לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2005, 17:37
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
הממ ככה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "נחמד שאתה עוזר בסופי שבוע בפורום לצעירים כמונו..."

בכיתה שלי עברנו 8 מתוך 15, כשאני יכול לומר שאולי שניים מתוך ה-8 היו די גבוליים מבחינתי. קשה למצוא אנשים פסיביים בגיבוש טייס כי כולם מנסים להתבלט כל הזמן ולהראות מה הם יודעים ושווים.
בקשר לסוציומטרי, כמובן שאני לא יודע מה היה הדירוג של כל החבר'ה שעברו, אבל במקרה שלי, 6 מתוך ה-7 שעברו (לא כולל אותי) דורגו אצלי בשביעייה הראשונה.

חשוב להבין שהגיבוש הוא חלק מהמון גורמים ממיינים, לכן יכול להיות מצב שמישהו שהיה פחות טוב בגיבוש יעבור, ומישהו שהיה יותר טוב ממנו לא יעבור. כל אחד מהמלש"בים מקבל ציון בסוף הגיבוש ואז משכללים את הציון הזה עם הציוני ירפ"א שלו ועם המיונים הראשוניים בלשכת גיוס. ההרכב של כל אלה ביחד קובע אם התקבלת או לא לקורס.

לכן, אם יש לך סימולטור טוב זה יעזור לך מאוד בגיבוש וגם בצ'קים (טיסות המיון) אם תתקבל לקורס, כי גם שם מתחשבים בזה.

בקשר לסטטיסטיקה - אל תתעסק בזה, אין נוסחה קבועה. יש כיתות שמהן עברו 11 מתוך 14, ויש כיתות שמהן עברו 3 מתוך 15.

מפקדיכם יהיו חניכי 151 (שכרגע נמצאים ב"מסלולים" - חצי השנה השניה של האקדמיה), יצא לי לדבר עם כמה מהם והם מכינים לכם הרבה הפתעות לגיבוש (כן כן, גם אני תרמתי כמה רעיונות), זה החלום של כל פרח טיס להעביר גיבוש ולעשות לאחרים את מה שעשו לו בגיבוש 8-)

בכל מקרה, בהצלחה לכולם בגיבוש, סה"כ אני ממש נהנתי שם. הכל תלוי איך מסתכלים על זה.

עוד שבועיים סוף למ"ק, עוד 3 שבועות טירונות כוסיות :-)

נערך לאחרונה ע"י Mr Levi בתאריך 01-04-2005 בשעה 17:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2005, 20:34
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
תראה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "תודה רבה!"

מבין גדול אני לא, בתכלס אני יכול לספר לך רק מהשערות ומנסיון אישי. הסוציומטרי לא בא לבדוק רק אמינות. אתה מקבל שני דפים, באחד אתה צריך לדרג את החבר'ה שלך מהכי מתאים להכי פחות מתאים להיות איש צוות אוויר ובשני אתה מדרג אותם מהמתאים להכי פחות מתאים להיות לוחם.
אני יכול לגלות לך שהמסעות לא כ"כ קשים, ושתשקיע בהם המון כי שם זה ה-הזדמנות לגלות צוותיות ועזרה לחבר'ה שלך, ולא להיות סוציומט שהולך בצד ונותן לשאר להיסחב עם האלונקה והג'ריקנים.
גם אם קשה לך תיתן הכל, שהחבר'ה שלך יכבדו אותך גם אם קשה לך.

היו חבר'ה אצלנו שאכלו ממתקים בגיבוש, חלק מהם גם עברו אותו...
בקשר לסימולטור בירפ"א א'.... אני לא ממש זוכר איך הלך לי שם, היה די טוב כנראה :-) פשוט לא הייתי כ"כ לחוץ על זה כי בכלל לא חשבתי על הקורס באותו זמן, אז פשוט באתי ועשיתי. יצא בסדר.

ולא צריך להתנצל על השאלות, אני שמח שאני יכול לעזור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר