לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2009, 14:16
צלמית המשתמש של y.e.f
  משתמש זכר y.e.f y.e.f אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09
אורן זריף google vs

לא ידעתי אם לפרסם, או לא, כי אני מתעב את האיש.

אבל אותי זה הצחיק.

לכבוד

מנכ"ל google ישראל

רח` מנחם בגין 23

תל אביב

א.נ.,

הנדון: אמת דיברתי

מימשתי את האזהרה וגרמתי לקריסת השרתים בגוגל בעזרת כוחותיי העל טבעיים

במכתבי מיום 25.3.09 למנכ"ל גוגל בו הזהרתי את החברה מפני המשך
רישום כתבות וטוקבקים שליליים עלי ועל פעילותי הברוכה בעזרה לאנשים.

והרי ההוכחה לפניכם כי מאחר ולא נעניתם לבקשתי
להסיר את כל הכתבות השליליות עליי שאין להם כל אחיזה במציאות
כפועל יוצא התערערה יכולת פעולותיכם בגוגל בכך שבהפעלת כוחותיי
הצלחתי לשבש את פעילות השרתים ולגרום לקריסה של המערכות השונות בגוגל.

אני מוכן להתחייב ולהפסיק את פעילותי בכוחותיי
העל טבעיים ולהפסיק את שיבוש הפעילות בגוגל
וזאת רק בתנאי שגוגל תוריד את כל הכתבות
והטוקבקים והמאמרים בגנותי ובגנות יכולותיי
הרוחניות והאנרגטיות ובגנות יכולתי
לעזור לאנשים להיוושע במכאוביהם.

נערך לאחרונה ע"י y.e.f בתאריך 12-05-2009 בשעה 14:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2009, 15:48
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "אורן זריף google vs"

אם כבר זריף. אז הגיע הזמן לפרסם את הבלוג שלו בתפוז
בין הדברים הקורעים

מלבד המכתב הזה שהוא שלח למנכ"ל גוגל ישראל ופרסם שם, ניתן גם לקרוא על:

המכתב שהוא שלח לליברמן בוא הוא זוקף לזכותו את הצלחתה של "ישראל ביתינו" בבחירות

התשלום המטורף שהוא דרש עבור השתתפות ב-" האח הגדול VIP"

מכתב שהוא שלח לירון לונדון, לאחר שלונדון השפיל אותו בתוכנית וזריף ביקש ממנו לבוא לעבוד בשבילו, במכתב הזה הוא טוען שלונדון הוא המשיח....

מכתב בו הוא מבקש שיחליפו את השם של נייר הטואלט "אורן" מכיוון שזה גורם ל"תהודה שלילית ביקום"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.big6.co.il/uploadimages/180/632383.GIF]

ישן 21-05-2009, 09:55
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "אורן זריף google vs"

לדעתי הם צריכים להסכים, ולדרוש ממנו התחייבות שגוגל לא ייפול לעולם, ואז להפיל אותו בכוונה, ואז לתבוע אותו במיליארדים!!! הא, גוגל משתלט על העולם! ואפילו על אורן זריף!

פאק, הסתכלתי עכשיו בבלוג שלו... זה הפוסט הראשון. לשיפוטכם...:

שלום לכם וברכה,

תבורכו הבאים בשערי הבלוג שלי. החלטתי לכתוב בלוג ב`תפוז`, כדי שגם אתם תדעו שאפשר להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

כבר בהיותי פעוט, בגיל קצת פחות משנתיים, שמו הורי לב לכך שמדובר בילד יוצא דופן. זה היה בפעם הראשונה שאמי סיפרה בחשש לאבי, שהיא מרגישה שהעגלה שלי מתחילה לנוע בכוחות עצמה. כשאמי סיפרה זאת לאבי, הוא חשב שצריך לאשפז אותה, והיא השתכנעה בעצמה שהיא כנראה מדמיינת. אבל לאחר מספר חודשים, התמונה כבר היתה הרבה יותר ברורה - אכן מדובר בילד עם כוחות מוזרים.

חשוב לי לציין, שהכוחות שלי לא צצו יש מאין. סבי הגדול, רבי פנחס הכהן ז"ל, היה בעל כוחות מאוד מיוחדים ונעזר בהם לרפא אנשים במולדתו. סבי היה מקבל מאות חולים וסובלים מבוקר עד ערב, ועל פי העדויות, חולל ניסים ונפלאות.

בהיותי כבן שש, הבנתי שאני כנראה הולך להיות ממשיך דרכו של סבי. אבל, לא בדיוק. בניגוד לו, אני ניתבתי את כוחותי לכמה מישורים - בהם גם למישור העסקי, אבל יותר מכל דבר היה חשוב לי לעזור לאנשים.

אנשים בממדים אנרגטיים כמו שלי, ולא שאני מכיר רבים כאלה, הם לרוב רבנים או מקובלים. ואילו אני החלטתי ליהנות מכל העולמות - לעשן סיגר, לשתות וויסקי, לשיר, ולעסוק באמנויות לחימה כגון איגרוף.

הגעתי למסקנה שהשילוב בין העולמות הוא המנצח. אי אפשר להיות רק רוחני, כי אני לא בנוי לכך.

אני זוכר שכאשר הייתי בכיתה ג`, כל הילדים רצו לשבת לידי כי ידעו שיש לי כוחות מיוחדים ואני יכול לעזור להם במבחנים. אבל האמת היא שאני לא אהבתי כל כך ללמוד, כי היתה כל הזמן תחושה שאני מסוגל להגיע לכל דבר בלי להתאמץ.

ואכן, למרות שלא הייתי מקשיב כלל בשיעורים, מחברותיי היו ריקות וגם את שיעורי הבית לא ממש הקפדתי להכין - במבחנים תמיד הייתי מקבל 100...

עם השנים פיתחתי את כוחותי, והפכתי למי שמטפל במאות חולים וסובלים מדי יום. אחד הדברים החשובים לי, הוא לקחת את האדם הסקפטי, הרציונלי, הנאור, האינטליגנטי והספקן ביותר - ולהפוך אותו למאמין בדברים העומדים לכאורה בסתירה למה שנראה לו רציונלי.

רק לאחרונה התפרסמה כתבת ענק בעיתון מעריב, בה רואיין מספר גדול של רופאים קונבנציונליים אשר עברו אצלי טיפול - כולם העידו פה אחד שהשיטה אכן עובדת. אותם רופאים רואיינו למעריב לאחר שהסכימו להצטלם למודעותיי ולספר כיצד סייעתי להם. ואולם, לאחר שתמונותיהם פורסמו במודעות שלי בעיתונים, קיבלו אותם רופאים מיד מכתבים ממשרד הבריאות ומלשכת האתיקה של ההסתדרות הרפואית, המבקשים מהם להפסיק מיד את השתתפותם במודעות. הרי לכם חוסר פרגון...

העובדה היא שרבים רבים נעזרים בכוחות כאלה ואחרים, ולראייה - אלפי אנשים מהעולם העסקי, בעלי שם וממון, מגיעים באופן קבוע לחצרות הרבנים והמקובלים. אם תשאלו אותי אישית, אני מאמין שהם אכן עוזרים, למרות שאני יכול לעזור יותר. כי רבנים מברכים, ואילו אני יכול גם לחבר את המטופל לרמה האנרגטית שממנה יוכל לשאוב כוח ולהניע את עצמו קדימה. בכוחות האנרגטיקה אפשר לעורר כל אדם להתגבר על כל בעיה נפשית ופיזיולוגית.

אלפי אנשים לא טועים. כל אחד מאיתנו ניחן בכוחות מיוחדים, וכדאי לו לפתח אותם. מי שיעשה זאת, יוכל להגיע למצב שהוא יניע את עצמו לריפוי עצמי של מחלות וכאבים, כמו גם להצלחה בפן העסקי והכלכלי, והכל בזכות שיטת הפסיכוקינזיס.

אני מזמין אתכם לקרוא עוד על השיטה, ולצפות בסרט וידאו מרתק, באתר האינטרנט שלי בכתובת www.orenzarif.co.il

שלכם,

אור-ן זריף
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

נערך לאחרונה ע"י OmriP בתאריך 21-05-2009 בשעה 10:02.
ישן 22-05-2009, 11:12
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כמו שכתבתי בצ'אט - זו לא הפעם..."

וכמו שכתבתי בצ'אט, נשמע לי קצת לא סביר שהוא ישכור אנשים שירשמו ללימודים באוניברסיטה ויצטרפו לתא מר"צ בתור סמויים וכו' רק בשביל להכין סרטון של פחות מעשרים דקות
וחוצמזה איפה אתה חי? יש לו מאות הרצאות מצולמות/מוקלטות שהקהל בהן "יושב בשקט" ו/או שואל מתוך עניין ולא בשביל התנגחות, בלי "אקשן"
כמעט כל הקהל שלו הם אנשים שהם כבר דתיים..
צפית בכלל פעם בהרצאות שלו או שאתה מסתמך על 2 סרטונים קצרצרים? (שוב, יש מאות מהן, ואני ממש לא מגזים)

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 22-05-2009 בשעה 11:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר