לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2009, 17:25
  נחלאווי08 נחלאווי08 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.08
it's not a cheat till u get caught

בקצרה -
הייתה לנו איזו תקרית פלוגתית וכל אחד היה מעורב איכשהו בה אבל תפסו אותי ועוד מישהו שני שעירים לעזאזל שפשוט שילמו את המחיר של כולם

ויודעים על עוד המון מקרים אבל לא יכולים להצביע עלייהם

אתמול שבועיים לפני סוף מסלול בגדס"ר נחל מודיעים לי שאני לא ממשיך, ומילא הייתי חייל גרוע ... היו לי לאחרונה פשוט די הרבה טאקלים עם המפק"צ אז הוא פשוט תמיד חיפש אצלי משהו והייתי על הכוונת שלו איך שאומרים

הצוות עשה איתו אינספור שיחות לגבי כמה שאני חשוב לצוות וכמה הם לא רוצים לאבד אותי אבל אתמול זה לא עזר

תאחלס בתור חייל שלפני שהתגייס שאף הכי גבוה ועבר את הגיבושים הכי קשים ושלא פיספס שום שבוע בכל המסלול.. סיים מצטיין במסכם ניווט ומקום ראשון בפלוגה בבוחן לוחם ומסתדר עם כל הצוות כשהודיעו לי אתמול שאני עוזב הייתי קצת בשוק ... וחבר'ה עוד יותר ממני אפילו , כי אחרי הכל גדסר נחל זאת לא יחידת עילית ולא חסרים מצ'וקמקים כמו בכל הגדסרים שיסיימו את המסלול ואני לא ..

הקטע שאני מפחד להדפק חזק מכל הסיפור הזה
בנתיים אני מסופח למפקדה, המג"ד אפילו לא דיבר איתי על גדודים
אבל אין מצב שאני נשאר בגדסר הזה וגם אופצייה של גדודים לא כלכך קורצת לי אבל אם אין ברירה אני יעבור לשם אם זה לתקופה כזאת או אחרת ..

החלום הכי גדול שלי מאז שהתגייסתי זה להגיש טופס 55 לגיבוש שייטת שלפני חצי שנה המפקצ שלי לא אישר לי אותו בגלל שהוא לא רצה לאבד אותי (איזה אבסורד)
אומרים לי שאין לי סיכוי עכשיו כי יש לי כתם על השם .. אבל אני לא יודע כמה זה כבר משפיע מה אתם אומרים?
ואם גם לא זה אני לא רוצה לסיים את השירות שלי בתור ג'ובניק בכל זאת עברתי 14 חודשים של מסלול לא קל וכל זה היה לשווא?
איזה עוד תפקידים יכולים להתאים לי שיחשבו ללוחם אפילו שזה לא בגדודים או בגדסר? אולי משהו מסביב ? מישהו יכול להביא לי דוגמאות?
ומה לגבי השיחרור שלי? אם ולא יוצא לי לצאת עכשיו לשום תפקיד קרבי ואני נשאר תומח"ל אני אחשב לוחם ואהיה זכאי לכל ההטבות לוחמים בגלל הרובאי 07 או שזה לא קשור?

שבוע טוב !!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2009, 17:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נחלאווי08 שמתחילה ב "it's not a cheat till u get caught"

אני מציע שתיקח נשימה עמוקה ותחשוב בצורה אובייקטיבית קצת על מה שאתה רוצה.
עקרונית - אין שום בעיה להגיש שוב טופס 55. אם ישאלו אותך על זה, תענה בכנות. אמינות זה דבר חשוב בצורה שלא תאמין. מעבר לזה?
אין מה להתבייש ללכת לגדודים, ואני לא יודע איזה הכשרה עשית (עורב, חבלה או סיור) אבל יקבלו אותך יפה בגדודים עם כישורים כאלה - מחס"ר, גיל או מחלקת חבלה - שלא לדבר על לו"ז וכדומה. אין מה להיות שבוז מזה, ולך תדע מה האופציות שלך בגדס"ר. לא הסתדרת עם המפק"צ או המ"פ אבל איך האחרים? מה היחסים שלך עם פלוגות אחרות?
אופציות אחרות? לא בטוח שיקרוץ לך. הדרכות או להיות ב' קודקוד...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר