לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2004, 21:25
  NarkomanMarokay NarkomanMarokay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
היי אני מת לקנות צורב די וי די אבל יש לי כמה שאלות

שלום אני מאוד רוצה לקנות צורב די וי די לגיבוי יש לי מאגר של איזה 400 דיסקים שיש עליהם סרטי divx זאת המחלה שלי אני אוהב את זה מאוד ויש לי שם דיסקים שהם בני 4 5 שנים והם מתחילים למות לי
!!!!! ואני חייב גם לצמצם את כמות הדיסקים שלי דחוף יש לי כבר יותר מידיי אז מפה הבנתי שאני חייב לקנות צורב די וי די שיש לו היום מדיות של 8 גיגה וגם הם מחזיקות הרבה זמן וראיתי שהם לא כל כך יקרות
עכשיו השאלות שלי הם דבר ראשון איזה צורב הכי כדי לי סוני פיוניר וכו האם ללכת על ה שתי שכבות צריבה או אחת מספיקה וכמה זמן לוקח לצורב לצרוב 8 גיגה או 4 גיגה כי הבנתי שההכפלות משתנות עם שינוי גודל הדיסק הקיר אם יש לכם איזה מדריך זה יהיה מושלם אני מת לקרוא על זה קצת תודה מראש לעוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2004, 06:00
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
הממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NarkomanMarokay שמתחילה ב "היי אני מת לקנות צורב די וי די אבל יש לי כמה שאלות"

שאלת שאלה מצויינת. אני אתחיל דווקא מנושא ההתיישנות - גם DVD מתיישן לאחר מספר שנים אם איכות המדיה לא מהגבוהות ביותר שיש. כדי לשמור על המידע לאורך זמן יש לאחסן את הדיסקים (CD או DVD) במקום חשוך עם לחות נמוכה, האכסון האופטימלי הנו באריזת פלסטיק הקשיחה... עוד משהו לגבי שימור המידע, אז מדיות בסטנדרט + הן המדיות שאתה צריך להעדיף מאחר ושיטת שימור המידע עליהן מקטינה את בעיית השגיאות קריאה בעתיד.

אינני יודע מה המחיר של דיסקים DL בישראל, אבל באוסטרליה הם עדיין מאוד יקרים לעומת דיסקי DVD SL. לכן אני ממליץ לך לקנות צורב DL, אך אם המחירים מתנהגים בצורה דומה בישראל אז תצרוב כרגע על דיסקים איכותיים SL שבהם הטכנולוגיה כבר מוכחת והמחיר ליחידת מידע יחסית נמוך.

לי אישית יש את ה Pioneer 108D ואני יכול להעיד עליו שזהו צורב מעולה... לצערי אין לי ניסיון עם צורבי DVD אחרים.
המדיה המהירה ביותר ל DVD כיום הנה x16 ולמיטב ידיעתי בזמן הקרוב (אם בכלל) לא צפוי שינוי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר