לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2009, 17:56
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "המגיפה הנוכחית מחזירה אותי..."

השאלה מה הלאה? כיצד אנו מפיצים את הידע הנ"ל ומעירים את רוב העולם ששקע ב"חלום האמריקני" ובמדיניות ההתמסרות
לתאגידים ולממשלות כמו כבשה שהולכת לטבח כעיוורת? כיצד אנחנו יכולים לעשות משהו בנידון כשבפועל
אנחנו כבולי ידיים וכל קול שנשמיע יכניס אותנו "לרשימה השחורה" ומצד שני גם נזכה לזלזול ובוז מצד אותו העדר
השוטה שאנחנו מנסים להציל מהטבח..

מצד שני זה יהיה קצת אנוכי מצידנו לדאוג רק לעצמנו כי גם אם חלילה משהו יקרה והעולם באמת ישתנה וידולל ב80%
כמו שהקונספירציה הגדולה הזו אומרת, אז אכלנו אותה לגמרי גם אנחנו!
האמת זה הגיוני מאד, קל לשלוט בעדר קטן שמנוטר ומתוייג ממש כמו חיות בגן החיות! אז נניח והעולם עבר שינוי,
נשארו בעולם כ20% מהאנושות, 15% מהם שועבדו למנהיגי הNWO ותוייגו , הוכנסו תחת משטר אפל ודורסני
ללא רחמים שמפקח על כל פעולה וכל תרחיש בחיי החברה העתידית! הרי כיום לא משנה אם אתה לוחם חופש,
מורד, מתנגד , האקר, ויג'ילנט, רובין הוד, פושע גדול, פושע קטן או אפילו טרוריסט , קשה להם עם כל הטכנולוטגיה
העצומה שיש ברשותם, עדיין קשה להם לפקח, לנטר ולעקוב אחר כל אזרחי העולם! הם מעדיפים את שיטת המקל והגזר ובמקום
לטפל בבעיות הנקודתיות מענישים את כל האוכלוסיה כאילו כולם היו פושעים! נראה כי להם זה לא
אכפת מי עושה מה ואיזה פרי תניב האנושות בעתיד אם רק נמשיך להתפתח ונסתכל רק על הצדדים החיוביים של האנושות, אותם כנראה
לא מעניין בשום אופן הדבר הזה שנקרא "חיים" הם רק רוצים שליטה, פיקוח ושיעבוד של האנשים הפשוטים תחת הידיים שלהם.
גם אם אנחנו, אלו שעוקבים אחר התופעה ומדועים לה במקום לתקוע את הראש באדמה נמצא לנו מקומות מסתור ונצליח לשכנע את האנשים
היקרים לליבנו לסמוך עלינו ולהכנס איתנו לאיזה בונקר ע"מ לשרוד, איך נשרוד לאחר מכן?
מחלה ויראלית מסוכנת, פצצת אטום, זיהום האוויר, מקורות המים, גז עצבים או כל דבר אחר שלא ישתמשו כנגד האנושות הכל עדיין
יהיה מסביבנו גם לאחר שנצא ממקום המסתור, מי מבטיח לנו שנשרוד?

לכן חובה לפקוח לציבור את העניים, השאלה איך? מה לעזאזל אפשר בשביל לשנות את המציאות הזו ולגרום לאנשים להתעורר?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2009, 21:19
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "התפרצות שפעת החזירים במקסיקו וארה"ב.- כל ההתפתחויות והחדשות"

"קהיליות יהודיות בארה"ב: עוד הוכחה על חשיבות שמירת כשרות!"

וברצינות- זה לא מפתיע. אין צורך שגוף בין-לאומי סודי יתערב בדבר הזה בשביל ליצור זן שפעת המדביק בני אדם. וירוס השפעת הוא מספיק מוצלח בעצמו בשביל לעבור את המוטציות הנדרשות להדבקת בני אדם באופן טבעי.
חוץ מזה, אני מציע להמתין. כפי שכולנו יודעים, פאניקה יכולה לגרום לממשל לצאת בהצהרות ואף בכלי התקשורת השונים יכולות להיות סתירות. בעוד שנענע מדברים על "שפעת חזירים", הרי שבCNN מדברים על "שפעת עופות". כמו כן נענע מספרים לנו על 66 מתים מ"שפעת חזירים" בעוד שCNN מציין 68 מתים משפעת העופות. כמו כן, עלינו גם לתהות עד כמה מדובר במשהו קטלני; כרגע מס' הנדבקים במקסיקו (לפי הערכה) הוא 1,000, כשלא יודעים כמה מהם באמת חטפו את השפעת. בארה"ב, יש רק 8 מקרים של הידבקות בשפעת העופות.
אז אני מציע כרגע להמשיך ולעקוב אחרי המתרחש. אין צורך לקפוץ למסקנות לפני שיובהר בדיוק מה מדביק אנשים במקסיקו, אם בכלל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-04-2009, 22:43
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב ""קהיליות יהודיות בארה"ב: עוד..."

תיקון טעות - ב-CNN מדברים על swine flu, קרי, שפעת חזירים.

מדובר על וירוס שפעת שנוצר ממיזוג גנטי של שפעת העופות והשפעת הנפוצה שפוגעת בבני אדם.

הנגיף עבר מוטציה בחזירים שהשלימו את המקטע הגנטי שעכשיו מאפשר לנגיף לעבור מאדם לאדם.

http://en.wikipedia.org/wiki/Swine_Flu

אישית, אני חושב שמדובר פה במעשי ידי אדם.

http://www.whale.to/vaccine/sf1a.html

אני חושב שיש רצון עז לדלל את אוכלוסיית העולם ואנו נכנסים לשלב סופי של תהליך זה שיכלול - עימותים

צבאיים מרים, מחלות משונות וכול מיני משברים שונים ומשונים.

נערך לאחרונה ע"י Lomez בתאריך 25-04-2009 בשעה 22:46.
ישן 26-04-2009, 07:56
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "תיקון טעות - ב-CNN מדברים על..."

תודה על התיקון . CNN אכן מדברת על "שפעת חזירים".

אולם, אין זה משנה את עמדתי הראשונית- ראשית, אנחנו עדיין לא יודעים אם הזן החדש הזה מידבק במיוחד ועד כמה הוא קטלני. שנית, אפילו אם יש גוף בינלאומי חשאי שמעוניין לדלל את האוכלוסיה על ידי ווירוס, יצירת מגפה מלאכותית היא בזבוז זמן. זה כמו לנסות להוריד גשם על אזור שמתקרבת אליו סופה- זה היה צפוי שווירוס שפעת העופות ישתדרג ויוכל להדביק בני אדם.

כרגע אני מציע לעקוב אחרי הנושא ולראות לאן הוא מתפתח. דווקא משום שעכשיו העולם נמצא במשבר כלכלי, סביר שפחות אנשים בארה"ב יוצאים או יצאו לחופשות במקסיקו והטיסות לחו"ל שם לבטח גם סובלות מירידה בביקוש.

ישן 25-04-2009, 23:51
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
מתחיל להסתדר עם "התחזיות" שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "התפרצות שפעת החזירים במקסיקו וארה"ב.- כל ההתפתחויות והחדשות"

עכשיו רק צריך שהכלכלה האמריקאית תקרוס (לחלוטין), ארה"ב תפלוש לאיראן, ואיראן תגיב בפיגוע קשה בארה"ב (כנראה כימי , ביולוגי או גרעיני ע"י פצצה מלוכלכת), והתפשטות המחלה תגרום למשטר צבאי כולל, החזקה במחנות ריכוז של מליוני אזרחים נגועים/מתפרעים.

ומשם הדרך לשלטון הNWO לא ממש רחוק.

בכל מקרה, קשה לי להאמין שעד סוף 2012 לא יקרה משהו חריג בעולם.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 26-04-2009, 00:30
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מתחיל להסתדר עם "התחזיות" שלי..."

תראה, אני לא יודע מה יקרה לגבי אירן כי עדיין לא ברור לי מה אובמה באמת מתכוון לעשות.

בסיום אחד המשפטים שלך שבו כתבת נגועים/מתפרעים, הזכרת לי את הסרט "אני אגדה".

אמנם די בדיוני, אך עלילת הסרט יכולה להיות מאוד דומה למציאות, אלפים נגועים במחלה,

שנתונים בעוצר ומשטר צבאי בתוך אזורי הסגר.

כל זה קורה בו-זמנית עם משבר כלכלי גועש שנראה לי שכאילו התחיל מכלום ובנוסף התחממות

דווקא בגזרה הצפון קוריאנית (כאן, בשיראל אני חושב שאנחנו יותר בדרך לסיבוב שני בלבנון).

ככה זה, כשרוצים לבנות משהו אחר וחדש, צריך להרוס את הישן...

כנראה שהדור שלנו הולך לאכול אותה ובגדול.

ישן 26-04-2009, 00:44

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "תראה, אני לא יודע מה יקרה..."

אולי התקווה היחידה שלנו זה להתנחם בזה שזה טוב שאחד מכל 50 איש הוא סוג של אדם עם ראש פתוח,
אינטיליגנט במידה מסוימת וחבב קונספירציות ולא שולל הכל על הסף אך מצד שני לא מאמין לכל דבר שהוא קורא.

אולי דוקא האנשים האלו (כמו בפורום הזה ודומיו ברחבי הרשת) יהיו נקודות האור בעתיד האפוקליפטי הזה שצפוי לנו,
אולי דוקא במצבים קיצוניים שבהם האזרחים הפשוטים יבינו מה הממשלות והמשטרים האפים עושים להם,
רק אז הם יתעוררו ואולי אבל אולי לא יהיה עדיין מאוחר מדי וכל אותם הבודדים שעקבו אחר התופעות האלו,
השמיעו קול וניסו להתריע אבל מצד שני זכו לגיחוכים וקולות בוז מצד האנשים, אולי רק אז כל ההמון השוטה
יתלה את תקותיו באותם האנשים הבודדים שעקבו ואספו פיסות מידע על הצד האפל של העולם..
הרי ההיסטוריה מלמדת שכשההמון השוטה היה עובד עצות, תמיד היה איזשהו "מנהיג" שהוביל אותם וטיפח בהם תקווה.

הקושי הוא לא בלהוביל אחרייך אספסוף, הקושי הוא לנצח בקרב במיוחד כשאתה יודע שאתה הולך למלחמה עם אגרופים
והצד השני (המשטר האפל נניח) מחזיק במיטב כלי הנשק וציוד מלחמה... מה אז אתה עושה?
לא משנה מי אתה ומה אתה, אתה מתפגר כמו כל אדם.. כולנו אנושיים בסופו של דבר, אבל לעשות משהו זה המעט
שאפשר לעשות מאשר לשבת בחיבוק ידיים ולחכות שמישהו אחר יעשה משהו או שיקרה איזה משהו
בלתי רגיל שיציל אותך... אפילו בגטאות היו כאלה שמרדו ונלחמו.

טבע האדם כנראה, את זה אי אפשר להכניע.
ישן 26-04-2009, 13:35

אני מניח שהתכוונת ל "i am legend"...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "תראה, אני לא יודע מה יקרה..."

ונתון מעניין מהסרט : השנה היא 2012...

וגם בפרק האחרון של X-files היה רשום שסוף העולם יהיה בסוף 2012.

אגב אני ממליץ לאנשים לראות את הסרט "הילדים של מחר", הוא משקף בצורה מבריקה את מה שעתיד לקרות בעולם שלנו אם תוכניות הNWO אכן יתממשו (מחנות ריכוז ענקיים למהגרים, מחתרות שפועלות מתחת לחוק וכ'ו...).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 26-04-2009, 00:33

אני אישית קצת ירדתי מנושא ה2012 לבנתיים, אולי כי יש בהווה שלנו צרות גדולות יותר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מתחיל להסתדר עם "התחזיות" שלי..."

אבל אני ממש לא שולל את האופציה שמשהו יקרה בתאריך הזה. אני רוצה להאמין שלא אבל כנראה שאין בכך טעם.

מה שיותר מחשיד לדעתי זה ריבוי התקריות (מכל התחומים) שקורים בעולם לאחרונה, אנחנו מקבלים הכל מהכל פשוט!

החשש שלי הוא שגם אם בני המאיה טעו או לא התכוונו ל"סוף העולם" במובנים שהאנושות מתארת לעצמה, אני חושש
שקברניטי הNWO כן מייחלים שמשהו יקרה, בין אם זה משהו בלתי נמנע שאמור לקרות, לבין אם זה משהו מלאכותי שהם רוצים ליזום ולבצע!

אני ממש חושש מזה שכנראה שלא יהיה מנוס מזה שמשהו כן יקרה בתאריך הזה בין אם זה יהיה מלאכותי או משהו בלתי נמנע שכבר ניבאו בעבר..
אני מאמין שNWO מתכננים לנו שלל הפתעות לקראת התאריך הזה, זה פשוט כואב לי שהם לא נותנים
לאנושות להמשיך להתקדם ולהתפתח ולהתמקד דוקא בצד היפה שלה.. חבל שהם מייחלים לסוג של פתרון סופי וכ"כ נוקשה.

הלואי ושום דבר לא יקרה, זה פשוט מעצבן ומרגיז שיש קומץ אנשים שיצרו לעצמם סביבה סודית שבה הם נחושים שהם יכולים
לעשות מה שבא להם ובלי לשאת בתוצאות, זה עוד יותר מרגיז שהם משחקים בנו ובעולם כולו כאילו זה איזה מגרש משחקים פרטי שלהם.

זוועה!! עד כמה שהחיים יפים כשעוצרים וחושבים על כל זה, פשוט מתסכל שזה ככה , כמה מגעיל נהיה לחיות בצל כל התאגידים, ממשלות וכל מושכי החוטים האלו.
הם בטח חושבים שהם עושים לאנושות טובה ושהאנושות לא יודעת להעריך זאת, אבל הרג חפים מפשע, ילדים וטף זה בהחלט לא אנושי!
ישן 26-04-2009, 20:01

רצית? קיבלת!, הכרזה על מצב חירום רפואי בארה"ב...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "יש הבדל בין מגיפה טבעית,..."

העניין מתחיל לצבור תאוצה...

http://news.walla.co.il/?w=/22/1475064&bigmaavaron=1

ישן 26-04-2009, 21:02

מה זאת אומרת?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]אני אשמור את זה ליום..."

לאנס ידידי היקר...

אני חושב שאתה לא מבין עד כמה חמור המצב, להכריז על "מצב חירום" זה עלייה רצינית בדרגה, השלב הבא זה כנראה התפשטות המחלה בארה"ב ובשאר נקודות בעולם ותשלב עם זה מפלה כלכלית ו"התחממות" עם האיראנים, ותקבל עתיד לא ממש ורוד.

הכל עניין של חודשים.

ישן 28-04-2009, 11:44
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
טוב בואו נתחיל לעשות קצת סדר....

אלכס ג'ונס מקיים בימים האחרונים הרבה שיחות עם מקסיקנים,
הנקודה "המעודדת" היא שבניגוד לפרסומים, הוא שומע שכולם חולים שם,
מה שאומר שזה לא 2000 נדבקים אלא הרבה הרבה יותר, כמו מאות אלפים ומעלה,
מה שאומר שאם מאות אלפים נדבקו ורק 100 מתו, זו שפעת רגילה.

ג'ונס אז מעלה תהיה בתוכניתו מה בעצם המטרה להקצנה בדיווחים אם כך,
סברות שהועלו עד כה הן יצירת משבר בריאותי במקסיקו
כדי לשלב עם המשבר הכלכלי בארה"ב ביצירת האיחוד הצפון אמריקאי,
ולא פחות חמור מכך, יצירת פאניקה כדי לעודד חיסון המוני של אוכלוסיה,
וכולנו כבר שמענו על החיסונים האלה - פשוט גגלו forced inoculations

בכל מקרה שלא יהיה גם בקהילת חופש המידע בארה"ב לוקחים את זה שלב שלב,
ועוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות, וגם אנחנו נעשה כך כאן,
אני לא מתכוון לעודד הפרחת פאניקה והיסטריה שלא לצורך, יכול להיות שזו התפתחות
לכיוונים שעליהם אנחנו מדברים כאן כל הזמן, ויכול להיות שזה יחלוף כמו שבא,
לכן כל דבר שאתם ממהרים להכריז עליו כאן, רצוי שיהיה מגובה בסימוכין או בעובדות.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 28-04-2009 בשעה 11:46.
ישן 28-04-2009, 15:35
  roncho roncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
"הייתכן שלא מספרים לנו משהו בנוגע לשפעת החזירים?"

מתוך האתר:
http://effifuks.blogli.co.il/archives/748

"פתאום זה קפץ לי לראש. כמה ידיעות מהתקופה האחרונה התלבשו בצורה טובה מידי עם הטירוף שמתחלל בימים אלו במקסיקו וארצות הברית.

נכון לכתיבת שורות אלו, הארגון הבריאות העולמי העלה את רמת הכוננות האפדימיולוגית העולמית לרמה 5. מגיפת “שפעת החזירים” הולכת ומקבלת צורה, לפחות תקשורתית, של סיכון בקנה מידה אפוקליפטי. דווקא במקסיקו, ודווקא בפרברי מקסיקו סיטי, המוקד המפותח והסנטיארי יחסית לביב השופכין של ארה”ב שמתפתח מגבולה הדרומי דרומה- מאות, ואף אלפי חולים, צעירים ובריאים בשגרה, נופלים למשכב בשל מוטציית שפעת מיסתורית.

שבוע לפני כתיבת שורות אלו, בלילה שחלף בין ה-19 ל-20 לאפריל, נמצאו בוולינגטון שבפלורידה, ארה”ב, 21 פגרים של סוסים. זה לא היה תופס אייטם בכלי התקשורת העולמית (ובעברית) אלמלא היה מדובר ב-21 מהסוסים הטובים, הבריאים והחזקים בעולם שמתו תוך 45 בזה אחר זה. מדובר היה בסוסי נבחרת ונצואלה בפולו, אלופת העולם הבלתי מעורערת, שהמתינה לקראת תחרות שהייתה אמורה להתקיים למחרת. “זו יכולה להיות רק הרעלה .” קבעו הוטרינרים ההמומים. לבסוף פורסם שהאשם בסיבוך נדיר שגרם תוסף תזונה שגרתי. 21 סוסים, בשווי מצטבר של 2 מיליון דולר, מתו, בגלל תוסף תזונה מקולקל. מעניין אם היה עליהם ביטוח.

כ-24 שעות לאחר התקרית השולית והמסתורית, סוכנוית הידיעות הפיצו ידיעה איזוטרית בנושא אחר לגמרי (ובעברית). צבא ארצות הברית הודיע כי הוא פתח בחקירה לאיתור שלוש מבחנות, המכילות וירוס קטלני, שנעלמו מבסיס פורט-דיטריק שבמרילנד.

הבסיס אגב, לא זכה בכל כלי התקשורת למעמד הראוי לו. מדובר במקבילה האמריקאית של המכון הביולוגי בנס-ציונה רק שכמו כל דבר באמריקה- בענק. עם כל הכבוד הראוי למקבילה הישראלי, על המתרחש בבסיס האמריקאי לא תקראו בכתבת תחקיר \ רכילות \ סכסוכי עובדים מפי מקורותיו המתוסכלים של רונן ברגמן. אפילו אם תנסו לגלוש לאתר הרשמי של המכון האמריקאי מכתובת IP ישראלית, תחסמו על ידי חומת-האש הצבאית שתבקשכם לעזוב את העמוד אחר כבוד (איפה אהוד טננבאום כשצריך אותו?). מה שכן ידוע הוא שבבסיס הענק הזה, אחד מהגדולים בארצות הברית כולה, ממוקם גם USAMRIID, ובעברית “המכון לחקר מחלות מדבקות של צבא ארצות-הברית“. שם, על פי “פרסומים זרים” (?) מפותח הנשק הביולוגי של הדוד סאם עוד מאז מלחמת העולם השניה. אדם סודי שעבד במקום סודי אמר לי פעם: “קח את הדימיון הפרוע שלך, תכפיל- ואתה עדיין לא בכיוון של איזה דברים מסוכנים ומופרעים אפשר לייצר. ואם יש דבר מופרע ומסוכן שאפשר לייצר, מדענים וממשלות ייצרו אותו”. דבר אחד ברור, אם צבא ארה”ב ייצר וירוס נוראי, הוא ככל הנראה יעשה את זה בפורט-דיטריק.

או דבר שברור הוא שאלא אם אתה אחמדיניג’ד- שום דבר, אבל שום דבר שהוא תלוי ועומד בנוגע לנשק להשמדה המונית לא נדון בתקשורת. שום דבר. גם אם פצצת אטום תשכח בתיק במקדונלד’ס בברוקלין, או בתל-אביב, או במוסקבה- אף מדינה שפויה לא תפרסם אודות הדבר עד שלא יהיה ספק שלאף גורם עוין לא יגרם יתרון מפרסום המידע, אם בכלל יפורסם אי פעם. זאת למעט, כמובן כשהפרסום הוא חיוני כדי לפתור בעיה אחרת.

בואו נחזור לרגע לפסקה אחת מידיעה המתורגמת לעברית מ-NRG, שפורסמה, להזכירכם, שבוע לפני ההתפתחויות במקסיקו ופחות מיממה לאחר מות הסוסים בפלורידה:

…המבחנות שנעלמו הכילו דגימות של וירוס הגורם לדלקת קרום המוח בקרב סוסים (Venezuelan Equine Encephalitis). ב-97% מהמקרים גורם הווירוס לבני אדם שנדבקים ממנו לסימפטומים שדומים לשפעת, אולם הוא יכול להיות קטלני באחד מתוך 100 מקרים.

בוא נתמקד על הוירוס לרגע. מקריאת ערך הנושא על הוירוס בוויקיפדיה, מצאתי את הציטוטים הבאים:

VEE can affect all equine species, such as horses, donkeys, and zebras. After infection, equines may suddenly die or show progressive central nervous system disorders. Humans also can contract this disease. Healthy adults who become infected by the virus may experience flu-like symptoms, such as high fevers and headaches. People with weakened immune systems and the young and the elderly can become severely ill or die from this disease.(̷ The virus that causes VEE is transmitted primarily by mosquitoes that bite an infected animal and then bite and feed on another animal or human. The speed with which the disease spreads depends on the subtype of the VEE virus and the density of mosquito populations.

ובעברית:

הנגיף תוקף את מיני בהמות המשא (כגון סוסים, חמורים וזברות), בהמה שנדבקת תמות מיידית, או תסבול מהפרעה במרכז מערכת העצבים. בני אדם יכולים גם להדבק במחלה, הסימפטומים אצל בני האדם יראו כמו שפעת- חום גבוה וכאבי ראש. אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, כמו צעירים וזקנים, עלולים למות מהמחלה. המחלה נוטה להיות מועברת על ידי עקיצות יתושים. קצב גדילת המגיפה תלויה הן בתת-הסוג של הנגיף והן בצפיפות אוכלוסיית היתושים.

אז מה המצב עם היתושים באיזור? לפי YahooAnswers והמחקר הזה. להבדיל מפלורידה, מקסיקו שורצת ביתושים. בחלקים רבים, מדובר ממש במכת מדינה. יותר מחזירים, זה בטוח.

בוא נעצור ונסכם את הכל לרגע: יחידה סודית ביותר של צבא ארצות הברית מאפשרת לפרסם 24 שעות לאחר מוות מסתורי של סוסים מוונצואלה, שוירוס קטלני ביותר, שידוע בקטלניותו לסוסים ושמכונה “הוירוס ונצואלי“, נעלם מהמעבדה הסודית והשמורה ביותר לפיתוח נשק ביולוגי בעולם לפני 5 שנים. הוירוס גורם לסיפטומים של שפעת אולם הוא קטלני לאחד מכל 100 נדבקים.

כמה מילים על הרקע הגיאוגרפי של האיזור: פלורידה היא חבל הטבור הימי למקסיקו. אלפי התיירים שעולים על שיט התענוגות בדרכם לחופי מקסיקו מגיעים לנמלי פלורידה, בהם וולינגטון. בפלורידה גם תמצאו את נתיב הברחות הענף ביותר של העובדים הזרים והמהגרים הלא חוקיים מקובה וממקסיקו. מבחינה כלכלית, ובעיקר סניטארית, פלורידה ניזונה ממקסיקו. שים לב לדוגמא, לידיעה השולית הזו מ-CNN מלפני כשנה, לפיה, התפרצות של חיידק הסלמונלה בארה”ב הוביל לפלורידה, ומשם למקסיקו.

לקינוח, גשו אל GoogleMaps הקרוב לביתכם, אתרו ושרטטו נא קו בין שלושת המקומות שציונו שלמעלה: פורט-דיטריך שבמרילנד, וולינגטון שבפלורידה וחופי מקסיקו. קרוב, הא?

אז מה קרה? מה מסביר את ההודעה המוזרה של הצבא? ואת המוות המסתורי של הסוסים?

תרחיש אפשרי בהחלט:

יום אחד, מישהו, לא משנה מי, גנב את שלושת המבחנות ממקררי הענק שבפורט-דיטריק. הפושע ההדיוט קרא את הכתוב על המדבקות שעל המבחנות בספרות מקצועית או בוויקיפדיה, הבין כמוני וכמוכם שזה בעיקר דופק את המוח לסוסים וחשב לעצמו לעשות קופה קטנה ולמכור אותן לגורמים מפוקפקים כדי להשפיע על אליפות הפולו העולמית שהתרחשה בפלורידה. המבחנה נשפכת, מוחדרת למזון של הסוסים, וכולם התפגרו תוך רגע בגלל הכמות. ההדיוט בוודאי מלמל ללעצמו: “אופס, ניראה לי ששמתי יותר מידי”.

מיד לאחר מיכן, ווטרינרים מבולבלים זימנו את אנשי כוחות הבטחון שיכסו את כל הזירה ביריעות פלסטיק כחולות (ראו את התמונה ב-CNN, כך היה באמת). אלו לקחו את דגימות הדם הנדרשות מהפגרים ושפשפו את עינהם בבעתה מול התוצאות. איך לעזאזל הנגיף הונצואלי, מחלה אלימה שמוגרה לחלוטין בשנת 1971, ושיש לה חיסון עתיק, הופיע פתאום ובו באותו יום תקפה בכזו פראות את כל הסוסים הבריאים הללו? כאן כבר פורט-דיטריק תכונס לתמונה, כשם שהמכון הביולוגי בנס ציוני, מוכנס לתמונה בכל פעם שרקטה מסריחה נוחתת בישראל. באופן טבעי, הדבר הראשון שהורה מפקד המכון לעשותו, הוא ספירת מלאי של דוגמיות הנגיף במקררי המכון. מישהו בוודאי בישר למישהו בכיר ממנו, בפרצוף חיוור כשלג ותוך בליעת רוק, שחסרות שלוש מבחנות. למישהו נפל הסיגר כשהוא שמע את זה.

האירוע דווח עד לדרגים הגבוהים ביותר בממשל. גם לנשיא עצמו. הדילמה הייתה ברורה, האם להזהיר את הציבור וליצור היסטריה קטסטרופאלית עם נזקים משלה, או שמא ניתן יהיה למגר את הנגיף המשתולל מבלי ליצור היסטריה. מישהו אמר לנשיא שהם יצליחו לעשות את זה, כמו תמיד, כשהציבור ילך לישון בשקט בלילה. הרי מדובר במחלה שסיכויי ההדבקות בה הם אמנם גבוהים, אולם יש בידיהם את החיסון במחסני החירום, והם יצליחו לעשות זאת. לבסוף הוחלט לפרסם שהסוסים מתו מסיבוך עלום בתוסף מזון כדי למנוע היסטריה, אולם למען הזהירות והמנהל התקין, הכה חשוב בדימוקרטיה הפרוצדוראלית האמריקאית, הורה הממשל שיפרסם המכון את דבר האבידה ואת פתיחת החקירה בכל כלי תקשורת אפשרי מבלי לקשר את זה לאירוע כזה או אחר. כצפוי, הדבר נבלע כידיעה איזוטרית והאש לא בערה.

הממשל פעל במלוא המרץ בשבוע שחלף באיזור פלורידה כדי לאתר את המקור, לחסן את האוכלוסיה באופן שקט (חיסון המונים שקט באמצעות מי השתיה הוא לא דבר בדיוני, הוא מפורסם בחקלאות מזה שנים, ואבל בני אדם נוטים להצניע אותו בעיקר בשל סוגיות משפטיות חוקתיות. אזרחי ישראל, אגב, צריכים בכלל להתרגל לרעיון הזה).

אבל היה עוד משהו. סליחה מראש על הצרפתית שלי, אבל אני לא מסוגל לדמיין שפנסיונר אמריקאי מפלורידה, ממלכת העובדים הזרים הלטיניים, ינקה חרא של סוסים. מנגד, אני בהחלט יכול לדמיין את מיגל, עובד האורווה שמתגורר בפרבר ליד מקסיקו סיטי עולה מידי על המעבורת מוולינגטון לערי הנמל שלחופי מקסיקו, הצפופים ומלאי היתושים. מיגל בוודאי לא הרגיש טוב כל כך באותו השבוע, והחליט לחזור הביתה לנוח בשל השפעת שתקפה אותו.

מרגע שמיגל, ומיליוני היתושים החלו להדביק את מקסיקו הצפופה והמיוזעת בנגיף, גם הממשל החזק שבעולם, חלש מכדי להתמודד עם התפשטותו האקספוננציאלית של הנגיף הארור מכל החזיתות.

ברק אובמה, הנשיא הקומיוניקטיבי והדברן ביותר בתולדות ההיסטוריה האנושית, נכון לכתיבת שורות אלו. כמעט ואינו פוצה פה. בהתבטאות היחידה שלו, הוא אמר כי למרות הפאניקה “אין סיבה לדאגה”. ושו”ושינגטון שולטת במצב”, וכי מנוהלת חקירה ובדיקה לאיתור מקור המגיפה. באופן נדיר, הוא חסך במילים.

אובמה, ככל הנראה, מעודכן באופן תדיר בהיקף ייצור החירום של מנות החיסון והטיפול ואופן אספקתם לאזרחי ארצות הברית ומקסיקו, שמטה ליפול מהאסון. כל עוד לא יהיו הפתעות בדמות מוטציות אגרסיביות שיתפתחו בעולם כתוצאה מהמחדל, הצוותים שעובדים 24/7 במרתפי פורט-דיטריק יפתרו בזעת אפם את מחדלם.

כמובן, מדובר רק בתרחיש שהגיתי במוחי הקודח. אולם, כל הסבר אחר לשלושת המקרים הביזארים הללו, הדימיון בין הנגיפים והקרבה הגיאוגרפית והכרונולוגית בין האירועים, שדווחו בכלי התקשורת "האמינים בעולם, ישמע מופרך מהתרחיש הזה."
http://effifuks.blogli.co.il/archives/748
ישן 28-04-2009, 19:32

לא מסכים עם נקודה אחת:
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי roncho שמתחילה ב ""הייתכן שלא מספרים לנו משהו בנוגע לשפעת החזירים?""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roncho
כל עוד לא יהיו הפתעות בדמות מוטציות אגרסיביות שיתפתחו בעולם כתוצאה מהמחדל, הצוותים שעובדים 24/7 במרתפי פורט-דיטריק יפתרו בזעת אפם את מחדלם.

לכל וירוס שפותח ע"י אדם יש נסיוב (זהו הכלל הראשון) והוא נועד למקרה ובו "כוחותייך" נדבקו בחיידק ויש צורך לרפאותם,

כמובן שהנסיוב לא ממש יעזור לך אם הוירוס יתפתח למוטציה (ישנה צורה), והוא הוא יהיה חסין לאותו נסיוב, כאן העסק מתחיל להשתבש.

נ.ב

שימו לב לזה:

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaN...036_184,00.html

ארגון הבריאות העולמי מציין כי חלק מהחולים בארה"ב כלל לא ביקרו במכסיקו.

לפיכך ניתן להסיק 2 מסקנות חשובות:

1.בני אדם נדבקים בוירוס בקלות (ע"י מגע או אפילו קירבה קרובה).

2.הוירוס מופץ בזדון בכל מיני נקודות בעולם.

אני מניח שהמסקנה השנייה היא הנכונה, מבחינתי הקש ששבר את גב הגמל היה הפיצוץ המסתורי של המבחנות שהיו בדרכן לשוויץ, יש משהו גדול מאוד שעומד מאחורי כל זה.

ישן 30-04-2009, 09:23
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
זה אכן מעלה תהיות.
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "שפעת החזירים: החידה הגדולה"

האם המחלה היא אכן גורם התמותה?
אני מניח שאם תתפרץ בארץ כאן שפעת רגילה (או אולי קצת יותר אלימה) ויהיה גורם אחר שיגרום למוות, הרי שבבדיקת רוב אלו שמתו יתגלה אותו וירוס שפעת, ולכן יהיה קל לחשוב שהוירוס הנ"ל הוא גורם התמותה.

האם רק מקסיקנים מתים ממנה?
האם בין ההרוגים במקסיקו ישנם גם תיירים או רק מקסיקנים?
לבנתים ההרוג היחידי מחוץ למקסיקו הינו תינוק שהובא לארה"ב לצורך טיפול, לא מצוין מה היה מצבו של התינוק והאם ההתדרדרות המאסבית במצבו היתרחשה בארה"ב או כבר במקסיקו.
האם מדובר בוירוס "מגדרי" שתוקף ביתר שאת אנשים עם דמיון גנטי כלשהו?

ישן 30-04-2009, 14:02
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
ומה לגבי האפשרות של התקפה מכוונת?

אם טרוריסט מעוניין לתקוף את ארה"ב בנשק בילוגי - מדוע שלא ישחרר את הנשק במקסיקו-סיטי?

היום הפיקוח בארה"ב על התפרצויות מקומיות של מחלות מסתוריות הוא ממוחשב והדוק בהרבה מבעבר.
לכן, אם היתה למחבל מבחנה יחידה של וירוס קטלני, הוא לא היה משחרר אותה בעיר אמריקאית.
משום שהממשל שם היה מנסה להגביל את ההתפרצות לעיר המטרה.

אבל, בגלל הקשר האנושי ההדוק בין ארה"ב למקסיקו - כל מגיפה שתתפרץ במדינה הדרומית תחדור לארה"ב במספר מוקדים (כפי שאכן קרה) לפני שהרשויות האמריקאיות יספיקו להגיב.

וכל זה 4 חודשים בלבד לאחר שקבוצה של אל-קעידה מתה בהתפרצות של "המגיפה השחורה"
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...954&mode=linear

שימו לב שאין לי מקורות שמאשרים את האפשרות הזו.
אבל גם ברור שלממשלות יש אינטרס לא להפיץ פאניקה על ידי הודעה כזו.

אז נחיה ונראה...
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 30-04-2009, 18:42

לא הבנתי את התיאוריה...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "ומה לגבי האפשרות של התקפה מכוונת?"

מה זה יעזור לטרוריסט שהוא מדביק בוירוס הקטלני את את המקסיקנים התמימים?

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל מקסיקני במכסיקו חוצה את הגבול לארה"ב ולכל כדי להרעיל את כולם...

לא כדאי יותר לאותו טרוריסט פשוט להדביק ריכוז אוכלוסיה גדול בארה"ב, ואותו ריכוז יידאג כבר לפזר את הנגיף בכל ארה"ב?

יש מספר מוקדים בארה"ב שבהם קיימת תעבורה גדולה מאוד של אנשים לכל רחבי היבשת - נמה"ת אוהר בשיקגו לדוגמא, שבו בכל רגע כמעט ממריאה טיסה לכיוון מערב ומרכז ארה"ב.

ישן 30-04-2009, 19:00
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
אנסה להסביר
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "לא הבנתי את התיאוריה..."

אין צורך שכל המקסיקנים ינהרו לתוך ארצות הברית.
מספיק שמספר מקסיקנים תמימים שחלו במחלה יעברו את הגבול או יפגשו עם אמריקאים שנסעו למקסיקו
(נשיא ארה"ב למשל...)

מחלה כמו שפעת צריכה מקומות סגורים או מגע קרוב בין בני אדם.
באופן מפתיע שדות תעופה אינם מתאימים לתיאור (יש איוורור ויוניזציה של האויר במקומות כאלה - שפוגע ביכולת של נגיפים לעבור בקלות מאדם לאדם)

מה עוד, שבאוירת הדריכות האמריקאית, אדם חשוד שמסתובב בשדה תעופה או כל מקום ציבורי ומרסס אנשים בתרסיס מסתורי ייעצר מיד.

לגבי היעילות של מעבר הנגיף ממקסיקו לארה"ב קשה להתווכח
נכון לעכשיו 109 חולים מתוך 236 אותרו בתוך ארה"ב.
מקור: http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/250892

כמבן שיש פגם בסיסי בתאוריה שלי - אף אירגון טרור עדיין לא לקח על עצמו אחריות לפיגוע כזה!
עובדה זו סותרת את ההגדרה של "טרור" כאמצעי להפחדת האוכלוסיה.

אבל בכל זאת ייתכן שהמחבלים פשוט מחכים שתפוצת המחלה תגדל קצת לפני שיכריזו על נצחון על הקפיטליזם החזירי של המערב...

ישן 30-04-2009, 21:18
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
אני מציע לחכות ולראות
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE]כמבן שיש פגם בסיסי..."

נדמה לי שגם אל-קעידה לא לקחו אחריות מיד לאחר 9/11

בכל מקרה, לאן נראה לך שקל יותר להכניס חומרים ביולוגיים מפוקפקים? לארה"ב או למקסיקו?
(בהנחה שלא מדובר במבחנות של פורט-דיטריך, כי הן כבר היו בתוך ארה"ב)

ומה לגבי ההזדמנות לפגוע ישירות בנשיא ארה"ב בזמן הביקור שלו?
הנה קישור: חשש: כמה מחברי משלחת אובמה למכסיקו נדבקו בשפעת החזירים
ועוד פירוט: כאן

ולחובבי ההקלות הפתאומיות במניעת חירותם של אנשים בזמן מקרי חירום כאלה, אני מצרף את הקישור הבא: המרפאה בנתב"ג תוכל לאשפז נוסעים בכפייה

לבריאות...

ישן 30-04-2009, 22:07
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "אני מציע לחכות ולראות"

ברור שיותר קל להבריח מבחנות כאלה למכסיקו אך לא זאת הנקודה. נראה שבהודעתייך הקודמות ניסית לטעון שפיגוע הטרור מכוון בעיקר נגד ארה"ב ולא נגד מכסיקו. אם כך, נראה לי יותר הגיוני שהטרוריסטים יפעילו ישירות דרך ארה"ב וזה אפשרי.
הינה המשפט שגרם לי לחשוב כך:
ציטוט:
אם טרוריסט מעוניין לתקוף את ארה"ב בנשק בילוגי - מדוע שלא ישחרר את הנשק במקסיקו-סיטי?

זה פשוט נשמע טיפשי שמלחמה ביולוגית נגד ארה"ב תתחיל במכסיקו, אם כי זה עדיין הגיוני, לכן אני לא פוסל לגמרי את האפשרות.

עכשיו כשאתה מציג בפני את הידיעות על אובאמה ופמלייתו, זה אפילו נראה לי יותר הגיוני. בכל אופן, אני לא ממהר להסיק מסקנות. מבחינתי זו עדיין מגפה רגילה. דעתי תשתנה כאשר יהיו הוכחות או לפחות סימוכין עם בסיס חזק לטענות. בינתיים יש לי רק חשדות לגבי ההשערות בגלל כמה ידיעות שהיתפרסמו בימים האחרונים.

באשר לכפייה בנתב"ג, זה צורב לי בעיניים לקרוא כתבות כאלה. תמיד שנאתי דברים מהסוג הזה ולא משנה כמה טהורות כוונותיהם של יוזמי הרעיון. זה קצת מזכיר לי את זה שבאחת המדינות החליטו להצמיד שבבי מעקב לחולי איידס, כי במדינה "חוששים" שהם עלולים להיות תוקפניים מינית ולהדביק אחרים במחלה.

ישן 01-05-2009, 17:41
  s0ulj4h s0ulj4h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "אנסה להסביר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי המממ
אין צורך שכל המקסיקנים ינהרו לתוך ארצות הברית.
מספיק שמספר מקסיקנים תמימים שחלו במחלה יעברו את הגבול או יפגשו עם אמריקאים שנסעו למקסיקו
(נשיא ארה"ב למשל...)

מחלה כמו שפעת צריכה מקומות סגורים או מגע קרוב בין בני אדם.
באופן מפתיע שדות תעופה אינם מתאימים לתיאור (יש איוורור ויוניזציה של האויר במקומות כאלה - שפוגע ביכולת של נגיפים לעבור בקלות מאדם לאדם)

מה עוד, שבאוירת הדריכות האמריקאית, אדם חשוד שמסתובב בשדה תעופה או כל מקום ציבורי ומרסס אנשים בתרסיס מסתורי ייעצר מיד.

לגבי היעילות של מעבר הנגיף ממקסיקו לארה"ב קשה להתווכח
נכון לעכשיו 109 חולים מתוך 236 אותרו בתוך ארה"ב.
מקור: http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/250892

כמבן שיש פגם בסיסי בתאוריה שלי - אף אירגון טרור עדיין לא לקח על עצמו אחריות לפיגוע כזה!
עובדה זו סותרת את ההגדרה של "טרור" כאמצעי להפחדת האוכלוסיה.

אבל בכל זאת ייתכן שהמחבלים פשוט מחכים שתפוצת המחלה תגדל קצת לפני שיכריזו על נצחון על הקפיטליזם החזירי של המערב...

ומה עם אדם שעומד בדוכן ומציע לאנשים תרסיס שיער חדש?
ישן 30-04-2009, 18:59

"כלכלות העולם ייפגעו אנושות משפעת החזירים"

כל מילה נוספת מיותרת :-/

http://news.walla.co.il/?w=/3/1477273

ישן 30-04-2009, 19:54

יחי ההבדל הקטן...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "זה מחזיר אותי לאשכול שפתחתי..."

בזמן 11 בספטמבר/תקופת הסארס כלכלות העולם היו יציבות ואיתניות, כיום כלכלת העולם מצויה בתהליך גסיסה מתקדם, התעשיות האמריקאיות הגדולות פושטות את הרגל (רק היום קרייזלר הכריזה על פשיטת רגל), ואנשים מפחדים להשאיר את הכסף שלהם בבנקים, מאז המשבר הכלכלי הגדול בתחילת המאה שערה, לא ההינו במצב עגום כל כך.

אם המגיפה תתפשט, ותכנית החירום של אובמה תכשל, כלכלת העולם תקרוס באופן מוחלט.

ישן 30-04-2009, 21:30

פליטת הפה החדשה של ביידן:"המלצתי למשפחתי להמנע מטיסה או נסיעה ברכבת".

http://news.walla.co.il/?w=//1477306

כמובן שהמפלגה הדמוקרטית מיהרה להגיב, וענה שהוא התכוון לנסיעה למכסיקו.

האם העניין התחיל להסתדר עם העובדה שביידן "חזה" קונפליקט עולמי לאובמה בתחילת הקדנציה שלו.

מיותר לציין שביידן הוא בסה"כ בובה של הנהגת הNWO (בדומה לאובמה פחות או יותר).

ישן 01-05-2009, 04:06
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
מגעיל מקבץ חדשות מדאיגות, ואינפורמציה חדשה :|

זה הולך ומחמיר מרגע לרגע, ונראה בכל יום שחולף שזה השלב הראשון
שיפתח את התהליך לסדר העולמי החדש ולמשטר צבאי בארה"ב.

לפני שנעבור על כמה התפתחויות מהזמן האחרון,
קצת עידכונים לגבי התכנית האחרונה (ה') של אלכס ג'ונס ומה שדווח בה,
אלכס ג'ונס למי שלא יודע, הוא שדר רדיו וחושף קונספירציות וותיק,
מה שהפך אותו למס' 1 בז'אנר המידע הקונספירטיבי זה הקשרים שלו וכמובן ההוכחות
שאיתם הוא מגבה את טענותיו, אלכס פיתח עם השנים מוניטין של אמינות ודיוק בתחזיות שלו.

ובכן, הוא טוען בתכנית שלו היום שאתריו עוברים בימים האחרונים מתקפת האקינג ברמת איכות ממשלתית,
ושצוות ה IT המורחב שלו טוען שזו המתקפה הכי חמורה שהם נתקלו בה בימי חייהם,
למזלו של ג'ונס האתרים עברו גיבויים על גבי גיבויים, ומדובר במלחמה להשאר באוויר,
ע"י החלפת שרתים, כתובות IP ופורטים, והשענות על גיבוי MIRROR,
אני מאזין לג'ונס כבר שנתיים, ואני חייב לציין שמעולם לא זכור לי שהאתרים שלו הותקפו באגרסיביות כזו,
ג'ונס משחרר בימים האחרונים הרבה אינפורמציה, ומידע "מיד ראשונה", שיכול להיות ומאיים על גורמים מסויימים.

בכל מקרה, הנה כמה עידכונים וחדשות, חלקם באדיבות אתרי המידע של אלכס ג'ונס:

כתב התחקירים ווין מדסן (בוגר קהילת המודיעין האמריקאי וה NSA) מגלה,
שמשיחות שנערכו עם מדענים שבדקו את נגיף שפעת החזירים,
קיים הרושם מדובר בנגיף לא טבעי שנוצר בנסיבות "חשודות"....

האם ברויטרס רומזים שבימים הקרובים יוכרז מצב חירום בינלאומי, והכוננות תעלה מ 5 ל 6?
ציטוט:
The World Health Organization is expected to move quickly to designate a full pandemic — at level 6 of its 6-point scale — within days to reflect the continuing spread of swine flu among people who have not been to Mexico, including in Europe.

לכתבה במלואה
....

המגזין TIME מכין את הציבור לחיסון המוני
שיהיה חובה עפ"י חוק (חיסון שממשלת ארה"ב באופן נוח פיתחה בתוך שבוע מאז ההתפרצות, מעניין...)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.prisonplanet.com/images/april2009/280409top.jpg]

פול ווטסון מאתר infowars.com מתמצת את עיקרי הכתבה:
ציטוט:
Time Magazine's coverage of the swine flu scare has a noticeable subplot - preparing Americans for draconian measures to combat a future pandemic as well as forcing them to accept the idea of mandatory vaccinations.
In an article entitled How to Deal with Swine Flu: Heeding the Mistakes of 1976, the piece discusses how dozens died and hundreds were injured from vaccines as a result of the 1976 swine flu fiasco, when the Ford administration attempted to use the infection of soldiers at Fort Dix as a pretext for a mass vaccination of the entire country.
Despite acknowledging that the 1976 farce was an example of "how not to handle a flu outbreak," the article still introduces the notion that officials "may soon have to consider whether to institute draconian measures to combat the disease."
Later we discover exactly what this will entail, namely "when to institute mass vaccination programs," according to Howard Markel, director of the Center for the History of Medicine at the University of Michigan and a historical consultant to the CDC on flu pandemics

חדשות FOX "תוהים" האם יהיה משטר צבאי אם זו מגיפה?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://d.yimg.com/a/p/rids/20090430/i/r2409702423.jpg]

תעבורת מייל פנימית בקהילה הרפואית מזהירה כי הנגיף מסוכן הרבה יותר ממה שמדווח (לחצו להגדיל)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.prisonplanet.com/images/april2009/300409email1a.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.prisonplanet.com/images/april2009/300409email2a.jpg]

יש עוד המון התפתחויות שטרם בדקתי,
אבל אפשר כבר להריח שמשהו כאן רע רע רע מאוד,
אני עדיין מקווה שהכל יעבור ויחלוף ככלום, אבל עוד מוקדם להגיד,
בכל מקרה כנראה שנצטרך להמשיך לעקוב כדי לדעת עוד.

למי שמרגיש צורך לקבל מידע שמרגיש שמוסתר ממנו בתקשורת הממוסדת,
העצה היחידה שלי היא להאזין לתוכניות כמו זו של אלכס ג'ונס שמתעדכנת מדי יום,
אם אתם רוצים לשמוע תוכניות קודמות שלו (אין פה ארכיון), יש גם אתר שהוקם במיוחד לכך.
יש עוד מגישים ותוכניות כמו coast to coast, ומקורות נוספים בארץ ובעולם,
מה שחשוב זה לא להאמין באופן עיוור לחדשות של חברות ששייכות לתאגידים הגדולים,
וכמובן להשתדל לוודא ולהצליב מידעים שמגיעים ממקורות לא מוכרים\אמינים.

ובכל מקרה רגע לפני שנכנסת לה השבת, נקווה שיהיה טוב....
המשיכו להוסיף ידיעות בנושא במידת הצורך לאשכול הזה בלבד,
אנא בססו כל דבר שאתם מוסיפים עד כמה שניתן, תודה.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-05-2009 בשעה 05:36.
ישן 01-05-2009, 07:24

בעניין החיסונים:
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מקבץ חדשות מדאיגות, ואינפורמציה חדשה :|"

מיותר לציין שהחיסונים הללו הכרחיים מאוד לתוכנית הכללית של הNWO, אסור בשום פנים ואופן לקחת חיסונים, הם מכילים חומרים שנועדו להחליש את הגוף, ולהפוך אותו לפגיע מאוד למחלות עתידיות.

זהו אחד האינטרסים המובהקים ביותר שלהם, הגוף האנושי יודע לבנות תאים מחדש בצורה מדהימה, ואם אנחנו לא מכניסים לגוף שלנו שום דבר שדופק אותו, אין שום סיבסה שנצליח להסתדר גם בלי זה.

ישן 02-05-2009, 22:01

אין יותר מדיי מה להסביר...
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אולי זאת השעה, אך תוכל להסביר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
אולי זאת השעה, אך תוכל להסביר כיצד ההודעה שלך מיישבת את הסתירה שהעליתי?

שים לב לתרבות המזרחית המסורתית (לדוגמא הנזירים הטיבטים שכל חייהם רק אוכלים מוצרים בריאים, וכלל לא נוטלים תרופות)

לבין התרבות המערבית, אשר צורכת מזון לא בריא, ומזיק מאוד לגוף על בסיס קבוע.

אם יש משהו שאני מסכים עם מנחם בן (עיתונאי), זה שהוא צודק בכל הנוגע לחיסונים, במיוחד לאור העובדה שמחסנים תינוקת, ומזרימים להם רעלים כבר בשלב הראשון של חייהם.

ישן 01-05-2009, 13:47

אווו... מה קרה ממשלת ארה"ב וחברי הNWO לחוצים מזה שאלכס ג'ונס מדביק אותם?
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מקבץ חדשות מדאיגות, ואינפורמציה חדשה :|"

אולי הם מפחדים מזה שאולי הוא עלה עלייהם ומדביק את צעדייהם? אז התגובה שלהם היא כתגובה של ילד קטן
שחוטף מכות לאחר שחבר שלו גילה שהוא ליכלך על אמא שלו... אז לתקוף, אלימות זה הפתרון גם אצל החבר'ה האלה?

אני כבר מזמן אמרתי שאם אלכס ג'ונס רוצה לשנות משהו בעולם הזה במודעות האנושית בצורה דרסטית ובר השפעתית,
הוא חייב אבל חייב לגייס לחיקו המון האקרים טובים מוכשרים וצעירים, כדי להפיץ מידע לא די באתר, כתבות ותחקירים
מלויים בפודקאסט שבקושי אחוז קטן מאוכלוסיית העולם מאזין לו..
ע"מ להפיץ מידע בצורה דרמטית בר השפעתית ולכמה שיותר תפוצות חובה לעשות זאת בצורה הכי קיצונית שיש,
בוא נגיד ככה שאם הוא היה מתכנן לפרוץ לשידורי הCNN ולהשתלט עליה ולשדר את מה שהוא רוצה כדי לפנות גם לקהל הטיפש הממוצע אז זה היה הולך לו ובגדול.
אבל אני מאמין שיש לו דרך משלו, סובלנית וקצת פחות קיצונית, אבל כל עוד הוא חי ונושם והוא בולט בנושא הזה,
כדאי שיתקדם קצת וינסה לפנות לכמה שיותר אנשים בעולם ולא רק לכאלו שהם קונספירטורים חובבים.

לאנס - יופי של פוסט, עושה רושם שג'ונס הזה מביא יופי של עדכונים חשובים!
ישן 01-05-2009, 14:47

ממש לא...
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אווו... מה קרה ממשלת ארה"ב וחברי הNWO לחוצים מזה שאלכס ג'ונס מדביק אותם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
בוא נגיד ככה שאם הוא היה מתכנן לפרוץ לשידורי הCNN ולהשתלט עליה ולשדר את מה שהוא רוצה כדי לפנות גם לקהל הטיפש הממוצע אז זה היה הולך לו ובגדול.!

אם הוא היה עושה את זה הוא היה נזרק לכלא לכמה שנים טובות (לא צריך לפרט למה).
והוא גם היה נתפס בעיני אותם "אנשים רגילים" כחולה נפש שסתם פרץ לשידור.

אני מופתע שעד היום לא חיסלו אותו, להזכירכם הוא האדם הראשון שחשף בוידאו את הבוהימן גרופ (הוא הצליח להסתנן לאחד הטקסים).

בכל מקרה הוא מצליח ליצור השפעה בעולם גם דרך הרדיו וגם דרך האתר שלו, יותר אנשים יוצאים אל מחוץ לבועה כל יום.

ישן 02-05-2009, 21:56

אגב אני כלל לא פוסל את זה...
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=AtlantisNumenor] אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
למה שיחסלו אותו, הוא כמו זכריא זביידי, משת"פ.

בשיא הרצינות,
כבר היו דיונים רציניים מאוד (שלצערי כבר לא קיימים ברשת, הם אפילו נמחקו מהארכיון של גוגל) על כך שג'ונס הוא שתול/סוג של דובר מהנהגת הNWO.

באותו דיון העלו מספר נקודות כאשר העיקרית שבהן אומרת שזה לא הגיוני שהוא הצליח לחדור לבוהימן גרופ (שנחשב לאחד האזורים המאובטחים בעולם), מבלי שצוותי האבטחה יגלו.

אפילו בסרט שלו ישנו מקרה שרואים איש אבטחה מגיע אליו ומתחיל לשאול אותו שאלות (לאחר שהוא צילם בוידאו קטע מהנהר).

וכמובן הנקודה של החיסול:

לNWO יש יכולת לחסל כל בן אדם עליי האדמות בכל זמן שהם רק רוצים, לא סתם "נעלמו" להם כל מיני מדענים, חוקרים, ועיתונאים שפתחו את הפה יותר מדיי (אני יכול להביא שלל דוגמאות למי שרוצה), ג'ונס נראה כמו אדם "חסין" או "קדוש" שלא ניתן לפגוע בו.

תאמינו לי שאם הם היו רוצים, ג'ונס כבר מחר בבוקר היה מעורב בתאונת דרכים קטלנית, או פשוט היה מחוסל ע"י מתנקש מקצועי/פושע תחת כיסוי.

לא חסרים אמצעיים.

כמובן שקיימת סבירות גבוהה למדיי שאני טועה, וג'ונס הוא באמת מלאך...

אבל בנתיים הנתונים בשטח מציגים תמונה אחרת.

ישן 01-05-2009, 13:55

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "והקשר למשבר העולמי הוא? היום..."

נו ומה אתה מנסה להגיד בדיוק?
הרי לא משנה מי הפיץ את הוירוס, אם זה ממשלה, ארגון טרור, פרוייקט צבאי סודי, ארגון סודי כזה או אחר או כל גוף אחר שלא העלנו על דעתנו, נראה לך שהם לא יודעים את זה?
בגלל זה הקונספירציה תמיד אומרת שבגלל שהם יודעים הכל זה למה הם מסוגלים לתכנן, להשפיע ולהוביל את העיניינים בדיוק לפי התכנונים שהם תיכננו!
אז בהנחה שזהו ארגון טרור מתוכחם (אני מביא בכוונה את הדוגמא הזו כי יש אנשים שהמוח שלהם לא מסוגל לקבל את הטענה שממלות מסוגלות בזדון להרוג אנשים - אוי התמימות אוי. )
אז אתה חושב שארגון כמו אל קעידה (שקיומה גם כן מוטל בספק) לא יודעים שמספיק לבחור במקום אסטרטגי אחד שממנו בגלל התנועה הדינאמית של האנשים ברחבי הגלובוס הוירוס יתפשט לכל העולם?
הם יודעים טוב מאד בדיוק כמו שהממשלות, הצבאות, סוכנויות הביון והארגונים הסודיים יודעים.
כולם יודעים את זה! אז בגלל זה יש תאוריות קשר וגם אם הן טועות זה תמיד טוב לשמור על ראש רציונלי וקרייאטיבי, מה רע? מקסימום כמה תסריטאים יעשו מזה סרט והרבה כסף..
ישן 03-05-2009, 00:34
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "ממה שהבנתי עד כה זה, שאיש עדיין לא יודע איך יתנהג הווירוס בתקופה הקרובה"

לצערי הפורטוגזית שלי לא מי יודע מה...
אין ספק ששם הבעיה, בגלל תנאי הסניטריה הגרועים, המערכת הרפואית (או לפחות זאת ששווה משהו) נגישה רק לאחוז קטן מהאנשים.

בנוגע ספציפית לברזיל - קודם כל 50 מקרי הדבקה בתקופה של כמה ימים זה כלום בהשוואה לכל מחלה מדבקת שקיימת.
אחוזי התמונה של השפעת הזאת הם אפסיים - במקסיקו מתוך 443 נדבקים (וודאיים) מתו 16 בלבד, ורוב המיתות היו בהתחלה לפני שניסו לתת מענה.
בשאר העולם רק אחד מת מהשפעת (בטקסס) מתוך 302 ונדבקים, אנחנו מדברים פה על פחות מ-0.3% תמותה.
הגרף הבא מתאר את כמות הנדבקים ליום במקסיקו ע"פ תאריכים:
כמו שאפשר לראות, ישנה דעיכה ברורה - אחרי זינוק מאוד גדול ברגע שהתחילו לבצע מעקב מסודר אחרי ההדבקות.

הפאניקה לא ברורה לי, הקונספירציה היחידה שאני רואה פה שייכת כנראה לכמה חברות רפואיות שעושות אחלה קופה מההיסטריה הציבורית - ככה שאם אתם מחפשים קונספירציה הייתי בודק לאיזה פוליטקאים יש קשרים לחברות שמפתחות חיסונים...
ישן 03-05-2009, 14:19
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
הנה בעברית
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "לצערי הפורטוגזית שלי לא מי..."

משרד הבריאות המקסיקני הסביר כי רק כעת שבו הבדיקות של רבים המתים ומהן התברר כי רק 19 בני אדם מתו מהמחלה
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1082608.html

אני לא מבין מה קורה כאן
סופרים את כמות הנדבקים בכל העולם, עושים בדיקות בנמלי תעופה ושולחים אנשים להסגר
כאשר כמות ההרוגים עומדת על 20 בלבד (הוספתי את התינוק המקסיקני שמת בארה"ב)

סיגריות כבר הורגות יותר אנשים כל יום
ואני לא רואה דיווחים על כמות המעשנים החדשים שנוספים בכל רגע בעולם...

עוד פרטים בקישור הזה:
http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=15-18-50

ישן 03-05-2009, 00:28
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
כאן יש מאמר מעניין..לא יודע אם הוא ממש מאשש, אבל מפחיד על בטוח :)
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אם להגיד את האמת, אין לי..."

Here's the bad news: Today, we remain underprepared for any pandemic or major outbreak, whether it comes from newly emerging infectious diseases, bioterror attack or laboratory accident. We do not have the best general disease surveillance systems or "surge" capacity in our hospitals and health-care facilities. We do not have enough beds, respirators or seasoned public-health staff (many of whom, because of the financial meltdown, ironically got pink slips from their state and county health departments days or even hours before WHO declared we are at a Phase 5 alert, one step short of its highest global level). We not only need to retain the public-health people we have, we quickly need to train a new generation of 21st-century workers who know both the old diseases and have mastered the computer and other digital technologies and genomic advances to keep them ahead of the newest emerging threats
And there is worse news: The 2009 swine flu will not be the last and may not be the worst pandemic that we will face in the coming years
. Indeed, we might be entering an Age of Pandemics

http://online.wsj.com/article/SB124121965740478983.html

ישן 03-05-2009, 00:38
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "כאן יש מאמר מעניין..לא יודע אם הוא ממש מאשש, אבל מפחיד על בטוח :)"

לא ברור לי למה זה מפחיד ומה זה בדיוק מחדש? מחלות מדבקות קטלניות ("שפעת החזירים" לא אחת מהן) היו מאז ומעולם לאורך ההיסטוריה, לפני כמה ימים קראתי כתבה שהראתה את הפיזור שלהם לאורך ה-150 שנה האחרונות. ובערך בכל 10-20 שנה היתה התפרצות של מחלה כזאת שגבתה מאות אלפים (ולפעמים גם מיליונים) קורבנות.

לעולם לא נהיה מוכנים למחלה הזאת, ומה לעשות שכל עוד לא המצאנו את replicator ממסע בין כוכבים שיאפשר לכל אחד מזון איכותי באפס עלות ורוב אוכלוסיית העולם חיה בתנאים שאני ואתה רואים רק בנשיונל ג'אוגרפיק אז מחלות כאלה יתפרצו מהר, ואין הרבה מה לעשות בנידון מראש, ונשאר רק לקוות שזה יתחיל במדינה אחרת ועד שזה יגיע הנה נספיק לעשות משהו בנידון.
ישן 03-05-2009, 15:52
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile

בנתיים ממה שאני שומע, (למרות שהכל יכול להיות בשלב מוקדם כזה)
נראה כי מדובר בוירוס שמתנהג כמו וירוס שפעת רגיל, ושכנראה פחות מ 20 בני אדם מתו מהמחלה ולא 100+ כמו שדווח,
וכנראה כנראה, שהנגיף הזה הוא יותר פרופוגנדה לעידוד פאניקה וחיסון המוני,
לדעתי, כשלב בטא נוסף בהתניה הפבלונית שנועדה להרגיל את האוכלוסיה להשמע לגוף בינלאומי כמו האו"ם,
יש פה התגייסות של כל כלי התקשורת הגדולים מהיום הראשון, וזה מתואם מדי, מפחיד מדי ומלחיץ מדי
בשביל וירוס שסה"כ בנתיים מתנהג כמו שפעת רגילה, בלי מאפיינים שחורגים מסטטיסטיקה נורמטיבית של שפעת.

עוד נותר להמתין ולגלות מה הסיבה לכל הפאניקה המתוזמרת הזו, משהו טוב זה לא יהיה...
ישן 03-05-2009, 21:19
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "למשל רשמת "זה רק עניין של זמן..."

קיימים, אם נחלק אותם בחלוקה גסה, שלושה שלבים במה שקונספירטורים מכנים "כינון הסדר העולמי החדש":
1. הכנת הקרקע- כרגע אנחנו בשלב הזה ולפי חלק אף בסופו. בשלב זה הם הופכים את החברה לפחות אקטיבית ויותר גוש צייתני חסר תודעה, ביחד עם הרעלה מכוונת של אוכלוסיות והכנת המנגנונים לכינון הסדר העולמי.
2. ההפיכה- בשלב הזה, הכינון של הסדר העולמי יתחיל במרץ וזה כנראה השלב עליו לאנס מדבר. בעיקרון מדובר על כך שהאוכלוסיה תועבר למחנות ריכוז ענקיים, משטר צבאי יופעל ברבות מהמדינות וגוף בינלאומי אחד יקח שליטה על הכול. זה יבוא, לפי הערכות, עם דילול נרחב של האוכלוסיה האנושית (שכפי שמוצע כאן באשכול על ידי חיסונים שהם בעצם רעל להזרקה).
3. הסדר העולמי החדש- לפי הזרם המרכזי של קונספרצית הNWO, זה אמור להיות גן העדן של האליטה והגיהנום בשבילנו. בעוד אנחנו נחיה כעבדים ונתפעל את הכלכלה, תחייה האליטה בשטחים ירוקים פתוחים עם מיטב הטכנולוגיה והתרבות האנושית. ממש ימי-הביניים, רק במאה ה21.

כמובן, משום שאני הספקן, אולי טעיתי בכמה פרטים ולכן אחרים מוזמנים לתקן אותי. אם יש לך שאלות- אתה מוזמן לשאול .

ישן 04-05-2009, 15:33

זה לא יהיה 500 מליון, אלה באיזור ה50 מליון...
בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "חשוב על זה כך- במה קל יותר..."

500 מליון הוא הגבול העליון שאסור להתקרב אליו, לפיכך רצונם הוא להתחיל מחדש עם אוכלוסיה כלל עולמית שמונה בערך 50 מליון בני אדם, ורק בעתיד להגיע עם בקרה נכונה ל500 מליון כגבול עליון (זה לא אומר שישרדו 500 מליון מתוך 7 מיליארד בני אדם, אלה רק 50 מליון).

בגדול מדובר באליטות השונות, ובאנשים שחשובים להמשך קיום המין האנושי (מדענים, רופאים בכירים וכ'ו) הרשימה כבר קיימת, והבונקרים התת קרקעים הענקיים עוברים בימים אלו ממש ליטוש סופי לפני כניסה לשלב האחרון.

ישן 05-05-2009, 09:19

אתה קובע בכזו נחרצות שהמידע "לא אמין"...
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "מאיפה המידע הזה הכלכך מדוייק..."

אבל אני בניגוד אלייך חוקר את התחום כבר שנים, אז תסלח לי שאני אומר לך, אבל הידע שלך בתחום הנ"ל הוא אפסי על גבול הלא קיים...

אתה מוזמן לקרוא קצת מאמרים, לראות סרטונים, ולשאול שאלות ואז לחזור לדיון.

ועניין ה 500 מליון הוזכר במצבות הNWO (אשכול שאני פרסמתי לפני מספר חודשים).

עניין ה 50 מליון הוזכר מספר פעמים ע"י גורמים פנימים שחוקרים את התחום כבר עשרות שנים, וזה בהחלט מתאים לתאוריה שרק האליטה השולטת והאנשים החשובים ביותר ישרדו את התופת (אין לך מספיק בונקרים תת קרקעים בשביל להכיל 500 מליון אנשים, בניגוד ל50 מליון שכן ניתן לאכלס).

ישן 05-05-2009, 15:30

מתנצל, טעות שלי.
בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "למה אתה סתם תוקף אותו?"

חשבתי שהוא רשם "מאיפה המידע הכל כך לא אמין הזה"

שום, מתנצל מראש אם מישהו נפגע.

ישן 04-07-2009, 16:58

בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "בממלכה חוששים: השפעת מתפשטת"

תודה על הכתבה, משהו באמת מסריח שם.. במיוחד כשהממלכה מדברת על זה..

דרך אגב הרצתי חיפוש ברשת לראות האם יש מסכות או מסנני אף יותר נוחים לשימוש לפחות במקרים חריגים שחלילה המחלה באמת תתפשט בצורה קשה..
מסתבר שהמציאו כבר מסנני אף לנחיריים שיאפשרו לנו לנשום אוויר נקי יותר ואפילו טוענים שם שזה גם מחסל בקטריות ועמיד בפני מחלות כמו שפעת ומחלות אחרות.
יש אפילו 2 אתרים עם 2 פיתוחים שונים:
http://nosefilters.com/

http://www.betterbreathers.com

לגבי האמינות, ערכתי חיפוש ומצאתי מכתב עם אזהרות של הFDA אודות המוצר שמוצג באתר הראשון שקישרתי למעלה.
http://www.casewatch.org/fdawarning...flufilter.shtml

עכשיו רק נותר להבין מי צודק יותר? האם יש חשש לשים מסנני אף בנחיריים ולסנן את האוויר שאנו נושמים בצורה יותר אפקטיבים מאשר השיערות באף עושים?
או שלFDA יש איזשהו אינטרס אישי למצוא את השלילי ולקטול פיתוחים כאלו כדי שחלילה ההכנסות שלהם לא יפגעו כי בסופו של דבר הם עושים כסף ממחלות,
הרי איך הם ימציאו לנו אחרי זה סיבות וחוקים מחייבים לבוא להתחסן אם באמת אנשים ילכו עם מסנני אף שיגרמו להם מראש לא להדבק במחלות נשאות באוויר?
קנוניה חדשה? לא, גם לא מתיימרת להיות, אבל הייתי שמח לדעת ששימוש במסננים מיוחדים יקנה לנו אוויר נקי יותר, אולי אפילו סינון בקטריות וריחות לא נעימים..
מי יודע אולי זה עוד יעזור לנו? מוזמנים לתת חוות דעת.

ישן 13-07-2009, 10:07

השלב הבא בתוכנית עומד להתבצע:
בתגובה להודעה מספר 141 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "עזוב הכבשים בעדר לא יבינו מה..."

תוכנית "חיסון" ענקית לכ20 מליון תושבים בריטים:

http://news.walla.co.il/?w=//1518960

מעניין מה יקרה להם לאחר "החיסון"...

ישן 27-07-2009, 07:40
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 156 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "רציתי לשאול את חבריי הפורום."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
כידוע בחורף הקרוב מדווחים באצעי התקשורת יותר ויותר על התפרצות מחודשת ומסיבית שתהייה באוכלוסייה העולמית על "שפעת החזירים" הערכה אתמול בעיתון למשל דיברה על שתי מיליארד חולים. ובישראל דובר על כמה רבבות שימותו בחורף הקרוב. נסיון להפחיד או אמת?

אניי מתלבט יותר מדברים על חיסון נגד השפעת שיגיע בחורף ויפתור לכולנו תבעיות.
השאלה האם חיסון זה הוא חלק מאיזה תכנית זדנית ששפעת החזרים נועדה פשוט להפחיד את הציבור כדי לקחת תחיסון? אני נראה לי לא יימהר להתחסן מה אתם אומרים?

אני חושב שצריך להתנהג כאילו זו שפעת רגילה. ולקחת אקמולים כמו של שפעת רגילה
ישן 27-07-2009, 17:39
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

חברים יקרים, השפעת מתחילה לתפוס תאוצה ומתפשטת הרבה יותר מהר ממה שמספרים לנו בתשקורת, השפעת מתפשטת בין צוותים רפואיים בבתי החולים וגם בקרב חיילי צה"ל היא כבר בגדר מגיפה, אין לי מקורות לכך אך אני מבטיח לכם שאני יודע זאת ממקורות מאוד קרובים אליי וגם אמינים.

הערכה: מוות ראשון משפעת החזירים בישראל
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3752798,00.html

חשש: לפחות 50 ילדים נדבקו בשפעת החזירים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3752950,00.html

שפעת החזירים תפגע בשליש מאוכלוסיית העולם
http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=18-37-22

תעשיית החזירים: GSK צופה רווח של 4.9 מיליארד דולר מהחיסון נגד שפעת החזירים
http://www.calcalist.co.il/world/ar...3334283,00.html

נערך לאחרונה ע"י Lomez בתאריך 27-07-2009 בשעה 17:42.
ישן 29-07-2009, 11:53

שים לב שהענינים מתחילים להתחמם...
בתגובה להודעה מספר 161 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "היישורת האחרונה יוצאת לפועל....."

ממה שיצא לי לקרוא עד עכשיו (ב"אורח פלא" זה כבר לא זמין ברשת, זה ירד אפילו מהארכיון של גוגל), ניתן "לשלוט מרחוק" על השפעת, והחיסונים הם בעצם חומרים כימים (רעילים), שמזרזים את תהליך הפגיעה בגוף.

בכל מקרה, המסקנה העיקרית היא:

שלא משנה מה קורה, עדיף לא לקחת את החיסון שייצא, לNWO יש אינטרס שכמה שיותר אנשים ייקחו אותו, ככה יהיה להם יותר קל לשלוט בעתיד.

*אגב לאנס, אני מציע לך לפתוח אשכול חדש, 160 הודעות זה כבר דיי הרבה.

ישן 29-07-2009, 14:38
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 162 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "שים לב שהענינים מתחילים להתחמם..."

אלכס ג'ונס בהחלט העלה את זה כאופציה מוחשית לפני כמה וכמה חודשים שהנושא רק התחיל,
אני לא זוכר על סביב מה נבנתה הסברה הזו, ייתכן ממחקר או משהו אחר,
אבל עלה החשש שמדובר למעשה בוירוס "רדום" שמסוגל להגיע למצב פעיל בשלב מאוחר יותר.

וכמובן לא נחזור שוב על עדויות של מדענים ואנשי ביולוגיה שטענו חד משמעית
שמבדיקות שלהם את החיידק, התגלה שהוא חיידק מעשה ידי אדם, ועכשיו שחושבים על זה,
נותר רק לתהות - האם זה הקלף הסודי של אובמה כעת שהוא מתרסק בסקרי דעת קהל,
דבר דומה קרה לבוש כמעט שנה אחרי כניסתו לתפקיד, והתשובה שלו הייתה 11 בספטמבר,
האם זו התשובה של אובמה? האם שפעת החזירים היא ה 11 בספטמבר העולמי הבא?
ציטוט:
Consequence-management response forces, or CCMRF,
are staging a training exercise beginning July 31
to prepare for potential domestic disasters capable
of injuring or killing several thousand civilians

The “Vibrant Response” exercise will be conducted by the
Chemical, Biological, Radiological, Nuclear and High-Yield Explosive,
or CBRNE Joint Response Force, through Aug. 14.

http://www.infowars.com/vibrant-res...heels-of-nle-09

ומה אומרים פרופסורים ומדענים לגבי החיסון לשפעת החזירים?
http://www.infowars.com/vaccines-fa...-than-swine-flu
ישן 29-07-2009, 20:19

רק חבל שאתה בין הבודדים (בעולם).
בתגובה להודעה מספר 166 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "ואיך ייחצנו את זה בחדשות..."

שמצליח לחשוב גם "מחוץ לקופסא", אני מוכן להתערב איתך (ועם כל אחד אחר פה בפורום), שאם ייערך סקר במדינת ישראל, הרוב המכריע (למעלה מ80%), יגידו שהחיסון הוא הכרחי למחלה, ושחשוב לקחת אותו.

הרי מרבית האוכלוסיה רואה את מקור החדשות והממשלה, כאמת לאמיתה, רק אנשים בודדים חושבים על ההשלכות האפשריות.

עכשיו שימו לב לנתון הבא:

מצד אחד הממשלות השונות בעולם מבהירות כי שפעת החזירים היא לא עד כדיי כך חמורה, אך מצד שני הן "רוכשות" כעת "חיסונים" בעלויות עתק, ומצהירות כי בעתיד הלא רחוק, על תושבי המדינה יהיה "לעבור חיסון".

אני מתנצל, אבל אם אנשים לא מצליחים להבחין בתמונה הכוללת, אז הם טיפשים.

אני חוזר ואומר, אסור בשום פנים ואופן לקחת את החיסון,
אני אפילו מעוניין להכין חתימת פלאש כמו של לאנס, למישהו יש מושג איך אפשר? (כלומר באיזה פורום?)

ישן 29-07-2009, 22:38
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אני לא מתקרב לשום חיסון או כדור שינפיצו לנו בחורף הקרוב
בתגובה להודעה מספר 167 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "רק חבל שאתה בין הבודדים (בעולם)."

כל ה דאגה והבלאגן ששהתקשורת והממשלה מנסים לשדר לציבור ולשטוף לנו תראש לא עובדת עליי.

וכלכם יודעים טוב מאוד שהשפעת הזאת רחוקה מלהיות מסוכנת. היחידים שהיא מסכנת אותם זה אלה עם מצב

בריאותי שמראש בעייתי וקשה.

אני לא חושש מהשפעת הזאת . אני חושש מהחיסון שבעצם הפצת השפעת היא לדעתי פשוט היתה שלב א'

וה"חיסון" (שימו לב טוב למרכאות) זו המטרה האמיתית. החיסון זה הסכנה ואני לא ייקח אותו לא משנה מה.

אני מוכן לשבת בכלא , לשלם קנסות ושביבי ושטרית וכל הקנוניה המעונבת הזאת יכולה לקפ** לי אתם לא

תעבדו עליי , אנחנו פה לא קונים ת'בולשיט שלכם. חבל שחלק מהציבור כן..

ולאנס- אולי באמת תפתח אשכול חדש?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 29-07-2009 בשעה 22:41.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר