלוסיה ולשלוט בה בלי שום בעיות, מצד שני גם לעשות מזה המון המון כסף! הרי כבר היום יש מספיק
תאוריות קשר שאומרות שנגע הסמים לא טופל משמעותית בעולם כי זה עושה למדינות סוג של רווח ושיש להן אינטרס מסויים בזה..

אז מה אתם אומרים? מהן הסיבות הריאליות ביותר לדעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:52

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר