לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2009, 17:28
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
מידע קטע יפה שראיתי עכשיו בFacebook: "אני מצטער"

אני מעתיק את זה עכשיו מהFacebook, מקווה שמשהו פה יתחבר.
מעניין מה הבנות פה יחשבו על זה...

"אני מצטער
אני מצטער שקניתי לך ורדים כדי להביע את החיבה שלי אלייך
ואני מצטער שאני מכבד נשים ולא ניסיתי לזיין אותך כשהיית שיכורה
ואני מצטער שאני לא שרירי או יפה או גבוה או רזה או מה שזה לא יהיה מספיק בשביל "לספק" את ה"צרכים" שלך
ואני מצטער שאני פותח לך דלתות ושאני מזיז לך את הכסא כדי שתוכלי לשבת בנוח
ואני מצטער שאני לא מספיק "חמוד" בשביל להיות הבחור שלך
ואני מצטער שאני בעצם נחמד ולא בן-זונה מניאק - כמו מי שאת רגילה אליו
ואני מצטער שאין לי חשבון בנק עצום ושאני לא קונה לך דברים יקרים סתם בשביל להרשים אותך
ואני מצטער שאני אוהב לבלות ערבים בבית, במקום בפאב או מועדון
ואני מצטער שהייתי מעדיף לעשות אהבה איתך, מאשר סתם לזיין אותך כמו עוד איזה בחור זר
ואני מצטער שתמיד החזקתי לך את השיער כשהקאת ושלא התעצבנתי כשהקאת לי באוטו למרות שכשהערב נגמר הלכת עם גבר אחר
ואני מצטער שאני תמיד הייתי שם בשבילך
ואני מצטער שבאתי לאסוף אותך כשהיית צריכה
ואני מצטער שאני לא מספיק חשוב להקשיב לו כשאני צריך לפרוק את הלב למישהו שאוהב אותי
ואני מצטער שאם הייתי תופס את הבחור הנוכחי שלך בוגד הייתי אומר לך, להבנתי ככה חברים מתנהגים.

אני מצטער שאני הפסקתי להיות שם והפסקתי להיות סמרטוט הרצפה שלך רק כדי שתוכלי לזרוק אותי כשמגיע איזה מניאק חדש
ואני מצטער שאני לא עונה לטלפון שלי יותר כשאת מצלצלת, כדי לשמוע אותך בוכה שעות, במקום לתפוס עוד כמה שעות שינה לפני העבודה
ואני מצטער שאת לא מבינה שהייתי שם כל הזמן
ואני מצטער שאת קוראת את זה ומכירה מישהו כזה ולא אכפת לך בכלל.

אבל יותר מהכל,
אני מצטער, שאני לא מצטער יותר ושאת לא יכולה לקבל אותי כמו שאני ושאני לא יכול לעשות שום דבר כמו שצריך וששום דבר שאני עושה לא טוב מספיק בשביל שאהיה חלק מהחיים שלך - כמו שאני רוצה.
אני מצטער, שאמרתי לך שאהבתי אותך ובאמת התכוונתי לזה.
אני מצטער, שדיברתי איתך שעות כשהיית צריכה תמיכה או לפרוק משהו מהלב, במקום להיות עם חברים שלי.
אני מצטער, שאני מקשיב לך כל פעם מדברת על איך למדת מהטעות האחרונה שלך ושפעם הבאה תנהגי אחרת.

ולסיכום (ולכל הנשים שלא מסתכלות על גברים נחמדים):
נשים תמיד מתלוננות לחברים שלהן שאין אף פעם בחורים טובים שם בחוץ ובסוף הן תמיד מסיימות תקועות לצד מניאקים שלא מתייחסים אליהן כמו שצריך. ובכן, פעם הבאה שבא לכן להתלונן, אולי תסתכלו קצת אל מי אתן מתלוננות, אולי הבן אדם המיוחד הזה, ה"אחד" שלכן פשוט שם, מולכן, מקשיב לכל מילה, כרגיל.
ואולי יש לו קול קטן בראש, צורח בקולי קולות "למה לא תתני לי צ'אנס?"
רק שתדעו, ה"אחד" הזה שאתן תמיד מחפשות, בדרך כלל נמצא ממש לידכן"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2009, 16:02
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyr0 שמתחילה ב "קטע יפה שראיתי עכשיו בFacebook: "אני מצטער""

לא יודעת בן כמה מי שכתב על זה. אבל קשה לי להאמין שהניסיון שלו יותר מדי גדול, וגם אם כן, זה עדין לא אומר שכל אישה מתנהגת ככה.
לי אין מישהו שהוא ידיד ממש ממש קרוב אלי שאני מספרת לו הכל ובוכה לו על הכתף, בד"כ אני פשוט בוכה לחבר שלי ומספרת הכל לחבר שלי.
מעבר לזה, אני חושבת שכל הקטע הזה זה פשוט שאלה של משיכה. אם את לא נמשכת לבחור הנחמד, אז אין מה לעשות, לא משנה כמה תתאמצי, וגם אם תנסי להיות איתו, זה כנראה לא יקרה.
בנים צריכים ללמוד לקחת מרחק לפעמים, אני אישית ממש לא תומכת בתופעה של "הידיד הנחמד שנותן הכל". טיפוס האח הגדול זה נחמד עד גבול מסויים. אם אתם רואים שהרגש חד צדדי, או שדברו איתה על זה, או שתפסיקו להרעיף עליה את תשומת הלב. לא רואה שזה ילך למקום טוב בשום מערכת יחסים, מישהו תמיד יפגע בסוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר