לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2009, 14:14
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
נחסמתי על לא עוול בכפי

שלום,

נורא הרגיז אותי מה שהלך בשרשור בפורום צבא ובטחון באשכול של השאלות של פרח הטיס.

קישור לאשכול: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...750#post3302046
(באזור של הודעה 32 שלו ולפני זה גם)

משום סיבה ברורה, ועל לא עוול בכפי המנהל, "יוסיפון", הרחיק אותי לשבועיים וקיבלתי את ההרגשה שהוא לא עשה את זה משיקולים מוצדקים בכלל וזה נראה ממש תמוהה שהוא עשה את זה, ההרגשה שלי היא שהוא עשה את זה ברמה האישית בגלל שהתעצבן עליי מסיבה כלשהי ולא משיקולים שאמורים להתבצע ע"י מנהל פורום, אני מבקש מהנהלת האתר לבדוק את העניין ולנקות בצעדים המתאימים!

חשוב לציין שההתנהלות של "יוסיפון" יצרה אצלי מבוכה ורושם רע מאוד לגבי ניהול ופיקוח הפורום, כאשר אני, חבר במערכת הפורום שלכם, לא חפץ בעבירה על חוקי הפורום, אלא רק להשתתף, להגיב ולקבל, כחלק מהפורום. ואילו פעולתו של "יוסיפון", כאילו שהוא מנסה לפגוע במוראל ובמוטיבציה שלי להגיב בנושא.

בכבוד רב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2009, 14:31
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "נחסמתי על לא עוול בכפי"

הוא הסביר בהמשך האשכול טוב מאוד למה הוא חסם אותך

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
קצת מצחיק לקראו שירשור שבו טייסי סימולטור מסבירים לטייס קרב על הדרך הנכונה יותר לטוס.
פרח טייס יקר.
תצטרך לברור את המוץ מהתבן. חלק מהעונים לשירשור זה הינם טייסים, חלק מהטייסים הם טייסי קרב וכולם בוגרי קורס טייס של חיל האוויר.
יש כאן בנים של טייסים שלא עברו קורס טייס (אחד מהם בן של טייס ונכד של מפקד חיל האוויר, אך שירת בצנחנים).
ויש טייסי כורסא. אחד מהם, לפחות, הוא טייס כורסא מצטיין.
יש גם כאלו שעדיין לא ראיתי שהגיבו באשכול והם מומחי אווירונאטיקה. חלקם מלמדים אותה באוניברסיטה וחלקם היו חניכי/מדריכי גדנע אוויר.
מי זה מי? ומי מהם מדבר שטויות?
תצטרך להחליט לבד...
בהצלחה!
ישן 10-04-2009, 15:34
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אבל הוא כן הסביר. פורום צו"ב..."

יכול להיות שזה פורום איכותי, אבל אני יכול לומר את זה על כל פורום.

מה המטרה בפורום?

אני בטוח שתסכים איתי שהמטרה היא להביע דעה.

אם לא כך, אז רק מומחים ואנשים בכירים אמורים להגיב בפורומים ואנשים אחרים לא אמור להגיב? לתת את דעתם בפני רבים?

אתה חושב שזה הגיוני לתת חסימה מהפורום על הסיבה שהוא החליט שם?

לא רשמתי שטויות, לא עברתי על חוק, רשמתי את דעתי ואת הידע שלי,

אתה יודע מה זה פלורליזם חברתי?

לסבול דעה של אחר ולתת לה מקום להתקיים גם אם היא מנוגדת לדעתו של אחר.

המנהל הזה, עבר על "חוקי המשחק הדמוקרטי".

אני דורש שיסירו את החסימה ושהמנהל הזה לא יתנכל לי.

ישן 10-04-2009, 15:45
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "יכול להיות שזה פורום איכותי,..."

המטרה של האשכול הנ"ל לא הייתה שגולשים יביעו דעה, אלא שגולשים ייתנו תשובה מבוססת.
את הפלורליזם החברתי שלך אתה יכול לקחת לבגרות באזרחות, שנראה כאילו אתה מתרגל את החומר אליה רבות בהודעות האחרונות שלך. זהו פורום פרטי עם חוקים מסוימים וזו זכותם ואף חובתם של המנהלים להתנהל לפי החוקים הללו על-מנת לשמר את הרמה הגבוהה של פורום צו"ב. למנוע מבן-אדם לכתוב מידע מוטעה (ואפילו שטויות) זוהי לא סתימת פיות, אלא דבר מבורך במיוחד בפורום כמו צו"ב.
ועוד משהו - אתה מוזמן לבקש עבור הסברים ושחרור מחסימה, אבל לדרוש? מאיפה החוצפה הזו? לא פלא שאף אחד לא שש לעזור לך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-04-2009, 15:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "יכול להיות שזה פורום איכותי,..."

לא!
המטרה של פורום אינה להביע דיעה. המטרה היא ללמוד לימוד משותף. כך גם נכתב בדבר המנהל של הפורום.
כאשר מגיע טרול כמוך שמתווכח רק כדי להתווכח, שכותב את דעתו בנחרצות מבלי להיות מסוגל להתבסס על כלום, עלול לקרות שגולש אחר יסיק בטעות שדעתך היא הנכונה, הרי מנהלי הפורום איפשרו לך לכתוב אותה בלי לתקן. במקרה הטוב הוא יכתוב תשובה במבחן ויכשל. במקרה הרע הוא יכניס את המטוס ואת עצמו בקרקע.
זו הסיבה הראשונה.
סיבה שניה לחסימה היא שזכותו של כל מנהל למנוע כתיבה של מי שמפריע להתנהלות התקינה של הפורום.
"מי שמפריע להתנהלות התקינה של הפורום" זה אתה.

פלורליזם יש בפורומים אחרים.
אני פנאט פונדמטליסט, טיראן ומיזנטרופ ביחוד אניט שונא אנשים כמוך ש... ש... בעצם אני לא יודע עליך כלום אז אין לי סיבה לשנוא אותך.
אתה מוזמן להמשיך להתבטא כאוות נפשך בפורומים פלורליסטים יותר. בפורום שלי תנהג לפי החוקים שלי.

שבת שלום וחג שמח!

ישן 10-04-2009, 16:06
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "הרגע "יוסיפון" רשם משהו מנוגד..."

וקראת גם מה היה המשך המשפט שכתבתי?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
כאשר זו מתבררת כלא נכונה וכמוטעית מהיסוד, וככזו שנאמרת ע"י אדם חסר כל ידע לעניין האשכול, אשר בוחר במופגן להתווכח עם מומחים בתחום ולהפיץ דברים שאינם נכונים, אזי החסימה מוצדקת

ושים לב - אחת ממטרות הפורום - לא מטרת הפורום. יש אשכולות בהן ניתן להביע דעה - זה לא אחד מהם, כפי שיוסיפון כתב. מדובר על שאלה במבחן, שיש לה תשובה נכונה. לא שטויות שמפיץ אדם חסר ידע.
דעות אתה יכול להביא בפורום פוליטיקה. כאשר מוכיחים את דעתך כשגויה, ואתה ממשיך להתווכח (ובעקיפין עלול לגרום לסכנה, כפי שכתב יוסיפון) אזי אין ברירה אלא לחסום אותך.

נ.ב: על אילו "שלל כינויים" אתה מדבר? אני רואה רק טרול, וזה אכן מה שאתה. אתה מתווכח לשם הוויכוח גרידא.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר