לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2009, 14:00
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
מה יכול להיות מקור הבעיה? (אין תצוגה)

שלום!
יש לי בעיה חדשה במחשב... אין תצוגה על המסך.
עשיתי בדיקה עם עוד מסך והבעיה עדיין קיימת.

מה יכול להיות הגורם לבעיה? בתצוגה של המסך הוא אומר שאין סיגנל מהכבל או שאין כבל...
האם הבעיה בכרטיס מסך?

הבעיה התחילה לי בערך שבועיים וחצי אחרי שהמחשב חזר מתיקון. הייתה בעיה במאוורר של המעבד.
עכשיו הוא תיקן והכל, המחשב כבר לא עשה רעש...
ואז התחילו לי הבעיות. יום אחד אני חוזר הביתה אחרי שהמחשב היה דלוק כל הלילה (המסך כבוי) בגלל הורדות, ואני מדליק את המסך אבל אין תצוגה. המחשב עצמו עובד, ואם אני לוחץ על כפתור ההדלקה (במארז) אז הוא מכבה ושומעים את הצליל של הכיבוי של ה-XP... כמו כן אם אני מדליק שומעים את צליל ההתחברות של הווינדווס...
המחשב התחיל לעשות לי רעשים מציקים למרות שניקיתי אותו ניקוי יסודי שבועיים-שלושה לפני, אחרי שחזר מהתיקון...
אז אמרתי, טוב אני אחכה קצת אתן למחשב להתקרר ונראה מה יהיה...
אחרי זמן מה (שעתיים בערך) חזרתי למחשב והכל עבד טוב ויפה, אחרי שלוש שעות בערך של שימוש התצוגה פתאום נהייתה שחורה... ושום דבר לא עזר.
אחרי מספר פעמים שזה קרה (כמובן התצוגה חזרה והפסיקה) חשבתי שאולי זה בעיות של חימום/קירור, אז פתחתי את המארז והשארתי אותו פתוח, וכל כמה זמן עשיתי על הכ.מ ועל המעבד אויר עם המייבש שיער (שכוון על קור)...
בתקופה הזו לא היו לי יותר תקלות, זה היה בערך שבוע...
אבל המחשב, לעומת זאת, לא היה מהיר כמו שהוא צריך להיות. ועדיין היו רעשים מהמחשב.
אחרי איזה שבוע פתאום נעלמה התצוגה, אני כבר הייתי "מתורגל" אז כיביתי את המחשב, עשיתי קצת פן על המחשב והלכתי...
אחרי כמה שעות אני חוזר - כלום, לא עובד...
אחרי יום - אין שום דבר. וככה כבר איזה שבוע וחצי או יותר...
המחשב אמור ללכת לטכנאי בקרוב, אבל בגלל בעיות בבית ספר ( ) יש סיכוי שאבא שלי לא יסכים, למשך זמן מה...

אז בינתיים, מה יכולה להיות הבעיה במחשב? האם זה הכרטיס מסך? אולי הרעש מגיע מהמאוורר שלו?
האם ישנה אפשרות לפתור את זה לבד?

יכול להיות שהבעיה היא בכלל בווינדווס/HDD?
אם כן, האם יהיה לי סיכוי לגבות קבצים חשובים? כגון תמונות ללא ערך כספי וללא שום דרך לשחזור...

[אני לא יודע אם זה משנה, אבל קיבלתי מסך חדש כמה ימים לפני שהתחילה הבעיה, בערך יומיים... ועם המסך החדש גם השתמשתי בכבל אחר, עם חיבור אחר (אני חושב שזה חיבור דיגיטלי, לפי מה שכתוב על המסך) אבל כשבדקתי עם מסך אחר בדקתי עם החיבור הישן, שאליו יש לי שנאי לכ.מ.
הכרטיס הוא Asus Geforce 8600 GT 512MB DDR3]

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 19-05-2009 בשעה 14:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2009, 22:37
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בוא נפתח קצת את הנושא...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי טכנאיGOLD שמתחילה ב "למנהל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טכנאיGOLD
"לפעמים בלוחות יש תופעה של אי פריקת מתח המקבלים ולכן קבל שלא נפרק לא יכול להטען מחדש והלוח לא מתפקד כראוי."
קבל שלא נפרק לא יכול להטען מחדש? זו אלקטרוניקה אחרת מזו המוכרת לי, או שמא זו פריצת חדשה בעולם לוחות האם? אגב, אם הוא לא נפרק, בשביל מה הוא צריך להטען מחדש..?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי טכנאיGOLD
בעצם הוצאת הסוללה "וקיצור "של הלוח אנחנו פורקים את הקבלים וב90% אחוז מהמיקרים הלוח ידלק כאילו לר קרה כלום
להוציא סוללה אני יודע. אבל למה אתה מתכוון ב"קיצור של הלוח"? לפי המשפט הקודם, צריך לעבור קבל קבל ולקצר...? ומה עם הקבלים שבתוך הספק? אולי גם שם צריך קצת לפרוק?

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 20-05-2009 בשעה 22:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:31

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר