לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שקית אחת פחות. קדימה לכו לחנות עם תיק ועל תקחו שקיות פלסתיק. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > איכות הסביבה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2009, 13:52
  hatzhaik1 hatzhaik1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.04
טיפים לחסכון במים

רציתי לפתוח שרשור ובו כל אחד יתן טיפים לחסכון במים
ואני אתחיל עם 3 טיפים בענייני ניאגרה:
1.אם אתם שומעים זרימה של מים 24 שעות בניאגרה כנראה שהגומייה שאוטמת בלוייה
וצריך להחליף אותה ,קונים אותה בחנות לחומרי בניין (טמבור,אייס,הום סנטר וכו')בעלות כמה שקלים.
כדי להחליף יש לפתוח את מכסה הניאגרה ולנתק את היחידה (זו שביד שלי)ע"י הרמה הצידה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2.במידה ואין לכם מיכל הדחה דו כמותי וכל הורדת מים מורידה מיכל מלא אפשר לעשות קומבינה
שיהיה אפשר לעצור את ההדחה באמצע ולא כל פעם להוריד 9 ליטר.
אם אתם עושים את זה אז כשמורידים את הידית לפתיחת המים אז הרמתה חזרה למקומה תעצור
את ירידת המים באמצע.
איך עושים : כמו בתמונה יש לעשות חור קטן עם מקדחה או מסמר חם על הצלחת העליונה ולקשור
אותה לזרוע שמרימה.

3.אפשר להוריד את הכמות שהמיכל מתמלא ע"י כיוון בורג וויסות (בתמונה בצד שמאל).
במקום לשים כל מיני בקבוקים שיתפסו נפח וכל מיני שיטות אחרות.
את הבורג יש לסובב חזק (אם אני לא טועה בכיוון השעון זה מוריד מהכמות מילוי).

בהצלחה

חזרה לפורום
ישן 18-04-2009, 18:21
צלמית המשתמש של עומר מסינג
  משתמש זכר עומר מסינג עומר מסינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dor_dafna שמתחילה ב "עד שהמים מתחממים - לאסוף את המים בדלי ולהשתמש להדחת אסלות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor_dafna
ואם כבר מדברים על עד שהמים החמים מגיעים , ממליץ לכל אחד מבעלי הבתים החדשים לבדוק אם יש לו מוצר שנקרא "משגיחום" או "מערבל מים" בדוד....מוצר שמבזבז המון מים ולא מועיל בכלום.....אם עברתם טופס 4 כדאי לכם להוריד אותו , ואם לא , אל תורידו אותו עדיין כי הוא חיוני לטופס 4....

מה?
מה זה קשור? זה מוצר שתפקידו לווסת טמפרטורה ולמנוע כניסת מים חמים מידי לצינורות.
כלומר התפקיד שלו הוא למנוע כוויות ונזקים לצנרת, ולכן חיוני, לא קשור לבזבוזי מים.
הינה לינק לאתר היצרן:
http://www.sagiv.co.il/hebrew/masgihom.asp

נראה לי שאתה מתבלבל עם משהו אחר.

חזרה לפורום
ישן 22-04-2009, 11:10
צלמית המשתמש של עומר מסינג
  משתמש זכר עומר מסינג עומר מסינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי kufxh שמתחילה ב "דשנים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kufxh
.................." שהדשנים הללו לא מועילים לכדור הארץ"
אבל הדשנים הללו מועילים לתושבי כדור הארץ. הדשנים גורמים לכך שניתן לקבל יותר יבול לכל יחדת שדה. ללא דשנים כימיים היה צריך הרבה יותר שטח (שדות על חשבון שטחים ציבוריים וטבע) כדי להאכיל את אוכלוסיית העולם. החוכמה להיות "גם וגם" או כפי שזה נקרא באחרונה "בר קימא", קיומיות", גם כימיקלים (דשנים, תרופות, חומרי הדברה) גם תכשירים ביולוגיים וגם שימוש מושכל. העולם המערבי עבר ל"חקלאות מדויקת" וזו הדרך הנכונה.

נכון ולא נכון.
מה שלא נכון הוא שקיימות נוגדת שימוש בדשנים.

אגב, לא שאני נגד שימוש בדשנים - אני חושב שיש בזה הרבה תועלת למין האנושי

חזרה לפורום
ישן 03-05-2009, 10:19
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
משהו מרופאת השיניים שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hatzhaik1 שמתחילה ב "טיפים לחסכון במים"

קודם כל אני חושבת שזה אשכול נפלא, שלא לדבר על חשוב מאין כמוהו. לכל מיני אנשים יש טיפים קטנים שיכולים לעזור.
כשנמצאים אצל רופא/ת השיניים תמיד יש את הרגעים בהם הוא/היא אומרים לנו לשטוף את הפה. הוא/היא לוחצים על כפתור ששופך מים לכוס פלסטיק בכמות מדודה - בדר"כ זו כוס מלאה. אז היא תיכנתה איכשהו אחרת את הכמות ועכשיו הכוס מתמלאת לחציה. מי שרוצה מבקש עוד מים.
אז אם יש פה רופאי שיניים או למישהו יש קשר איתם - זה בהחלט רעיון טוב לדעתי.
דבר שעדיין לא נעשה אצלה, ואני לא יודעת אם הוא ניתן לתיכנות, הוא שבמרקקה, המים כל הזמן זורמים (הכוונה בזמן ששוטפים את הפה - כשהיא לוחצצת על הכפתור למלא את המים בכוס. לא גם בזמן הטיפול). אולי אפשר לתכנת את זה שהם יזרמו באופן מקוטע ולא באופן רצוף. אבל זה כבר למי שמבין במכונות האלה. אז אם יש מישהו שמבין ויש לו קשר - זו עוד אופציה לחסוף במים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 19-05-2009, 06:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

סבון נוזלי במקום סבון מוצק

נשמע קצת מוזר, אבל כל מי שנמצא בסופרמרקטים או בחנויות שמוכרות קוסמטיקה טבעית/ליופי (חנויות טבע או ללין ודומיהן) יכול לראות שעדיין מוכרים סבונים מוצקים. יש עדיין אנשים שמשתמשים בהם - כל אחד מהסיבות האישיות שלו. עד כמה שאני יודעת, פותחים את המים, מרטיבים את הידיים, ואז לוקחים סבון - מוצק או נוזלי בידיים ומקציפים. בזמן הזה המים ממשיכים לזרום, ולהערכתי (נסיון אישי בלבד, לא משהו מדעי) הזמן שלוקח להקציף סבון מוצק ארוך מהזמן שלוקח להקציף סבון נוזלי. ככל שהסבון יותר מיועד ליופי - עם יותר חומרים נותני לחות וכו', ופחות חומרי הקצפה, כך לוקח יותר זמן להקציף את הסבון.
נכון, אני יודעת שאפשר לומר: טוב, אז בזמן ההקצפה תסגרו את המים, אבל הרגל של שנים קשה לנצח. כדי לשנות צריך "אימונים" והתמדה, ואת זה אני אומרת מניסיון. אני מנסה להתמיד, אבל לרוב, ממש לא נעים להגיד, אני עדיין שוכחת לסגור את הברז בזמן ההקצפה, וזה עדיין לא מצליח להטמיע את עצמו ולשנות הרגל של שנים.

חזרה לפורום
ישן 19-05-2009, 07:02
  מריאל מריאל אינו מחובר  

להשתמש במעט יותר סבון ושמפו בזמן הרחצה

אבל כאן אני חייבת להסביר: אני מדברת על הסבונים הנוזליים העומדים, ולא על אלה שיש להם את השפריצר עם הקפיץ שמוציאים כמות מדודה של סבון.
טיפה פחות סבון יעשה בדיוק את אותה פעולת ניקיון כמו יותר. פעם שמעתי שהבועות הן אלה שמנקות, אז בועות בוודאי יהיו. אבל יותר סבון - זה אומר שיותר זמן לרחוץ אותו מהידיים/הגוף, כי הרי משפשפים את הידיים/הגוף/השיער עד שמרגישים שלא נשארו שאריות סבון. אם יש יותר סבון - סבון קצת יותר קשה להוציא ולשטוף. כל כמה טיפות סבון נוספות יגרמו לנו יותר זמן להוציא אותן.
אני יודעת שאולי אני מדברת על שניות בודדות ורווחי זמן כל כך קצרים שזה נשמע ממש בלתי משמעותי להתייחס אליהן, אבל תחשבו על זה: כמה מים זורמים בשנייה אחת? בשתי שניות? חצי כוס? כוס? חצי ליטר? 2 ליטר? תלוי כמובן בזרם ומה אנחנו עושים (מקלחת או שטיפת ידיים), אבל אלה הכמויות בערך ואנחנו לא מרגישים. אז תוספת של עוד כמה שניות רק מכפילה את היחידות האלה, וכשהרבה אנשים נוהגים כך כי הם לא מודעים, זה בהחלט משמעותי.

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 19-05-2009 בשעה 07:04.
חזרה לפורום
ישן 19-05-2009, 07:31
  מריאל מריאל אינו מחובר  

להקציף תחילה בידיים ורק אח"כ למרוח את התוצאה על הגוף

אני לא יודעת מהם מנהגי הרחצה של כל אחד, אבל אני יכולה להגיד מה שלי, ואם יש אחת כמוני, בטח יש הרבה. מה שאני אומרת עכשיו זה לא מדעי, אלא רק מניסיון אישי. המנהג שלי עד עכשיו היה: לקחת מעט תחליב רחצה ביד, למרוח על האיזור אותו אני רוצה לנקות - רגל, בטן, צוואר וכו', ואח"כ להקציף. כששוטפים משפשפים עד שמרגישים שלא נשארו שאריות סבון. הזמן שלוקח לשטוף אותו מהאיזור לא תלוי רק בכמות שלו, אלא גם בשטח שהוא תופס. בשפשוף על פני שטח גדול יחסית - הכוונה גדול יותר מאמצע כף היד, הסבון לא רק עושה בועות, אלא גם מתפשט יותר וגורם לאותה הרגשת "דביקות", אבל על איזור יותר גדול. כשהוא נמרח כאילו יש יותר ממנו, אז יש איזור גדול יותר שצריך לנקות. זה אומר עוד כמה שניות תוספת.
לעומת זאת, ניסיתי תהליך אחר: תחילה להקיף בידיים את הסבון, ורק אח"כ למרוח את התוצאות - הרוב בועות, על הגוף. הידיים יותר מהירות במגע לשם הקצפה אחת עם השנייה מאשר רק אחת על שטח נרחב, שם צריך להניע גם את המרפקים והכתפיים שנעים הרבה פחות מהר ממפרקי הידיים, וממילא הבועות הן אלא שמנקות, והסבון שנשאר בצורה נוזלית על כף היד ולא הפך לבועות הוא טיפה יותר מהול, וכמותו פחותה מאשר זו שהתחלתי איתה, ולכן יהיה קל יותר לשטוף את הסבון מהרגל/הזרוע וכו'.

ניסיתי, ראיתי שיש הבדל, אז אני אומרת.
שוב, כמו שאמרתי למעלה, אני אמנם מדברת על שברירי שניות שניראות בלתי משמעותיות, אבל אם מודדים את כמות המים הזורמים בזמן שאנחנו לא מרגישים, זה בהחלט הרבה יחסית. כשכל טיפה חשובה, אפילו חיסכון של ליטר מים שאנחנו לא מרגישים שהוא זורם לנו ככה משמעותית בעיני.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר