לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2009, 05:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -mino- שמתחילה ב "מידע לגבי תוכנית הצטיינות באוניברסיטה העברית"

בתור מה אתה רוצה להשתלב בתעשיה? מו"פ? יצור?
תארים בכימיה באופן כללי יפתחו לך יותר אופציות בתחום הזה. תארים בביולוגיה יפתחו במו"פ ובניסויים.
באופן כללי, השאלה היא מה התעשיה חושבת ולא מה האוניברסיטה חושבת. כדאי לבדוק האם יש תיאום עם תעשיות בתואר הזה.

מעבר לזה - ב-5 שנים אתה תעשה תואר ראשון ושני עם או בלי תכנית הצטיינות במדעים.

אני לא בטוח שניסיון מחקרי בתואר שני, בתחום רלוונטי למחקר פארמקולוגי, יועיל פחות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 11-05-2009 בשעה 05:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2009, 23:01
צלמית המשתמש של -mino-
  משתמש זכר -mino- -mino- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -mino- שמתחילה ב "מידע לגבי תוכנית הצטיינות באוניברסיטה העברית"

בגלל שאין כמעט כלום על התכנית ברשת אני בוחר להעלות את זה לפורום כי אני נאלצתי להכנס לתכנית בלי לדעת עליה יותר מידי עד הריאיון
אז למי שיתלבט בעתיד, שיהיה לו מידע

ובסופו של דבר אני הולך על זה, נראה לי משהו שיוביל אותי למחוז חפצי...

בית הספר לרוקחות: תוכנית למודים ב"מדעי התרופה" תוכנית מצוינות

מסלול המצוינות נועד למשוך תלמידים מצטיינים ביותר בעלי חתך קבלה גבוה מזה הנדרש לקבלה לביה"ס לרוקחות. תלמידים אלה יהוו את מאגר המנהיגים העתידיים בכל מגזרי הרוקחות והמחקר התרופתי.

תוכנית הלמודים המוצעת משתרעת על פני חמש שנות למוד כאשר סיום המסלול יזכה את התלמיד הן בתואר שני (מוסמך במדעי התרופה ) והן בתואר B.Sc. Pharm, המקנה רישיון רוקח ממשרד הבריאות. התוכנית כוללת 3 שנות למוד אינטנסיביות בתחומי הכימיה, ביולוגיה, מדעי הרפואה, מדעי התרופה [כימיה תרופתית,פרמקולוגיה +מדעי הרוקחות (טכנולוגיות רוקחיות , שיטות מתן ושחרור מבוקר, ועוד)], וקורסים מתחום הרוקחות הקלינית. במהלך השנה הרביעית, כולל חופשת הקיץ, יתמקדו התלמידים בעבודת הגמר המחקרית לתואר השני ואילו בשנה החמישית יקדישו התלמידים את זמנם להשלמת קורסי הרוקחות הנדרשים לקבלת התואר .B.Sc Pharm

תואר המוסמך ורישיון הרוקח אינם ניתנים להפרדה ויינתנו בו זמנית עם סיום כל המחויבויות למסלול. המסלול יהיה רב-תחומי.

עקרי התכנית:

• יתקבלו לתכנית כ-10תלמידים לשנה בלבד.
  • יתקיים ראיון אישי לאישור הקבלה.
  • השארות במסלול מחייבת ממוצע ציונים בשנה הראשונה של 85 (אי עמידה בממוצע תאפשר לתלמיד להמשיך במסלול הרגיל לרוקחות).
  • במידה ויתפנה מקום בתכנית, יש אפשרות לצרף סטודנטים מצטיינים ממסלול הרוקחות או מתלמידים המצטרפים לתכנית ההסבה ובתנאי שממוצע ציוניהם יהיה לפחות 85.
  • לכל תלמיד ימונה חונך (יש אפשרות לרוטציה בין חונכים ומעבדות).
  • מומלץ: עבודת המוסמך המחקרית יכולה להתנהל בכל מעבדה בביה"ס, רצוי כמחקר דו-תחומי (שיתוף בין שני מדריכים משני תחומים).
  • התכנית תשלב חשיפה לתעשיית התרופות (תבדק אפשרות לשלב בתוכנית 3 חודשי התנסות בתעשייה בחופשת הקיץ שבין שנה ג ו-ד).
  • התלמידים יהיו פטורים מקורסי הבחירה לבוגר שבהם חייבים תלמידי רוקחות ובמקומם ייצברו את הנ"זים הנדרשים בקורסי מוסמך.
  • ביה"ס ישתתף בתשלום חלק משכר הלימוד של התלמידים (בהתאם לרמת הישגיהם).
  • בשנת המחקר (שנה רביעית) תינתן מלגה לכל תלמיד ע"פ תקנון ביה"ס לתלמידי מוסמך.
  • לאחר סיום עבודת המוסמך, יצטרפו התלמידים בשנתם החמישית לתלמידי שנה רביעית ברוקחות, להשלמת לימודיהם לקבלת תעודת רוקח (מלגה תינתן בהתאם ליכולות ביה"ס).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר