לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 09:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי esam79 שמתחילה ב "לא מצליח להתקים XP בנייד HP PAVILLION"

לא בכל לפטופ אפשר להתקין XP.
בנייד הקודם שלי (TOSHIBA) הייתי צריך כונן 1.44 כדי להטעין את הדרייברים של ה SATA כדי שאוכל להתקין (דרש ממני נסיעה לחברת "מפעיל" - יבואני מחשבי טושיבה בישראל כדי שישאילו לי לשעה את הכונן שלהם).

במחשב החדש שקניתי, קיבלתי מסכים כחולים בזמן ההתקנה.
במחשב שכן הצלחתי להתקין עליו בסופו של דבר XP הוא עובד נהדר מלבד שהדרייברים של ה BLUETOOTH לא עובדים וזה אילץ אותי לקנות ב 50 שקל דונגל BT כדי שאוכל להשתמש ב BT בנייד הזה.
שאר הדברים עובדים בסדר.
אין מה להשוות, על המחשב הזה, ה VISTA עבד ממש לאט (Core2Dou 2.0GHz עם 1 מגה RAM).
על המחשב החדש שלי, A300-ND1, ה VISTA עובד הרבה יותר מהר, אמנם, אבל עדיין המחשב סובל מהויסטה כשאני לא מצליח להתקין כל מיני תוכנות שעבדו ב XP או שאני מצליח להתקין, אבל עובדות משמעותית יותר גרוע (כמו Winamp 2.75 למשל, שנפתחת בחצי שניה ב XP, ואילו ב VISTA לוקח לזה משהו כמו 8 שניות לעלות).

המלצה שלי - דבר עם היבואן בארץ שיעזור לך עם ההתקנה של XP.
בנוסף, אל תשלול על הסף השארות עם VISTA במידה ו XP עובד גרוע על המערכת הזו שיש לך.
על המחשב שלי (4 ג'יגה זיכרון עם מעבד מהיר) הויסטה עובד מהר. קינפגתי אותה שתעבוד הכי דומה ל XP שאפשר (מבחינת הגראפיקה, התנהגות ותוכנות). אני בינתיים מסתדר עם זה, עד שהיא תביא לי את הסעיף ואז אני אסע שוב לחברת "מפעיל" ואבקש מהם עזרה.

בכל מקרה - התקנתי על הנייד גם לינוקס כך שתמיד יש לי מפלט
הלינוקס - אגב, עובד יותר טוב מהויסטה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2009, 16:54
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
היבואן או המותג (HP) מחוייב לפרסם את מפרט החומרה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "א. אין דרייברים. ב.המחשב לא..."

שאותו רכשתי , אין לHP בלעדיות על שום רכיב שיש במחשב, הכל של יצרנים שדווקא כן נותנים תמיכה לXP.

בנוגע לNLITE אל תשכח ממי למדת :http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=185306

בנוגע למפרט: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01637709&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_USEN

בנוגע לדריוורים , תתקשר 09-8304848 (HP)ותבקש מפרט מלא של המחשב שלך (יצרן כ.רשת אלחוטי, כ.רשת חוטי,מודם, כ.קול) או שלחילופין תריץ SANDRA (תוכנה שמאתרת במדייק את רכיבי החומרה שלך ).

תשאל בתמיכה איזה ICH המחשב שלך (אני מאמין ש 10) ותוריד את בקר ה SATA המתאים מהאתר של אינטל.
בקיצור קצת עבודה אבל יותר מאפשרי.

תתחיל מיצירת דיסק RECOVERY שאם משהו ישתבש תמיד תהיה לך נקודת חזור.
ישן 13-05-2009, 21:47
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "yonishtr - ממי למדתי? אף..."

עד שלא תבין שהיצרן שתומך גם XP חייב לתת לך שירות ל XP, הדיון הזה לא מיותר.
אם באתר הרשמי של היצרן (קח לדוגמא את הטושיבה שלי, שהגיע עם VISTA [למעשה, שני הדגמים]) יש דרייברים ל XP, זאת אומרת שהיצרן בנה בעצמו, באופן מבוקר ואיכותי, דרייברים עבור מערכת הפעלה - משמע הוא תומך את זה.

אם אני רוצה להתקין מעה"פ אחרת, אותה היצרן לא תומך באופן רשמי באתר שלו - אז הוא לא חייב לתת לי שרות בנוגע לזה.
תראה, אני לא מדבר על common sense, אני מדבר על בתאכלס, בשטח, איך דברים מתבצעים.

בעובדה, פעמיים באתי ליבואן הרשמי של המחשבים שלי, פעמיים ביקשתי עזרה להתקין XP על מחשבים שבאו עם VISTA ופעמיים עזרו לי.
בניידים אחרים של חברים שלי, עזרו לי גם כן בנושא (LENOVO).
אני באמת שלא מבין מאיפה אתה מביא את הנתונים שלך. איזה נייד יש לך שהיבואן שלו סירב לתת לך עזרה במעבר ל XP מ VISTA (כדי שאני אדע להתרחק ממנו)?

ישן 13-05-2009, 17:05
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "א. אין דרייברים. ב.המחשב לא..."

אתה כיבואן (או מותג) חייב לספק תמיכה בהתקנת מערכות ההפעלה שהמוצר שלך מכריז עליהן שבהן הוא תומך, וכיום כל מחשב שמתקין על עצמו ויסטה, תומך אחורה גם XP.
לדוגמא, המחשב שאני נתקעתי עם ההתקנה שלו - A300, היום הייתי אצל "מפעיל" והוא אמר לי שהייתי בסך הכל צריך לשנות משהו קטן ב BIOS ושעכשיו ההתקנה של XP תרוץ לי חלק.

בנוגע ללינוקס, מדובר בקוד חופשי. אף אחד לא יכול לתמוך את זה כי זו לא מערכת הפעלה סגורה ומסודרת, אבל דווקא פה אין בעיה... התקנתי לינוקס על המחשב ולא הייתי צריך שום דבר... הוא ישר עלה ועבד עם כל האביזרים המחוברים אליו, לרבות בלו-טות', וויירלס, כרטיס מסך...

ישן 17-05-2009, 13:15
צלמית המשתמש של itsik11
  משתמש זכר itsik11 itsik11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי esam79 שמתחילה ב "לא מצליח להתקים XP בנייד HP PAVILLION"

חבר'ה,
חבל על הויכוח ואני לא מבין מדוע האשכול נמשך ונמשך אבל שום דבר חדש לא עולה פה!

אני מחזק את MP3III, המחשב הספציפי הזה אינו תומך ב-XP וזה בדוק ב-100%!
היבואן לא חייב לתמוך ב-XP. מבחינת מייקרוסופט אין יותר תמיכה בXP!

אני אישית רכשתי עבור אחותי נייד של HP - Pavilion DV5-1160,
בדיוק כמו הנייד שלך, esam79, גם הנייד שרכשתי אינו תומך ב-XP נקודה!

גם אני ניסיתי להשיג דרייברים, דיברתי עם היבואן ועם HP בחו"ל ומכולם קיבלתי את אותה תשובה!
אין אפשרות להתקין XP על המכונות האלו.

ולא, Narxx, זה שהמחשב בנוי לויסטה, לא אומר שאתה יכול לעשות Downgrade למערכות ישנות יותר!

ישן 17-05-2009, 14:39
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי itsik11 שמתחילה ב "חבר'ה, חבל על הויכוח ואני לא..."

וזה גם לא אומר ההיפך - שזה שהוא בנוי לויסטה, בהכרח אומר שהוא לא יתאים ל XP.

מה גם נראה שמיהרת להכנס לאשכול מבלי באמת לקרוא את ההודעות שלי:

לא בכל לפטופ אפשר להתקין XP.

המלצה שלי - דבר עם היבואן בארץ שיעזור לך עם ההתקנה של XP.

בנוסף, אל תשלול על הסף השארות עם VISTA במידה ו XP עובד גרוע על המערכת הזו שיש לך.

זאת אומרת, אם היבואן תומך ב XP, אז אפשר, ואם לא - אז לא.
הדבר היחיד שאמרתי זה לבדוק את זה. אם אתם טוענים שבדקתם וזה לא תומך - אז סבבה, זה בדיוק מה שאמרתי שצריך לעשות.
בכל מקרה, אם היצרן (לא יבואן, אלא יצרן) שיחרר דרייברים ל XP, שווה לבדוק את פשר העניין.
היה ו HP לא תומכים את הדגם הזה בכלל - מדוע לשחרר דרייברים רשמיים ל XP עבור חלק מהחומרה של אותה מערכת?

שאר הדיון סבב סביב הנקודה של "האם היצרן תומך או לא תומך XP".
במידה והוא תומך XP, אז היבואן יעזור בהתקנה. במידה והיצרן לא תומך, אז היבואן מן הסתם לא יעזור.
אם מישהו התבלבל ולקח את הדיון למקומות אחרים, בעיה שלו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר