לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2009, 23:42
  קרקליסט33 קרקליסט33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.09
שירות סדיר נוסף (שס"ן)

שלום.

נימצא עמכם ג'ובניק שהפך להיות לוחם לוחם (טוב, סוג של) אחרי שנה וחצי של שירות ועבר אירוע נפשי במהלך ההכשרה והגיע ליחידה עורפית. ללוחם נקבע פרופיל 64 זמני לשנה שלמה, ותוקף הפרופיל יפוג בעוד 4 חודשים בערך.

אני נמצא כרגע בשנה האחרונה לשירות שלי (11 חודשים נותרו), ולמרות כל הקשיים שעברתי, עדיין יש בי המוטיבציה, הרעל והרצון להיות חלק מהמערך הלוחם של צה"ל. אינני מרגיש שתרמתי אפילו פסיק מהיכולת שלי לצה"ל במהלך 8 החודשים האחרונים, והרגשה זו הפכה את התקופה לקשה מאוד עליי.

דיברתי עם ק.ת"ש ביחידה שלי והיא ייעצה לי להגיש ט55 ברגע עליית הפרופיל, אך אני יודע ומבין שבמז"י לא ייקחו אדם עם יתרת שירות של 7 חודשים וישלחו אותו להשלים הכשרה (03 כרגע). אני אובד עיצות. אני רוצה להוסיף ולומר שאין ברצוני רק "לקבל סיכה וללכת הביתה" אלא להתקדם למסלול פיקוד וקצונה, אם ייתאפשר לי הדבר.

אני פונה לאנשים המבינים בדבר בפורום מו"ס, ואם אין בידכם לעזור לי, אנא הפנו זאת לזקני פורום צו"ב. איך אני עושה את זה? איך-מה עליי לעשות, למי עליי לפנות כדי להאריך את זמן שהותי הסדיר בצה"ל? השלישה ביחידה שלי אמרה שכבר אין דבר כזה שס"ן, ושמתפיסה שלישותית, אין דבר שאוכל לעשות. האם נכון הדבר? ואם כן, לאילו גורמים עליי לפנות כדי כן להפוך את הדבר לאפשרי?

אני לא מתכוון להפנות עורף לצה"ל, לחברים ולמפקדים שלי שעזרו לי בשעת משבר ועוזרים לי עד היום. אני לא מתכוון להשתחרר על פרופ' נפשי אם באמת לא אוכל לחזור להיות לוחם. אבל אני לא מתכנן להפסיק להילחם עד שאדע בוודאות שאין בידיי שום אמצעי לחזור למערך הלוחם.

בבקשה, תעזרו לי.

תודה
"וביום השמיני, ויברא ה' את הארוך וייתנו לעם. ויאמרו הלוחמים, מה לנו ולמטאטא הזה וייחר אפם. וייקח ה' את הארוך ויברא את גרסאות הקרביין והמוסב, ויפתח את עיקרון המכנס הפתוח והבול-פאפ ואת התבור הנגב וייתנם ללוחמים. ואת המטאטא נתן לג'ובניקים בזיקים וניצנים ודותן. וירא העם כי טוב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר