לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2009, 10:45
  הרקולס56 הרקולס56 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.09
פיגוע האים משתלם לעבור "קורס אחיד"?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "יש סיבה לעובדה שבאתר השב"כ..."

שלום לכול הקוראים.
אני חייל משוחרר 13.7.09. ורציתי לשאול האים מאבטח פעילות שטח הוא התפקיד טוב?.
אני פחות או יותר יודע מהו התפקיד ולכן אין צורך בפירוט.
1.אלא מהו השכר בשטח ובמתקן?
2.האים יש אפשרות להתקדם בתפקיד או בכלל בש"ב?
3.כמה שעות ביום הקורס?
4.האים שווה לחכות עד נובמבר 15.11.09. תחילת הקורס?
5 מהם התכנים הנילמדים בקורס?
אני יוצא יחדה קרבית (פלסר) ושמעתי כול כך הרבה דברים כמו הקורס מאוד קשה , מגעים הרבה חברה מיחידות מטכליות לקורס והסיכוי שלך לעבור קלוש ,מפוצצים אותך במכות בקורס, יש שם חברה ביריונים כול זה באמת נכון?. האים הקורס באת כמו צבא מבחינת הקרב מגע (קדרים),משקים דיסטנס משמעת בטוח שכן. ולכן אני נורה מבולבל אין לי תוכניות כמו לטוס וכו.... ולכן אני רוצה כבר להתחיל לעבוד.
6.אולי יעבוד בתור מאבטח ברכת ישראל במקום לחכות עד נובמבר. מה אתם חושבים?
חברה אני צריך את עזרתכם בלסדר לי את כול הבלגן הזה אני קצת לחוץ.
בכול אופן תודה רבה לכול העונים תודה..........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2009, 14:28
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הרקולס56 שמתחילה ב "האים משתלם לעבור "קורס אחיד"?"

פרה פרה:

1. השכר משתנה בהתאם לסוג המשימה והשעה ביום. אבל בשטח אתה מקבל יותר כסף כי רמת הפעילות גבוהה יותר. שוב - הכל תלוי בדרגת שכר איתה אתה מתחיל. מכיוון שאתה לא אמרת שאתה קצין ורק השתחררת אני מניח שאתה תהיה בדרגה הכי נמוכה, מה שאומר שעל מתקן תקבל סביבות 30 שקל לשעה ועל שטח סביבות 40, שוב - תלוי במאפיינים הספציפיים של המשימה אותה תעשה.

2. יש אפשרות, אבל זה לא פשוט. התפקיד עצמו לא מוביל לקביעות אלא הוא רק תקן זמני ובסופו אפשר גם שלא תוכל להאריך את החוזה. הכל תלוי תקופה ותקנים.

3. אתה מגיע באזור 7 וחצי ומסיים באזור 9 בערב.

4. שווה? את זה אתה תחליט...

5. קרב מגע וירי.

6. אני לא מציע לך ללכת לעבוד ברכבת. בסופו של דבר גם השכר שלך יהיה יותר טוב אם תצטרך לשירות וגם התפקיד יותר מעניין. נכון שבסופו של דבר שני התפקידים הם תפקידי אבטחה בהם אתה בעצם לא יוזם אבל הגיוון במשימות, האחריות המוטלת עליך, איכות האנשים והמסגרת הארגונית אליה אתה משתייך שבתפקיד מאבטח בשירות הרבה יותר מתגמלים לדעתי.

לגבי הקורס - הקורס הוא קורס ארוך ומאוד אינטנסיבי. כל יום אתה מבלה שעות בירי ושעות בקרב מגע (לא כולל שישי שבת כמובן). זה שוחק גם את הגוף וגם את הנפש, אבל בוא לא נתבלבל - זה לא צבא ואף אחד לא יקדר אותך (אלא אם עושים שכונה ואז נותנים כמה פעמים "נפל! קם!" ב-50 מטר :]) או יפוצץ אותך במכות כעונש. כן יש משמעת ויש סוג של דיסטנס (תלוי במדריך) אבל גם יש הרבה מאוד צחוקים. מה שכן - הקורס הוא מאוד מקצועי ובאמת שפרט לפציעות מקרבות בגלל אנשים שלא נזהרו או הגזימו אין סיבה לא לסיים את הקורס. כן, תמיד יש את הבודדים שלא מסיימים בגלל רמה מקצועית שלא השתפרה מספיק לאורך הקורס אבל באופן כללי זה אחוז קטן והיי - תמיד אפשר לעשות את הקורס מחדש

אל תשכח שהקורס גם פותח לך דלתות לאחר מכן. יש הרבה מאוד מקומות פרטיים שמחפשים להעסיק מאבטחים שעברו אחיד והם משלמים מאוד יפה על הכישורים שצברת בקורס. ככה שהקורס באמת נותן הרבה פלוסים. בסופו של דבר לדעתי זה שווה את זה וגם הקורס הופך מהר מאוד לחוויה. יש איתך בסופו של דבר אנשים שעבור תהליך מיון ארוך וקפדני ככה שכנראה אתה תיפול בסך הכל על אנשים איכותיים.
ישן 05-08-2009, 20:47
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הרקולס56 שמתחילה ב "האים משתלם לעבור "קורס אחיד"?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הרקולס56
שלום לכול הקוראים.
3.כמה שעות ביום הקורס?
אני יוצא יחדה קרבית (פלסר) ושמעתי כול כך הרבה דברים כמו הקורס מאוד קשה , מגעים הרבה חברה מיחידות מטכליות לקורס והסיכוי שלך לעבור קלוש ,מפוצצים אותך במכות בקורס, יש שם חברה ביריונים כול זה באמת נכון?. האים הקורס באת כמו צבא מבחינת הקרב מגע (קדרים),משקים דיסטנס משמעת בטוח שכן. ולכן אני נורה מבולבל אין לי תוכניות כמו לטוס וכו.... ולכן אני רוצה כבר להתחיל לעבוד.

אוסיף לך כמה נקודות חשובות:
כן, הקורס לא קל. אבל הסיפורים על ה"חברה מיחידות מטכליות" הם שטויות. המטרה בקורס היא לא להדיח אותך, אלא להעביר אותך, ומי שמתקשה מקבל הרבה מאד עזרה ואימון אישי כדי שיוכל לעבור.
לגבי התפיסה שבגלל אחרים הסכוי שלך לעבור הוא קלוש, עוד שטות. זה לא קורס שבו X חניכים מתחרים על חצי X מקומות. יש מקום לכל אחד שמסיים, וכמו שאמרתי המטרה היא לא להכשיל, אלא להעביר.
בקורס אין משמעת מהסוג שאתה מכיר מהצבא. הנחת היסוד היא שבאת מרצונך, ואם אתה רוצה להיות שם, אתה עושה מה שאומרים לך. מצד שני, כמו שנאמר, יש למדריכים דרכים להבהיר לך (במיוחד בהתחלה) שזה מה שמצופה ממך..
לגבי הבחירה בקורס הזה מול רכבת ישראל - קורס אחיד עדיף בכל פארמטר, כולל היחס בסיומו.
לגבי המשך עבודה אחר כך - הקורס הזה לא מהווה מקפצה להמשך עבודה, אלא אם כן תעשה הסבה למקומות אחרים במערך האבטחה הממלכתי. מה שכן, אוכלוסיית המאבטחים מהווה מאגר טוב מאד להמשך, ולא מעט מאבטחים המשיכו אחר כך (בד"כ אחרי התואר) להכשרות ותפקידים אחרים.

ישן 06-08-2009, 00:46
  2c זקן 2c זקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.07

ציטוט:
שלום לכול הקוראים.
3.כמה שעות ביום הקורס?

שמע, קודם כל תעשה חיפוש "קורס אחיד".
בגדול, אין קורס "יותר" משתלם משום בחינה או פרמטר לעניין אבטחה, קורס "אחיד" הוא "הקורס" (למרות שהוא בסיסי בלבד).
התשובות לשאלותיך נגזרות מהנחת היסוד הזו.
לגבי איזה שיבוץ הוא המשתלם ביותר לאחר סיום הקורס אני לא מתכוון להכנס, אבל, זו השאלה שהיית צריך לשאול למעשה...

העיצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא להפסיק לשאול כ"כ הרבה שאלות, כ"כ הרבה אנשים...
שאל חבר'ה שעברו את הקורס ו/או נמצאים במערכת. במידה ואתה לא מכיר אישית, אני בטוח שתמצא מתווך.

דבר אחד חשוב לי בכל זאת להעביר לך(ולאחרים שמעלים את הנושא בכל שני וחמישי) שכח מהסיפורים והאגדות, אני מסכים לחלוטין עם "איש גדול" שהיום(בניגוד לשנים עברו) הרבה יותר אנשים ששרתו ביחידות רגילות מגיעים ומסיימים(כולל שיריון ותותחנים לדוג'), אין צורך להכנס לפאניקה! תרשה לי גם להרגיע אותך שכפי ש"איש גדול" ציין, המדריכים יעשו הכל כדי להעביר אותך(כולל תרגול נוסף והשלמות למינהן) אתה פשוט צריך להבין את "הראש" ובהנחה שתתאים אף אחד לא יקציב לך תחמושת...

לעניין הקידום, הרבה חבר'ה התחילו באבטחה וממלאים היום תפקידי ליבה במשרד.
אבל למה לרתום את העגלה לפני הסוסים?

בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י 2c זקן בתאריך 06-08-2009 בשעה 00:58.
ישן 09-08-2009, 19:25
  R&R R&R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי הרקולס56 שמתחילה ב "תודה רבה. אבל עוד שאלה?"

ציטוט:
חברה סליחה על העיקוב פשוט לא חשבתי שתגיבו תודה על התשובות עזרתם לי מאוד...................
1. באיזה איזור כדאי להיות במסגרת התפקיד מאבטח פעילות שטח חיפה או תל אביב הכוונה יתרונות וחסרונות?
2. שמעתי מחברה אחרי סוף השנתיים בתפקיד. להיות מאבטח בנמל חיפה זה כסף טוב 50 לשעה זה נכון?
3.אני יוכל אחרי סוף החוזה להיות מאבטח ברשות שדות התעופה?
תודה לכול העונים מראש.............

דרך הגב מהן הכפולות לבטן ומתח?
ויש לכם אחלה של תשובות...............

1)תעבוד באיזור המגורים שלך.התפקיד הוא אותו תפקיד בכל איזור עבודה.
קח בחשבון שזאת עבודה שאתה מחוייב בשנה השנייה להתחיל ללמוד לימודים גבוהים אז מן הסתם איזור העבודה יהיה קרוב למגורים וללימודים.
2)הרוב מציעים בין 50-55 שקל לשעה לבוגרי אחיד/ריכוזי קהל.אם אני זוכר נכון יש משרה כזאת בנמל חיפה.
3)כן.אתה תעבור השלמה שרלוונטית לרשות או אפילו תעשה רק חד/דו/תלת יומי.
בטן-70
מתח-12

נערך לאחרונה ע"י R&R בתאריך 09-08-2009 בשעה 19:49.
ישן 11-08-2009, 11:20
  הרקולס56 הרקולס56 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.09
מחפש "ראיון" 2:00
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי R&R שמתחילה ב "צודק. יש הגבלת זמן בין סיום..."

שלום לכולם. 10.8.09
אתמול היה לי ראיון בשעה 2:00 בחיפה. הראיון זרם בצורה טובה לקראת סוף הראיון אמרה לי
המראיינת שאלות! אמרתי כן! מה קורה לגבי המשיך התהליך?
אתם מחזרים תשובות לכולם גם לאילו שלא התקבלו? אמרה כך שיש כול מני תשובות כך לפחות אני הבנתי. אחת חיובית ואחת שלילית והשלישית היתה תחזור אל האירגון בעוד שנה.
בקיצור הבנתי ממנה שגם לקורס שנערך בנובמבר 11 לא יכנס מהסיבה שהתהליך ארוך ושככול הנראה אני יכנס לקורס שנערך רק בינואר או אפריל 010.
עכשיו לא החזרתי תשובה חיובית ולא שלילית. בכול אופן אני מחכה לתשובה. עוד השבוע צרכים להחזיר לי תשובה.
בסוף הראיון יצאתי עם הרגשה נורא רעה ולכן אני חושב שאני יקבל תשובה שלילית למה אני חושב כך בגלל אותה הרגשה שיצאתי מהראיון אין להתוכח עם ההרגשה.

אין צורך בתגובה אני רציתי פשוט לשתף אותכם מה קורה איתי מיכוון שעזרתם לי בכול הבנת התהליך.
תודה.......
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:31

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר