לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2009, 12:34
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Radius_ שמתחילה ב "התקבלת לקורס טיס אבל אתה רק..."

טייס הוא לא מתמטיקאי.
בעבר הממש רחוק רוב הטייסים היו בני קיבוצים שלהם היה ידע מועט מאוד במקצועות ריאלים, ובטח שאי אפשר היה לקרוא להם תלמידים אידאליים. כמובן שהכל נאמר בתור עובדה ולא מתוך זלזול-חיה"א השיג בכל מלחמות ישראל וגם ביניהן הישגים מרשימים בזכות טיסיו.

צא לי לעבוד עם טייסים שהיו בעברם טייסים בחיה"א, ובעלי המון שנות ניסיון. יש המון סוגים של אנשים שמגיעים לקורס טייס ומסיימים אותו. אין איזשהו סוג מסויים של בנאדם שצריך להיות.

טייס הוא אוסף תכונות שיש אפשרות שיש לך ויש אפשרות שלא. סביב התכונות האלה יכולים להיות המון שילובים שונים.
זה הכל תלוי בך, טייסים וחיילים ביחידות מובחרות בכלל הם בדרך כלל אנשים שלא מפחדים לקחת עם עצמם את האתגר, ואוהבים להביא את עצמם עד קצה גבול היכולת.
אני לא הייתי מודאג מהיותך בשלוש יחידות במתמטיקה, אלא יותר מהעובדה של למה לא בחרת לאתגר את עצמך יותר? ייתכן וכאן טמון המפתח בין ההתאמה שלך או חוסר ההתאמה לשרת כטייס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2009, 17:41
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "אמרתי לך-זה לא ספציפית כלפייך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CoPilot
אמרתי לך-זה לא ספציפית כלפייך כי אני לא מכיר. אני אומר שזו נקודה למחשבה. גם בתיכון היית צריך ללמוד בשביל המשך החיים שלך, אל תחשוב שאיך שאתה מגיע לקורס טייס אתה נשאר מורעל שלוש שנים ופתאום מגיעים לך כוחות חדשים שלא היו בעבר, הכל קיים בבנאדם עוד הרבה לפני.

דבר שני, 110 אחוז בכל רגע זה לא רק סיסמא. יכול להיות שברגעים קשים 110 אחוז ממה שיש לך זה לא הרבה, העיקר לא לוותר ובאמת להתאמץ.

חשבתי על זה ואני לא מסכים...
יש מקומות שחשוב להשקיע ויש מקומות שלא.....למשל מי שלא חשוב לו הבגרות לא חייב להשקיע בתיכון..אבל חשוב לו לסיים קורס טייס אז שם הוא ישקיע ויצליח..מכיר כמה כאלה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר