לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2009, 09:17
צלמית המשתמש של hellspawned
  hellspawned hellspawned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי donald duck שמתחילה ב "אתה יכול להסביר איך התהליך..."

היציאה הכי מוקדמת לקמ"ט היא בסוף מסלול, כלומר - אחרי הצמ"פ.
אחרי הקמ"ט יש כמה אופציות:
1. גנן - מפקד בקמ"ט.
2. מט"ק טירונים - כלומר, תפתח את המחזור הבא של המתגייסים לשריון
3. מט"ק בצמ"פ - תצטרף למחזור שבדיוק מסיים את המקצועות ותעביר איתו את הצמ"פ עד לסוף המסלול
4. מט"ק בפלוגה מבצעית
5. יציאה לקצונה
6. תפקיד שקר כלשהו (סמב"ץ בשיזפון לדוגמה) - אם תהיה ממש גרוע.

בגדול - בתור גנן, ומט"ק במבצעית יכול להיות שתפקד על המחזור שלך, מחזורים מתחתיך ומחזורים מעליך.
מן הסתם אם תעביר מחזור טירונים או צמ"פ תפקד על מחזורים שמתחתיך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2009, 17:06
  אלון אבוקסיס אלון אבוקסיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי יול' 09 שמתחילה ב "[font=Verdana]לאור הטנק מרכבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יול' 09
לאור הטנק מרכבה 4, שנדמה כטנק מושלם(חוסם רעשים, מיגון אקטיבי, מרווח יותר ומצויד דיגיטלית ברמה גבוה), איך תמליץ למישהו להתגייס ל2 החטיבות האחרות(188, 7).

(במילים אחרות, מה היתרונות של 2 החטיבות האחרות על פני חטיבה 401).

401-כוסיות כי העבודה שלהם על הטנק מבחינה פיזית הכי פחותה למרות שיש המון תקלות חשמליות
188-הכי מבצעית והחטיבה הכי פעילה בשריון בעופרת יצוקה החטיבה נכנסה ללב עזה בזמן ש-7 היה בכוננות בגזרה מסביב לרצועה מרכבה סימן 3-בז טנק אמין איכותי וכמו שאמרתי הכי פעיל
7-חטיבה בעלת מורשת קרב אדירה אין מצב שתיסתובב עם תג חטיבה 7 ולא יזה אותך איזה סבא שיגיד לך שהוא היה מ''פ ב-7 אבל הטנקים שלהם בלאי רצח המון עבודה פיזית על הטנק המון תקלות המון בעיות לפי מה שהבנתי הולכים לשדרג גם את 7 ולהחליף להם מרכבה למיתקדמת יותר ..

המלצה שלי 188-אנשים שפיצים איכותיים טנק מצויין המון פעילות מבצעית לא משעמם לרגע מה שמבאס בשריון בכללי זה שיזפון/שיבזון הפודרה והשטח מבאסים את החיים אבל לא נורא עוברים את הכל בסוף ברוך הבא לשיזפון [=
ישן 02-05-2009, 18:28
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי אלון אבוקסיס שמתחילה ב "[QUOTE=יול'..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אלון אבוקסיס
401-כוסיות כי העבודה שלהם על הטנק מבחינה פיזית הכי פחותה למרות שיש המון תקלות חשמליות
188-הכי מבצעית והחטיבה הכי פעילה בשריון בעופרת יצוקה החטיבה נכנסה ללב עזה בזמן ש-7 היה בכוננות בגזרה מסביב לרצועה מרכבה סימן 3-בז טנק אמין איכותי וכמו שאמרתי הכי פעיל
7-חטיבה בעלת מורשת קרב אדירה אין מצב שתיסתובב עם תג חטיבה 7 ולא יזה אותך איזה סבא שיגיד לך שהוא היה מ''פ ב-7 אבל הטנקים שלהם בלאי רצח המון עבודה פיזית על הטנק המון תקלות המון בעיות לפי מה שהבנתי הולכים לשדרג גם את 7 ולהחליף להם מרכבה למיתקדמת יותר ..

המלצה שלי 188-אנשים שפיצים איכותיים טנק מצויין המון פעילות מבצעית לא משעמם לרגע מה שמבאס בשריון בכללי זה שיזפון/שיבזון הפודרה והשטח מבאסים את החיים אבל לא נורא עוברים את הכל בסוף ברוך הבא לשיזפון [=

תן לי לנחש. אתה עדיין במסלול (במקרה הטוב בצמ"פ), שאוכל כל מה שהמפקדים שלו מאכילים אותו (שהם צעירים בעצמם, ולא ראו, רוב הסיכוים טנק במבצעית?) ש"החטיבה שלנו הכי פעילה..." אין דבר כזה.
לידיעתך, הגדוד הראשון שנכנס לרצועה (ולו רק בגלל שהוא הגדוד שתפס שם בט"ש קודם) הוא גדוד 75, ששיך, נחש לאיזה חטיבה?

אסף.
אוח, צעירים

ישן 02-05-2009, 21:51
  אלון אבוקסיס אלון אבוקסיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.09
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי meijin שמתחילה ב "[QUOTE=אלון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meijin
תן לי לנחש. אתה עדיין במסלול (במקרה הטוב בצמ"פ), שאוכל כל מה שהמפקדים שלו מאכילים אותו (שהם צעירים בעצמם, ולא ראו, רוב הסיכוים טנק במבצעית?) ש"החטיבה שלנו הכי פעילה..." אין דבר כזה.
לידיעתך, הגדוד הראשון שנכנס לרצועה (ולו רק בגלל שהוא הגדוד שתפס שם בט"ש קודם) הוא גדוד 75, ששיך, נחש לאיזה חטיבה?

אסף.
אוח, צעירים

בוא נתחיל מזה שכל המפקדים שלי והמ''מ עם סיכה של עופרת יצוקה אז הם ראו טאיפה יותר ממה ששנינו ראינו ..ושוב אני חושב שאתה טועה ידידי הפזמניק והמכובד כי את מה שאמרתי שמעתי מפי מ''פ בגדוד 77 שתופס קו ברחוב סומסום כרגע (קו חי''ר) גדוד 77 כן כן בחטיבה 7 המהוללת (ואל תישאל מה עשיתי שם אם אני בכלל ב188 סיפור ארוך) היתארחנו שם למשך יומיים והמ''פ של הגדוד בהרצאת פתיחה שהגענו בעצמו אמר שחטטיבה 7 היו בכוננות מסביב לרצועה ולא נכנסו בסוף ''אבל'' עשו עבודה נהדרת כדבריו..
אז או שאני שומע דברים הפוך או שאתה טועה יש מצב .....

וכן אני צעיר מת(בקטנה גם אתה היית כזה) אבל לגבי מידע אני משתדל לא לדבר שטויות ולא להטעות אנשים אבל לך תדע גם זה קורה (:

בטחון מידע- בשבילך ובשבילנו- שמור עליו!

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 04-05-2009 בשעה 13:45.
ישן 02-05-2009, 09:25
צלמית המשתמש של hellspawned
  hellspawned hellspawned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי eden6600 שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות בקשר לבסיסים..."

עד נוב' 08, היו לשריון שני בסיסים - סיירים (ביסל"ש) ושיזפון.
היו כל מיני משחקים עם איזה חטיבה תעשה מה ואיפה (למשל - כשהייתי במסלול, 7 ו-401 עשו טירונות בביסל"ש, 188 עשו טירונות בשיזפון, מקצועות כולם עשו בביסל"ש וצמ"פ רק 7 עשו בביסל"ש ו-188 ו-401 בשיזפון. וכשהייתי מט"ק טירונים כולם עשו טירונות + מקצועות בביסל"ש וכולם עשו צמ"פ בשיזפון)
עכשיו זה כבר לא רלוונטי כי סיירים הפך להיות של מוד"ש, והחל ממרץ 09 כולם עושים את הכל בשיזפון

מדריכות שריון גם כן עושות את ההכשרה שלהן (קמ"ד) בשיזפון, ואח"כ רובן נשארות בשיזפון להעביר את המקצועות לטירונים/קמ"ט/קק"ש. חלק קטן מפוזר בצאלים/ג'וליס ודומיהם כדי להדריך מילואימניקים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר