לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2005, 18:55
  mini chibi mini chibi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
משחק התפקידים- האשכול המאורגן!

טוב אז- ישבתי ואירגנתי וסידרתי ואיחדתי את כל הדמויות של המשתמשים ואת העלילה לאשכול אחד שבו נתחיל את המשחק!
אם שחכתי מישהו או משהוא בדמות של מישהו יש לתקן! ואחרי שכולם יאשרו את מה שעשיתי נתחיל!

העלילה: לאימפריה עוד לא המצתי שם קבוע אני רוצה שאתם תציעו שמות אבל זה אמור ליהיות משהוכמו the anime world (שם גרוע אני יודע אבל זה רק סגנון) בו יש אלפי כפרים ומקומותומלא אנשים בעלי מטרות שונות ומשונות. אתם תיתחלקו לאחר הרקע שיכתב לקבוצות (אתםתבחרו עם מי ליהיות) וביחד כל אחד יעזור לשני להגשים את חלומו. אני אדאג במהלךהמשחק שהעלילות של כל קבוצה יתחדו ואף חלק בגלל העלילות שלהן יהיו יריבות

Rutasashi

שם: טטסומה
כוחות: שליטה על רוח (מוגבלת מאוד בהתחלה, אתה תחליט עדכמה)
נשקים: STAFF ממתכת שיכול להתארך ולהתקצר (מקסימום 150 ס"מ)
מטרה: אםאין אני לי מי לי
חיים 20
כוח פיזי 20
מהירות 40
התחשבות באחרים 0

רקע:

נולדתי בכפר נידח וקטן בן לקוסם רב עוצמה. הכפריים תמיד הסתכלו על המשפחה שלנוכשונים ולכן נידו אותנו מחברתם, אבי שלא רצה שאני ייראה לכפריים כמוזר ומפחיד לארצה ללמד אותי שום דבר על קסמים. גדלתי ללא חברים מנודה מהחברה בלי שידעתי כלל אתהסיבה לכך.
כשהייתי קטן תפסתי את אבי מתאמן על קסמיו, ידעתי שהוא לא רוצה שאניאדע מה הוא עושה משום שהוא התאמן בסתר, ניסיתי להעתיק ממנו ולעשות כמוהו אבל הצלחתיבקושי לעשות רוח ששקולה ל"פוו" שאני יכול להוציא מהפה ולכן התייאשתי ולא המשכתילהתאמן עוד.
יום אחד כשהייתי בגיל 16 בערך (בהווה של הסיפור אני בן 18) מצאתי אתאבי מת במיטתו מלא בדם, בקושי זיהיתי אותו בתור אבי מרוב סימני ההתעללות בגופתו, מישהו תקף אותו כשישן, אני לא האמנתי צרחתי ובכיתי ללא הפסקה.
לאחר שנירגעתיהחלטתי לתחקר את אימי, היא ניראתה לי כמו שהיא מבינה מה קרה. בהתחלה חשבתי שאחדמבני הכפר תקף אותו אבל אימי אמרה שאבי נרצח ע"י קבוצה רבת עוצמה שאבי ברח ממנה כלחייו, מסתבר שאבי בחר בחיים בכפר הנידח בתור מחבוא מהקבוצה שרדפה אחריו, הוא נשא לואישה וחי חיים נורמליים כמה שיכל למרות שידע שיום אחד הם ימצאו אותו ויהרגואותו.
החלטתי שאני מוצא את הקבוצה, מגלה למה הם רדפו והרגו את אבי והורד אותם עדהאחרון שבהם!
אז נזכרתי בקסמים שלמדתי כשהייתי קטן והתחלתי להתאמן, הפוו הפךלרוח חזקה יחסית והתגאיתי בעצמי, התאמנתי במשך שנה, וחודש לאחר יום הולדתי ה17החלטתי לעזוב את הבית בחיפוש אחר אותה קבוצה, ידעתי שאין לי את הכוח לנצח אותה אבלקיוויתי שאני ימצא מחוץ לכפר דרך להתחזק ומידע מועיל על אותה קבוצה. סיפרתי לאימישאני יוצא מהבית ושיעבור זמן רב עד שניתראה שוב, היא נתנה לי את הSTAFF מברזל שהיהשייך לאבי בתור מתנת פרידה ונתנה לי ללכת בבכי.
מאז אני כבר שנה מסתובב מעירלעיר במרדף אחר כוח, כשאני ארגיש חזק מספיק או הזדמנות

מתאימה אני יהרוג כל חברוחבר בקבוצה המסתורית!

Shadow Master

הדמות: סואיצ'ירונאגי
נשקים: נגינטה/קאטאנה, קאטאר/פגיון מוסתר בשרוול, קשתמורכבת, 50 חצים+אשפה
מטרה (מוטו): למצוא את התליון הקסום (ראה רקע), לצרף אליי אנשים ולנקום באומאקי (ראהרקע)
מתוך האנימה: Tenjou Tenge
תכונות:
חיים 20
כוח פיזי 20
מהירות 35
התחשבות באחרים5

סואיצ'ירו נולד בכפר קטן, בשוליהאימפריה.

הכפר היה כפראימון ללוחמים הטובים ביותר של האימפריה, ובו הם התחילו את מסעם עד המוות, שמטרתולשרת את הקיסר.

כשגדל, סואיצ'ירו התאמן ככל הילדים

הוא הצטיין בעיקר בזכות זריזותו וחשיבתוהמהירה

כשכמעט סיימו אתאימוניהם, אמר להם המאמן שעליהם לנסות ולשפר את יכולותיהם, ולכן הם צריכים לנסותולמצוא חפץ קסום מסוים, רצוי שיהיה קטן.

סואיצ'ירו יצא לחפש

הוא שמע על תליון קסום שנמצא במקום לאידוע

כשיצא, חשב שיצאלבדו

אבל הוא לא ידעשאומאקי –נער בכפר שלא חיבב בכלל – יצא אחריו כדי למצוא את אותו חפץקסום.

כשהיה עליו לחצותגשר מעץ רעוע, חיבל אומאקי בחבלים שהחזיקו את הגשר וכמעט גרם למותו של סואיצ'רו. הוא ניצל בנס.

כשראהשאינו יוכל להשיג את התליון במסגרת הזמן שהקציב מאמנו, פרש מתפקידוהמיועד.

הוא המשיך לחפשאחר התליון, כדי לנקום באומאקי ולאחר מכן להצטרף לחבורה שמחפשת הרפתקאות, כמוהו

ChobiT

הדמות : שירו טורה (נמר לבן ביפנית)shiro tora
נשק: תגובות מהירות,יכולת להטילכשפים(לא תמיד מוצלחים),ראיית לרחוק, ראיית לילה ומאתר רשע.
מטרה ( מוטו): להרוגאת האח של הדוד של הסבא של האבא של שליט האימפריה שהרג את את בני משפחתו ולהביאחירות לבני מינו (כרגע עבדים לשליט האימפריה)
חיים: 20
כוח פיזי: 35
מהירות: 20
התחשבות באחרים: 5 (היא מתבצעת רק לפעמים לא תמיד כמובאינויאשה)

רקע: הידקי קונסומה נולד למישפחה קטנה ואוהבתבכפר קטן ונידח הםגרו באושר עד שהגיעה יום הולדתו ה9 של הידקי. באותו יום ממש הגיע צבא של 1000חיילים של שליוט האימפריה כדי לבוא ולקחת את הידקי ומשפחתו ואת כל תושבי הקיבוץלעבדים. משפחתו של הידקי התנגדה וניסתה לברוח ולכן הרג הצבא את כל בני משפחתו, הידקי לעומת זאת הצליח לברוח לאיזה יער סמוך לכפר שלו שם מצא אותו קוסם זקן. הקוסםראה של הידקי אין משפחה ואין לו לאן ללכת לכן הזקן אימצ את הידקי. הזקן לימד אתהידקי את כל מה שידוע לו כיום ולימד אותו כל מיני טכניקות קסם ולוחמה מיוחדות. שםאימץ הידקי את שמו שירו טורה. לשירו הייתה אהובה וקראו לה קוסטואה היא הייתה אחתשגם ברחה מהכפר עם הידקי ואימץ אותה הזקן. קוסוטאה לעומת הידקי הייתה פצועה ואחרישבוע אצל הזקן היא מתה מפצעיה הקשים.(כן כמו הזמות שלי הכשפים של הזקן לא תמידמוצלחים ) מאז הידקי קצת סגור אבל יגיע יום והוא ימצא שוב אהבת אמת...

yaniv G

שם:סוצ'מותו
אנימה:משום אנימה
כוחות: יש לו כוחות ניסתרים שהוא מקיר אך הואלא יודע איך לחזק אותם ולשלוט בהם (הוא הופך הכל למים)
מטרה:להתבגר ולהפוך לגברחזק(אם לא הבנתם אני בן חח)
חיים:15
כוח:35
מהירות25
התחשבותבאחרים:5

הסיפור של הדמות שלי:
סוצ'מותו הגיע מההרים המושלגים שלהאמפרייה האנימתית.
הוא בן 15 (כמוני חח), והוא די מבודד, הוא לא אוהב לדבר הרבהויש לו כוח מסתורי שיכול להפוך דברים למים או לצור מים(חח דיי דמיוני).
הואמבודד בגלל שהוא עשה בטעות צונמי על הכפר שלו, הוא התעצבן ורצה להרוג את כל האנשיםשרדפו אותו כי הוא היה גם יהודי וגם מוזר(חח איזה דביל אני) אז הקיצר הוא הרג את כלהכפר שלו ובטעות גם את הוריו.
אז הוא מעשים את עצמו על כך והוא לא אוהב את עצמו. הוא דיי משוגע הוא ילך להלחם בכול מצב גם אם הוא יודע שהוא עומד למות(לא הכפת לולמות כי אין לו מה להפסיד בחיים, אף אחד לא אוהב אותו)
הוא בכה יותר מדי שכברנגמרו לו הדמעות(אני לא יודע איך זה יכול להיות חח זה דימיוני)
הוא פגש אתהקבוצה (של כל מי שבאנימה הזאת)ביער שהם ניסו לעבור כדיי להגיע לאמפרייה

V-Art

הדמותאני לא מכיר הרבה אנימות אז אניימציא)--דונקאן מקלאוד!(Dunkan Maclaud)
נשקים:חרב,מגן.
מטרה (מוטו):למצחבמשחק זה!
מתוך האנימה:לא מיתוך אנימה!
תצתרכו לחלק את 80 נקודותל:
חיים-30
כוח פיזי-30
מהירות-20
התחשבות באחרים -0

היה זה יום יפה ושמש בשמים...בלה בלה וכו'!!
מישפחתו נהרגה על ידי מלך רשעומכוער,כשה הוא היה ילד!!
הוא ראה את הכול כאשר היתחבה בשק זבל(או לא יודהמה..)
אחרי כל הסיפור הזה איש זקן ראה אותו והחלית לגדלו!!!
איש זקן היה חכםמאוד ולימד אתהילד!!!
הילד היתפתח לנער-נער היתפתח לאיש(לוחם)
ויצא למסעבעקבות הנקמה(להרוג ת'מלך)

KikiU

הדמות: קיקיו (כמובן!)
נשקים: כוחות מיסטיים רבי עוצמה
מטרה (מוטו): להציל אתגיזעי משיעבוד האדם, לא משנה מה המחיר הנידרש...
מתוך האנימה: Inuyasha
חיים 40
כוח פיזי 20
מהירות 20
התחשבות באחרים 0
(
ריכזתי הכול חוץמהרקע)

רקע:

את בת לגזע בעל כוחות קסם אדירים אבל כישוף שהטילה מועצה של קוסמים על בני גזעכםמונע מכם להשתמש בכל העוצמה הזאת...
את היא היחידה מכל בני גזעך שהצליחה להשתמשבקסם רב-העוצמה הזה (בלי ידיעתך, כמובן)
הכוחות שלך מוגבלים לרמה של קוסם ברמהחמישית(חזק, יחסית) בינתיים.
את יוצאת למסע בשביל להשיב לגזעך את כוחו, ולהטילפחד על הקומים העלובים האחרים

Kagome

הדמות: סטסוקי
נשק: חרבות, מקלות, שוט, ידיים ורגלים, קצת כוחות קסם, טלפתיים
מטרה ( מוטו): לנצח את כל הרשע בעולם,להציל את הליוויתנים ולמצוא אהבה
המצאתי אותהבעצמי
חיים: 20
כוח פיזי: 30
מהירות: 20
התחשבות באחרים: 10

רקע:

הרקע של סטסוקי:
יש לה אמא שהיא מכשפה רעה, לא ידועה מי האבא, בורחת מהבית בגיל 7 נודדת ממקום למקום.

חזרה לפורום
ישן 02-04-2005, 12:01
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
אמממ... הרווחים זה הדבר היחיד שמטריד אותי (:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mini chibi שמתחילה ב "משחק התפקידים- האשכול המאורגן!"

הדמות: סואיצ'ירו נאגי
נשקים: נגינטה/קאטאנה, קאטאר/פגיון מוסתר בשרוול, קשת מורכבת, 50 חצים+אשפה
מטרה (מוטו): למצוא את התליון הקסום (ראה רקע), לצרף אליי אנשים ולנקום באומאקי (ראה רקע)
מתוך האנימה: Tenjou Tenge
תכונות:
חיים 20
כוח פיזי 20
מהירות 35
התחשבות באחרים5

סואיצ'ירו נולד בכפר קטן, בשולי האימפריה.
הכפר היה כפר אימון ללוחמים הטובים ביותר של האימפריה, ובו הם התחילו את מסעם עד המוות, שמטרתולשרת את הקיסר.
כשגדל, סואיצ'ירו התאמן ככל הילדים
הוא הצטיין בעיקר בזכות זריזותו וחשיבתו המהירה
כשכמעט סיימו את אימוניהם, אמר להם המאמן שעליהם לנסות ולשפר את יכולותיהם, ולכן הם צריכים לנסות ולמצוא חפץ קסום מסוים, רצוי שיהיה קטן.
סואיצ'ירו יצא לחפש
הוא שמע על תליון קסום שנמצא במקום לא ידוע
כשיצא, חשב שיצא לבדו
אבל הוא לא ידע שאומאקי –נער בכפר שלא חיבב בכלל – יצא אחריו כדי למצוא את אותו חפץ קסום.
כשהיה עליו לחצות גשר מעץ רעוע, חיבל אומאקי בחבלים שהחזיקו את הגשר וכמעט גרם למותו של סואיצ'ירו. הוא ניצל בנס.
כשראה שאינו יוכל להשיג את התליון במסגרת הזמן שהקציב מאמנו, פרש מתפקידו המיועד.
הוא המשיך לחפש אחר התליון, כדי לנקום באומאקי ולאחר מכן להצטרף לחבורה שמחפשת הרפתקאות, כמוהו

זאת הגרסא המתוקנת!
ד"א, אמרתי ואני אומר שוב:
כל מי שצריך עזרה בכתיבת הרקע, יכול לבקש אותה ממני!

חזרה לפורום
ישן 02-04-2005, 12:04
צלמית המשתמש של zidane_dana
  zidane_dana zidane_dana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
אוקיי אני אכתוב רקע תגידו אם זה בסדר..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mini chibi שמתחילה ב "משחק התפקידים- האשכול המאורגן!"

ואני אשנה את זה קצת כי עדיין לא סיימתי אותו וגם כדי שזה יתאים יותר^^
שם:זידאן(גנב)
מאנימה:אין זה משחק(FINAL FANTASY9)
נשקים:שתי סכינים שיכולים להפוך לסכין אחת גדולה(זה קצת מסובך להסביר אבל לא משנה...)
מטרה(מוטו):להשיג כסף,לעלות רמות(או להפוך לחזק יותר)
חיים:30
כוח פיזי:20
מהירות:25
התחשבות באחרים:5

רקע(תקציר):אוקיי זידאן הוא גנב עם כנופייה שגונבת כסף(אלא מה?^^)הוא עוזב אותם כי הוא מתאהב במישהי ומציל אותה וכ'ו וכ'ו....אני אשנה את זה כדי שזה יתאים יותר, הוא עוזב אותם כי הוא רוצה לאתגר את עצמו ויוצא לעולם הפתוח מלא סכנות^^. זה טוב?

עכשיו תשנו את זה כדי שזה יתאים לעלילה כי אני לא הבנתי כל כך את העלילה.
ובקשה קטנה: שזה לא יפגע בתדמית של הדמות שלי^.^"
בתודה דנה^^

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר