לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2004, 11:55
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בשם הפוליטיקה, אתה חוגג פיגוע טרור, שהותיר ילדים יתומים:("

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אני חסיד קטן מאוד של כהנא או של בנו - ובכ"ז שניהם נרצחו בידי מחבלים, שהיו הורגים גם אותך, לו
יכלו.
כהנא האבא נרצח ע"י ארגונו של השיח' העיוון, עמר עבד אל-רחמן (שניסה גם לפוצץ את התאומים
ב-1993, והיה זה שהוציא את הפתוא שאפשרה את רצח סאדאת ב-1981).
כהנא הבן נרצח ע"י הפת"ח בפיגוע ירי מקרי לחלוטין יחד עם אשתו, כך שנותרו מס' ילדים קטנים,
ללא אב ואם.
אם אתה מוצא סיבה לחגוג את זה, בגלל אי הסכמה עם עמדותיו - חבל לי בשבילך.

כתבתי במלחמה אני מתנהג כמו במלחמה. כהנא היה . לוחם גם בנוהחילונים אחרי שהיה מטפל בערבים.

לשמחתנו הגדולה ערבי טיפל בו כראוי ובבנו. אחרת הם היו הורגים בנו. אז פחות אויבים בקרבנו

ראש ממשלת ישראל יצחק רבין נרצח על ידי יהודי בשליחות עלומה של רברבני פשע ומניהגים כדוגמת מרזל ושות נציגי כהנא. ששמחו ביום מותו של רבין וימשיכו לשמח בימי השנה לפטירתו. אז אני מרשה לשמוח ביום מותם של מנהיגי כהנא .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2004, 14:11
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
ולכן החמאתי לך
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "[QUOTE=jumbo]למדינת..."

רק חבל שאת הציטוט שהדבקת, ציינת שאני כתבתי ולא אתה.
אם כי אני משוכנע שהיית בעיצומה של כתיבה זהה למה שכתבתי ורק הקדמתי אותך בכמה אלפיות השניה...
ואני אומר את זה על סמך ניסיון ענף וגדוש איתך בנושא יושר, הגינות ואיזון. ומעולם לא התאכזבתי.

כשכהנא עשה את מעשיו, תקפת אותו - ובצדק.

כשנתניהו פישל ועשה את כל הרע בעיניך, תקפת אותו - בצדק.

כשבשארה נסע לסוריה לשתף פעולה עם האויב תקפת אותו - לא מצאתי את הקישור אבל אין לי ספק שתקפת.

כשאילן פפה פועל להשמדת מדינת היהודים, אתה מאחל לו מוות בייסורים - לא מצאתי את הקישור אבל ברור לי שכתבת את זה.

כששולמית אלוני מכנה את ביתך החיילת ואותנו החיילים פושעי מלחמה, ברור שאתה מייחל למותה של הכלבה - לא ראיתי את הקישור שכתבת על כך אבל ברור שכתבת.

כשפלשתינים תושבי ישראל משתפים פעולה עם מתאבדים פלשתינים, אתה דורש עבורם עונש מוות, לפחות כמו לכהנא - לא ראיתי שכתבת את זה אבל ברור שכתבת, נכון?

כששמאלנים מסייעים לצורר הפלשתיני ומעודדים אותו, כפי שבכיר החמאס הודה, אתה הראשון שמגדף את השמאלנים הללו וכמובן מאחל להם מוות - ואתה לעולם לא נמנעת מלכתוב את זה באומץ ליבך.

וזו הסיבה שאתה נחשב לכותב הכי הוגן בפורום - אין אצלך משוא פנים. אתה תוקף, מקלל ומגדף כל מי שפועל כנגד המדינה וחייליה. ולא משנה לך אם מימין או משמאל.

ואתה גם כותב את זה במו ידיך : כל מי שילחם במדינת ישראל גם משמאל וגם מימין אלחם בו.
ועדות לכך היא העובדה שאין שמאלני שפעל נגד המדינה (כדוגמת הנבלות שהבאתי לעיל) שלא נכנסת באבי אביו - ובכתב ידך בכל אשכול ואשכול רלוונטי.
ועל זה תבורך.
אני צודק?
ישן 07-11-2004, 14:55
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
חברי תשים לב
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "ולכן החמאתי לך"

אתה יכול לבדוק בהרבה מהאשכולות . כי מי שתוקף את המדינה בעיקר פיזי. אני מגנה מעל האשכולות

אבל מי שמפגין באישור נגד מדיניות אני לא מתקיף . גם אם זה מימין וגם משמאל

אם תשים לב לעולם איני מתערב באשכולות של פלשתניאים נגד ישראל . כי אני לא יכול לשנות . אני מגיב רק מה שאני חושב שכותבים על פגיעה בישראלי מצד ישראלי . כל עוד היועמ"ש לא חשב להעמיד לדין אף אחד _(מהרשומים שהבאת ). גם משמאל גם מימין . אני עונה באשכולות אבל לא לפגיעה פיזית מצד שמאל. ואני מקווה שגם רוב הימין אינו מעונין במלחמת אזרחים . אולי חלק קטן מהימין הקיצוני

בקשר לאשכול זה אני עונה באותה צורה כמו שמדבר מרזל משתה תחת משתה. ששמח ברצח רבין ושמח כל שנה.אז אני שמח במות משפחת כהנא פרט לאישתו וילדו.
ישן 07-11-2004, 15:29
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
רק הבהרה קטנה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "חברי תשים לב"

אתה טוען שאתה לא מתייחס לאויב הפלשתיני כי אינך יכול לשנות.
ואפשר לקבל זאת - הגיוני.
אבל גם מול חברי הכנסת הפלשתינים אינך יכול לשנות?
http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/110595.html
ויש עוד אין ספור דוגמאות שחברי הכנסת הפלשתינים תומכים בצורר. אינך יכול לשנות?

ואילן פפה שפועל בגלוי ובפרהסיה לחיסולה של מדינת ישראל? אינך יכול לשנות?
http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/107665.html
ועוד המוני שמאלנים מהאקדמיה שפועלים בחו"ל ליצירת דה לגיטימציה לעצם קיום המדינה. אינך יכול לשנות?

והיהודים השמאלנים שכינו את ביתך החיילת ואותך החייל הקרבי (כמטאפורה) פושעי מלחמה?
אינך יכול לשנות?

או קיי כשמדובר באויב אתה באמת לא יכול לשנות. אבל כשמדובר ביהודים, רק כשמדובר בימין אתה יכול לשנות?

ולא מספיק שתגיד בכל ויכוח שגם השמאל וגם הימין שפוגעים במדינה וכו'...

תפנה אותנו לפחות למאה אשכולות שבהם מצאת פגם בשמאל והבעת זאת...
ואם לא תמצא מאה אז נסתפק בעשר...
ואם לא תמצא עשר נסתפק בחמש...
ואם לא תמצא חמש נסתפק בארבע...
ואם לא תמצא ארבע נסתפק בשלוש...
ואם לא תמצא שלוש נסתפק בשניים...
ואם לא תמצא שניים נסתפק באחד!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר