לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2009, 23:59
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
צילום
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "ואם הציפור משוחררת בבית, דעתך..."

הצהרתי תמיד שיש צביעות כלשהי בכל תחום בעלי החיים כתחביב, מאחר ואיך חיים של ייצור יכולים להיות תחביב של ייצור אחר ? בעצם ההגדרה יש בעייתיות אבל התגברתי עליה.
אני מקבל את דרכי העולם, ומתנהל בו לא רע.
אני אוהב להחזיק תירוצים למקרים שכאלה שמחזקים את האמונות שלי.
הכלבה שלי ניצלה מחיים אכזריים, לפני שהכירה אותי היא הכירה רק סבל ועינויים ואני מרגיש שהצלתי אותה ונתתי לה תקווה ואמונה בבני אדם (ויש לה אמונה ברמות שאין דברים כאלה), ברור שחינכתי אותה והפכתי אותה לממושמעת וצייתנתית ומכאן מכורה לחיים איתי ומעריצה אותי כמו אלוהים. כמובן שאני לא משאיר לה את הדלת פתוחה, ואני דואג שהיא תחזור הביתה ולא תסתובב ברחובות. אין לה זכות בחירה יותר מדי, אבל יותר קל לי לבקר אחרים מאשר לראות את עצמי, כי את עצמי אני מצדיק בגלל העבר שלה.
ציפור כמו שאמרת, שחיה מרצונה החופשי בבית, ואין לה גבולות מצומצמים ויש לה אפשרות לעוף לטבע אם היא רוצה היא ציפור משוחררת בעיני. למרות שהחיים שלה לא טבעיים הם עדיין מאפשרים לה לבחור (כביכול) במה שהיא רוצה.
בדיוק כמו שאני נגד שחיטה אבל אוכל בשר.
בערך כמוך, אוהבת בעלי חיים מושבעת, אבל אוכלת בשר.
יש אנשים כמונו שלא אוכלים בשר, ועדיין שלושתינו אוהבים בעלי חיים באותה מידה.
זו ההגדרה שלי לאהבתי לבעלי חיים. אני לא רוכב על סוסים או חמורים, אני לא מחבב גני חיות, אני לא מחבב ציפורים בכלובים, אבל אין לי בעיה עם הכלבה שלי שחיה אצלי בהשגחה מתמדת שלא תברח (לא כדאי לה האמת). המדדים שלי לאהבת בעלי חיים עדיין גבוהים בהרבה מהממוצע וזה כמובן מספק אותי.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר