לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2009, 07:34
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "לצערי, כבר מזמן הרסו את קו החוף"

גם אתה זוכר הבטחה של ראש העייריה (לא זוכר אם מילוא או חולדאי) שישמרו על קו הגובה מול נווה צדק ? נראה לי שיצקו עליה הרבה בטון, על ההבטחה הזו

פעם חשבתי שאנחנו חריגים, אבל יצא לי להיות באתונה בכמה בתי מלון שיושבים באותו מרחק מקו המים כמו תל אביב, אבל זו לא חכמה כאשר לאתונה יש קו חוף כמעט אינסופי. בכל מקרה שם זה נראה נעים יותר, לא היו בנינים כעורים כמו בית הטקסטיל, אלא בתי מלון טבולים בירוק ומשתלבים בסביבה. ביננו, שניהם עסקים מסחריים. ומלון אף מזהם. אבל אולי התקנים האירופים לזיהום דואגים למחזור נאות ועמדיה בתקנים. בישראל המחזור בחיתוליו, תקנים ? עמידה ? מה אתה רוצה ? ונאות זו רק מילה.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2009, 22:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "הבית נמצא מעל 100 מטר מקו המים,החלק הפונה לכוון הים"

זו התקלה חוקית/חוקתית באמת שאינני בקיא בה.
רצועת החוף מול הבנין היא יחסית רחבה יותר מרצועות חוף צפוניות יותר כמו הילטון למשל.
אולי 100 מטר מקו המים, אבל 50-60 מטר מקו החוף ?
אין ספק שהבנין הזה כשלעצמו מזיק פחות לסביבה מבית הטקסטיל הסמוך, אבל הוא עומד לבדו בזוית המשונה שלו, ובצבע החום/אדום הבולט שלו...
חלק מבתי המלון הצפוניים בתל אביב קרובים יותר לקו החוף/מים מהבנין הזה. די נטפלנו אליו אולי בגלל שהוא בניין משרדים שמעיד על כוחה ועוצמתה ועושרה של החברה שבנתה ומתאכסנת בו לצרוך משרדים שאפשר היה למקם באזור תעשייתי יותר, מהצד השני בתי המלון הם עסק מסחרי לכל דבר.....

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 12-05-2009, 09:13
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בשעה טובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב ""מעריב" על סף סגירה - העורכים התפטרו"

קריסתם תוביל לעלייתו של "ישראל היום" (שנחשב לדעתי לעיתון הטוב ביותר היום).
מה גם שמאחורי העיתון עומד שלדון אדלסון (היהודי העשיר ביותר בעולם), וציוני חובב ישראל מובהק.

ובנוסף אנחנו נקבל את העיתון במהדורה מורחבת ומלאה, ולא רק בתור דוגמית כמו שמקבלים ברכבת.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר