לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2009, 09:28
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אסטרונאוט לשעבר טוען בתוקף: "אנחנו לא לבד ביקום - ארה"ב מסתירה חייזרים" -תקרית רוזוול

האסטרונאוט שפרש סיפר שניסה לחקור את "תקרית רוזוול", אירוע שהפך לסמל עבור מחפשי צורות חיים אחרות ביקום. אחת הטענות שעלתה היא שספינת חלל התרסקה באתר בארצות הברית, ושגופות החייזרים מוחזקות במתקנים ממשלתיים בלב המדבר.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000444338&fid=2

נושא החייזרים עולה מעת לעת מאז שאני זוכר את עצמי.. (במיוחד תקרית רוזוול) וזה היה מזמן
"תקרית רוזוול", היא אולי אחת מהקונספירציות היותר ידועות בנושא החייזרים ועכשיו נרתם לענין גם אסטרונאוט לשעבר..
במסגרת ה-כ-ל א-פ-ש-ר-י, יש מצב שתקרית רוזוול (נטולת המימצאים עד כה) תלווה אותנו עוד שנים רבות. בילדותי, החדשות בדבר נחיתת חייזרים על פני כדור הארץ הסעירה אותי מאוד. חלפו שנים רבות ועדין אני מוצא את עצמי מחפש כתבות על חייזרים. דומה שהנפש שלנו מבקשת הוכחה כלשהי שאנחנו לא לבד ביקום..

מצאתי בפורום אשכול ארכאי העוסק בנושא (משנת 2005)
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=110048

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2009, 14:20
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "כנראה על סמך הרקע שלו"

חייזרים זה אחד הנושאים הכי אהובים עליי והכי מרתקים,
אבל להבדיל מדברים שאני יכול להתווכח עליהם בפומבי עם הוכחות,
אני לא יכול להתווכח על קיומם של חייזרים, בעיקר בגלל שאין הוכחות חותכות.

יש הוכחות לתוכנית לסדר עולמי חדש,
יש הוכחות להרעלה המונית מכוונת באמצעים שונים (אספרטיים,פלואר במים וכו'..),
יש הוכחות שקנדי נרצח ע"י גורמים אמריקאים בפקודת הממשל שלו, ש 11 בספטמבר זו מתקפה פנימית וכו' וכו' וכו'...
וזה משום שמדובר בבני אדם, ובני אדם משאירים עקבות (מסמכים, מפגשים, הקלטות צילומים),
כשזה נוגע לחייזרים, כל מה שיש זה צילומי וידאו שקל מאוד לפברק, תמונות סטילס שעוד יותר קל לפברק, ועדויות לא מבוססות.
קשה לי לקחת את הדברים האלה כסימוכין, או ביסוס שמחזיק מים - אז למרות שאני נוטה להאמין שיש חיים חוצניים, אני לא משוכנע בזה.
ישן 25-04-2009, 17:30
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
אוי זה פשוט מעולה שהחלטת לפתוח אשכול על זה חחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אסטרונאוט לשעבר טוען בתוקף: "אנחנו לא לבד ביקום - ארה"ב מסתירה חייזרים" -תקרית רוזוול"

בדיוק היום חבר שולח לי לינק להרצאה מעניינת של איזה מדען שהיה שותף למחקרים של איזור 51 באותם השנים.
ההרצאה שלו מחולקת ל8 קטעים ביוטיוב, שווה כל דקה פשוט מרתק והכי מדהים שהכל זה תוצאות של ניסויים ועל בסיסם הוא בעצם מעביר הוכחות מדעיות לקהל היעד שלו.
הוא מדבר בין השאר על איך הממשלה האמריקאית הסתירה את המידע הזה מהעולם, הוא מדבר על איך המדענים ניסו להבין אותה ולהפוך את הטכנולוגיה ולהבין איך זה עובד.
הוא מדבר בין השאר גם על הקטע הזה שהם כבר הצליחו לפתח טכנולוגיית "אנטי גרביטי" שמדברים עליה כבר שנים ויש האומרים שגם הנאצים בזמנו ניסו לעשות זאת.

בקטעים השונים הוא גם מדבר על הסודות ואפילו על האילומנתי וכל מיני מחקרים שהם הזמינו ממנו.
בואו נגיד ככה, הבנאדם הזה יודע המון וחושף מעט, אך עדיין המעט הזה זה המון בשבילנו
הכל יחסי.. צפיה נעימה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

הצעה שלי לכל חובבי התחום על מנת לספק את הצמאון שלכם למידע בנושאים האלו תראו את ההרצאות של האנשים האלו שהיו שם!
והראיונות של ההאקר גארי מאקינן שפרץ לפנטגון ולNASA בחיפוש אחר מידע של קשרי האנושות עם יצורים חוץ אצריים גם מעניינים ומרתקים!
את הכל תוכלו למצוא ביוטיוב.
ישן 25-04-2009, 23:18
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

מעונין להכנס לשיגעון?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "גם היה"

בבקשה

מנתח החייזרים חיים מזר

חיים מזר: לדעתי יש חיים מחוץ לכדור הארץ, והם היו כאן בתקופות היסטוריות שונות. יש על כך עדויות במיתולוגיות ואצל כותבים קדומים שונים. דוגמאות דרמטיות: בספרים החיצוניים בספר ברוך, בפרק 2, יש פסוק ב' - "ויראני רכב ש ארבעה אפנים לו ואש יוצאת מתחתיו וברכב יושב איש נושא עטרת וארבעים מלאכים נוהגים את הרכב". ארבעים איש נוהגים בו והכוהן הגדול. זה תיאור מאוד תמציתי וטכני של מכשיר הנעה רקטית. ארבעים איש נוהגים בו, זה גודל הצוות, והכהן הגדול זה מפקד הצוות. וזאת רק דוגמה אחת מני רבות. אני מסכים בזה עם הטענה הבסיסית של אריך פון דניקן (מחבר "מרכבות האלים"), אבל יש הרבה מה להתווכח איתו ואני לא מסכים עם השיטות שלו. אין ספק, הוא גרם נזק ארוך טווח לאמינות המדעית של הרעיונות האלה עם כל מיני טענות מגוחכות ולעיתים גם שקריות. אבל מצד שני לזכותו יש לאמור שהוא גם פתח מודעות בציבור לרעיונות אלה, כאשף יחסי ציבור. לדעתי יש לקבל ברצינות לא מעט עדויות של אנשים שמדווחים על היתקלויות בחייזרים שונים. לדעתי הם לא משקרים וגם לא הוזים, אלא מתארים דברים שהם ראו באמת ויש לחקור אותם. משך שנים שכב אצלי מאמר על הומואידים, דמויי אדם, שנצפו בידי אנשים שונים ובין השאר היו שם כל מיני תצלומים של חייזרים עם קרומים בין האצבעות. התמונות האלו הובילו אותי למסקנה שהם חיים מתחת למים, בסביבה מימית. פיתחתי את זה למאמר, התברר לי שיש כתב עת לעב"מים, והצטרפתי למרכז לחקר העב"מים.

http://images.google.co.il/imgres?imgurl=http://www.e-mago.co.il/images/mars_face.jpg&imgrefurl=http://www.e-mago.co.il/Editor/myth-456.htm&usg=__EEcupW8aY7_mDAmXxbNcX2NcJq4=&h=333&w=321&sz=10&hl=iw&start=16&um=1&tbnid=WebQITrOtDAGOM:&tbnh=119&tbnw=115&prev=/images%3Fq%3D%25D7%2597%25D7%2599%25D7%2599%25D7%2 596%25D7%25A8%25D7%2599%25D7%259D%2B%25D7%2591%25D 7%25A9%25D7%25A0%25D7%2595%25D7%25AA%2B%25D7%2594-50%26hl%3Diw%26sa%3DN%26um%3D1

ישן 27-04-2009, 12:08
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
רק תנ"ך?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "היו לי תקופות"

מהם עם השרידים שמצאו בשומר (עיראק של היום), תקרא את הספר "כוכב הנפילים" ואז אוליי תתחיל להבין מה קרה פה לפני 6000 שנה...

(ואני לא מתייחס לאטלנטיס, שזה אשכול בפניי עצמו).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 30-05-2009, 17:23
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

הקברן מרוזוול ועוד סיפורים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "הלינק לא עובד"

"בזמנו הפיצו מכחישי עב"מים על אלה שמאמינים בקיומם של חיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ, שהם חולי נפש", אומר חנן סבט, יו"ר העמותה בצוותא עם שכטר. "אבל על פי מחקרים סטטיסטיים שנעשו, רוב האנשים שמתעניינים בעב"מים הם אקדמאיים ומשכילים, רובם מתחום המדעים המדויקים או כאלה עם קשר לזה כמו חובבי אסטרונומיה". הוא עצמו מהנדס תוכנה שמלמד באוניברסיטה הפתוחה, ובעל תואר ראשון בביולוגיה. העמותה קמה באחרונה, אחרי שחבריה פרשו מהמרכז הישראלי לחקר עב"מים, כששם התחילו להתעסק במיסטיקה ותקשור עם יצורים רחוקים.

"גם אני חשבתי פעם שכל עניין העב"מים הוא שטויות", אומר סבט, "אבל כשאתה קורא את המחקרים הרשמיים של ממשלות מהעולם ונחשף לאלפי ממצאים פיסיים, אתה מגיע למסקנה שמבקרים אותנו יצורים, וכנראה שהם כבר הרבה זמן באזור, למרות שהזרם המרכזי במדע מנסה להתכחש לזה".

אז איך זה שהם תמיד נוחתים במקומות מרוחקים, הקשיתי. "מי אמר שהם צריכים להיחשף?" מחזיר סבט. "נניח שיש ציוויליזציה מתקדמת בהרבה מאתנו והיא חוקרת אותנו, למה שיחשפו בפנינו את הטכנולוגיה שלהם אם הם יודעים שמה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב זה מלחמות והרג? רוזוול היה המקום הכי חשאי בעולם בשנות ה-40, אתר הניסויים והפיצוצים האטומיים של האמריקאים. לא במקרה החוצנים באו לשם".

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1088666.html

ישן 30-05-2009, 18:53
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

על פניו נראה שמס' כתבות ומאמרים באתר בנושא רוזוול, מאששים את קיומה של "תקרית רוזוול"
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "החדשות האחרונות לגבי תקרית..."

באוגוסט 1966 נחת טייס שערק מעירק של אז בבסיס חיל האוויר בחצור עם מיג 21. (להשכלה כללית - זה היה מבצע של המוסד..)

המאמר על הרכבה של המתכת "ניטינול" (ניקל וטיטניום) מזכירה לי שיחה שערכתי עם אחד "המבינים" לפני הרבה שנים, בבסיס חיל האוויר בחצור על הרכבה של המתכת ממנה בנו הרוסים את המיג.
ה"ברנש" אמר לי באותה שיחה, כי באותה תקופה, נעשו נסיונות לקבוע את סוג המתכת ממנה בנו את מטוס המיג אך ללא הועיל..
בדיעבד הסתבר, כי הרוסים כרו מתכת או סגסוגת כלשהי בהרי אורל שאינה מוכרת בהרכבה לעולם המערבי של אז ואשר לעולם אינה מחלידה..
מיותר לציין, כי גם היום עומד לו המטוס בחצור, עדיין בוהק בצבעו הכסוף..וללא חלודה.
אינני יודע אם מישהו כיום מתעסק בהרכבי המתכת ממנה בנו את המיג, אולי הסוד כבר הפך לנחלת מדעני העולם המערבי, אבל באותה עת לאיש לא היה שמץ..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר