לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2009, 22:00
  CM0S CM0S אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "ואתה פיספסת את התגובה הראשונה..."

נראה לי שיכולת ביטוי בסיסית אין לך, כי רק עכשיו הבנתי למה התכוונת באשכול ההוא..
אתה מכיר סימני פיסוק? אז כדאי שתתחיל להכיר, כי בלי זה אנשים לא יבינו אותך.

תאמין לי שהיו מבינים אותך טוב מאוד אם היית כותב משפטים מלאים (עם סימני פיסוק כמובן), כמו: "יכולת כתיבה? ברור שאפשר". גם את "כתיבה? ברור" היינו מבינים. אבל "כתיבה ברור" זה קצת מוזר להגיד.

אני לא בא לחנך אותך חלילה, אף אחד אינו מושלם. אבל לפחות תנסה להשתפר. בשבילך, לא בשבילי.

ולפותח האשכול: יש פה כמה תוכנות - http://www.everstrike.com , תעבור עליהן, אולי יש משהו שיעניין אותך. אגב, אתה יכול לנסות לנבור קצת בגוגל - תנסה folder lock password או משהו בסגנון הזה ואני מאמין שתמצא.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2009, 22:21
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Don KihoTe שמתחילה ב "היי... אבהיר את עצמי. אני..."

להגן על CD בסיסמא ידרוש מה CD להיות בלתי-קריא בלי ססמא, זאת אומרת שהקבצים בו יהיו מוצפנים ע"י איזו-שהיא תוכנה.
עכשיו, אתה יכול לדרוג שהתוכנה תהיה קיימת על ה CD ואז הפתיחה של הקבצים באמצעות התוכנה הזו (ע"י סיסמא), או שאת התוכנה תתקין על ה PC שצריך לפתוח את הקבצים, ואז כמו ש mp3lll אמר, תאלץ להתקין אותה על כל מחשב עליו אתה רוצה לפתוח את הקבצים.

אם לא תצפין את הקבצים עצמם, תהיה לך גישה אליהם פיסית.
אם תהיה לך גישה פיסית, תצטרך להצפין את הקבצים עצמם, ולשם זה תאלץ לשנות את הפורמט של הקובץ שיכיל ססמא (ושוב, הכוונה היא להצפנה, ולא לססמא שיש באופיס).

אני יכול לבנות לך מערכת כזו ב C, שתצפין כל קובץ לפי ססמא מסויימת, אבל אתה אומר שמצד אחד אתה לא רוצה להצפין, ומצד שני גם לא לארכב עם ססמא, ומצד שלישי שיהיה מוגן בססמא.

אתה די חוסם את האופציות ההגיוניות שלך.

ישן 03-06-2009, 11:35
  Don KihoTe Don KihoTe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "להגן על CD בסיסמא ידרוש מה CD..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mp3lll
שטיות העיקר שאתה מושלם, זה הכי חשוב,,,,,,,....

זה בדיוק על מה שחשבתי הרגע... כאילו שאני קורא מחשבות !

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
להגן על CD בסיסמא ידרוש מה CD להיות בלתי-קריא בלי ססמא, זאת אומרת שהקבצים בו יהיו מוצפנים ע"י איזו-שהיא תוכנה.
עכשיו, אתה יכול לדרוג שהתוכנה תהיה קיימת על ה CD ואז הפתיחה של הקבצים באמצעות התוכנה הזו (ע"י סיסמא), או שאת התוכנה תתקין על ה PC שצריך לפתוח את הקבצים, ואז כמו ש mp3lll אמר, תאלץ להתקין אותה על כל מחשב עליו אתה רוצה לפתוח את הקבצים.

אם לא תצפין את הקבצים עצמם, תהיה לך גישה אליהם פיסית.
אם תהיה לך גישה פיסית, תצטרך להצפין את הקבצים עצמם, ולשם זה תאלץ לשנות את הפורמט של הקובץ שיכיל ססמא (ושוב, הכוונה היא להצפנה, ולא לססמא שיש באופיס).

אני יכול לבנות לך מערכת כזו ב C, שתצפין כל קובץ לפי ססמא מסויימת, אבל אתה אומר שמצד אחד אתה לא רוצה להצפין, ומצד שני גם לא לארכב עם ססמא, ומצד שלישי שיהיה מוגן בססמא.

אתה די חוסם את האופציות ההגיוניות שלך.

תודה על כך שאתה לא מציק ומנסה לעזור.

אם התוכנה תהיה קיימת על הדיסק יהיה אפשר להכניס לקבצים\סיפריה סיסמא?
אני לא מעוניין שהתוכנה תותקן על המחשב ולא מעוניין לכווץ.

לגבי בניית מערכת ב C שתעשה את זה.
אין לי בעיה שהתוכנה תצפין את הקבצים אך שלא תכווץ או שתהרוס את המבנה שלהם.
כלומר אם אני מנסה להפעיל קובץ טקסט
יעלה חלון שיבקש סיסמא, אם הסיסמא שהוקשה נכונה, הקובץ יפתח, במידה והסיסמא לא נכונה
שיצא החוצה.

דרך נוספת שחשבתי עליה.
- את הקבצים הטקסטואלים אני אוכל להפוך לקובץ תמונה.
- ישנם קטעי וידאו ותמונות נוספות.

מכל אלה אוכל לעשות מצגת ב movie maker או משהו דומה ולצרוב את זה על דיסק.
בתוכנת movie maker יש אפשרות לצרוב לדיסק DVD ובאמצעות לחיצים בשלט לבחור תקצירים
או לראות איזה קטע מהמצגת באמצע.

השאלה אם מישהו מכיר תוכנה שבאמצעותה אוכל להקיש סיסמא שנקבעה מראש ע"י השלט
ובכך לאפשר המשך הצגת המצגת ב DVD?
ישן 03-06-2009, 17:28
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Don KihoTe שמתחילה ב "[QUOTE=mp3lll]שטיות העיקר..."

דון, תבין משהו...
כשאתה רוצה שתקפוץ לך ססמא כשאתה פותח קובץ TEXT, אתה צריך להבין שמשהו אמור לגרום לססמא לקפוץ, ובמידה והססמא לא נכונה, אז הקובץ לא יפתח...
ברור לך שאם מדובר בסך הכל בממשק שיכיל קישורים לקבצים עצמם (שהם לא מוצפנים, כבקשתך) אשר נמצאים בתיקיה לא מוצפנת כלשהי, אז הססמא תהיה בסך הכל על הקישורים לקבצים.
זאת אומרת, שבאמת, אם תקליד ססמא נכונה, הקובץ יפתח ואם תקליד ססמא לא נכונה, אז הוא יצא, אבל בקלות רבה אוכל לסייר בתיקיות ב CD, לגשת ישירות לקבצי הטקסט להפעיל אותם מתוך הסייר... בצורה הרגילה.
כל עוד אתה לא מצפין את הקובץ עצמו (משנה את הקובץ עצמו), אז לא תוכל באמת למנוע מאנשים לקרוא את התוכן שלו.

כל הרעיון בהצפנה הוא לשנות את הקובץ לצורה בה הוא יהיה בלתי קריא בכלל, תוך שאתה מאפשר גישה מלאה לקבצים, וע"מ לקרוא אותם, אתה צריך לבצע איזו שהיא מניפולציה על התוכן, כדי שישתנה לתוכן אותו אתה יכול לקרוא (התוכן המקורי). בשביל זה ,אתה צריך לשנות את הקובץ ואת זה תוכל לעשות ע"י ססמא.

אני לא מבין איזה הגיון יש בבקשה שלך שמצד אחד לא תצפין את הקבצים (זאת אומרת, לא תשנה את הקובץ עצמו) ומצד שני - לא תאפשר גישה אליהם בלי ססמא. הדרך היחידה לעשות את זה, זה לארכב את הקבצים כך שהם לא משתנים בעצמם (אלא נמצאים בתוך ZIP או RAR המוגנים בססמא) ובשיטה הזו זה יראה לך כאילו הם נמצאים למעשה בתוך תיקיה אשר מוגנת בססמא.

בנוגע לשאלה עם הסרטים - לא לגמרי הבנתי מה אתה רוצה...
אתה רוצה להצפין (שוב) חלקים מקובץ שמובי מייקר מייצר?
אם אין את הפיצ'ר הזה בתוכנה עצמה, אני חושב שזה יהיה מאוד קשה ליישם (ואני יוצא מנקודת הנחה שמובי מייקר, כמו רוב (אם לא כל) התוכנות המיקרוסופטיות, אינה קוד פתוח).

ישן 04-06-2009, 01:11
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Don KihoTe שמתחילה ב "האם ישנה דרך להצפין את הקבצים..."

רק אם אתה שולח את הקבצים כתוכניות הצפנה עצמאיות...
אבל אז, כבר לא מדובר בקבצי TXT או DOC.
מה שאתה יכול לעשות, זה לבנות תוכנה (למרות שבטח יש כאלה בשוק) שמצפינה קובץ מסויים ומכילה את התוכן שלו בתוכה, כך שמה שאתה צריך זה להריץ את הקובץ EXE, להכניס ססמא, ובמידה והססמא נכונה, אז המערכת תעשה אחד משני דברים:
א. או שתדפיס את הקובץ למסך (תציג אותו)
ב. תיצור את הקובץ המקורי במחשב שלך בצורה לא מוצפנת כדי שהמשתמש יוכל להשתמש בו כאוות נפשו.

שזה די גאוני, רק ש... זה בדיוק מה שעושה WinRAR, בו אתה מתעקש לא להשתמש.

אם אתה רוצה לשלוח קובץ מוצפן למישהו, ולאפשר לו לקרוא את הקובץ, אותו בנאדם צריך לדעת איך לשנות את הנתונים בקובץ בצורה כזו שתהפוך את הקובץ מקישקוש מוחלט של ביטים, לקובץ בעל פורמט מסודר וקריא.
הבעיה היא, שאם תעשה את זה בצורה קלה מדי - אנשים יפרצו את ההגנה שלך.
אם תעשה את זה מסובך מדי - אותו משתמש יתקשה לבצע את ההפיכה בחזרה לקובץ טקסט.
לכן אתה בונה תוכנה שעושה את זה בשבילך, ואת התוכנה אתה יכול להפעיל בעזרת ססמא בלי בעיה.

כפי שאתה מבין - כדי לבצע את התהליך ההפוך של ההצפנה, אתה צריך את אותו אלגוריתם שהצפין, רק שיעבוד הפוך, ויתרגם את הקובץ המוצפן לקובץ רגיל. בשביל זה - אתה צריך תוכנה.
עכשיו, התוכנה יכולה להיות עצמאית ולא לדרוש התקנה של ממש... סתם קובץ EXE שתפעיל מתוך שורת הפקודה ב Windows עם שם הקובץ אותו אתה רוצה לקרוא.

למשל,
קוד:
C:\uncode coded_file.bin

שזה די מה ש WinRAR עושה, רק ש WinRAR דורשת התקנה, וכתיבת תוכנה כזו לא תדרוש התקנה.
אם יש לך ידע ב C, אפשר לנסות לחשוב על אלגוריתמים מגניבים להצפנה שיהיה קשה לפרוץ, ומצד שני, יהיה קל לתכנת אותם (אם כי, אני די גולש לתחום של פורום אחר... בכל מה שקשור לתוכנות קיימות, אני לא מכיר תוכנה חינמית עצמאית שעושה את זה בלי התקנה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר