לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2009, 17:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
במזה"ת, כמו במזה"ת כל ההגדרות נזילות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "האם אומנם הממלכה הירדנית היא היום בדיחה?"

אישית אני עומד בקשרי עסקים עם כמה ירדנים וידוע לי לחלוטין שבכל דקה נתונה, ועל כל אדם נתון, הם יודעים מיהו, מאיפה סבא שלו וכמה אחוז הוא מזה וכמה אחוז הוא מזה.

הם יודעים מי הוא בדואי האשמי, או מיהו בדואי מקורי ממזרח פלסטין (שניהם מכונים באנגלית True Jordanians), יודעים מי פלאח ממדבא או א-סלט, מי פלסטיני שעקר בשנות ה-20 או השלושים (אלה מאוד מחוברים לקודמיהם) מי בדואי מבאר שבע במקור ומי פלאח שעקר מפלסטין המערבית.

הייתי בירדן מספר רב של פעמים ותמיד היא הייתה נראית לי לחלוטין כמו פריפריה נידחת של מקום אחר, שנותקה ממנו בנסיבות לא טבעיות ושהגדרתה נגזרת ממה היא לא ולא מה היא כן.

בהחלט ייתכן שהזהות הלאומית שלהם נשענת בדיוק על זה, כמו זו הלבנונית - שהיא אמורפית במיוחד, אבל ברור שלא דומה לזו הסורית, הישראלית או אחרת. מה שכן מכיוון ש"מוסכם על כל העולם ואחותו" ששינויים דראסטיים וכואבים במזה"ת מחוייבי המציאות, אני בוחר להכיל אותם קודם על הממלכה הירדנית.

מה לעשות, ככה זה: פעם כשהייתי צעיר ביקשו מהצוות שלי לרדת במשרה כדי למנוע פיטורים של מישהו (שידענו מי הוא). אז הייתי אידאליסט והסכמתי. היום אני לא אידאליסט, ויש לי ילדים ולכן אני לא חוזר על המעשה הזה. אם הוא צריך להיות מפוטר כדי שאביא הביתה משכורת ממנה מתקיימים בכבוד - אז זה גורלו.

וזה גורלה של ירדן, עם כל הסימפטיה כלפי ההאשמים החביבים (מה שכן הם יכולים להיות שמחים שפנטזיונרים כמוני הם במיעוט ושרוב הישראלים מעדיפים להכניס את נתב"ג תחת טווח המרגמות, וחו"ח לא לגעת בסוגיית ליבה כמו "למה ירדן לא תהיה פלסטין").

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2009, 16:06
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "ירדן, מצרים ושאר מדינות האסלם..."

במה אתה מגבה את העובדה ש"ירדן היא המדינה האמיתית לפלסטינאים"?
אילו סימוכים היסטוריים יש לכך?

בשטח ישראל של היום ב1840 היו כ- 400 אלך ערבים בכלל, רובם דור ראשון למהגרים.
אין "פלסטינאים" וכמובן שאין להם "מדינה אמיתית".
יש קבוצה של ערבים שחיו באזור מסויים שהחליטו להגדיר עצמם אתנית על מנת להאדיר את טענתם הפוליטית.

האם יש להתחשב בקבוצות מיעוט שונות, ולהמנע מלעקור אותן ממקום מושבן? לטעמי כן.
אבל לא על חשבון קבוצות אחרות.
ובאופן עקרוני לא באמת אכפת לי האם הקבוצה ה"אחרת" היא יהודים בישראל או בדואים בירדן. שני הפתרונות רעים ומרושעים באותה מידה. אחד פשוט יפגע בי מהותית, והשני כמעט ולא יפגע בי בכלל.

ישן 27-05-2009, 22:48
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "רוב תושבי ירדן הם פלשתינים אז..."

בתור התחלה, מבחינה מוסרית, את אותו טיעון שאתה מחיל כעת על ירדן, מחילים רוב עמי אירופה עלינו.

אתה לא יכול, מבלי לגלות צביעות בוטה, לטעון שאתה מקבל טיעון כגון זה כלפי ירדן, אבל לא מקבל אותו כלפינו.

מכיוון שאני מניח שאתה לא מתכוון, בדיוק כמוני, להצדיק את הטיעון הנ"ל כשהוא מופנה כלפינו - נשארנו עם שני אופציות, או שאתה צבוע או שאתה מושל בחזרה את הטיעון הנ"ל.

ובאשר למוצאם של מרבית תושבי ירדן (להבדיל מאזרחים, שהם למיטב ידיעתי עדיין מחזיקים ברוב בדואי או האשמי) - מרבית תושבי דרום אמריקה הם צאצאי אירופאים. האם זה אומר שהשלטון צריך להישלל מהעמים המקומיים ולהינתן לאירופאים?

עכשיו לפני שתקום ותצעק שאני מוציא את דברייך מהקשרם שים לב לעובדה אחת חשובה - לא שיניתי מאום בטיעון המקורי שלך. אפילו לא פסיק. רק החלתי אותו על מקרים אחרים, וקיבלתי תוצאות אבסורדיות.

טיעון לוגי חייב להיות תקף לכל מצב בו תנאי היסוד לטיעון תקפים.

ישן 30-05-2009, 12:12
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "[QUOTE] בתור התחלה, מבחינה..."

אז מה שאתה טוען זה שכשעושים את זה לירדנים זה מוצדק, אבל כשעושים את זה לך זה לא, רק בגלל שלך יש "עמוד שדרה"?

אז יש לי חדשות בשבילך, לאירופאים יש עמוד שדרה חזק מלנו, ומה שאתה עושה פה זה להצדיק את הטענות שלהם שאסור לנו לשהות בעזה ואיו"ש.
אתה משחק לתוך הידיים שלהם.
מאחר ואני מניח שבדיוק כמוני את לא רוצה לחזק אותם, אני ממליץ לך לשקול מחדש את עמדותיך בנושא.

מכיר את השם מרטין נימולר?
אולי כדאי שתקרא עליו...

ישן 01-06-2009, 10:21
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אז מה שאתה טוען זה שכשעושים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
אז מה שאתה טוען זה שכשעושים את זה לירדנים זה מוצדק, אבל כשעושים את זה לך זה לא, רק בגלל שלך יש "עמוד שדרה"?

אז יש לי חדשות בשבילך, לאירופאים יש עמוד שדרה חזק מלנו, ומה שאתה עושה פה זה להצדיק את הטענות שלהם שאסור לנו לשהות בעזה ואיו"ש.
אתה משחק לתוך הידיים שלהם.
מאחר ואני מניח שבדיוק כמוני את לא רוצה לחזק אותם, אני ממליץ לך לשקול מחדש את עמדותיך בנושא.

מכיר את השם מרטין נימולר?
אולי כדאי שתקרא עליו...

א. לא מעניין אותי צידוקים, אותי מעניין הצדק שלנו ( יהודי שחושב שהמדינה שייכת לעם היהודי ).
ב. ככל שהעם היהודי מגלה חולשה, מוסריות, צדק, חוסר עמוד שדרה במלחמה על שלנו כך "חוזקם" של אוייבנו גדל ( הכל יחסי ).
ג. גישת השמאל משחק או יותר נכון מחזק את עמדות אוייבנו ואלו שנגדנו בדרכם, ואני מניח שבדיוק כמוני אינך רוצה להביא לחיסולה של המדינה היהודית מדינת ישראל, אני ממליץ לשמאלנים לעשות בדק עצמי מקיף ולשקול שינוי דרסטי בחשיבה האובדנית שהבאתם עלינו.

יום נפלא
ישן 03-06-2009, 09:28
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "[QUOTE=cre666]אז מה שאתה טוען..."

מה שאתה מציע זה לא צדק, אלא "כל דאלים גבר".
אתה משאיר את החוקים מחוץ לעניין ואומר שמכיוון שאנחנו יותר חזקים מהפלסטינאים, אנחנו נשלוט בא"י, ומכיוון שהפלסטינאים יותר חזקים מההאשמים, הם ישלטו בירדן.

זו שיטה שמניחה שה"צדק" הוא לעולם עם החזק, ולכן ברגע שיבוא חזק ממך (לדוגמא אובאמה שמחליט שצריך לפנות את כלל ההתנחלויות) אותו עיקרון טוען שאנחנו צריכים לעשות כדרישתו - הרי הוא החזק יותר מהשנייים.

אבל אני בטוח שהבנת את המשמעויות של האידאולוגיה הזו בעצמך, ולכן נשאלת השאלה האם אתה מוכן לעמוד בהשלכותיה, או שמא אתה מתכוון להחליף אידאולוגיה חדשות לבקרים בכדי שתמיד התוצאה תהיה לטעמך?

ישן 03-06-2009, 12:00
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "מה שאתה מציע זה לא צדק, אלא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
מה שאתה מציע זה לא צדק, אלא "כל דאלים גבר".
אתה משאיר את החוקים מחוץ לעניין ואומר שמכיוון שאנחנו יותר חזקים מהפלסטינאים, אנחנו נשלוט בא"י, ומכיוון שהפלסטינאים יותר חזקים מההאשמים, הם ישלטו בירדן.

זו שיטה שמניחה שה"צדק" הוא לעולם עם החזק, ולכן ברגע שיבוא חזק ממך (לדוגמא אובאמה שמחליט שצריך לפנות את כלל ההתנחלויות) אותו עיקרון טוען שאנחנו צריכים לעשות כדרישתו - הרי הוא החזק יותר מהשנייים.

אבל אני בטוח שהבנת את המשמעויות של האידאולוגיה הזו בעצמך, ולכן נשאלת השאלה האם אתה מוכן לעמוד בהשלכותיה, או שמא אתה מתכוון להחליף אידאולוגיה חדשות לבקרים בכדי שתמיד התוצאה תהיה לטעמך?

שוב, צדק של מי ?
אני בוחר צדק שלנו הווה אומר אנחנו צודקים,
אתה בוחר צדק של כולם פרט לצדק שלנו.

החזק שולט
חמוד, פקח עיינים, משחר החיים על פני כדור הארץ החזק שולט.

אם האמריקאים יחליטו שחשקה נפשם לכבוש את ישראל בכוח, אין להם כל בעיה להפעיל את צבא ארה"ב החזק ( בחלום רחוק מצב זה יכול להתהוות ).

ארץ ישראל שלנו, למה ?, ככה אנחנו חושבים ( לפחות רוב היהודים ).
את בעיית הפולשים הפלשתינים בארץ ישראל ניתן לפתור, הם יועברו למדינתם החוקית ירדן.

לא מעניין אותי הבעיות של הירדנים ( בית המלוכה ) עם הפלשתינים, איך יתמודד איתם עבדלה ?
זה תלוי במלך שלהם, אנחנו רק נוכל ללמוד אולי.

אובמבה יכול לנסות לכפות את רצונו, שוב תלוי כמה חסרי חוט שדרה אנחנו.

השמאל משדר חולשה, פחדנות, חוסר אמונה, חוסר יכולת מו"מ מינימלית,
צביעות מושלמת בכל מה שקשור לדמוקרטיה וחופש הביטוי כלפי יהודים.

עשה ניסוי קטן:
בחר משימה הדורשת את שתי ידיך,
נסה לבצע את המשימה כאשר ידך השמאלית תמיד תכשיל או תתנגד לידך הימנית,
צריך להיות מעניין.
ישן 27-05-2009, 15:31
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "רעיון לא רע"

אזרוח הפליטים במקום מושבם ואוטונומיה מדינית פלסטינאית מפורזת באיו"ש.
זו לא המצאה שלי. זה התיקון האחרון של ירדן/מצרים להצעת השלום הסעודית (או הערבית כפי שהיא לעיתים נקראת).

החלק הראשון (אזרוח הפליטים במקום מושבם) נשמע לי נהדר. השני (אוטונומיה באיו"ש ועזה) נשמע לי אפשרי, כל עוד ישמר פירוז מלא והתהליך יהיה מאוד הדרגתי עם סעיפי עונשין מהותיים על כל הפרה של ההסכם.
נשאלת השאלה מה יקרה עם הישובים היהודים החוקיים באיו"ש*, מי יפקח על קיום ההסכם ומי יממש את סעיפי העונשין כשיופרו.

* מבחינתי דינם של הישובים הלא חוקים הוא פירוק - גם אם אנחנו מתכוונים לשבת בשטח לעד (וכך גם באשר לבניה הפלסטינאית בירושלים, הבדואים בנגב ובגליל ועוד) . זו נקודה עקרונית של שלטון החוק מבחינתי ללא כל קשר לפוליטיקה.

ישן 27-05-2009, 15:40
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
ועכשיו לך תמצא "פלסטינאי" אחד...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אזרוח הפליטים במקום מושבם..."

שיסכים לקבל אוטונומיה, כאשר הממשלה הקודמת הציעה לו מדינה פלוס...

אם הפתרון יהיה על חשבונה של מדינת ישראל ("אוטונומיה" או כל דבר אחר) לא יהיה בכך כדי להביא לסיום הסכסוך, אלא רק להחרפתו. למדינות ערב יש מספיק שטח וכסף כדי לפתור את הבעייה ה"פלסטינית" בשטחן.
הגיע הזמן להפסיק לחזור על הרעיונות הישנים, העבשים והכושלים. הגיע הזמן לרעיונות חדשים.

ובאשר לבנייה הבלתי חוקית - את חוקי הבנייה יש לאכוף בכל הארץ, בצורה אחידה, ללא הבדל דת, גזע ומין. אם אוכפים את החוק אך ורק על מגזר אחד, לפי חלוקה אתנית (גזענית), הרי מדובר בצעד בלתי לגיטימי - ובלתי חוקי.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 27-05-2009, 16:00
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ועכשיו לך תמצא "פלסטינאי" אחד..."

אין ולא היה, למיטב ידיעתי, שום הסכם שהוצע או נחחתם עם הפלסטינאים שלא הופרו רוב סעיפיו ע"י הפלסטינאים תוך פחות מחצי שנה (ולדעתי אפילו הרבה פחות מזה).

מה שלעניות דעתי צריך לעשות זה לרכז את נציגי כל ה"מתווכים" - ארה"ב, צרפת, מצרים, סעודיה, בחריין, גרמניה, רוסיה ועוד - לשים בפניהם את הסכם אוסלו הראשון ולדרוש שמכיוון שאנחנו מילאנו את כל התנאים בו דה-פקטו, שגם הפלסטינאים ימלאו את כל תנאיו, ובראש ובראשונה את הסעיף המחייב אותם לחדול בצורה מיידית מכל הפעלת אלימות כנגד מדינת ישראל.

אחרי שזה יתבצע - אני אהיה מוכן לחזור למו"מ ולראות מה מוכנים להציע לנו על יתר השטחים שנתנו כבר.
באם כל המתווכים לא מסוגלים להביא לכיבודו של הסכם אוסלו - אני אדרוש מנותני הערבות להסכם - ארה"ב והפדרציה הרוסית - לכבד את חתימתם ולוודא את יישומו של ההסכם בשטח, כמו שהחוק הבינ"ל מחייב אותם.

בשורה התחתונה? אני לא מאמין שהפלסטינאים ינטשו את דרך הטרור בקרוב, או שארה"ב ורוסיה ישלחו את חייליהן למות בשבילנו.

אבל זה יציב את כל אותם מתחסדים בעלי השפעה (ארה"ב, האו"מ, רוסיה ועוד) בפני עובדה מאוד פשוטה - אנחנו לאורך כל הדרך היינו הרבה יותר צדיקים מהאפיפיור. רוצים להאשים מישהו? נסו את הצד שהפר את ההסכם או את אלו שלא מסוגלים לעמוד בערבותם לו.

ישן 27-05-2009, 16:22
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
מסכים לכל מילה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אין ולא היה, למיטב ידיעתי,..."

אבל איפה זה מציב אותנו בסופו של התהליך? הרי אם נמשיך לספר לכל העולם שאנחנו "כובשים" ו"מדכאים" וש"מדינה פלסטינית היא אינטרס ישראלי", הרי גם אם כל העולם יקבל ללא עוררין את הקביעה שה"פלסטינים" הפרו כל הסכם שעליו חתמו, הרי הם עדיין ידרשו מאיתנו לחתום על ההסכם הבא...

גם אם תכנס את כל המתווכים, ותציג בפניהם את כל העובדות, הרי מה שתקבל בסופו של דבר זו הצהרה ש"שני הצדדים אשמים" במקרה הטוב, או עוד הרשעה של ישראל (שאותם מתווכים יספקו לה שלל תירוצים) במקרה הגרוע.
כמו שציינת, מדינות העולם לא ישלחו את חייליהן למות למעננו. ולכן, את עתידנו עלינו לקבוע בעצמנו, גם אם נשלם מחירים מסויימים בטווח הקצר.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 03-06-2009, 09:38
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "שקיפות מדינית?"

דעתי בנושא שונה מדעתך ואני סומך את דעתי על מוסד הפקידות הממשלתי המאוד חזק בארה"ב.
כוחו של הנשיא שם לא באמת לא מוגבל כפי שזה נראה.
בכל אופן, גם אם הצדק עמך, לכל הפחות נוכיח את דו-פרצופיותם, לא תהיה שום מניעה מצידנו לקחת בחזרה שטחים וזכויות שניתנו מאז אוסלו (הרי ארה"ב ורוסיה ביטלו את ההסכמים, לא?) ונזכה לניצחון תעמולתי. אין לנו מה להפסיד.
כמו שבטח שמת לב, ע"פ ההצעה שלי אנחנו לא נותנים דבר, עם גיבוי מלא של החוק הבינ"ל, ורק מקבלים (או הפסקת הטרור, או ביטול המגבלות של ההסכמים הקודמים).

אני לא רואה נקודת תורפה באסטרטגיה זו.
פרט לעובדה שהיא מצריכה חשיבה על פיתרון, ולא רק על הבעיה.

ישן 04-06-2009, 22:08
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כפי שלקחת חזרה את השטחים שניתנו בהסכם אוסלו? כפי ש'אוי ואבוי אם כדור אחד יירה מלבנון?"

אני לא רוצה בחזרה את עזה שכם ורמאללה.
ונראה לי שגם אתה לא.
אני כן רוצה שאזרחים יפסקו להירצח.
אם אני אצטרך לעשות זאת ע"י שליטה ישירה על אותן ערים ודימום מתמיד של חיילים (שבעיני הוא יותר לגיטימי מדימום של אזרחים, והרבה פחות לגיטימי מדימום של האויב) - אז זה מה שיהיה.
אם אני אצליח להשיג את הפסקת הטרור ע"י חוסר שליטה ישירה בערים אלו - מבחינתי הרווחתי שתי ציפורים במכה אחת.

אם הפואנטה שלך היא שאנחנו מעולם לא דרשנו מאחרים למלא את החלק שלהם בהסכמים עליהם אנחנו חתומים - אני מסכים איתך.

אחרת אני לא מבין מה כוונתך.

ישן 26-05-2009, 18:13
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
להבדיל אלף אלפי הבדלות.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ושוב הערבים מתחמקים מעיסוק בסוגיות הליבה,ובכך מבטיחים את המשך ה"סכסוך""

לאבי הייתה משפחה ענפה מחסידי גור.

בבני ברק ישיבה של חסידי גור. יום אחד שאל אחד מבני המשפחה שלי מישהו שהיה מעורב בבנייה מטעם האדמו"ר- מדוע הבנייה נמשכת כל כך הרבה זמן. הרי בתל אביב הוא ראה בניינים גדולים הרבה יותר שנבנו תוך שנתיים - מדוע הבנייה בישיבה נמשכת כבר קרוב לעשור?

התשובה שהוא קיבל הייתה שהחסידות חיה מהעובדה שנדבן רוצה להנציח את שמו וכך בונים ובונים ובונים. אם לא היו בונים, לא הייתה להם פרנסה. אחרי שיגמרו את הפרוייקט כולם כל כך יתרגשו שגם הנדבן יקבל למעשה את ההנצחה שרצה ומעבר לכך. קרוב המשפחה שלי שאל בתמיהה מה יעשו אחרי שהפרוייקט יסתיים . התשובה הייתה שהם יחפשו נדבן אחר. אוי אומנות השנורר.. והערבים - הרבה יותר טובים בזה מאיתנו.
ישן 27-05-2009, 00:24
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
ההממ.. תשובה מעניינת לשאלה חשובה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 5ariel5 שמתחילה ב "אבו עלא: "מתנחלי אריאל יוכלו להיות אזרחי פלסטין""

אתם עומדים על ריבונות בחראם א-שריף, הר הבית?

"כמובן. זה המקום השני בחשיבותו לעולם המוסלמי". (הדגשה שלי)

האם ניתן להבין מהצהרה זו שכריבון על האתר, הוא הופך לנציג הבלעדי של העולם המוסלמי במקום, או שמא אולי הבעלות על המקום תתחלף בין הארצות של העולם (הארור) הזה?
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר