לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2009, 12:35
  ^ThiZz ^ThiZz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
גדנ"ע צלילה - המועד עבר

שלום,
לפני חודשיים הגיעו אלינו לבית-הספר חיילים שנתנו הרצאות והסברים לגבי חובלים ושייטת13. נרשמתי לגדנ"ע צלילה של שייטת13 וכעבור חודש שהרבה מחבריי לכיתה קיבלו מכתבים וזימונים בדואר, אני לא קיבלתי. נכנסתי לאתר של חיל הים ונרשמתי דרכו. האתר מאוד איטי והייתי תמיד מקבל הודעות שגיאה בהעברת המידע. לאחר הרבה מאוד נסיונות רצופים במשך ימים ספורים קיבלתי סוף סוף הודעה שהכל נשלח בהצלחה. חיכיתי עוד שבועיים-שלוש ועדיין לא קיבלתי כלום. חבר שנרשם גם כן דרך האתר קיבל את המכתב בדואר. החלטתי לקחת יוזמה ולהתקשר במספר המוצע באתר (03-7377777). חיכיתי בטלפון קרוב ל30-25 דקות ושום נציג לא התפנה אליי, התייאשתי. על אף זאת ניסיתי שוב כמה פעמים ביום במשך כמה ימים להתקשר ואף אחד לא עונה. התקשרתי ללשכת גיוס ונתנו לי עוד מספרים של החים הים ואמרו לי שחוסר המענה שלהם לא קשור אליהם כי הם גופים נפרדים. ניסיתי את כל המספרים במשך ימים ופשוט אין מענה אצלהם, זה משגע. לבסוף נענתה השיחה עם אחת הפקידות שאמרה לי שההרשמה לגנד"ע הסתיימה בדיוק היום (כלומר ביום שענו לי) ואמרה לי להתקשר למחרת. לא ניתנה לי ההזדמנות לדבר או לשאול משום שהיא מיד ניתקה לי. כמובן יום למחרת ישר חזרתי הביתה ושוב התחלתי עם המרדף הטלפוני דרך כל המספרים וגם דרך האתר ואף אחד לא עונה. אני מיואש ואני לא יודע כבר למי לפנות ומה לעשות. בנתיים ההרשמה הסתיימה ואני נדקפתי עקב חוסר סדר ואחריות של חיל הים. מה אני יכול לעשות ?

תודה לעוזרים.

נערך לאחרונה ע"י ^ThiZz בתאריך 07-05-2009 בשעה 12:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר