לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2009, 16:03
  סלביק סלביק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
צריך ייעוץ בנושא משפטי-מעוניין לתבוע טסטר שהכשיל אותי.

שלום.
עד עכשיו לקחתי בערך 39 שיעורי נהיגה נכשלתי ב 2 טסטים.
היום היה לי הטסט השלישי...(לפני שעתיים)
הטסט הלך לי מצויין הכל פשוט חלק אין למה להידבק..
אחרי הטסט הודעתי לכל המשפחה שאני בטוח שעברתי..הטסט היה מצויין ללא הערות ללא כלום..
עכשיו מתקשר אלי מורה שלי ואומר לי שאני נכשלתי!ואומר לי שזאת שטות כי הוא הכשיל אותי על זה שכשה עברתי את פסי הרכבת אני לא הסתכלתי לכיוון אחד..ולמה לי להיסתכל עם שום רכבת לא מגיעה ואין שום א אך רכבת ור מהבהב ולא כלום אך רכבת תופיע משום מקום??
אמרתי לו שזה לא מקובל עלי והמורה הסכים איתי, אבל אמר לי שאם הוא יגיש תלונה למשרד הרישוי יקחו את הבקשה לטיפול של חודשים בסופו כל התהליך לא עוזר.אבל אם אני ירצה ללכת על זה הוא היה איתי כל התהליך ככה הוא אמר..
הסכמתי על הטסטים הקודמים היו כמה טעיות שאני מודה בהן.אבל לא הפעם.אני יודע שמגיע לי לעבור את הטסט הזה ואני לא מוכן לשלם עוד 600 שקל ולחכות לעוד טסט אז אני חושב לעשות תביעה משפטית פשוט אני לא מבין בזה כלום ואני צריך יעוץ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2009, 01:31
  משתמש זכר עו"ד אחד עו"ד אחד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.08
העצה הטובה ביותר שתוכל לקבל!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סלביק שמתחילה ב "צריך ייעוץ בנושא משפטי-מעוניין לתבוע טסטר שהכשיל אותי."

עם כל הצער שבדבר, תיאלץ להמתין לטסט הבא. תתנחם בעובדות הבאות:
1. אם בטסט הבא תעבור על מסילת ברזל אתה תביט ימינה ושמאלה!
2. ברגע שתעבור טסט כל הסיפור יישאר כחויה שאפשר לצחוק עליה, לא יותר.
3. הטסטר פועל מכח סמכות חוקית. לדעתי (אני לא בטוח אלא מניח ש) הדרך היחידה להשיג עליו בפעלו ככזה ובמסגרת עבודותו היא בג"ץ. עתירה כזו עולה הרבה מאוד כסף והיא כל כך תמחק על הסף שאתה לא רוצה לחשוב על זה אפילו.
4. המורה שלך, לעניות דעתי, אמר לך מה שאתה רוצה לשמוע (שהוא מסכים איתך) ולא את האמת. ממש כפי שרמזור ירוק לא פוטר אותך מחובת הפניית מבט לצידי הצומת טרם הכניסה אליה, כך גם במסילת ברזל, שום דבר לא פוטר אותך מהתבוננות לצדדים. תתכן תקלה ברמזור ו/או במחסום, ילד עם אופנים, פרה שמטיילת להנאתה ועוד מיליון סכנות.

בחיים הכל עובר.

סע בזהירות ובהצלחה בטסט הבא.
ישן 27-04-2009, 01:44
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סלביק שמתחילה ב "צריך ייעוץ בנושא משפטי-מעוניין לתבוע טסטר שהכשיל אותי."

תשתה מים קודם כל...
אתה במבחן נהיגה, מה לעשות שבמבחן נהיגה צריך להקפיד על הכל, ונכון שיש לא מעט טסטרים שאולי לא היו מכשילים על זה, אבל מה שהטסטר עשה זה חוקי לגמרי.
היום רכבות עושות יחסית מעט רעש (במיוחד אם אתה בתוך אוטו, ובטח ובטח אם יש מוסיקה פועלת), תקלות במחסומים כבר היו בעבר ותמיד צריך להסתכל...
אין לך מה להגיש תביעה, אתה בחיים לא תזכה בה, וגם אם כן, אתה תבזבז כל הרבה זמן וכסף, ובשביל מה?
הציטוט הבא מאתר רכבת ישראל:
ציטוט:

יש להאט בעת התקרבות למפגש למהירות המאפשרת עצירה מהירה ולהביט היטב ל-2 הכיוונים לפני תחילת החצייה, גם אם הרמזור כבוי ולא נשמע צליל התראה. יתכן ומפאת תקלה טכנית המחסום אינו מתפקד כראוי.

בקיצור, שיהיה לך בהצלחה בטסט הבא.
ישן 27-04-2009, 06:28
  משתמש זכר הברמן של הפורום מנהל הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
לטסטר יש חסינות ולא תוכל לתבוע אותו

החוק לתיקון פקודת הנזיקין (תיקון מס' 10), התשס"ה-2005 (להלן- "התיקון"), אשר נכנס לתוקף ביום 10.2.2006, מקנה לעובד ציבור חסינות מפני תביעות נזיקין בגין מעשה (לרבות מחדל) שעשה במסגרת מילוי תפקידו השלטוני, גם אם התרשל, ובתנאי שלא פעל בכוונה לגרום נזק או בשוויון נפש לאפשרות שיגרום נזק.
דהיינו, כדי לתבוע את הטסטר באופן אישי תצטרך להוכיח כי הוא "פעל בכוונה לגרום נזק או בשוויון נפש לאפשרות שיגרום נזק" ולפי התיאור שמסרת - אין סיכוי שתוכיח את זה.
באופן תיאורטי תוכל לתבוע את משרד התחבורה, אך באופן מעשי בית המשפט ידחה את התיעה ואף עלול לחייב אותך בהוצאות.
עצתי, נוח, שתה כוס מים קרים ושכח מכל הסיפור.
בטסט הבא - הסתכל בכל צומת, גם אם יש בה תמרור, רמזור או מחסום רכבת, לשני צידי הדרך באופן ברור שהטסטר יבחין כי הסתכלת וזאת כדי לעבור את הטסט בשלום.
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר