לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2005, 16:25
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mayafi שמתחילה ב "שבת שלום"

היי מאיה... ההתקרבות לאותה "קדושה" או התעלות רוחנית של רגע בהחלט מורגשת.

אני חייב לציין שהרקע הכהה לתמונות, אין מתאים ממנו כדי לתאר ולחזק את החמימות של אותן להבות של אש, שהן קטנות אך למעשה "גדולות" בסמליותן.

אינני אדם דתי (או אפילו מסורתי), אך למרות זאת הצלחת להעביר לי דרך התמונות את הרצון והחמימות שבהתקרבות אל הרוח והמסורת. אותן להבות של אש בנרות של שבת מסמלות הרבה - ובין השאר את הרוח של הנשמה (חמימה ובוערת אף כשמסביב אפל, קר וחשוך).

התמונה הרביעית מצויינת בתאור החומר ממנו עשויים הפמוטים - הבוהק הזה (כסף, אני מניח) - שמתאר את יוקרתם (ולא בהכרח החומרית) של הפמוטים. החיתוך המעניין גורם להתמקד בחומר ופחות בצורה - ואכן כך את מצליחה ליצור תמונה שאינה בנאלית כלל וכלל. הרקע הכהה והאפרפר מדגיש את יוקר החומר ואת חשיבותם (ובין השאר המפה הלבנה שמתחת שמדגישה את אותה תחושת טוהרה).

התמונה הראשונה אינה חשוכה מדיי לדעתי והגוונים המתקבלים בה (המופיעים גם כהחזר על הפמוטים עצמם) הם חמימים ומדגישים עוד יותר את עוצמתה של הלהבה (ולא בהכרח פיזית).
אהבתי את ההתמקדות בפמוט המרוחק (בעל הלהבה החזקה), מה שמדגיש עוד יותר כמובן את עוצמתו של המעמד (ושל התחושה המלווה אותו).

אהבתי מאוד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר