לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2009, 20:00
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רח"ע נלי"ה שמתחילה ב "אף תגובה..."

תגובות מהסוג הזה מעוררות אנטגוניזם ומורידות את החשק להגיב כשכבר נכנסים על מנת להגיב.

לא תמיד יש מה להגיב ולא כולם יודעים מה לכתוב והאם יש להם מה לתרום, וצריך לדעת להתייחס לכך בהתאם (ולא להתאכזב).

חסרות לי בציור הטקסטורות שיצרת בעזרת העפרון. הרישום יותר תלת מימדי מהצביעה.
בעוד שהמשור (שהוא כלי עם משטח אחיד) נראה מצוין בציור, שאר הפרטים נראים טוב יותר ברישום, כיוון שהצביעה
שלך אחידה למדי, והיא גורמת להרבה חלקים לאבד את הייחוד שנתת להם כשרשמת אותם.
אני חושב שכדאי לעבוד על עניין הטקסטורה עם האקוורלים, כי הצבעוניות עצמה טובה מאד.

ברוך הבא (:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2009, 21:58
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רח"ע נלי"ה שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה... שנית,..."

מנסיוני המועט באקוורלים הדרך הטובה ביותר ליצור טקסטורות ומעברים יפים היא לעבוד לאט ועם שכבות.
כשהצבע מתייבש עושים מעל שכבה נוספת שמחזקת את הצבע ומגדילה את הניגודיות בין השכבות, מה שנותן תחושה
הרבה יותר טקסטוריאלית. הבעיה היא שזה דורש המון עבודה והמון סבלנות, ועבודה סיזיפית למדי של ציור עדין של פרטים.
אני ממליץ, כמו שאני ממליץ כמעט לכל אחד, לקחת נייר נוסף ולעשות נסיונות. זו הדרך הטובה ביותר ללמוד.
אפשר במקביל להעיזר באנשים נוספים, לחפש מדריכים באינטרנט ולהתייעץ, אבל עדיין הדרך הכי טובה ללמוד,
בטח כשזה נוגע לציור, היא בעזרת הידיים

ואתה לא צריך להתנצל כל כך הרבה בגלל ההודעה ההיא. פשוט הארתי לתשומת לבך.
כולנו רוצים לקבל מענה מיידי לעבודות שלנו, בטח כשמדובר בציור (שזה משהו שמשקיעים בו הרבה משאבים), אבל
גם תגובה לציור דורשת לא מעט משאבים, בטח אם היא מהווה ביקורת בונה ועניינית.

לאט לאט

ישן 18-05-2009, 22:49
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רח"ע נלי"ה שמתחילה ב "חדש פה+ שני ציורים"

ברוך הבא

שתי הגרסאות טובות, גם הצבע וגם הרישום.
ברישום לטעמי חסרים היילייטס והדגשים, מלבד זאת, העבודה שלך יפה ומפורטת.

בציור צבע הצלחת במידה רבה לתפוס את הגוונים, אבל לדעתי מה שחסר הוא מעט בהסעת הפנים
של העכבר, אם תשים לב מבוטאת בצורה יפה מאוד כיוון ההסתכלות של העין בציור המקורי, ובציור
שלך זה מעט התפספס. (והמבט שלו מתחבר גם עם התנועה של היד עם הממחטה על הראש).

מהניסיון שלי עם צבעי מים, ככל שעושים יותר שכבות, ומעיזים להכניס יותר גוונים (לדוגמא, יכולת להכניס במעיל הכתום שלו גם מעט סגול) , הציור יותר טוב ומעניין.

ברגע שאתה מעתיק ציור של אדם אחר אתה מגביל את עצמך למה שהצייר ההוא ראה כבר. לדעתי
הדרך הטובה יותר ללמוד היא להסתכל על הדברים ממקור ראשון- הטבע עצמו, ולא פרשנות שמישהו
אחר כבר עשה. (אלא אם כן יש לך כוונה ללמוד את הסגנון של אותו אמן).

ישן 21-05-2009, 17:31
  משתמש זכר רח"ע נלי"ה רח"ע נלי"ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.08
שלח הודעה דרך ICQ אל רח"ע נלי"ה שלח הודעה דרך MSN אל רח"ע נלי"ה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "תפסיק להתווכח ואולי יתפתח..."

שמע, אין לי כל כוונה להתווכח, וגם לפתוח דיון היא לא כוונתי. כוונתי היחידה היא לשפר את עבודותי וזו מטרת פתיחת האשכול היחידה (אם ארצה לפתוח גלריה לעבודותי לא אפתח אותה באינטרנט, וזאת גם אעשה רק כאשר אהיה אומן מומחה)...

אני מאמין כי גלום בי ובעבודותי פוטנציאל, אך "אבן החן עוד מכוסה באדמה ויש עוד לנקות אותה וללטשה".

אני מאמין כי כוונתי במילה 'זוועה' לא הובנה (מאחר והתבטאותי קיצונית בכל רגע נתון- ואין לי כוונה לשנותה, אסביר), זוועה אינה משמעותה שאין פתח לשיפור- להיפך...
בנוסף, כשיש לי עבודה שאני סובר כי "יש במה להתגאות" אני איני חוסך בגאווה, אך במקרה זה אני סבור כי אין במה להתגאות , ולכן פרסמתי את העבודות (ראיתי את תגובות הגולשים והצוות בנוגע לשיפור עבודות)...

ואני חוזר- אין ברצוני להתווכח, אלא להבהיר את כוונתי בלבד...
ישן 27-05-2009, 19:45
  משתמש זכר רח"ע נלי"ה רח"ע נלי"ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.08
שלח הודעה דרך ICQ אל רח"ע נלי"ה שלח הודעה דרך MSN אל רח"ע נלי"ה
תודה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי RoniDahan שמתחילה ב "סליחה שפתחתי את הדיון"

לגבי הציורים- מאחר וחלומי הוא להגיע אל רמתם של לאונרדו דה וינצ'י ושל מיכלאנג'לו, אני מצפה מעצמי לאחר 4 שנים של ציור אינטנסיבי (קיבלתי במשך 6 שנים בסיס לציור בביה"ס היסודי, לאחר מכן המשכתי לצייר במשך כל שנות החטיבה ובמשך חצי השנה האחרונה אני לומד אומנות בתיכון) להיות ברמה גבוהה מאשר זו אשר הגעתי אליה (מה שקורה אצלי בראש הוא מעין יחס של מאמן המתאכזב מהמתאמן אך לא מוותר), לכן אני מתייחס בצורה זו אל חלק מעבודותי, כשמשהו "מתפקשש" אני כועס על עצמי ומאוכזב כיוון שאני עושה השוואה בין התקדמותי לבין האומנים הגדולים הנ"ל, ואחד הכישורים אשר יש בהם צורך בציור מקצועי הוא התמחות בכמה שיותר סוגי ציור.
אני מצפה מעצמי התקדמות מהירה מפני שברצוני להתקבל אל אוניברסיטה טובה (מסויימת) לאומנות בפריז ולכן אני עושה שימוש רב בביקורת עצמית...

לגבי שפה גבוהה- כשאני כותב אני משתדל לכתוב בשפה כמה שיותר נכונה וגבוהה בכדי להיות אחד ממשמרי שפתנו בראשי...
זה לא קשה, אין צורך בדבר מלבד אוצר מילים עשיר במילים נרדפות... (שימי לב לכתבות בעיתונים, ספרים [אפילו התקציר שמאחור], דברים באינטרנט ואפילו בספרי הלימוד שלך...)
אם את בעלת משיכה לשפה גבוהה נסי באמת לשים לב למה שכתבתי בסוגריים מעל...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר