לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2009, 21:28
  GADASI GADASI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.09
המלצה המלצות על סרטי מלחמה על מלחמת ויטנאם

אוקיי אז אני מחפש סרטים על מלחמת ויטנאם איכותיים , בינתיים ממה שאני ראיתי זה את נולד ב4 ביולי של אוליבר סטון ובו טום קרוז משחק ואת פלאטון שגם הוא של אוליבר סטון , אה יצא לי גם לראות את FULL METAL JACKET שזה סרט לדעתי אחד הטובים ..
הייתי רוצה המלצות שלכם על סרטים טובים חדשים / ישנים לא משנה לי העיקר סרטים על מלחמת ויטנאם.

אה ועוד שאלה קטנה בקשר לסרט נולד ב4 ביולי , בויקיפדיה רשום שטום קרוז לא היה אמור לשחק בסרט מלכתחילה אלא צ'ארלי שין ואילו טום קרוז היה שחקן מועדף יותר לשחק את התפקיד של רון קוביק , מדוע אוליבר סטון בחר דווקא את טום קרוז על פני צ'ארלי שין ? צ'ארלי שין הפגין משחק טוב ביותר בסרט פלאטון ולדעתי אף עולה על טום קרוז במשחק . מה אתם חושבים על כך ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2009, 22:57
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
חיילים היינו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GADASI שמתחילה ב "המלצות על סרטי מלחמה על מלחמת ויטנאם"

עם מל גיבסון.
בשנת 1965, 400 חיילים אמריקאיים נפלו למארב בעמק לה דרנג (הידוע בכינויו עמק המוות) באחד הקרבות העקובים ביותר מדם של מלחמת ויאטנם. חיילים היינו הוא סרט אפי המשחזר את הקרב, האסטרטגיות, המכשולים והאובדן בחיי החיילים שנלחמו. הסרט מתמקד בקולונל שהוביל את המתקפה, האל מור (גיבסון) ובג'וזף גאלאוויי, עיתונאי שהתלווה אל הכוח (פפר). כמו גם בחיילים נוספים שהשתתפו בקרב (קיניר, אליוט). הסרט שונה מסרטי מלחמת ויאטנם שנעשו לפניו בכך שהוא מראה גם את נקודת המבט של הצבא הצפון ויאטנמי ושל מפקדם, הגנרל נגויין הו אן (דונג). )(http://www.seret.co.il/movies/s_mov...ve=true&MID=831)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר