לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2009, 16:53
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
אמרו לי תבחר: תשלם 1,300 ש"ח או תכנס ל13 ימי מאסר.

קרוב משפחה שנפטר רשם על השם שלי ללא ידיעתי וולבו ישנה שקיבלה דו"חות על שהיא חנתה המון זמן באותו מקום והפריעה לניקוי הרחוב או משהו כזה.

לא הודיעו לי שיש משפט (למרות שהעו"ד השקרן של עיריית פ"ת טען שהודיעו לי ואני בחרתי לא לבוא לדיון) והעו"ד והשופט סגרו לי עונש: 1,300 מרשרשים או כלא.

אני שוקל ברצינות להיכנס לכלא בשביל החוויה. התקשרתי לבית משפט בשביל לשאול איזה טיפוסים נמצאים שם והגברת אמרה לי: "אנשים מאוד נחמדים". שאלתי אותה: "את צינית?" והיא אמרה לי: "נו, איזה טיפוסים אתה חושב יושבים במאסר?! תשלם את הכסף וזהו".

אני לא מוכן !!! בית המשפט לא יקח ממני פרוטקשן בגלל סיטואציה הזוייה לחלוטין שהייתה מחוץ לשליטתי.

השאלה היא האם לפי דעתכם כדאי לי להסתכן באונס במקלחות רק בגלל שאני לא מוכן לשלם למערכת את השוחד שהיא רוצה בשביל לעזוב אותי בשקט? אני מתלבט... אני לא בטוח שאני אסתדר עם יהיה שם איזה אחד כמו "אבוקדו" מנמלטים... בררר... מצד שני, אם אני אכנע ואשלם אז כל החיים אני אקלל את עצמי ואת המדינה שנתתי להם ללעוס ולירוק אותי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2009, 17:09

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "פאריס הילטון הלכה לכלא על..."

אתה לא יכול להשוות כלא נשים לכלא גברים. מה כבר נשים עושות בכלא? מדברות על סריגה וכמה הן מתגעגעות לערוץ ויוה?

לגבי השליש - זו שאלה טובה אבל החשש שלי הוא לא שלא יורידו לי שליש על התנהגות טובה אלא שבגלל שאני אאלץ להגן על עצמי מאחורי הסורגים יאשימו אותי בפלילים. למרות שאני די בטוח שממאסר על פלילים מורידים שליש ככה שאם יתנו לי למשל 7 שנים אז אני בחוץ תוך קצת יותר מ 4.5 שנים.

יש פירה בכלא? אני מעדיף פירה ולא תפוח אדמה שלם וסביר להניח שלא נותנים שם מזלגות אז זו בעיה מבחינתי. אני חושב שאם יגידו לי שמגישים פירה זה יהיה בהחלט בעמודת הפלוסים של בחירה ב 13 יום.

ישן 25-05-2009, 18:02

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "צור קשר עם העיתונות! אל..."

חשבתי לפנות לדוב גלהר (או איך שקוראים לו) מערוץ 10 אבל זה נראה לי מוזר כזה. בסופו של דבר אני ישראלי סופר ממוצע שמקלל את המערכת והפוליטיקאים אבל מעדיף לתת להם להתעלל בי מלהילחם בהם כי אני לא באמת מאמין שיש לי סיכוי לנצח. זו מלחמת התשה. כשאתה נלחם מול אנשים שהעבודה שלהם היא להתעלל בך ובשכמותך זה מייאש. אני מכיר כ"כ טוב את הפקידות במס הכנסה, מע"מ, המוסד לביטוח לאומי, מס שבח וכו' ככה שאני לא מופתע שגם שופטים יוצאים מגוחכים.

הדבר הכי עצוב (ברצינות) במצבים האלו הוא שאנשים כמוני מאבדים אמון במערכת וכשיום אחד יקום מישהו בשביל לבעוט את כל הפקידים, הפוליטיקאים והשופטים משלטון האיימה שלהם אנחנו לא נעשה כלום. נגיד "מגיע להם!" ובכך בעצם נירה לעצמנו ברגל. ככה זה.

ישן 25-05-2009, 18:07

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה מודע לזה שאתה יכול לערער..."

זה בית משפט לעניינים מקומיים. אני מניח שזה בית משפט שלום. הדבר המייאש הוא שמראש אמרה לי הפקידה בבית משפט (שהגשתי לה ערעור אותו היא אמרה שתעביר לתביעה) שתאורתית עיריית פ"ת יכולה לשבת לי מעכשיו על הזנב ולהוציא לי את הנשמה עם אינספור תביעות בטענה שכל שבוע הרכב הזה קיבל דו"ח עד שגיליתי שהוא על שמי והורדתי אותו מהכביש. כשמראש אומרים לך שנלכדת ברשת שלהם וכל פעם שתערער הם יגישו מחדש (כמו שכבר קרה פעם אחת) אתה מיואש. יש פה בעיה במאזן הכוחות. העו"ד והשופט יכולים להוציא לי את הנשמה אבל לי אסור לעשות להם כלום אלא אם אני מוכן לקחת סיכון להרבה יותר מ 13 ימים

ישן 25-05-2009, 18:37

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה רגש לגיטימי, זה מלחיץ..."

נלחמתי כמה פעמים בגופים גדולים. המלחמה הכי גדולה (יש לי קלסר שלם של התכתבויות ומסמכים) הייתה עם המוסד לביטוח לאומי לפני שנתיים שדרש ממני אלפי שקלים ולא ידע להסביר למה. אין לי שום ספק שעם התיק הזה היה מגיע לתקשורת היה די שמח. לא משנה מה עשו לי (בין היתר עיקלו לי את המשכורת וחשבון הבנק) לא נכנעתי והגעתי עד למבקר המדינה ובסופו של דבר ראש סניף של המוסד לביטוח לאומי (מעדיף לא להגיד של איזו עיר) התקשרה אלי והודיע לי במילים כאלו ואחרות שהיא נכנעת. הייתי בעננים כי אחרי התעללות של כמעט שנה נצחתי ! אבל בדיעבד זה לא היה שווה את המחיר. הפכתי מאז לבן אדם קצת מריר ואני מדבר על המדינה הרבה פעמים בצורה לא הכי סימפטית והכל בגלל המוסד לביטוח לאומי שמבחינתי היה גובה אכזר ואטום של המדינה.

ישן 25-05-2009, 18:44

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "א. אם הייתי צריך לבחור בין..."

א. בגלל שהעירייה מגישה את אותו אישום מחדש יש פה סיכון רציני מצידי שאם אני אשלם זה יחשב להודאה באשמה ואז בפעם הבאה שהם יתבעו אותי על אותו דבר אני לא יוכל לטעון שאני חף מפשע. אין פה אפשרות אמיתית לשלם להם כסף ולגמור עניין. הדרך היחידה למחות היא לא לשלם למרות שיוציאו פקודת מאסר נגדי.

ב. 1,300 ש"ח זה המון כסף מבחינתי ככה שלא הייתי רוצה לתת להם את זה מבלי שאני ממש יודע מראש שיש לי אפשרות אמיתית לערער ולקבל את הכסף שלי בחזרה. כרגע הכל בהקפאה מבחינתי כי הפקידה בבית משפט אמרה לי לעשות כלום שבועיים ואז להתקשר אליה לקבל עדכונים. ברגע שיהיה לי משוב אמיתי ממנה אני אוכל באמת לחשוב ברצינות מה יהיה הצעד הבא שלי.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 25-05-2009 בשעה 18:52.
ישן 26-05-2009, 11:47
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אני אומר תבחר באופציה של הכלא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אמרו לי תבחר: תשלם 1,300 ש"ח או תכנס ל13 ימי מאסר."

ככה תרוויח 2 דברים:

1.תדפוק את המערכת. (העו"ש שלך לא יעבור שינויי שיגרום להרזיתו).

2.תדע איך באמת הרגיש סקופילד כשהוא נכנס לכלא, וחוצמזה השבועיים יעברו לך מהר, רק תזהר עם הסבון במקלחת...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 26-05-2009, 22:38
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אמרו לי תבחר: תשלם 1,300 ש"ח או תכנס ל13 ימי מאסר."

בשום פנים ואופן אל תשלם, כי
1. יש סיכוי שהעיריה תוכל אח"כ להפיל עליך קנסות אחרים שפתאום "התגלו" לרכב הזה.
2. במדינה הזאת יש עלוקות בני אלף זונות שרק מחפשים אנשים שמעדיפים לשלם כדי לא לעבור את הכאב ראש, אח"כ צפה פגיעה מתביעות חסרות בסיס.
ובכל מקרה על תעשה אף צעד בשלב זה לפני שהתייעצת עם עו"ד, רק ההתייעצות תעלה לך לא מעט ופתיחת תיק אם תחליט לערער תעלה לך אפילו יותר אבל אם תעשה טעות עכשיו זה יראה לך כמו כסף קטן.
(אם יש עו"ד מכר מה טוב, אם לא תשלם לעו"ד ואל תחשוב פעמים) מהפעם היחידה שהייתי צריך לשכור עו"ד הוא נתן לי ייעוץ חינם ולקח 1K עבור לקיחת התיק וטיפול ראשוני בניירת - מכתב התגובה שהוא שלח למשרד עו"ד ששכר התובע עשה את העבודה והוציאו אותי מהעסק כבר בשלב הכי מוקדם (היו עוד צדדים לתביעה).

מהומה תקשורתית/פניה לח"כים עשויה לעזור אבל היא מעבר לפן המשפטי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר