לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2009, 18:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "צריך את העצה שלכם :P (אני יודע שאני מבקש הרבה :( )"

תעשה את המקסימום, לבגרות תקח מורה פרטי. אחרי הצבא כשיתפנה לך הזמן תשלים, אם התוצאה לא תהיה מספיק מספקת. (יש גם ממה שהבנתי תוכנית בה חיילים בחלק האחרון לשירות שלהם לוקחים קורס להשלמת בגרויות)

אגב, כשאני ניגשתי למתכונות שלי (2) במתמטיקה הוצאתי ציון ממש נמוך- 60-70. אבל אחריהן עשיתי מרתוני מתמטיקה, קניתי מיקודים, הלכתי לחברת משפחה שהיא גם מורה למתמטיקה ועשיתי אצלה סופי שבוע שבו רק פתרתי תרגילים. דיברתי עם המחנכת שלי וביחד עם המורה למתמטיקה הצלחתי לעלות את המגנים שלי ל95 ול100.

אגב, הייתי בארבע יחידות, ירדתי לשלוש. נכון שהחומר שם ממש קל, אבל ירדתי כחודשיים לפני הבגרות. הרכזת והמורה של 4 בהתחלה אמרו שזה לא אפשרי באמצע י"א לרדת ל3, כי זה המון חומר להשלים, וכשעשו את זה, התלמיד נותר ללא בגרות (אם לא השלים אח"כ, כמובן) כמו כן הרכזת אמרה לי בפירוש שאי אפשר ללמוד בשבועיים את החומר של הבגרות שפיספסתי בי', כי זה הרבה חומר (גם כן בולשיט) היה לי שאלון שלם ללמוד מההתחלה, ושני שאלונים אחרים להתעשת על עצמי וללמוד טיפטופ. אמנם זה לא ברמת הידע של 4, אבל אם הצלחתי ללמוד חומר שלם של שנה, בשבועיים, ובכמה שבועות ללמוד פיקס לעוד שני שאלונים, גם אתה מסוגל.

אל תוותר, מה יש לך להפסיד? אם לא תגש, תצטרך להשלים. אם תיגש ויצא לך לא טוב, עדין תוכל להשלים. אז למה לא לקחת את ההימור? פשוט למידה, שיעורים פרטיים והתמדה!! זה אפשרי..

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 21-05-2009 בשעה 18:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2009, 19:46
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "שיעורים פרטיים זה כזה בזבוז..."

תתפלא. כל החטיבה והעל יסודי וויתרתי לעצמי בשאלות שלא הצלחתי לפצח, כי פשוט לא ידעתי איך לאכול אותן. יש כאלו שכן צריכים את ההכוונה הזו מגורם אחר, שמעיר, מפרק ומסביר.

לולא שיעורים פרטיים ועזרה חיצונית, לא הייתי מגיעה להישגים הגבוהים שהגעתי אליהם. עם ההכוונה הנוספת שקיבלתי אחד על אחד הצלחתי לסיים מתמטיקה (מקצוע שמכיתה א' אני בפיגור איתו.. ) בציונים של 95-100. אם אתה יכול ללמוד לבד, אשרייך. אבל אני יכולה להעיד על עצמי, שלבד, מתמטיקה לא הייתי יכולה.

(אגב, חברים זה הכי אידאלי.. כל עוד לא תתפזרו אחרי חצי שעה לכיוונים אחרים )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר