לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2009, 03:02
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "ההכללה שלך לא מדוייקת כלל..."

זו לא הייתה הכללה.
רק ציינתי שישנם המון (ובאמת המון המון) אנשי קבע בצבא שמקבלים משכורות גבוהות על אפס מעש, בדיוק את אותם האנשים אפשר היה להחליף בסדירים או באנשי קבע בתשלום נמוך יותר אבל שלפחות היו עושים את העבודה כראוי.
זה כל הקטע, המערכת הזו עובדת על קשרים (זה חבר של זה, פה נסדר לך משהו כזה) ובגלל זה הכל נראה ככה. אם זו הייתה חברה פרטית כלשהי אני רוצה לראות מנהל משאיר חבר שלו בעבודה אם הוא לא עושה את העבודה שלו כראוי ובצורה לא רווחית.
ואין שום סיבה שגם יצאו לפנסיה מוקדמת.
לגבי אנשי קבע, ישנם וותיקים רבים שעושים עבודת קודש ואני מודע לכך.
באופן כללי אני חושב צריך לייעל את הצבא ודחוף (וביבי אמר, לייעל המערכת והוא צודק לדעתי) - הכסף המתבזב והמורל של החיילים ששואף לאפס אט אט.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2009, 12:49
  dodge dodge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
אולי בצבא של הסמוראים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "[b] [QUOTE]"אנשי קבע אינם..."

אולי בצבא של הסמוראים צריך להחליף את אנשי הקבע . כנראה שאתה לא כל כך מתמצא בצ.ה.ל. .
ואפילו נניח שאתה צודק, אולי תוכל להסביר לכלל אזרחי ישראל מדוע הם חייבים לשאת על כתפיהם את הכסאות הנוספים לשרי הממשלה , לסגניהם ולכל צוות משרדו של שר אוכל חינם ?
מיליוני שקלים עפים מאוצר המדינה לפי חלילו של ראש הממשלה והאזרחים הפשוטים ישלמו זאת ?
את השרים האלה היו צריכים לשלם מכספי ההטבות ששרי הממשלה מקבלים כולל חברי הכנסת אבל לא מאזרחי המדינה ?
מה הוא יתן בתמורה ? 2% פחות מס הכנסה !!! אולי כבודו יסביר לי מי ירוויח מכך ? אזרח המקבל שכר מינימום או מנהל חשוב ככל שיהיה המקבל עשרות אלפי שקלים בחודש ? או אותו ישיש אשר אינו מסוגל לשלם כיום את תרופותיו ?
איזה תוכנית כלכלית דפוקה זו ? הוא שם את שטייניץ כשר האוצר שכל החיצים יופנו אליו ואילו ביבי'לה ינוח עם סיגר בפיו .
איך עוד אפשר להאמין בביבי ???
להערכתי הוא מקיים את משאלתה של שרה'לה אישתו : "שתישרף המדינה". והנה הגפרור הראשון הוצת .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר