לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2009, 19:51
  אנאRF אנאRF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.03
ההרצאה של ד"ר ג'ון רנגן וירפן על תעשיית התרופות העולמית

ד"ר ג'ון וירפן התחיל את הקריירה הרפואית ב - 1968.למד רפואה בבריטניה. עבד בחברת התרופות אליי לילי בשוודיה.היום הוא מסתובב עם שומרי ראש.
היה כוכב פופ בשוודיה לפני כ- 40 שנה .מ- 1964 עד 1968.להקת אבא הקליטה איתו שיר שהיה במצעד הפזמונים .
להלן דבריו :
" אין לי חשבון בנק גדול , אך יש לי אוצר בראש.אני רוצה לחלוק את האוצר הזה איתכם.אני שמח לראות הרבה ילדים בקהל.אני מקדיש את חיי או מה שנשאר מהם לילדים . ילדי העתיד . הילדים שלכם.ביליתי 34 שנים מחיי בעבודה בתעשיית התרופות ,הם אינם חותרים לדבר מלבד צמצום אוכלוסיית העולם . למה ? כי הם רוצים לעשות כסף , כסף , כסף , כסף .החיים שלכם לא מעניינים אותם. רק הארנקים שלכם מעניינים אותם .
מה שאני עומד לספר לכם היום אינו משהו שחלמתי או ששמעתי עליו . זהו משהו שביצעתי בעצמי . ביצעתי פשעים . ידיי מלוכלכות כמו ידיהם.
פונה אל הקהל באולם : ענו לי על השאלה , כאשר אתם הולכים לרופא והוא בודק אתכם עם סטטוסקופ, שולח אתכם לבדיקות מעבדה, לבדיקות ממוכנות,ואז הוא טוען שאתם חולים, ורושם לכם תרופה ואומר , לכו לבית המרקחת קחו את התרופה . כדור אחד שלוש פעמים ביום. מה אתם עושים ?
אינכם זורקים את המרשם. כולכם , כל הנוכחים פה אתם הולכים לבית המרקחת וקונים את התרופה . כמו אזרחים טובים .
אך כאשר אתם נכנסים לחברת מכוניות כדי לקנות מכונית חדשה . אתם שואלים את המוכר שאלות . בודקים מפרט טכני . יש חלונות חשמליים ? יש זה ? יש זה ?אם אינכם מרוצים - אינכם קונים .
אז למה אינכם שואלים את הרופא מה זה הדבר הזה שהוא נותן לכם ?
אני פונה אליכם כי לכם יש הכוח לעצור את הפושעים האלה מתעשיית התרופות .
אתם אינכם חולים אתם צרכנים .חברות התרופות עושות כסף מזה שהן משכנעות אתכם שאתם חולים .
תשאלו אותי למה עשיתי את זה .
יש כמה סיבות . אני לא מחפש תרוצים .
הייתי צעיר , הייתי שחור (הצבע נשאר ) בעולם של אנשים לבנים והייתי צריך לשרוד .
תעשיית התרופות העסיקה אותי במשרה טובה . והייתה לי תחושה שאני נשאר בתוך התחום המקצועי שלי , תחום הרפואה אותו למדתי .
התחלתי כאיש מכירות . הייתה לי משכורת גבוהה , מכונית , חשבון הוצאות, התקדמתי בקריירה והפכתי להיות מנהל חברת תרופות בשוודיה .
זוהי אחת החברות המושחתות ביותר בעולם חברת איליי ליליאן .ייתכן ששמעתם עליה . הם מרושעים . אני יכול להעיד על כך . לקחתי חלק ברשע .
בימים ההם הייתי מסתובב בעולם בבתי המלון המפוארים ביותר בעולם , בכל שדות התעופה הגדולים , מסעדות גורמה, היה לי מפתח זהב למרתף היינות של האופרה בשבדיה . מרתף היינות של האופרה הינו המקום בו סועדים חתני פרס נובל. הנסיכה כריסטינה ישבה על ידי במסעדה .
כל זה הוגש לי על מגש כסף .
כמו שחווה הגישה את התפוח לאדם .לי היה תפוח משלי .
הייתה לי קריירה ועשיתי הרבה דברים רעים. הם פיטרו אותי .
הקמתי חברה משלי . עבדתי עבור כמה חברות תרופות ,חברות גדולות .
ואז פגשתי אישה גרמניה לפני 15 שנה .היא רצתה שנגור בגרמניה . .פרשתי . שיחקתי גולף , נהניתי מחיי. ואז היו לי שני התקפי לב .עכשיו לא אקבל יותר התקפי לב יש לי בטרייה מטיטניום בחזה . אם אתפגר כאן , הלב ימשיך לעבוד (זאת הייתה בדיחה ).
איזה שהוא כוח עליון , תקראו לו אלוהים , תקראו לו ישו . הכוח הקוסמי - ברך אותי בילד . הייתי אז בן 62 . הילד שלי היום בן 4.5 .
כאשר נולד התינוק לקחנו אותו לבדיקה שגרתית הנעשית לילודים בני חצי שנה . הרופאה בדקה את התינוק ואמרה הוא בריא. אני צריכה לתת לו עכשיו חיסון ( אינפקוקטייל )אמרתי לאשתי: אף אחד לא ייתן לתינוק שלי שום תרופה , אלא אם כן נועץ בי תחילה וקיבל אישור ממני .
הרופאה הזאת זרקה את אשתי והתינוק מהקליניקה.היא אמרה :" אנחנו מטפלים רק בתינוקות שחוסנו " .
כשאישתי באה הביתה וספרה לי את זה ,חשבתי לעצמי שלרופאה הזאת היה מזל שלא נכחתי במקום . כי אם הייתי שם , האמינו לי , הייתי חונק אותה .
איך היא מעזה להפר את שבועת היפוקרטס . איך היא מעזה לסרב לתת טיפול ? שבועת היפוקרטס אומרת : החולה בעדיפות עליונה .
התחלתי לחקור אודות הגברת הרופאה , התברר לי, שהיא ישבה בוועדה עם פוליטיקאי ונציגים של חברת התרופות .שייצרו את החיסון אינפקוקטייל . הם מתעמלנים את התרופה עבור ממשלת גרמניה כדי לקדם את החיסון על פי חוק .
ואז התחלתי לחקור מה קורה בגרמניה. לא עבדתי בגרמני מעולם , רק חייתי שם . קיבלתי את הפנסיה שלי משבדיה .
גיליתי שרופאים כלליים כמו אותה רופאה ורופאים אחרים רשמו תרופות פסיכיאטריות לילדים .
מאוחר יותר קראתי שהוועדה הרפואית הארופאית עומדת לאשר את מתן הפרוזק לילדים . בשוויץ נקראת התרופה פלוקטין . הם כבר אישרו את הריטלין .
התחלתי לראות אדום .
צפו זכרונות מהיום הראשון שבו הצטרפתי לתעשיית התרופות כאיש מכירות . הי ולי סיוטם בלילה . אנשים מתים מהתרופות המאושרות .
כי אני שיחדתי את ממשלת שבדיה , כדי לקבל את אישורה לפרוזק . אתם מבינים ? שבדיה היא המדינה הנקייה והשקופה ביותר בעולם . יש להם פרס נובל לרפואה .
האמריקאים אוהבים את היוקרה של פרסי נובל . זו הייתה הסיבה שהיה להם חשוב לקבל את אישור ממשלת שבדיה לפרוזק .
שיחדתי את ממשלת שבדיה כי החברה אמרה לי :" הקריירה שלך תלוי בזה "
לא אוכל לפרט כאן את כל מעשי השחיתות שהייתי מעורב בהם . זה יותר מידי . אצטרך לבלות כאן על הבמה כמה שבועות .
אך תוכלו לקרוא על כל מעללי בספרי . הגרסה האנגלית למכירה באינטרנט .
מה מעוללת לנו תעשיית התרופות
תעשיית התרופות היא התעשייה החזקה ביותר בעולם.
אנשי חברות התרופות ישנים באותה מיטה עם הממשלות . הם משתמשים בשיטות נפשעות כדי לקבל מה שהם רוצים . שחיתות שמעורב בה הרבה רבה הרבה מאוד כסף .
הם הורגים אנשים .
תעשיות התרופות הורגות יותר אנשים מכל המלחמות שהיו בעולם במשך תקופות ארוכות .
הם מענישים אותך ואח"כ הורגים אותך .
הם אינם רוצים לרפא מחלות הם רוצים להפוך אותנו לחולים .
הם מעוניינים לתת טיפולים סמפטומטיים .הם רוצים חולים . סוכרתיים , חולי לב , חולי פרקינסון , חולי מחלות ראומטיות - כי אלה חולים תקופה ארוכה והתרופות ניתנות כל החיים .
האם מישהוא כאן יכול להגיד לי מתי פעם האחרונה שמעתם על חברת תרופות שפיתחה תרופה המרפאת מחלה ?
לפני 3 שבועות קיבלתי מייל . מעדכנים אותי במה שקורה בתעשיית התרופות בכל העולם. חברת איליי לילי שיחדה בסכום של 1.4 מיליארד דולר , שכתבתי עליו בספרי . מוצר זה מיועד לסכיזופרנים , נותנים אותו לזקנים בבתי אבות , כי אז הם ישנים כל הלילה , והעובדים אינם צריכים לטפל בהם בלילה .
להלן תופעות הלוואי של התרופה שהועלמו מידיעת הציבור : בעיות לב , מחלת כליות , סכרת . החולים טופלו בסכרת , חברת איליי לילי , שמכרה את התרופה שיווקה גם את התרופה לחולי הסכרת .
ישנן עוד חברות תרופות שמשחדות את הגורמים העשויים לקדם את שיווק התרופות , אך הם אינם מתפרסמים בתקשורת .
הסיבה לכך:התקשורת משתפת פעולה עם חברות התרופות.כמו שהממשלות משתפות פעולה עם חברות התרופות .
אתם העיתונאים , אם יש כאן באולם עיתונאים , תפסיקו לכתוב את הכתבות שלכם , ממילא לא תקבלו פרס פוליצר . תתחילו לכתוב את האמת.
אל תקבלו ככזה ראה וקדש מה שאומרים לכם הרופאים .הרופאים אינם יודעים דבר ברפואה . החולים לא מעניינים אותם .הם חושבים על המשכורת , על תגמולים כספיים .חברות התרופות קונות את הרופאים .
בשנה הרביעית או החמישית בבתי הספר לרפואה , הם מקבלים את כל המידע מחברות התרופות בלבד.חברות התרופות מדברות איתם על FAB . ( איפיונים , ייתרונות , תועלת ). לא על תופעות לוואי . תופעות לוואי הס מלהכיר . זה טאבו .
אני יודע את זה כי בזבזתי מחצית מימי חיי על עולם הרפואה .
התעשייה הזאת משתמשת ברופאים כדי להחדיר לשוק את התוצרת המזוהמת שלה .
אתם אינכם זוכים לדעת את האמת . אתם יודעים אותה כאשר מאוחר מידי .
עליכם להעלות את רמת המודעות והידע שלכם .
כשעבדתי כסון מכירות של חברת התרופות , אמרו לי אל תדבר על תופעות הלוואי .
הייתי אחראי על מחקר קליני בתרופה פלוקטין או פרוזק . הרופאים באו אלי בריצה למשרד . ניהלנו את המחקר באחד מבתי החולים הגדולים ביותר בשטוקהולם .
בשבוע הראשון למחקר ניסו שני חולים להתאבד .התרופות האלה מתערבות בהפרשת הסרטונין במוח .
חברות התרופות אינן מחוייבות לדווח על מידע מסוג זה על פי חוק . הן אלה שדאגו להעביר את החקיקה הזאת בוושינגטון .אביו של ג'וג' בוש היה חבר בדירקטוריון של חברת התרופות איליי לילי . מיטש דניאלס יועצו הפוליטי היה נשיא החברה . דולנד רמפספלד היה נשיא החברה. הבוס שלי היה איש מפתח במשרד הביטחון, בחרת איליי לילי הייתה התורמת הגדולה ביותר למפלגה הרפובליקאית .
לכל חברות התרופות יש לוביסטים . הם מסתובבים בחוגים הפוליטיים בוושינגטון , מזמינים לבר בקיו את כל החשובים למיניהם .
כך מאשרים את התרופות למכירה .
תראו עם מי יש לנו עסק .
אבל יש לי גם חדשות טובות . החדשות הטובות הן שעקומת המכירות יורדת .
הילדים שנולדו אחרי מלחמת העולם השנייה ( הבייבי בומרס ) , כלומר אנשים בני דורי , בני ה +60 נכנסו לקטגוריה של אלה הצורכים תרופות לטווח ארוך .יש בית מרקחת כ - 20 ק"מ מביתי , הם הם מביאים לי את התרופות במשלוח , אני הלקוח הטוב ביותר שלהם .הדור שלנו ילך לעולמו בקרוב . השורות מדלדלות .אוכלוסיית הצרכנים בני גילי פוחתת .
עכשיו מחפשות חברות התרופות קהל צרכנים חדש . הן מפנות את מאמצי השיווק אל האוכלוסיה הצעירה .
אתם יודעים מה זה ADHS או ADHD ?מוזר , אבל כל שנותי בעבודתי כרופא איש לא ידע להסביר לי מה זה ADHD !
כי זאת לא מחלה . וכיוון שזה סינדרום ולא מחלה הם שינו את ה - S ל- D .
במקום מחלה הם קוראים לזה הפרעה .
איך מודדים סרוטונין במוח של ילד ?
בעזרת לוח EG .
הפסיכיאטרים הם אנשים משוגעים . הם יושבים מידי שנה , כמה מהם נבחרים מכל רחבי העולם . הם יושבים ומנסחים את מה שהם קוראים לו "התנך לפסיכיאטריה", התנך להגדרת מחלות נפש . אם זה "תנך" למה לשנות אותו ? למה שינו אותו אלפי פעמים בשנים האחרונות ?
כדי למכור תרופות ; סטרטרה,פרוזק,ריטלין,פקסיל,סולופט. בשנת 2007 174,000 איש נפטרו או סבלו מתופעות לוואי חמורות מאוד מהתרופה סטרטרה.ביניהם תינוקת בת 3 מגרמניה .
קשה להאמין שדברים כאלה אכן קורים .
הבעיה שלי איננה הנקמה , כפי שטוענים עיתונאים מסויימים בגרמניה .לא הנקמה מעניינת אותי .
אני רוצה שיפסיקו להרוג את הילדים שלנו .
הפוליטיקאים מדברים גבוהה גבוהה על הצלת כדור הארץ , הצלת הסביבה - האנשים האלה יש להם כוח . הם יכולים לעשות משהו והם אינם נוקפים אצבע . עכשיו הם עושים עלינו מניפולציות , כדי להגיע לילדים שלנו .
אני לא יודע מה איתכם , חברים , אבל לילדה שלי הם לא יגיעו !
כשאיזה חברת מכוניות מוציאה לשוק מכונית חדשה , ויש תקלה , פגם בייצור , הן עוצרות מיד את המכירות ומטפלות בבעיה .
אך כשחברת תרופות מייצרת תרופה שהורגת אנשים מה קורה ?
הפוליטיקאים המטומטמים אומרים תבדקו מה לא בסדר , אבל תמשיכו למכור . התרופות ממשיכות להימכר , למרות הבעיה .אני מדבר על מיליארדים לשנה .
איליי לילי טענה שהיא עובדת כדי לשפר את מצב האנושות ( כן , עובדת כדי לרוקן את הארנקים שלנו ) .הם טוענים שהם משקיעים מיליון דולר ליום על מחקר . אם נכפיל את המספר הזה ב - 365 ימים , נקבל 365 מיליון דולר לשנה . עבדתי בחברת איליי לילי 10 שנים . תכפילו 365 מיליון לשנה ב- 10 שנים , ותקבלו יותר מ 3 מיליארד דולר . והם לא היו מסוגלים ליצר אפילו אספירין משודרג .
הם מייצרים את קבוצת התרופות SSRI , תרופות חדשות אנטי דיכאוניות , המאזנות את רמת הסרוטונין במוח.הם אומרים בואו ניפטר מהסחורה הזאת , נעשה כסף .
הפרוזק שעבור אישורה שיחדתי את ממשלת שבדיה הייתה הפצצה רבת העוצמה הראשונה בסדרת התרופות הזאת .התרופה הזאת מכניסה להם מיליארד דולר לשנה .
אני מבין שמה שאני אומר כאן קשה לעיכול . אני יכול לספר כאן הרבה יותר .
למזלי , זאת תעודת הביטוח שלי .אבל אני צריך להשאיר קצת מידע לספר הבא שלי .
אני יכול לכתוב עוד 100 ספרים , אבל אם המידע הזה לא יגיע לקהל הרחב , לאנשים , לצרכנים - שום דבר לא ישתנה .
אנחנו צריכים שהשתחרר מהאחיזה של האנשים האלה .
דעת הקהל , הרוח הלוחמת הביאה לנפילת החומה בברלין . דעת הקהל יכולה לנקות את תעשיית התרופות .
קבלו אחריות .
אני מקבל טלפונים מאנשים , אנשים מתחילים להתעורר . אני יכול לעמוד על הבמה ולדבר , לכתוב , ואני מקווה שאתם תסירו את הקורה מבין עיניכם , תפקחו את היעניים , תתחילו לחשוב בעצמכם , אל תתנו לחברות התרופות לעשות זאת בשבילכם .
אני פונה לצעירים , אנחנו הזקנים כבר הולכים מפה . היו לי חיים מלאים , טובים . אני הייתי פושע . הייתי זמר פופ, היו לי 3 נשים , אני התנסיתי בהכל . אז תקשיבו לאדם זקן .
אנשים צעירים , תתחילו לדאוג לעצמכם . דאגו לגוף שלכם . טפלו בעצמכם . אל תתפתו לכל הג'נק סביבכם . עמדו על שלכם . על מה שאתם מאמינים בו .
הסיבה שאתם מגיעים לרופא או לבית החולים היא משום שלא שמרתם על בריאותכם .
זה כמו המכונית שלכם . שימו את הדלק הנכון , טפלו בה בזמן ואז לא תצטרכו להכניס אותה למוסך .
אנשים תלויים בכם . הילדים שלכם תלויים בכם .
תאמינו לכל מה שסיפרתי לכם פה . אתם יכולים לקחת את מה ששמעתם ממני לבנק .
אם תחקרו אודותי תראו שעבדתי בכל התחומים בתעשיית התרופות מלבד מחלקת הייצור ."
דיון
- שאלה :
הקודקס התזונתי מטרתו לדלל את אוכלוסית העולם . זה סותר את הטענה שתעשיית התרופות רוצה לשווק הרבה תרופות , איך היא תמכור אם לא יהיו לה לקוחות ?
-תשובה :
התעשיה אינה מתכוונת להרוג , היא מתכוונת להפוך אותנו לחולים ,הצורכים תרופות, באמצעות תזונה קלוקלת .
האם אתה שייך לאיזה שהוא ארגון ?
-לא . אני לא שייך לאף ארגון . אני לא לוקח תרופות . אני משתמש בתרופות הומאופטיות .
זה עובד . התחלתי לפני שנה .
-המשך דיון :
לכאורה יש פה פרדוקס . איך זה שחברות התרופות הורגות את הצרכנים שלהן ?
אני שמחה על השאלה .
מה ששאלת נשמע הגיוני בכלכלה המבוססת על צריכה ועל צרכנים . אנחנו רוצים לייצר דברים להרבה אנשים שיקנו הרבה דברים .
אבל יש פה שאיפה ליצירת פאודליזם חדש .אנחנו הולכים לקראת כלכלה חדשה . הכלכלה הישנה של הרבה צרכנים שוקעת . זה תוכנן בקפידה . וזה תהליך שתוכנן לאורך שנים רבות .
הפאודליזם החדש אינו זקוק לצרכנים .הפאודלים מוכר לנו מלפני כמה מאות שנים . הפאודליזם החדש מבוסס על 3 מעמדות: האריסטוקרטיה , מעמד המשרתים ,ומעמד הטכנאים .
על פי התכנית המטורפת שלהם די ב - 10% מאוכלוסית העולם .טיפלתי בפציינטית מהמונרכיה , היא גדלה על הערכים האלה . היא מכירה אותם . היא חונכה כך . התכנית הזאת כבר מיושמת . אנחנו צריכים לעצור אותה .
ג'ורג' בוש הביא לחקיקה ב 2004 : כל ילד , כולל ילדים שעדיין לא נולדו , צריך לסרוק כדי לגלות אם יש להם מחלות נפש .
-הערה : זה התחיל במוסד לחולי נפש שנבנה על ידי חברת התרופות איליי לילי .
ב - 2007 נכחתי בפגישה בברלין , הוזמנתי לפגישה על ידי הירוקים . הם השתיקו אותי , כשהתחלתי לדבר .כי קבוצת פסיכיאטרים ביקשה מימון ממשלתי כדי לבצע את התכנית שאת מדברת עליה .
-שלב א : לסרוק את כל הילדים וכל העוברים כדי לגלות מחלות נפש .
שלב ב : לטפל בכל ילד שיש לו מחלת נפש .
שלב ג : לסרוק כל אדם שיש לו קשרלילדים . כי צריך "להגן" על הילדים .כלומר אמהות , אבות , סבים , מורים , גננות , שכנים - כולם .
קודם ליצור שליטה , אח"כ לגרום למחלות , להגדיל מינונים ולדלל את האוכלוסיה .
-האצולה החדשה הם אנשים כמו משפחת רוקפלר ,שבבעלותה בנקים גדולים .ככה נבנית ההיררכיה .
-זה נעשה מפחיד . זה קשור לכל התחומים .
-עלינו לחשוב פשוט . כאשר מסתבכים בפרטים , מאבדים את המטרה .
-קשה להאמין . הדברים האלה נוראים .
ותודה לאל שקשה לעכל את הדברים הנוראים האלה . תודה לאל .

קרדיט לעדה שנים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2009, 20:20
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
איזה היגיון מעגלי נפלא! :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנאRF שמתחילה ב "ההרצאה של ד"ר ג'ון רנגן וירפן על תעשיית התרופות העולמית"

ראו רבותיי, כיצד אתם מייצרים טיעון שלא ניתן להפריך אותו: אם למשל תביאו לפני אותו אדם את העובדה שבשביל להשיג אישור של הFDA צריך מחקרים וניסויים באורך שנים וכמו כן את העובדה שרוב החברות אפילו לא טורחות לפתח תרופות חדשות (משום עלויות מחקר וכו'), הוא יטען שזה מסווה. ומדוע זה מסווה? כי חברות התרופות ממנות את הכול ואנחנו בעצם לא יודעים כלום.
בתור קורא של כמה כתבי עת בנושאי רפואה, מדע וכו', אני יכול לומר שמחקרים קליניים לוקחים הרבה זמן וכסף. כמו כן, בתוך קהילת הרופאים יש ביקורת על תרופות ומחקרים (למשל: אם כל הרופאים היו הכלבים הקטנים של חברות התרופות, מדוע יש ביקורת נרחבת על יצירת מפה גנטית אישית וריפוי גנטי? לאלוהים פתרונים.)
בסופו של דבר, התאוריה הזאת עולה או נופלת אם מקבלים את הנחת היסוד שלה ש"חברות התרופות הן מרושעות". האם אתם חושבים שחברות שמייצרות קוקטילים נגד איידס, אנטיביוטיקה, חיסונים, משככי כאבים ועוד רוצות רק לדפוק אותכם? שאין להן שום דבר בראש חוץ מהרצון העז למצוץ כל אגורה מכם עד שתמותו? אני בספק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר