לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 01:02
  --עדן-- --עדן-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.09
שלום אני חדש יש לי שאלה מקווה שתוכלו לעזור לי..

אז ככה מגיל 14 אני כבר ידעתי בדיוק מה אני רוצה לעשות בחיים שלי
החלום שלי זה להגיע ללוקאס-ארטס
תמיד רציתי להיות אנימטור ברמה גבוהה בחברת משחקים/סרטים
אני יודע שאני צריך ללמוד maya , 3d studio max, photoshop , zbrush,premiere,flash
עכשיו אני מודע לכך שתעשיית משחקים רצינית אין בארץ החברות המובילות נמצאות ביפן אנגליה וארה"ב
חקרתי לעומק את כל הנושא של לימודי אנימציה בארץ ובחול , רציתי בהתחלה ללמוד בחול בארהב באוניברסיטאות כמו expression , fullsail ו digipen השכר לימוד זה כמו לקנות פנטאוז בתל אביב
באנגליה השכר לימוד אומנם יותר ידידותי אבל כשלוקחים בחשבון גם את המחיה לפחות בשבילי זה בלתי אפשרי זאת אומרת שקטלתי את כל האפשרויות לתואר בחול
אז התחלתי לבדוק בארץ ולא מצאתי כלום שבאמת הרשים אותי,מצאתי רק את מכללת סלע שבאמת מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית מADOBE
רציתי לקבל מכם פידבק לגבי המכללה הזאתי האם היא טובה, האם אני יוכל להתקבל לעבודה בתעשיית המשחקים או הסרטים או שאני מבזבז את הזמן שלי ועדיף לי ללמוד מדעי המחשב וזהו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2009, 19:32
  משתמש זכר wick3dParticle wick3dParticle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.08
שלח הודעה דרך MSN אל wick3dParticle Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --עדן-- שמתחילה ב "שלום אני חדש יש לי שאלה מקווה שתוכלו לעזור לי.."

Eran - Thanks. I am an Effects TD (technical director).
My work consists of mainly dynamic simulations, R&D, and scripting. I also do animation here, lighting, and some modeling.
I am the only in house effects, and acting lead.

VazaA-The reason I dont think that an Adobe certificate is the way to go when considering a career in Film and Games is because Adobe software plays a small role in production.
I think its a waste of time and money to focus only on adobe software when you might barely even use photoshop or after effects.
If you become a compositor, you might work with after effects.
If you become a texture artist, you will definitely use photoshop.
Other than those two positions, We dont really use adobe programs. Now autodesk is a different story. Autodesk controls the market for Film and Games.
I have been working in the industry for about 3 years now. I can count on 1 hand the amount of times I used adobe programs, and none of that work was complicated.
The programs I have used most are Maya, realflow, shake.
TV and Film generally use more Maya.
Games tend use more 3d max.

I went to school at a 4 year fine arts college called Pratt.
I dont think you have to do 4 years to be good. You can study a certificate program, and have a very sucessful career. I teach at Gnomon in hollywood, and my certificate students are amazing. Whatever course you decide to take, make sure it has a good balance of art and cg. Because it is very important to understand both

Eden- I already answered you in your email. But for everyone else - I have an american and israeli ezrahut. But dont let that stop you from trying. I went to school with other israelis who didnt. If you are very good at art, or participate in international festivals...you can
A. I beleive get scholarships
B. apply for an artist visa, if you have achievments.

Also, school here is expensive. I took a loan from the bank and pay it back in monthly payments.

Hope this answered eveyones questions.

~Ilan

נערך לאחרונה ע"י wick3dParticle בתאריך 14-05-2009 בשעה 19:37.
ישן 14-05-2009, 19:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי wick3dParticle שמתחילה ב "Eran - Thanks. I am an..."

התשובה שלך לעדן חשובה מאד.
אני גם מאמין שאם מישהו מספיק טוב, זה שום דבר לא מהווה מכשול. תיק עבודות הוא פתח להרבה מקומות, כולל עבודה
במדינות שדורשות אשרת עבודה. אני מניח שאם מישהו יהיה מודליסט מהרמה הגבוהה ביותר, אולפנים וחברות גדולות
יכולות לזרז תהליכים. מעבר לזה, וזה עונה גם לשאלה הקודמת, מהבחינה הזו תואר הוא דלת כניסה יותר מוצלחת,
מכיוון שעד כמה שידוע לי - ממשלת ארה"ב נותנת עדיפות לבעלי תארים בבקשות לאשרות שהייה שונות.

לא חושב שחייב תואר כדי להגיע לאנשהו - פורטפוליו טוב יספיק, אבל יש לתואר יתרונות משלו. העשרה, משמעת וכן הלאה,
והוא מרמז הרבה על הנושא אותו. מבחינה עקרונית, אנשים שסיימו תואר הם יותר אחראים ופחות מחפשים קיצורי דרך.
מעבר לזה, יודעים שהם מוכנים ללמוד.
אני חושב שאלו כן דברים שכדאי לשקול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר