לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2009, 11:29
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
המלצה הספירה לאחור החלה (אושרה תוכנית "ההצלה" האמריקאית).

כידוע לכולנו ע"פ תוכנית הNWO יש צורך במשבר כלכלי בקנה מידה עולמי, המשבר החל, אך הוא עדיין לא הגיע לשיא שלו.

כל האנליסטים הכלכלים בעולם קבעו חד משמעית, שאם תוכנית ההצלה האמריקאית תכשל, ארה"ב תקרוס (או לפחות הכלכלה האמריקאית, שבעצם שולטת על העולם),
לאחר קריסת הכלכלה יווצר איחוד מדינות בצפון אמריקה (שיהיה בנוי מקנדה, ארה"ב ומכסיקו), לאיחוד הזה יהיה מטבע משותף שייקרא "אמירו" (בדומה ליורו באירופה).

המטרה שמאחורי כל המהלך הזה הוא בעצם לאחד את כל העולם למספר קבוצות, כאשר בעתיד הלא רחוק תקום ממשלה עולמית שתהיה בנויה מאותן קבוצות (אירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה ואפריקה).

סביר מאוד להניח שכל התהליך יימשך גם אחרי 2012,

בכל מקרה, אפילו אני מבולבל, על אף שאני חוקר את התחום הזה כבר שנים בכל פעם יש התפתחויות חדשות, נראה כי לשלטון הNWO יש שליטה מוחלטת על המדיה, והם מצליחים לבלבל גם את החוקרים עצמם.

בכל מקרה יש לי 2 מסקנות, ואחת מהן בטוח תתברר כנכונה:

1.תוכנית ההצלה נכשלת, הכלכלה האמריקאית מתמוטטת, מליוני אנשים מתפרעים ברחובות ופורצים לחנויות, מוכרז משטר צבאי מלא בכל ארה"ב (עדות: מחנות הענק שארה"ב הקימה + ריכוזי ארונות הקבורה העצומים).

2.אותו תרכיש, רק שבשילוב עם המשטר הצבאי, הוחלט להקים את האיחוד הצפון אמריקאי בעידוד מדינות העולם.

לפי השערה שלי, סביר יותר להניח שהתרכיש הראשון יתקיים, קשה לי להאמין שהולך לקום איחוד צפון אמריקאי (אלה אם כן הוא יקום עד תחילת 2012).

בכל מקרה, לא משנה איך אנחנו מסתכלים על התמונה הכוללת - העתיד רחוק מלהיות ורוד.

מדינות העולם המערבי לא סתם בונות בונקרים ענקיים (כולל ישראל הנהורה), תאמינו לי שהבונקרים הללו לא נועדו לאטום האיראני.

נ.ב

שמתם לב לפיגוע שהתרכש בארה"ב?

ע"פ עדויות של ניצולים התוקף התנהג כמו "רובוט", הוא לא הראה שום סימנים של פחד, או חשש, הוא התנהג בקור רוח מוחלט, ולאחר שהוא ראה שנגמרה לו התחמושת הוא חיסל את עצמו (כדי להנמע מנפילה בשבי?).

משהו פה באמת מסריח, לדעתי זהו מקרה קלאסי של פרוייקט הMK-Ultra...

אגב שימו לב גם לתזמון, פיגוע עם 13 הרוגים, יומיים לאחר מכן הכרזה על אישור תוכנית ההצלה.

נראה כי מנהיגי הNWO החליטו להריץ את הענינים.

קישורים:

"תוכנית ההצלה": http://finance.walla.co.il/?w=/3/1463775

הפיגוע בארה"ב ע"י "הטאליבן": http://news.walla.co.il/?w=/2/1463707
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2009, 12:36
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הספירה לאחור החלה (אושרה תוכנית "ההצלה" האמריקאית)."

בהחלט מעניין ומדליק נורות אדומות! זה שהעתיד לא הולך להיות ורוד כולנו יודעים,
השאלה מה יקרה אם ארה"ב לא תצליח, מה יקרה אם היא תקרוס על הסף? זה אומר שרוסיה או האיחוד האירפוי
יתפסו את מקומה של ארה"ב כ"השוטר הגדול שעושה נו נו נו לכולם" ? או שזה ישפיע כ"כ רע על הכלכלה העולמית
שהכל יצא משליטה ואנרכיה תשלוט ברחובות?

לגבי המקלטים - אתה רומז שכל המקושרים למינייהם ירדו לבונקרי ע"מ להתגונן מפני הבלאגן שיהיה ברחובות
מעשי ביזה ושוד ואנרכיה קטנה שכזו בזמן שהצבאות יכוננו סדר ברחובות? מפחיד...

ואם הדולר יעלם באמת כדאי לקחת את זה כשיקול דעת לכל מי שמחזיק בדולר כיום..

ולגבי הטבח בניו יורק - "הטליבאן בפקיסטן: אנו אחראים לטבח בניו-יורק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3696934,00.html

כמה נוח שזה באמת הטליבאן, אם הארגון הזה באמת קיים בכלל או שמא אולי זה באמת הCIA..

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 04-04-2009 בשעה 12:46.
ישן 04-04-2009, 13:35

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "בהחלט מעניין ומדליק נורות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
בהחלט מעניין ומדליק נורות אדומות! זה שהעתיד לא הולך להיות ורוד כולנו יודעים,
השאלה מה יקרה אם ארה"ב לא תצליח, מה יקרה אם היא תקרוס על הסף? זה אומר שרוסיה או האיחוד האירפוי
יתפסו את מקומה של ארה"ב כ"השוטר הגדול שעושה נו נו נו לכולם" ? או שזה ישפיע כ"כ רע על הכלכלה העולמית
שהכל יצא משליטה ואנרכיה תשלוט ברחובות?

קריסה של ארה"ב תגרום לצונאמי עולמי, שישפיע על עוד מדינות רבות (למעשה כל מדינה שתלויה כיום בארה"ב תפגע קשות, כולל ישראל שמקבלת מילארדים בכל שנה).

הדבר שהכי חשוב לבן אדם זה כסף, כי עם כסף אתה שורד, ברגע שאין לך כסף אתה לא מצליח לשרוד, ולכן אתה בעצם הופך להיות חיה שמחפשת מזון, ותעשה הכל כדי להשיג אותו (גם אם זה אומר אנרכיה מוחלטת).
זאתי הסיבה שבגללה יקום משטר צבאי בארה"ב (וכנראה בעוד מדינות בעולם), שים לב מה קרה בחצור הגלילית לפני מספר שבועות כאשר נודע לאנשים שמכולות פשטה את הרגל, תוך מספר דקות החלו עשרות אנשים לפרוץ לחנות, ולגנוב מוצרי מזון (ואנחנו מדברים על ישראל של שנת 2009), אתה מבין מה המצוקה?
אז תחשוב מה יקרה אם כל הכלכלה תפשוט את הרגל, ומליוני בני אדם יצאו לרחובות לחפש מזון...

ציטוט:
לגבי המקלטים - אתה רומז שכל המקושרים למינייהם ירדו לבונקרי ע"מ להתגונן מפני הבלאגן שיהיה ברחובות
מעשי ביזה ושוד ואנרכיה קטנה שכזו בזמן שהצבאות יכוננו סדר ברחובות? מפחיד...

ואם הדולר יעלם באמת כדאי לקחת את זה כשיקול דעת לכל מי שמחזיק בדולר כיום..

המקלטים מיועדים לאליטה ש"תשרוד" את התופת, ובשביל "דור ההמשך", סה"כ כל המקלטים התת קרקעים בעולם אמורים להכיל בערך 100 מליון בני אדם (היעד של NWO לעולם "שאחרי" הוא לכל היותר 500 מליון בני אדם).

ציטוט:
ולגבי הטבח בניו יורק - "הטליבאן בפקיסטן: אנו אחראים לטבח בניו-יורק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3696934,00.html

כמה נוח שזה באמת הטליבאן, אם הארגון הזה באמת קיים בכלל או שמא אולי זה באמת הCIA..

אין דבר כזה טליבאן, בדיוק כמו שאין אל קעידה, זה הכל פרי פיתוח של השירותים החשאיים האמריקאים,
בסה"כ ניתן להבין אותם, הטאלבין הוא כלי שרת מעולה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 04-04-2009, 14:39
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הספירה לאחור החלה (אושרה תוכנית "ההצלה" האמריקאית)."

אני מציע קצת לחכות בנוגע לעתיד- על אף שקריסה כלכלית של ארה"ב זה רע, גם בשפל הכלכלי הגדול של שנות ה30' העולם לא נכנס לאנרכיה כללית.
כמו כן תוכנית ההצלה האמריקאית היא גם בעלת סיכויים לעבוד, גם אם לא באמת למנוע מיתון (דבר בלתי אפשרי). המקסימום שהאמריקאים יכולים לעשות זה להזרים כסף לשוקי ההון ולדאוג שהם לא יקרסו. אחרי זה פשוט נצטרך לעבור כמה שנות מיתון עד שהמשק יחזור לעצמו.
לבסוף, אני חושב שזה די בטוח לומר שפאנט דתי לא יורה ומתנהג כמו בן אדם נורמאלי. לא צריך ללכת עד לתוכניות שליטה מוחית בשביל להסביר את ההתנהגות שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-04-2009, 15:07

תגובה,
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אני מציע קצת לחכות בנוגע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
אני מציע קצת לחכות בנוגע לעתיד- על אף שקריסה כלכלית של ארה"ב זה רע, גם בשפל הכלכלי הגדול של שנות ה30' העולם לא נכנס לאנרכיה כללית .

לא ניתן להשוות בכלל, היום העולם תלוי הרבה יותר בארה"ב מאשר בשנות ה30 (למעשה כל הבנקים בעולם קשורים לדולר, ולבורסה האמריקאית).

ציטוט:
כמו כן תוכנית ההצלה האמריקאית היא גם בעלת סיכויים לעבוד, גם אם לא באמת למנוע מיתון (דבר בלתי אפשרי). המקסימום שהאמריקאים יכולים לעשות זה להזרים כסף לשוקי ההון ולדאוג שהם לא יקרסו. אחרי זה פשוט נצטרך לעבור כמה שנות מיתון עד שהמשק יחזור לעצמו..

מפיך לאלוהים, אבל לצערנו לתוכנית ההצלה אין סיכוי, מכיוון שמלכתחילה היא תוכננה כך שלא יהיה לה סיכוי, אגב אני מקווה שאתה מבין שכל תוכנית ההצלה הזו היא רולטה מטורפת (גם אם נשים בצד את הNWO), אובמה פשוט עשה "All in".

ציטוט:
לבסוף, אני חושב שזה די בטוח לומר שפאנט דתי לא יורה ומתנהג כמו בן אדם נורמאלי. לא צריך ללכת עד לתוכניות שליטה מוחית בשביל להסביר את ההתנהגות שלו.

לא ההיתי מתייחס לכך, אם לא ההיתי קורא את העדויות (שפורסמו ב Fox news), על כך שהרוצח התנהג בקור רוח כמו "רובוט", או אדם ש"נשלט מרחוק", לצערי הרב FOX הורידו את הכתבה או ששינו אותה, אני אנסה למצוא איזכורים בCNN או יוטוב.

ישן 04-04-2009, 18:44
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "תגובה,"

בסוף שנות ה20 ארה"ב הייתה המנוע הגדול היחיד של הכלכלה העולמית. שלא כמו היום, שבו אירופה יכולה לדאוג לעצמה ואסיה גם יוצאת מהבוץ, בשפל הכלכלי הגדול ארה"ב הייתה המדינה היחידה שהכלכלה שלה לא סבלה כל כך ממלחמת העולם הראשונה.זו גם הסיבה שכאשר היא נפלה, העולם כולו שקע ביחד איתה. אז אם לומר את האמת, מצבנו היום אפילו טוב יותר מבעבר.
בנוגע לתוכנית ההצלה האמריקאית- ובכן, אני בהחלט סקפטי בנוגע לכל מה שיוצא מבית מדרשו של אובמה ומאמין שבמקרה הזה לא צריך לערב את הNWO

ושוב- זה שאנשים אומרים שהוא "נראה פועל כמו רובוט", כשמדובר באנשים שהוא ירה עליהם, לא אומר דבר. להפך. זה סימן אזהרה לחשוד מאוד בכל מה שהם אומרים מפני שהם בפשטות היו מעורבים רגשית בנושא ולכן כל עדות שלהם היא פרשנות אישית שלא חייבת להיות אובייקטיבית. וגם אם הבן אדם התנהל בקור רוח הרי שמדובר בפאנט דתי ואלוהים יודע מה עובר להם בראש.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-04-2009, 17:46

שים לב לתגובה של אייסמן...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "בניית בונקרים בארץ"

בימים אלו ממש מסתיימת בנייתו של בונקר תת קרקעי ע-נ-ק בירושלים.

בונקר זה הוא רק אחד מתוך מספר בונקרים גדולים אחרים שפזורים ברחבי הארץ.

ישן 04-04-2009, 18:28

אני מקווה שאתה לא מצפה שאני יענה לך על השאלה,
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "הסרטון שאייסמן מדבר עליו הוסר..."

הבונקר הענק בירושלים נחשף, ופורסמה עליו כתבה ענקית בעיתון (כולל תמונות), בנוגע לשאר הבונקרים, למיטב ידעתי לא היו פרסומים במדיה האזרחית, לכן אני נמנע מלהרחיב בנושא.

אגב דוגמא טובה נוספת לבונקר ענק בת"א, הוא "הבור" המפורסם, מי שמבין מבין.

ישן 04-04-2009, 19:58

Zed3 יקירי,
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "שני המקומות האלו מוכרים..."

תקרא שוב, ותשים לב שלא הזכרתי את זה כ"שאלה" אלה כ"עובדה"...

אני נמנע מלהרחיב בנושא הבונקרים "הנוספים" כי אני לא חושב שזה רלוונטי לפורום.

בשורה התחתונה הבונקרים שפזורים יכולים להכיל הרבה יותר אנשים מההגדרה שלך לכמות האנשים המתאימה ל"ניהול המדינה בעיתות חירום".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר