לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 00:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
חבל. כל יום שהן שוהות בחו"ל על חשבוננו, זה עוד יום של שיגור תעמולה אנטי-ישראלית מצידן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אחינעם ניני ומירה עווד עלו לגמר האירווזיון שיתקיים במוצ"ש"

הגימיק שבשליחת זמרות יהודיה וערביה היה יכול להיות נחמד לו באמת היה הבדל במה ששתיהן מייצגות.
בפועל, כמו בכל "מפגשי הדו-קיום" תמיד קל להגיע להסכמה - כי כולם מגיעים למסקנה שישראל אשמה
בכל.
שתי הזמרות החביבות הללו, שמשלם המסים שלח אותן לחו"ל לייצג אותו בתחרות הזמרה הפופולרית
ביותר בקרב ההומוסקסואלים באירופה - לא מפסיקות להשמיץ את מי שהן אמורות לייצג.

צריך להפיסק עם הבדיחה הזו. אם המדינה שולחת מישהו/י לייצג אותה, גם בדבר חסר משמעות כמו
האירוויזיון, מותר לה לצפות ממנו/ה שלא יתקוף אותה מעל כל במה.

נקווה שבתחרות הקובעת הן תנחלנה מפלה מוחצת. אותי הן בוודאי לא מייצגות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2009, 22:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

תגובה קצרה ממני, "מושה", אליך - וללא סימני קריאה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "שוב, מושה, מה יש לך עם האורנג'דה?"

צר לי לבשר לך אבל הסטיגמה הזו מעוגנת בסטטיסטיקה. אין בכך כל רע, וציבור ההומוסקסואלים זכאי
להנות מאיזה מופע שירצה, ובמקרה זה הפך האירוויזיון למופע האהוב עליהם, בשעה ששאר הציבור
התרחק ממנו בהדרגה. העובדה שקפצת כנשוך נחש היא דבר מצער, שכן אדם ציני עלול לחשוד בך
בהומופוביה (אתה, כנראה צופה באירוויזיון, וחושש שמא הדבר יתפרש כאילו היית חד מיני...). אני רוצה
להבטיח לך שאין כל מחקר מדעי שקובע שיש התאמה של מ-א-ה א א-ח-ו-ז בין צופי האירוויזיון, ולכן
גם אם אתה צופה נלהג בתחרות, הדבר לא מחייב שאתה הומוסקסואל, כפי שנראה שמפחיד אותך כ"כ...

באשר לעניין ביבי - אני פשוט כ"כ רגיל לראות אותך מסתער על כל נושא בעולם ומאדים את ביבי, שפעלתי
מכוחו של הרגל, ואני שמח שלפחות הפעם הצלחת למצוא משהו שהוא לא אשם בו - כולל הכתיבה של
"משה" עם ו' באמצע...
ישן 14-05-2009, 19:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"פלומינג",כ-ל מה שכתבת פה, הולם את תגובותיך באופן מדהים. מעניין אם הצת בראי אגב הקלדה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "מושה, קבל תגובה ממני"

הסגנון של כתיבת שטויות לשם כתיבה - הולם את כל תגובותיך באשכול. אין לך מה לטעון לגבי מה
שכתבתי, אז אתה מחפש "להיעלב" ממשהו לא מעליב בעליל (אלא אם כן, כאמור, אתה צופה נלהב
בתחרות, והרגשת נפגע מהאפשרות שמא מישהו יחשוד בך שאתה לא "גבר-גבר", או "גובר גובר", כפי
שהיית כותב זאת...).
בכל מקרה, אחרי שהגדרת עצמך כמבקר חכם, ואת הדקלומים שלך כ"ביקורת" (איזו יומרה משעשעת)
אני חושב שמגיעה לך זכות המילה האחרונה - ומי יודע, אולי תפתיע ותתרום משהו רלוונטי לדיון הזה,
מלבד להמשיך בנוהגך במרשים מהימים האחרונים, להגיב לכל מה שאני כותב, בלי קשר לשאלה האם יש
לך מה לתרום לדיון (אגב, אחוזי הפגיעה שלך בתחום זה, הם נמוכים עד חמלה - לא חבל, פלומינג?
ישן 17-05-2009, 21:30
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "מושה, קבל תגובה ממני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
מעניין איזו סטטיסטיקה גייסת לעזרת הטיעון המגוחך הזה.
יש לי תחושה שיש שאצלך לפעמים היד מכה עלהמקלדת יותר מההגיון ואינני בטוח שאתה גם קורא את מה שאתה כותב.
משהו בסגנון "אני כתבתי אז שמישהו אחר יקרא ויגיב".

לכתוב משהו בסגנון " זוהי תחרות הומואים" . זה עושה לך טוב ?

וזה בדיוק מאפיין גם את גישתך , למתוח ביקורת על ביבי זה ביביפוביה.

בקיצור צריך להתיישר לפי הקו שלך, האומר טוב חסיד שוטה ממבקר חכם.

גם אני לא ידעתי עד כמה התחרות מזוהה עם הקהילה העליזה.
אז אני מצרפת לך קישור לכתבה של Nightline -abc
ב 4 וחצי דק' תוכל להבין איך זה נראה:
לאומניות - ביחוד מדינות ברה"מ לשעבר.
ועליזות - אפילו רועי רוטנברג מניו מקסיקו, מעריץ מילדות של הארווויזיון -
מכנה את זה gay singing Olimpics"
25 שעות הוא טס להגיע לשם...

It got glitter, it got glamor - it got EVERYTHING""

הנה השמאלנים הללו - עם
Martin Bashir המנחה שהיה ב BBC בעבר

ולכתבה - בבקשה:
Battle For Song Supremacy

.
ישן 13-05-2009, 10:48
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הצמד חמד הזה תמיד מזכירות לי את כל העמותות/ארגונים/"בתים"
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "חבל. כל יום שהן שוהות בחו"ל על חשבוננו, זה עוד יום של שיגור תעמולה אנטי-ישראלית מצידן"

שפרנסתם במכירת "חוויות דו קיום" לתיירים אמריקאים שבאים, כך הם חושבים, לקבל קצת ציונות...

מביאים ערביה נוצריה שנראית מערבית (טוב... היא חיה 80% מחייה בגרמניה או דנמרק...), שמדברת נגד ישראל, ואז מביאים יהודיה (רצוי בעלת מראה מזרחי! עכשיו כשאני חושב על זה שמתי לב שזה ממש עקבי...) שגם מדברת נגד ישראל, לפעמים אפילו יותר מהערביה.

ולזה הם קוראים "סמינר על דו קיום במהלכו נפגש ושמע את הדעות והמחשבות של אנשים מהקצוות השונים של מדינת ישראל המודרנית". מצחיק אבל יש הרבה מבקרים שעולים על זה שעובדים עליהם, מה שמחולל רגעים משעשעים רבים.

בכל מקרה מצער לראות שרבים בישראל עדיין מרגישים חסרי בטחון מספיק בשביל להמשיך ולדבוק בגישה הגגורסת שישראל יכולה לייצא רק אץ הץדמית החבוטה של "שני עמים האוחזים זה בגרונו של זה בטנגו אין סופי של אהבה שנאה".

ישן 14-05-2009, 07:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בעבר טענת לגבי שאני שקרן, קיבלת הוכחות הפוכות, ונאלמת דום
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "עדיף להיות קנטרני מאשר להיות שקרן"

מאז אינני טורח לענות לך, מלבד הודעות מנהלתיות כמו זו, משום שאתה עצלן מחשבתי ו"קיעביצר"., ולא משום שאין בסיס למה שאני אומר. גם אם זה נראה כמו חוסר בתשובה, ההמנעות מהגררות לדיוני טוקבקיסטים היא מחוייבת המציאות למי שלא רוצה להשחית את זמנו לשווא. אני חושב שאתה כמעט לעולם לא מרחיב בתשובתך מעבר לשורה קצרה שבסופה (ל"ת) (ויכול לראות זאת כל מי שיעלה מסך של "צפה בהודעות של עופר123") משום שאין לך מה להגיד באופן כללי, אולם כדרכם של טוקבקיסטים אתה חייב להגיד את האין הזה בכל מחיר. אתה לא יכול להתגלות כאן כשקרן, משום שאינך אומר דבר שיש בו תוכן, אולם אני נותן את ראשי שאינך אדם האמון על האמת באופן כללי.

בכל מקרה לעניין מה אמרה ניני ומתי, כבר יש לך תשובות עמוק באשכול הזה, אבל זה ידרוש ממך קריאה, פתיחת קישורים, ובעיקר קצת מחשבה...

ישן 13-05-2009, 14:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בין השאר. הראיון בגרידאן (עיתון שיש בו נימות אנטישמיות כבר שנים, אגב) הוא פרווה יחסית
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "האם התכוונת לראיון..."

מירה עוואד אפילו אמרה בו משהו שמשתמע ממנו שמותר ליהודים לקיים מדינה משלהם (ושל המיעוטים,
תוך שהיא מקפידה להבהיר שלפלסטינים זכות ב-ל-ע-ד-י-ת למדינה משל עצמם), ובכך סתרה עמדות
שביטאה רק לפני מספר חודשים, בדבר הצורך במחיקת ההמנון, הדגל והסמל של מדינת ישראל,
ש"גורמים לה לעצב".
ראיונות מהסוג שנתנו השתיים במעריב ובאתר "קשת" מבטאים טוב יותר מדוע השתיים האלה לא מייצגות
את הציבור בארץ.
מי שמתנגד ל"עופרת יצוקה", לא צריך לייצג את המדינה הזו, כאשר יותר מ90 אחוז מהציבור כאן תומך
במבצע באופן מוחלט (ורובו אף סבור שהמבצע הופסק מוקדם מדי, בטרם השיג את יעדיו).

להלן לינקים לעמדות הנאורות הנאורות שמבטאות שתי הנציגות ששיגרו כמה טמבלים מרשות השידור
על חשבוננו:
http://www.mako.co.il/entertainment...a2caae11004.htm
http://www.nrg.co.il/online/47/ART1/884/518.html

אגב, יש עוד המון לינקים לראיונות שבהם ביטאה אחינועם ניני עומק והבנה ברמה של כיתב ב' (ברמה
של "אם רק נרצה לעשות שלום - כולם יקטפו חרציות יחדיו"...), אבל בורות טהורה אינה סיבה להימנע
משליחתה לשיר. ההתבטאויות שלה בנוגע למבצעי צה"ל (כאמור, מתוך רצון לצבור אהדה בחו"ל),
הן הסיבה להימנע מבחירה בה כנציגה של ישראל. חגבי עוואד, הרי שמיותר להסביר מהם מניעיה.
בישראל הוכח מזמן שערבי שמגבה את מדיניות ממשלתו, מקבל יריקה בפרצוף, הן מהמדינה, והן
ומסביבתו (שאף מסכנת את חייו).
שתיהן מתנהגות באופן צפוי והגיוני בהחלט. מי ששלח אותן כנציגות ישראל, הוא האדיוט האמיתי -
וכמובן שהוא מקבל משכורתו ממשלם המסים. איפה הקיצוצים, איפה?!
ישן 13-05-2009, 14:23
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בין השאר. הראיון בגרידאן (עיתון שיש בו נימות אנטישמיות כבר שנים, אגב) הוא פרווה יחסית"

הקשר של עוואד לאירוויזיון לא חדש. לפני ארבע שנים היא השתתפה בתחרות הקדם אירוויזיון עם שיר שכתב לה אהוד מנור ז"ל. שירי מימון ניצחה וייצגה את ישראל. ימים ספורים לפני התחרות העניקה עוואד ראיון ל'ידיעות הצפון' ובו אמרה, בין היתר: "בתוך תוכי אני לא מרגישה שהמדינה מייצגת אותי או את מי שאני, כי זאת מדינה יהודית בהווייתה ואני לא יהודיה".

כאשר נשאלה בהמשך לגבי רגשותיה באשר לסמלי המדינה: המנון ה'תקווה' ודגל המדינה, השיבה: "באשר לדגל, נראה לי שדווקא לו תהיה בעיה, כי הוא לא מייצג אותי ולכן הוא זה שירגיש מוזר. אחרי הכל, מה לו ולי? באשר להמנון, זה אותי הדבר, שם נאמר בפירוש: 'נפש יהודי הומייה' ואני לא 'נפש יהודי'- נקודה.
"אז אם אזכה בארוויזיון וינגנו את ההמנון, אני אהיה עצובה, אפילו נבוכה ואולי גם אזיל דמעות, כי אלה כולם סמלים יהודיים ולי אין זיקה כלפיהם, לכן, מכאן אני מבינה שישראל, לצערי, אינה מדינת כל אזרחיה".

http://www.mynet.co.il/articles/0,7...3656163,00.html

לא ראיתי כאן דברים שאמורים להוות בעיה. עובדתית- היא צודקת.

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 13-05-2009 בשעה 14:27.
ישן 13-05-2009, 14:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא יודע מה מבטא "תמיכה ממשלתית" יותר בחירתן כנציגות רשמיות ומימון נסיעתן...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הקשר של עוואד לאירוויזיון לא..."

הגוף שבחר אותן, הוא רשות השידור, והוא גם מממן את נסיעתן.
גוף זה הוא רשות ממשלתית לכל דבר, שמתוקצבת מכספי ציבור, ועובדיה כפופים לתקשי"ר (תקנות
שירות המדינה).
אין "תמיכה ממשלתית" יותר בוטה מזו - גם אם שרים שונים יתבטאו נגד. העדר תמיכה ממשלתית
משמעו שהשתיים היו נשארות במקומן, ומישהו/י שתומך/. בנו היה/הייתה נוסע/ת...

ציטוט מהגברת לגבי ההמנון מראיון נערך עימה בפעם הקודמת שרצתה לייצג את המדינה באירוויזיון
(אז נאלצה להתמודד בקדם וכנראה שהפסידה, כי מישהו אחר נסע...) :
"אז אם אזכה בארוויזיון וינגנו את ההמנון, אני אהיה עצובה, אפילו נבוכה ואולי גם אזיל דמעות, כי אלה כולם סמלים
יהודיים ולי אין זיקה כלפיהם, לכן, מכאן אני מבינה שישראל, לצערי, אינה מדינת כל אזרחיה".

הראיון המלא:
http://www.mynet.co.il/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrintPreview/1,2506,L-3656163,00.html

עריכה:
אני רואה שמצאת את הראיון ולא מצאת בו בעייה. אני דווקא מצאתי בו בעייה נורא פשוטה: היא לא
ה-ו-כ-ר-ח-ה לייצג את המדינה הזו, ואיש לא כפה עליה את נסיעת העונש לחו"ל ע"ח המדינה. היא
שמחה וצהלה וזו לא פעם ראשונה שהיא רצתה בכך. אני די בספק אם מסלמי יליד צרפת יוכל לייצג את
צרפת אחרי שיגיד שהמרסלייז לא מייצג אותו ושהוא רוצה לראות מסגד גדול במקום מגדל אייפל...

אין בעייה עם דבריה, שמבטאים עמדה נאורה הקוראת לחיסול ישראל במתכונתה הנוכחית, ובלבד
שלא תיסע לייצג את אותה יישות כובשת שגורמתץ לה עצבות ומעלה דמעות בעיניה. הצביעות היא
פשוט גדולה מדי. ושוב, אני לא בא בטענות לצבועה החביבה, אלא לפקידון המטומטם ששלח אותה
לייצג את הישות הציונית הכובשת...
ישן 13-05-2009, 20:52
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

אני שולל את טיעונייך לחלוטין!
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הקשר של עוואד לאירוויזיון לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
הקשר של עוואד לאירוויזיון לא חדש. לפני ארבע שנים היא השתתפה בתחרות הקדם אירוויזיון עם שיר שכתב לה אהוד מנור ז"ל. שירי מימון ניצחה וייצגה את ישראל. ימים ספורים לפני התחרות העניקה עוואד ראיון ל'ידיעות הצפון' ובו אמרה, בין היתר: "בתוך תוכי אני לא מרגישה שהמדינה מייצגת אותי או את מי שאני, כי זאת מדינה יהודית בהווייתה ואני לא יהודיה".

כאשר נשאלה בהמשך לגבי רגשותיה באשר לסמלי המדינה: המנון ה'תקווה' ודגל המדינה, השיבה: "באשר לדגל, נראה לי שדווקא לו תהיה בעיה, כי הוא לא מייצג אותי ולכן הוא זה שירגיש מוזר. אחרי הכל, מה לו ולי? באשר להמנון, זה אותי הדבר, שם נאמר בפירוש: 'נפש יהודי הומייה' ואני לא 'נפש יהודי'- נקודה.
"אז אם אזכה בארוויזיון וינגנו את ההמנון, אני אהיה עצובה, אפילו נבוכה ואולי גם אזיל דמעות, כי אלה כולם סמלים יהודיים ולי אין זיקה כלפיהם, לכן, מכאן אני מבינה שישראל, לצערי, אינה מדינת כל אזרחיה".

http://www.mynet.co.il/articles/0,7...3656163,00.html

לא ראיתי כאן דברים שאמורים להוות בעיה. עובדתית- היא צודקת.

עוואד אכן צודקת לגבי העובדות - ישראל היא מדינה יהודית - אבל לא לגבי הפרשנות - לא ייתכן שלא יהודי יזדהה עם מדינה יהודית. אם דרוזים מזדהים עם דגל המדינה ועם המנון המדינה - גם ערבים יכולים. הותרנות הזו , של השמאל לערבים שכבר קובעה אלף פעמים בעזרת קלישאות כגון "נפשם היא לא יהודית" פשוט מרתיחה.

אז כן , יש כאן בעייה, הייתי מצפה מנציגה רשמית של ישראל, להזדהות עם ישראל ועם סמליה ואם זה לא קורה (דבר שהוא לגיטימי) עד כדי הזלת דמעות בפומבי (לא לגיטימי) הרי שאין לאותו אדם סיבה לייצג את ישראל.

אם עוואד יכולה לקחת מהממשלה היהודית, תקציב יהודי-ייעודי ולהנות ממנו, היא יכולה להזדהות גם עם סמלי המדינה. כמובן שעוואד היא רק סמל להזדהות סלקטיבית של המגזר הערבי עם מדינת ישראל. גם יתר ערביי ישראל המגדפים, מנאצים ומשמיצים את המדינה ללא הרף, מזדהים עם המוסד הפטריוטי הנפלא הקרוי "הביטוח הלאומי" (ונחשו על איזה לאום מדובר)
ישן 15-05-2009, 09:59
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
האירוויזיון כבר איבד מזמן את קיסמו
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני שולל את טיעונייך לחלוטין!"

מדינה כמו איטליה הבינה זאת מזמן וע'כ נציג מטעמה כבר לא משתתף בה מזה שנים, אחרי שהבין שלא האיכות קובעת אלא מידת הגימיקים והאינטרסים הפוליטיים של הנציגות בה (כל הדוז פואה שמחלקים ביד רחבה כל נציגות הגוש המזרחי לשעבר, הבלגים להולנדים, הבלגים לצרפתים וכו' וכו').

אצלנו עדיין מתרגשים מהתחרות ובכל פעם מוצאים "קומבינה אחרת" שתאפשר שיגור נציג. בשנים הקודמות היו בוחרים בקפידה את המועמדים שיהיו גם בעלי יכולית יצוגית.

הגימיק של השנה לא מייצג את אף אחד מלבד ראשון השידור שבחרה בגימיק פסול של "דו-קיום מזוייף" שיכול להתקיים כאשר בוחרים שתי נציגות שיש להן פחות או יותר מסר אחד ברור והשקפה פוליטית משותפת. אחרת לא ברור לי כיצד היו מסכימות להופיע יחד.

ובכדי להרחיב את היריעה התמוהה הזאת של החלטות לא שקולות של גופים ממלכתיים או ציבורי: הייתי מוסיף גם את בחירתה של בר רפאלי על ידי משרד התיירות ועוד קמפיינים ציבוריים אחרים.
(למי שלא זוכר ""אני לא נגד צבא ומאוד רציתי לשרת בצה"ל, אבל לא מתחרטת שלא התגייסתי, כי הרווחתי בגדול", והוסיפה "מה זה משנה, אוגנדה או ישראל? לי זה לא משנה. למה טוב למות בעד ארצנו? מה, לא עדיף לחיות בניו יורק? למה ילדים בני 18 צריכים למות? זה דבילי שאנשים צריכים למות כדי שאני אגור בישראל").

דוגמא אחרת מעוררת שאט נפש היא: הופעת משתמטים מצה'ל בחגיגות יום העצמאות ועוד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר