לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2009, 17:35
צלמית המשתמש של K-a-M-u-Z-u
  משתמש זכר K-a-M-u-Z-u K-a-M-u-Z-u אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sideshowbob שמתחילה ב "קצת מרומניה"

צילומי טיול יפים, אך "שגרתיים".
מבין כולם, אהבתי את עמי ותמי.נראה בית מיוחד.

לגבי שאר הצילומים, כמו שציינתי, נראים כמו צילומי טיול שגרתיים.לא רעים חס וחלילה, אך לא מיוחדים.
יש הרבה "הפרעות" בתוך הפריימים שעם קצת סבלנות היו יכולים להעלם ובכך לבנות פריים "מוצלח" יותר.
החיתוך בפריים השני למשל. יש שם סיפור שמסתתר לו בין הקשתות.הזוג בקשת התחתונה והאישה בקשת העליונה.התמקדות במבנה באיזור הזה, הייתה מוציאה צילום מוצלח בהרבה.בחיתוך הנוכחי, זה צילום לאלבום המשפחתי שמראה "את כל המבנה".זה בסדר ולגיטימי לצלם את כל המבנה בכדי שתוכלו לשבת ולהראות לחברים ומשפחה, אך בו זמנית אפשר להוציא גם צילום נוסף קצת יותר אומנותי.(קליקים לא עולים כסף...).
בצילום השלישי למשל, הייתי יורד יותר למטה על חשבון השמיים שתופסים סתם שטח בפריים.גם שם, מבחינת חיתוך, הייתי מוריד מהחלק הימני(שהעמוד יתחום את הפריים מהצד הימני),
בבית של עמי ותמי, איזו דמות מקומית הייתה משדרגת.לגבי חיתוך, אני לא סגור אם זה בסדר או אם אפשר לקרופ את החלק השמאלי של הבית בכדי שהעץ יהווה מסגור טבעי לצילום מצד שמאל) ושהבית "יציץ" מעבר לעץ.
הצילום האחרון, נחמד והרעיון מוכר, אבל כל המכוניות והאנשים בתחתית הורסים.כמו כן, הגוף הלבן בצד הימני של הפריים.חיתוך צפוף יותר היה נותן לתמונה הרגשה הרבה יותר "אבסטרקטית".
הצילום הראשון קצת כהה מדי וגם בו ישנה הרגשה של נסיון להכניס כמה שיותר לפריים.הייתי קורפ מעט מצד שמאל ואולי מצלם מזווית נמוכה יותר.
הייתי מוסיף קונטרסט לרוב הצילומים.

נערך לאחרונה ע"י K-a-M-u-Z-u בתאריך 05-05-2009 בשעה 17:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר