לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2009, 02:13
  Blaz00r Blaz00r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.09
שאלה עזרה בתרגיל בג'אווה שאני מנסה לפתור כבר הרבה זמן ללא הצלחה [נשאר רק סעיף אחד]

הי חברה,מקווה שתוכלו לעזור לי,אני כבר יומיים שלמים מנסה לפתור את התרגיל הזה ללא הצלחה,ואני חייב אותו פתור ליום ראשון
התרגיל:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img124.imageshack.us/img124/9933/27181066.jpg]

את סעיף א' וב' נראה לי שפתרתי נכון:
סעיף א':
קוד:
class TwinList { public static void main(String[] args) { private List<Integer> odd; private List<Integer> even; } }

סעיף ב':

קוד:
class TwinList { private List<Integer>odd; private List<Integer>even; public static int find (int place) { int counter = 0; if (place%2 != 0) { Node <Integer> pos = odd.getFirst(); while (pos != null) { counter++; if ((place/2)+1 == counter) { return pos.getInfo(); } else pos = pos.getNext(); } } else { Node<Integer> pos = even.getFirst(); while (pos != null) { counter++; if (place/2 == counter) { return pos.getInfo(); } else pos = pos.getNext(); } } return 0; } }

זה נכון? וכמובן אשמח לסעיף ג',אני לא מצליח אותו לצערי :/
חזרה לפורום
ישן 16-04-2009, 11:52
  משתמש זכר inspired-session inspired-session אינו מחובר  
מנהל מולטימדיה

חבר מתאריך: 07.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Blaz00r שמתחילה ב "עזרה בתרגיל בג'אווה שאני מנסה לפתור כבר הרבה זמן ללא הצלחה [נשאר רק סעיף אחד]"

קודם כל כבר בסעיף ב יש לך טעות. ביקשו ממך פעולה פנימית. אתה כתבת חיצונית, וזה רק על ידי כך שהצהרת
בכותרת הפעולה: static. אם הפעולה פנימית, זה לא אמור להופיע בכותרת.
ולגבי תוכן הפונקציה:
1. למה שלא תאתחל את counter ב1 וככה תגדיל אותו כל פעם בסיום הלולאה ולא בתחילתה.
2. מה עושה הReturn 0 ? מה הסיבה ששמת אותו.
קוד:
class TwinList { private List<Integer> odd; private List<Integer> even; public int find (int place) { int counter = 1; if (place%2 != 0) { Node <Integer> pos = odd.getFirst(); while (pos != null) { if ((place/2)+1 == counter) { return pos.getInfo(); } else pos = pos.getNext(); counter++; } } else { Node<Integer> pos = even.getFirst(); while (pos != null) { if (place/2 == counter) { return pos.getInfo(); } else pos = pos.getNext(); counter++; } } } }

נערך לאחרונה ע"י inspired-session בתאריך 16-04-2009 בשעה 11:57.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר